טוען...

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 17.06 16:19

  שלום לכבוד הרב אמנון יצחק, שמי ט. ח. ופגשתי בלימוד שלך לראשונה כשהייתי מש״קית חינוך ואחראית על הרצאות במג״ב ירושלים לפני מעל 20 שנים. ב"ה המג״בניקים בבסיס מאוד אהבו את הלימוד שלך ובעקבות בקשתם תיאמתי מספר הרצאות שלך בבסיס שלנו בשייח׳ גראח. כך גם התוודעתי לדיסקים עם הרצאות שלך והתחברתי ללימוד שלך. אין ספק שהם השאירו חותם. שמחתי לפגוש בלימוד שלך שוב בוידאו ויראלי בו התייחסת לנאומה של ראשת הממשלה הנכנסת של איטליה. היא דיברה על ערכים אמיתיים אל מול סכנות הגלובליזאציה והשחיתויות הרפואיות. התרגשתי לשמוע אותך ואת דברי האמת שלך, פנינים כפי שזכרתי אותם. (נ.ב. קלטת אודיו 'תנו גב למגב' shofar.tv/videos/638).

 • 17.06 15:37

  בס"ד שלום כבוד הרב תודה רבה לכל השיעורים הנפלאים. אוהבים מאוד לשמוע! (רונן...)

 • 17.06 14:00

  שלום כבוד הרב אמנן יצחק. קודם כל, תודה רבה על כל העשייה, שיעורי התורה היום יומיים וההרצאות שאתה ובית 'שופר' - ארגון להפצת יהדות מעבירים כל רחבי הארץ! לנושא: ח''כ מרב מיכאלי אומרת: ''אתם פשוט תעמדו למשפט, אתם תעמדו לא רק לדין ההיסטוריה אלא גם למשפט במדינה המתוקנת שאנחנו נבנה אחרי שאנחנו נחליף אתכם בשלטון.'' וואלק, איך הרב צדק שאמר שהם חושבים שהמדינה שייכת להם ואבא שלהם והם בעלי הבית פה. מדינת תל אביב. לא יאומן ממש. הנה, ח''כ מרב מיכאלי אומרת את זה בגלוי בכנסת! עכשיו הולכים לפגוע להם בכוח ובמדינה שלהם, למה בקלפי אף אחד לא בוחר בהם ואין להם איך לשלוט. והיא מאיימת שהם יעמידו אותם לדין, יא באבאיי איך הפרצוף האמיתי שלהם נחשף עכשיו. עכשיו זה כבר בגלוי הם לא מפחדים. בושה וחרפה איך הם מאיימים, אפילו עד כדי מרד אזרחי ואלימות עם ונדליזם ברחובות. והמשטרה מחייכת ומלטפת, לא כמו שהיה אצל החרדים והאתיופים בזמנו. מרב מיכאלי אומרת את הדברים מתוך התוכנית ''הפטריוטים... 26.3.2023 . כבוד הרב שלנו, איך אמרת דברים וצדקת - לא יאומן! יה"ר שיהיה לך וכל בית 'שופר' - ארגון להפצת יהדות שבוע טוב והרבה נחת עשייה (אמן). בברכה א. ד. מבת ים.

 • 17.06 13:56

  כבוד הרב אמנון יצחק שלום, תודה רבה על השיעורים שאתה מעביר. ב"ה ציפיתי באחת ההרצאה שלך פעם ובעוד שיעור ''ובא לציון גואל" חלק ה' (shofar.tv/lessons/15400) ואיך אתה צודק כבוד הרב בדיוק, אסור לסמוך על הרופאים השקרנים. הנה, עכשיו אומרים שהתרופה ''אופטלגין'' מסוכנת והרגה ופגעה באנשים פה במדינה! הרבה מדינות כמו ארה''ב אוסרות שימוש בתרופה הזאת לבני אדם, הם נותנים אותה רק לחיות בווטרינריה... (א.י.)

 • 17.06 13:55

  ב"ה אני שומע את כבוד הרב כבר שנים ומאוד אוהב אותו ועד היום הציצית של הרב אצלי ובזכותו אני מתחזק בתשובה שלמה. תודה רבה כבוד הרב על כל מה שהרב עושה למען עם ישראל. יה"ר שהשי"ת ישמור אותך ויאריך ימיך בנעימים (אמן). (נ.י.)

 • 17.06 13:54

  כבוד הרב הגאון, רבי אמנון יצחק אני חב לך את חיי אתה החזרת אותי בתשובה, ויש לי המון להפליג בשבחים עליך (א.ס.)

 • 17.06 13:53

  תודה להשי"ת שזיכה אותי להכיר את כבוד הרב בחודשים האחרונים ולשמוע את דבריך (חבל שרק עכשיו ולא לפני שנים רבות) אני עוקב אחריך כל היום ומגיע להרצאות שלך בזכותך אני מרגיש וחי אמת 24/7 . יה"ר שהשי"ת ישמור לנו אותך אמן.

 • 17.06 11:46

  ראשית אודה לרב שליט"א על כל השיעורים המחזקים! אנחנו רואים פלאים כמה שהשמחה והשירה עוזרת לנו במיוחד בעבודת המידות ובאמונה בה' יתברך. עצם זה שאני מקבל כל דבר בשמחה ובאמונה (גם אם אני לא רואה את הישועה באותו רגע, כמו שהרב מספר הרבה על אחרים) מספיק לי שאני מצליח לשמוח! גם במצבים שבעבר הייתי יכול לכעוס או לרדת במצב הרוח בלשון המעטה וב"ה היום פלא פלאים! הכל אחרת והכל אודות לשיעורים של הרב.

 • 16.06 23:26

  ערב טוב ומבורך לכבוד הרב רוצים להגיד תודה רבה על שב"ה זכינו בשבת גדושה בתורה בתפילות בכוונה ובשמחה (דוגמא לכתבת סיקור shofar.tv/articles/15092) ובנוסף זכינו אחרי תפילת הנץ תכף ומיד להיות שותפים בשמחת הברית של חבר הקהילה את הסיפור של הילד המאומץ בכיתה א' שהצליח לעשות מה שלא הצליח אף אחד אחרי 15 שנה של נסיונות! אבל בסידור שקיבל ב: 'מסיבת הסידור' לדבריו - הסידור שלי הצליח אחרי 9 חודשים שיהיה לו אח קטן! אז בהמלצת הרב ב"ה הילד שלי כבר קיבל את הסידור שלו תודה רבה לכבוד הרב שליט"א שמשקיע זמן רב ומנחיל בתוכנו את המשמעות של התפילה בכוונה.

 • 16.06 11:55

  שלום כבוד הרב. שמי דניאל ש. נולדתי בשנת תשמח... ב"ה כבוד הרב מלווה אותי בשנים האחרונות אין ספור הרצאות ושיחות שלך עם הקהל זה היומיום שלי כבר 4 שנים בערך. הרב היה איתי שם בכל רגע כשליח נאמן של האמת של בורא העולם שאין מילים לתאר את חסדו ותפארתו בשמים ובארץ תודה רבה ושנדע ימים טובים ושמחים אמן ואמן 🙏.

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים