טוען...

הרב אמנון יצחק שליט"א בראיון באתר "ללא צנזורה"

 תאריך פרסום: 11.03.2021, שעה: 21:30

הורדת MP4 הורדת MP3


להלן השאלות:

1. המודל ישראליֿ 

האם מוצלח 

והאם נעשה בכפיה?

 

2. החוזה עם פייזר ובורלא המצחיק?

 

3. ישראל מעבדה עולמית והאם מכרו את ישראלים כמו שפן ניסוי?

 

4. האם זה באמת חיסון?

 והאם הוא מצליח למנוע קורונה? 

 

5. האם יש מתים ונזקים מכך? 

האם הרב מכיר אנשים באופן אישי שמתו או נפגעו?

 

6. והאם יש אפרטהייד? 

 

7. האם כדאי לאמץ זאת בחו"ל?

 

8. יש רבנים שאומרים שזה מצווה להתחסן ומדברים בשם התורה... מה אתה חושב?

 

9.  ברצוני לשאול את כבוד הרב אמנון יצחק כמה שאלות בבקשה; 

שאלה א. מדוע אלוקים ברא את מלאך המוות (הנחש יצר הרע) ,

שאלה ב. מדוע איפשר למלאך המוות להחטיא את חווה 

שאלה ג. מדוע אלוקים הורג את מלאך המוות באחרית הימים, 

שאלה ד. למה הנחש היה נוכח בגן עדן עם אדם וחווה מלכתחילה

 

10.  שלום רב לכבוד הרב שאלה: האם גם אתה סבור כמו הרבה אנשי דת שבבוא הגאולה (ימות המשיח) ישרדו רק החוזרים בתשובה ומקיימי המצוות? לטעמי אמירה זו סותרת את הבחירה החופשית של האדם וכופה עליו לבחור בחיים רק בדרך אחת מסויימת בתודה, אנא התייחסותך

 

11.  כבוד הרב, על מה הקדוש ברוך הוא מעניש אותנו ואת העולם? מדוע הוא עושה בידיים של ביבי? מה תפקיד התקשורת בכל הסיפור הזה ומדוע הם שתמיד רדפו את ביבי, היום לאכ מוצאים אף מילת ביקורת נגדו ואף משתפים הפעולה הבולטים שלו? והאם לדעתך נצליח להינצל מהסיפור הזה ומה כל אחד צריך לעשות בשביל זה?

 

12.  מה ההבדל בין היהדות לבין הנצרות והאיסלאם ? בשביל מה צריך בית כנסת כדי לחוות נוכחות של אלוהים ?

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 20.04 21:07

  שלום עליכם כבוד הרב אתמול בלילה ב: 'אושר עד' יצא לי לדבר עם יהודי והגענו לנו''ט (נבלות וטרפות, ראה כתבה 'בכור היתוך' shofar.tv/articles/14830) הוא אומר לי: 'אתה אומר כמו שהרב אמנון יצחק אומר!' אמרתיו: 'בדיוק' הוא אומר לי: 'הרב החזיר אותי בתשובה! אבל אי אפשר בלי רבנו' חחחח ב"ה השם יתברך זיכה את הרב להגיע לכולם להציל מהנו''ט כמו שאר הצלות אבל נו''ט זה בסיס יום יומי יה"ר שהשי"ת יציל כל זרע ישראל ואותנו אמן ואמן שבת שלום ברוך תהיה אמן ואמן

 • 19.04 14:33

  תודה רבה לכם על כל השפע ב"ה יה"ר שתבורכו מפי עליון! שיהיה בעזרת השי"ת פסח שמח וכשר 🙏🏼 (אמן).

 • 19.04 14:32

  תודה והערכה רבה רבה על הסל הגדוש בטובה וברכה יה"ר שיתן ה' לך וכה יוסיף שתזכה להרבות חסדים למעלה למעלה להחיות ולשמח משפחות עם ישראל וימלאו כל משאלות לבך לטובה וברכה באושר ועושר ברוחניות וגשמיות ונזכה במהרה לאכול מן הזבחים והפסחים בבנין ירושלים אכי''ר.

 • 19.04 14:32

  ערב שבת הגדול שלום לכבוד הרב היקר! תודה לקב"ה שזיכנו להיות שליחים לשמח בניו ובנותיו הדחוקים (כולל לשמח אלמנה) לכבוד חג הפסח הבעל"ט! המון יהודים יקרים תרמו בעין יפה ובזכותם זכינו לעסוק בעמל רב ויגיעה במלאכת הקודש בסלים גדושים (וכבדים מאד!) לכבוד החג, רוב מצרכי המזון כשר לפסח המצויים לקפ"ז (כולל תבלינים), תלושי קניה, מצות ויין בשפע, עופות, וכמובן גם רוחני - עלונים והגדות מיוחדות שלנו. הכל קצת יותר מ-50 אלף ש''ח ברוך השם והיד עוד נטויה בלי נדר שבוע הבא בחול המועד... תודה גדולה לכבוד הרב על הכל, בזכות הרב זוכים לאסוף זכויות, לשמח ולעזור ליהודים רבים ולקרב הגאולה עם טונות של מצוות צדקה ביחד עם כל התורמים! מאחלים חג פסח שמח וכשר בתכלית לכבוד הרב ולמשפחתו ולכל קפ"ז ועם ישראל ושנזכה עוד השנה להקריב הפסח כהלכתו אמן ואמן! מאור וארז, עמותת בצדקה תכונני 💛

 • 19.04 14:31

  באמת שמודים לכם על הכל ישר כוח! גם על הדף שמסביר על מניעת השליטה של החיצונים במצוות ב"ה כבוד הרב שליט"א לימד אותנו זאת וכך בעזרת השי"ת נוכל לקיים את המצווה ב-100% ממש זכינו אשריכם!

 • 19.04 14:30

  תודה רבה רבה על כל העזרה יה"ר שהשי"ת יחזיר לכם בכפל כפליים, תבורכו מפי עליון תזכו לשפע פרנסה ולהיות תמיד מהנותנים אכי"ר.

 • 19.04 14:29

  יישר כוח! תודה לכם יה"ר שהשי"ת יברך אותכם (אמן).

 • 17.04 17:44

  ישר כחכם על כל עבודת הקודש יה"ר: שנזכה לעלות לארץ הקודש, לזכות לתשובה שלמה, גאולה שלמה ברחמים, רפואה שלמה לכלל ישראל, יראת שמים, חכמת התורה, קיום המצוות לכל יוצאי חלצינו לשמחות לכל בית ישראל חג כשר ושמח (אמן).

 • 17.04 17:43

  כבוד הרב ברוך השם כנגד כל הסיכויים על פי הטבע. הרב אמר לי: 'אל תדאג אתה תקבל!' ב"ה היום קיבלתי אישור רשיון לנשק בהודעה. ואפילו לא עשו לי ראיון לפני... תודה רבה.

 • 17.04 16:04

  שלום כבוד הרב! בדיוק לפני חודש מהיום כבוד הרב בירך אותנו: 'לעבור דירה' אחרי שבדירה שלנו היתה בעיית עובש (ל"ע). ב"ה בזכות ברכת הרב חתמנו היום על דירה נאה, גדולה ונוחה יותר! ועם כל זה גם חדשה לגמרי! מטבח, צבע וכל הריהוט הנחוץ הכל חדש לגמרי ואנחנו הראשונים שמשתמשים! וב"ה נקייה ומוכנה לגמרי לפסח. תודה לקב"ה שזכינו להסתופף בצילו של כבוד הרב ולזכות בהרבה שפע וברכה בזכות הרב!

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים