טוען...

פעילויות שופר

סבב הרצאות בארה"ב קיץ 2024

יהודים יקרים! בהודאה להשי"ת הטוב על כל החסד שגמלנו עד כה ולשליחיו הטובים התורמים הנכבדים הע"י על עזרתכם והשתתפותכם בארגון סבב ההרצאות האחרון (סבב הרצאות בארה"ב - חורף תשפ"ד) ויה"ר שהקב"ה יעזור הלאה - אמן! אנו שמחים להודיע שבעזרת השי"ת כבוד הרב שליט"א יחזור שוב לסבב הרצאות נוסף בחו"ל!


ביצוע תרומה 

הדפסת הספר בכור ההיתוך

בתרומה מעל 2,000 ש"ח תזכו להקדשה ב-5,000 ספרים!

לפני כ-25 שנה הרה"ג הרב חיים גריינמן זצוק"ל שהעיד שהספר אמת לאמתה! הפיץ הרב שליט"א בכ-22,000 עותקים! שנשלחו לאיטלזים בארץ הקודש ועוד לעורר מודעות וזהירות בכשרות הבשר והעוף בימינו ומעלת הבעלי תשובה גם בדור יתום שכזה 'שופר' ארגון להפצת יהדות (ע.ר.) שמחים לצאת במבצע חדש! 2 סיפורים! בכור ההיתוך ו: 'האור המופלא' – ספורו של בעל תשובה מלמברג החייט הליצן שזכה לגילוי אליהו הנביא זכור לטוב! לאחר שהספר 'בכור ההיתוך' אזל! ורבים המבקשים אותו להכניס ברכה אל ביתם ולעורר עוד יהודים רבים לענין טהרת השלחן ומעלת בעלי התשובה וב"ה בזכותכם התורמים הנכבדים...


ביצוע תרומה 

מסלול ספרים

בתרומת ₪1,000 הנכם זוכים שארגון "שופר" יחלק לזכותכם ספרים לזיכוי הרבים ברחבי הארץ וגם יחולק על ידי הרב אמנון יצחק שליט"א בהרצאותיו.


ביצוע תרומה 

מסלול דיסקים

בתרומת ₪1,000 הנכם זוכים שארגון "שופר" יחלק לזכותכם דיסקים לזיכוי הרבים ברחבי הארץ וגם יחולק על ידי הרב אמנון יצחק שליט"א בהרצאותיו.


ביצוע תרומה 

ארבעה ספרי מוסר בכרך אחד

בס"ד 'שופר' ארגון להפצת יהדות בהדפסת הספר 'שערי תשובה' לרבנו יונה זיע"א 'הסגולה שרבים נושעו על ידה!' שהרב שליט"א ממליץ ללמוד בו כל יום 1/2 שעה במשך 3 חודשים רצוף! וב"ה רבים נושעו בזרע של קיימא פרנסה זיווג ועוד... בהוצאה מיוחדת!! בעשרות אלפי עותקים!!! שיהיה ניתן להשיג במשרדי שופר ויחולק חינם! ע"י כבוד הרב שליט"א בהרצאותיו ברחבי הארץ למען הרבות תורה ומוסר ולאקמא שכינתא מעפרא ולעילוי שכינת עוזנו במהרה בימינו - אמן! ועכשיו במבצע! כל התורם מעל 5,000 ₪ יזכה להקדשה בהוצאה הנוכחית לרפואה, לפרנסה, לזיווג, לזש"ק ואו להבדיל לע"נ יקירכם.


ביצוע תרומה 

שבת תהלים בקהילות פז

אמירת תהילים ע"י תשב"ר היקרים מפז! מחוללת פלאות!! וב"ה בקהילות פז במשך כל שבת נאמרים ע"י תינוקות של בית רבן - 'הבל שאין בו חטא!' והרבה ישועות ניסים ונפלאות ברוך ה' נמשכים ע"י זה לעם ישראל! גם אתם מוזמנים לתרום לפרסים למצטיינים שישמחו את הילדים הנפלאים ויגרמו להם 'עונג שבת' ובכך - לגרום גם נחת רוח לקב"ה שישמע את מזמורי נעים זמירות ישראל דוד המלך ע"ה מפי התשב"ר ויזרז את הגאולה השלמה במהרה בימינו, אמן! תודה ושבת שלום!


ביצוע תרומה 

הפצת חומרי יהדות לחיילים

ב"ה 'שופר' מסייע בשמירה על הלוחמים והוציא (10-10-2023) משלוח של; 500 ציציות, 200 כיפות, ומאות ספרי תהלים (כיס) לחיילי צה"ל ובנוסף ל-2 עצות הזהב מכבוד הרב שליט"א לחיילי צה"ל; 1 מ-2014 (מבצע 'צוק איתן') לומר 3 פעמים: 'כל הכוחות בטלים אצל כוחו של הקב"ה ואפילו מעשה כשפים!' ולומר הפסוק: "שמע ישראל ה' א-לקינו ה' אחד" שאפילו בזכות מצוה זו - יש בידם להנצל! וב"ה בימים הקרובים יצא עוד משלוח של אלפי ציציות! כיפות, ספרי תהלים (- נגד טילים!) וחוברת הבטחון: 'בטחוני בצורי הוא אוצרי' מהדורה מיוחדת לחיילים!


ביצוע תרומה 

ארגון הרצאה בצרפת

אחרי ביקוש גדול וצמאון אדיר לשמוע דברי תורה, הרב אמנון יצחק שליט"א יחזור להרצאה ה-3! בצרפת כדי להמשיך במפעל האדיר של החזרת המוני יהודים בתשובה, שיקבלו עליהם עול מלכות שמים - ועוד... אז כל מי שרוצה להיות שותף בפרוייקט הנפלא הזה - מוזמן להנצל את ההזדמנות החד פעמית - להציל את אחינו היהודים עם ישראל היקר שבגולה!!


ביצוע תרומה 

ארגון הרצאה באנגליה

יהודים יקרים, "שופר" מארגן בימים אלה הרצאה של כבוד הרב בלונדון ובמנצ'סטר. ההרצאה תתקיים בע"ה באחד האתרים הגדולים ותהיה לטובת ולגאולת כל ישראל. ניתן להיות חלק מאירוע היסטורי זה ולזכות למצוות נצחיות לאין שיעור ולגרום לאלפים ורבבות מישראל ללמוד דברי תורה חיוניים ושיזכו לעצמם. זכויות אלה יעמדו לכם ולמשפחותיכם בעולם הזה, בעת הגאולה ולעולם הבא. ניתן להקדיש זכויות אין סופיות אלה לעילוי נשמת אהובים ז"ל. קחו חלק באירוע הגדול ותרומו עכשיו! ובהעברת מודעה זו למשפחה וחברים תהיו גם אתם שותפים איתנו בזיכוי הרבים גדול זה בלונדון ובעולם. תרומותיכם האדיבים יוערכו ביותר הנאבקים לטובת ולרווחת שלומכם כאן ובעוה"ב - שופר. ובאנגלית: Dear Jews, "Shofar" is...


ביצוע תרומה 

ארגון הרצאה בבלגיה

*יהודים יקרים!* אנו מעוניינים לקיים הרצאה של ✅ *הרב אמנון יצחק שליט״א לאחינו היהודים בבלגיה* ✅ אנא ממכם יהודים! יקרים בואו נתאחד ונתרום *״כל איש אשר ידבנו ליבו״* ונסייע לחזק את הקהילות שבגלות כמה שיותר מהר ושח"ו לא נפספס את ההזדמנות לזיכוי הרבים עצום🙏


ביצוע תרומה 

מחזירים עטרה ליושנה - לקראת ההרצאה הגדולה!

ב"ה האירוע ההיסטורי! תוכן הערב: 'לשון הרע - לא מדבר אלי ולא אליך! באהבת חינם - נביא את הגאולה!!' שמוקדש לכבוד הח"ח זיע"א. שם נרים על נס את שבחם העם היהודי בעיני העולם באחדות ובחסד שעושים יום-יום. ובקיום מִצְווֹת דאוריתא: "וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ אֲנִי ה' " שלא לדבר לה"ר ורכילות ח"ו על שום יהודי! ובזכות האהבת חינם והאחדות האמיתית נזכה כולנו לגאולה ברחמים מהרה - אכי"ר!


ביצוע תרומה 

הפצת דיסקים הפלות = רצח!

בתרומה של 1,000 ש"ח תוכלו להציל נשמות דרך הפצה של 400 דיסקים 'הפלות = רצח!'


ביצוע תרומה 

ארגון הרצאה במקסיקו

בואו גם אתם לעשות את עסקת חייכם! בקליק אחד תוכל גם אתה להציל את העולם, שכבר אמרו חז"ל: 'כל המציל נפש אחת מישראל - כאילו הציל עולם מלא!'


ביצוע תרומה 

כסא בית כנסת

כסא בית כנסת – בתרומת 2,000 ₪ - תזכו בכסא לשנה בבית כנסת 'קהילות פז' עם שמכם חרוט; לרפואה שלימה, או לעילוי נשמת יקירכם, ולכל הענינים, כמו כן בתרומת 4,000 ₪ - תזכו לכסא VIP ליד כבוד הרב לשנה (בשורה הראשונה!).


ביצוע תרומה 

הוצאה לאור של ספרי 'גנזי המלך'

הוצאת ספרי "גנזי המלך" מאוצרות דרשותיו של הרב אמנון יצחק שליט"א שנמסרו ברחבי הארץ והעולם במשך השנים ונדפסו והופצו בכ-90 אלף עותקים בכל ערב שבת במשך כעשור (בין השנים 2003-2013) ברחבי הארץ על חמישה חומשי תורה ומועדי ישראל וחגי השנה. ועכשיו! זו הזדמנות הנדירה שלך!! לזכות ולקחת חלק בהפצת הדברי תורה היקרים מפז על פרשיות השבוע ומועדי השנה ב-2 כרכים 'גנזי המלך' בעימוד חדש ובסדר נאה - כדי שיהיה דבר נאה ומתקבל!


ביצוע תרומה 

חלוקת עשרות סטים 'לכתחילה' בקיום מצוות בנ"א לחבירו ובנ"א למקום

הספרים עוסקים בנושאים הכי בוערים ביום יום ובמשך כל ימות השנה, ופותחים צוהר ענק לקיום המצוות 'לכתחילה' כדלהלן; 1. בין אדם לחבירו – סור מרע / 2. בין אדם לחבירו – עשה טוב / 3. ברכות סעודה / 4. הנהגת הבוקר / 5. חודש אלול – ראש השנה / 6. פורים - חודש אדר / 7. עשרת ימי תשובה ויום הכיפורים / 8. שבת – הנהגת היום / 9. שבת – מלאכות ומוקצה / 10. שמירת הלשון / 11. תפילה. תקצירים ברורים: מה חובות של כל אדם בכל התחומים; שבת, הנהגת...


ביצוע תרומה 

הקמת ספרייה לילדים

פיתוח ספריה לילדים ונוער בקפ"ז, שלא ישבו חלילה בטלים, אלא יספגו מקדושת ומעשי הגדולים בכל הדורות. ותבורכו ב"ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת" - אמן!


ביצוע תרומה 

משפיעים בגדול - 2 (2021)

מארז 50 דיסקים לצפיה ולשמיעה - הינם הדרך הטובה ביותר להכיר את היהדות גם לרחוקים מהיהדות!


ביצוע תרומה 

בשקל וחצי ליום - להציל יהודים!

גם אתה בתרומה של שקל וחצי בלבד ליום תוכל לתת כתף ולשמש כמנוף כדי שנוכל להגיע לעוד יהודים להכיר להם את היהדות ולקרבם אל אבינו שבשמים!


ביצוע תרומה 

תרומה לחלוקת ספרי מוסר

חלוקת ספרים "אעירה שחר", "ישמחו במלכותך", "ישראל והזמנים", "שלום רב", "אשא עיני" מאת הרב שלמה ישראל. עלות ספר: 15.5 ש"ח


ביצוע תרומה 

זכות הקרנת הרצאה

שידורים חיים של הרב אמנון יצחק שליט"א ברחבי הארץ מועברים באתר שופר ומעתה גם בבית כנסת 'קהילות פז' בבני ברק עבור אלו שאין אפשרות לצפות בבית. כעת, ניתן לרכוש את זכות הקרנת שידורים חיים בבית הכנסת ולהקדיש לרפואה/לעילוי נשמת ועוד...


ביצוע תרומה 

נר למאור

נר למאור - בתרומת 4,000 ₪ - הנכם זוכים להיות שותפים בכל התפילות ההרצאות והשיעורים בבית מדרש 'קהילות פז' ובזכויות של לומדי הכולל ובחורי הישיבה החדשה! ואחזקת בית המדרש לשנה שלמה.


ביצוע תרומה 

תרומה כללית (כל סכום)

תרומה כללית לארגון שופר לזיכוי הרבים. הנכם יכולים להקיש כל סכום שברצונכם לתרום.


ביצוע תרומה 

מסלול קרן הרצאות

בתרומת 50 ₪ למשך 12 חודשים - תזכו להיות שותפים בארגון הרצאותיו של הרב אמנון יצחק שליט"א ברחבי הארץ.


ביצוע תרומה 

מסלול נציב יום

בתרומת 1,000 ₪ תזכו לשיעור בשידור חי וחוזר בהקדשה אישית מהרב אמנון יצחק שליט"א; לעילוי נשמת, רפואה שלמה, פרנסה, זיווג הגון ועוד.


ביצוע תרומה 

מסלול דיסק און קי

בתרומת 2,000 ש"ח יחולקו עבורכם בהרצאות ברחבי הארץ 40 יחידות דיסק און קי עם מאגר השו"ת הגדול בעולם של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א- מתאים לשמיעה ברכב, מכיל שיעורי תורה נפלאים ומרתקים במגוון נושאים!


ביצוע תרומה 

מסלול חוזרים בעבר

בתרומת 700 ₪ תזכו להפיק קלטת וידאו נדירה משנות ה-80 ועד שנת 2009, ובתרומת 300 תזכו להפיק קלטת אודיו.


ביצוע תרומה 

מסלול מדיה

בתרומת 1,200 ₪ לשנה - תזכו להיות שותפים באחזקת אתר "שופר" ובשידורים חיים (גם בטל' 07333-76900) וחוזרים המשודרים בארץ ובעולם, אפליקציית "שופר" וטל' "שופר קול" (גם בקומה הכשרה)


ביצוע תרומה 

מסלול סעודה שלישית

בזכות סעודה שלישית ניצלים מחבלו של משיח, מדינה של גיהנם, וממלחמת גוג ומגוג (שבת קיח, א) "רַעֲוָא דְּרַעֲוִין" ("רצון הרצונות") עם הרב אמנון יצחק שליט"א בבית הכנסת קהילות פז רח' מתתיהו 10 בני ברק סעודה שלישית כיד המלך ודברי תורה מתוקים מדבש ניתן להקדיש את הסעודה לע"נ או להבדיל לרפואה שלימה, הצלחה, זיווג הגון, זרע קודש בר קיימא, ועוד... כל הקודם זוכה! המחיר לזמן מוגבל 1,000 ש"ח


ביצוע תרומה 

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 17.04 17:44

  ישר כחכם על כל עבודת הקודש יה"ר: שנזכה לעלות לארץ הקודש, לזכות לתשובה שלמה, גאולה שלמה ברחמים, רפואה שלמה לכלל ישראל, יראת שמים, חכמת התורה, קיום המצוות לכל יוצאי חלצינו לשמחות לכל בית ישראל חג כשר ושמח (אמן).

 • 17.04 17:43

  כבוד הרב ברוך השם כנגד כל הסיכויים על פי הטבע. הרב אמר לי: 'אל תדאג אתה תקבל!' ב"ה היום קיבלתי אישור רשיון לנשק בהודעה. ואפילו לא עשו לי ראיון לפני... תודה רבה.

 • 17.04 16:04

  שלום כבוד הרב! בדיוק לפני חודש מהיום כבוד הרב בירך אותנו: 'לעבור דירה' אחרי שבדירה שלנו היתה בעיית עובש (ל"ע). ב"ה בזכות ברכת הרב חתמנו היום על דירה נאה, גדולה ונוחה יותר! ועם כל זה גם חדשה לגמרי! מטבח, צבע וכל הריהוט הנחוץ הכל חדש לגמרי ואנחנו הראשונים שמשתמשים! וב"ה נקייה ומוכנה לגמרי לפסח. תודה לקב"ה שזכינו להסתופף בצילו של כבוד הרב ולזכות בהרבה שפע וברכה בזכות הרב!

 • 17.04 15:53

  דוד ביטון: ודבר נוסף כבוד הרב, ב"ה זכינו בזכות הברכה של כבוד הרב להתחתן ורצינו להודות לרב ולהוקיר תודה בעזרת השי"ת בהרצאה היום בירושלים נשמח אם כבוד הרב יתן לנו הזדמנות לעשות קידוש השם!

 • 17.04 15:19

  כבוד הרב תודה רבה על הברכה! זה היה פשוט פלא!! אשתי היתה עם שפעת (ל"ע) מכוסה עם 2 פוכים ורועדת. איך שאני כותב לכבוד הרב הודעה בבקשה לברכה. פשוט בדרך פלא ונס ב"ה היא מורידה את הפוך ומפסיק לה החום. ומפסיק הרעידות בגוף. ב"ה אשתי מרגישה יותר טוב וחזרה לתפקד בבית לקראת חג הפסח הבעל"ט. תודה רבה לכבוד הרב אשרינו שזכינו להדבק בצדיק האמת. ויהי רצון שהקב"ה יברך את הרב בכל ברכות התורה אכי"ר!

 • 17.04 13:21

  שלום כבוד הרב רציתי לשמח את כבוד הרב ולספר לו על מקרה שקרה בתלמוד תורה של בני ני"ו. היה להם פעילות בתלמוד תורה ושמו להם שירים. הבן שלי אמר לחברים שלו לכיתה: 'שאסור לשמוע שירים רק במועדים!' וכולם התחילו לצחוק עליו. כמה רגעים לאחר מכן נכנס המלמד והילדים אמרו: 'המלמד! אוריאן אמר: 'שאסור לשמוע שירים' (ושוב צחקו עליו) המלמד השיב להם: 'שזה נכון!' - "ומאיפה אתה (אוריאן) יודע?' הוא ענה לו: 'אמא הסבירה לי וזה נפסק במרן השולחן ערוך זיע"א!' המלמד ענה לו: 'נכון! אבל זו גזרה שהציבור לא יכול לעמוד בה...' והוא ענה לו: 'אבל אני עושה את זה! (ילד בן 9) אז הוא ענה לו: 'כל הכבוד שאתה יכול! אבל יש אנשים שקשה להם...' ואוריאן ענה לו: 'אז אם קשה לי אני יכול לעבור על דברי חכמים ??!!' והמלמד העביר נושא והתחיל את השיעור. ב"ה אני כל כך שמחה וגאה בבן שלי והכל בזכות כבוד הרב שליט"א תודה רבה 🙏.

 • 17.04 10:49

  איזה מוסר מדהים לומדים מהמשנה הנ"ל והרב מסביר אותה בצורה הטובה ביותר!!! (ואל תאמר לכשאפנה אשנה... shofar.tv/videos/15830) שיהיה לכבוד הרב שליט"א ערב טוב ומבורך בכל הברכות כולם🙏 (אמן).

 • 16.04 17:40

  אני רוצה לומר תודה כבוד הרב לך על הקהילה והחנות שדואגים לנו לכשרות מהודרת כיף להכנס לחנות שאפשר ולקחת מהמדפים בלי חשש ודאגות ובדיקות! תודה לכל מי שטורח עומל ועוסק בשחיטה שדאגו לבשר ועופות לחג הפסח ובכלל. ברוך ה' הצלחתי לקנות הכל אפילו גם לאמא שלי… תודה על התבלינים ולטורחים /ת. אתמול גם זכינו ברוך ה' להיות בבדיקת תבלינים! מרגישה שם תמיד מוקפת במשפחה אמיתית כשאני בבני ברק. תודה למי שאפה את המצות המהודרות! תודה על הבשר הכשר שזוכים לשים על שולחננו שחיטה הכי מפוארת כמו שאמרו על שחיטתך🙌🏽 (הרב מרדכי גלאי - "השחיטה של הרב אמנון יצחק מפוארת, הכי טובה שאני מכיר!" shofar.tv/videos/11139) ישר כוחכם עד 120 פלוס - אמן תודה על הכל🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹.

 • 15.04 10:35

  בוקר אור לרב היקר! ישר כח עצום על העשייה המבורכת. ב"ה הדרשה אמש ממש היתה נפלאה ממש! (קרית עקרון - אפיקומן וגלות מצרים 14.04.2024 shofar.tv/lectures/1598)

 • 15.04 10:34

  כבוד הרב, איזו התעלות לראות פני הצדיק ולשמוע דבר ה', ב"ה הרצאה יפה ומרגשת (קרית עקרון - אפיקומן וגלות מצרים 14.04.2024 shofar.tv/lectures/1598) זלגו הדמעות לשמוע את בעל התשובה של הרב מזה שנים שמודה לרב על ההחזרה בתשובה שלו ושל צאצאיו אחריו ומברכו לחיים טובים (אמן).

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים