טוען...

פעילויות שופר

סבב הרצאות בארה"ב קיץ 2024

יהודים יקרים! בהודאה להשי"ת הטוב על כל החסד שגמלנו עד כה ולשליחיו הטובים התורמים הנכבדים הע"י על עזרתכם והשתתפותכם בארגון סבב ההרצאות האחרון (סבב הרצאות בארה"ב - חורף תשפ"ד) ויה"ר שהקב"ה יעזור הלאה - אמן! אנו שמחים להודיע שבעזרת השי"ת כבוד הרב שליט"א יחזור שוב לסבב הרצאות נוסף בחו"ל!


ביצוע תרומה 

הדפסת הספר בכור ההיתוך

בתרומה מעל 2,000 ש"ח תזכו להקדשה ב-5,000 ספרים!

לפני כ-25 שנה הרה"ג הרב חיים גריינמן זצוק"ל שהעיד שהספר אמת לאמתה! הפיץ הרב שליט"א בכ-22,000 עותקים! שנשלחו לאיטלזים בארץ הקודש ועוד לעורר מודעות וזהירות בכשרות הבשר והעוף בימינו ומעלת הבעלי תשובה גם בדור יתום שכזה 'שופר' ארגון להפצת יהדות (ע.ר.) שמחים לצאת במבצע חדש! 2 סיפורים! בכור ההיתוך ו: 'האור המופלא' – ספורו של בעל תשובה מלמברג החייט הליצן שזכה לגילוי אליהו הנביא זכור לטוב! לאחר שהספר 'בכור ההיתוך' אזל! ורבים המבקשים אותו להכניס ברכה אל ביתם ולעורר עוד יהודים רבים לענין טהרת השלחן ומעלת בעלי התשובה וב"ה בזכותכם התורמים הנכבדים...


ביצוע תרומה 

מסלול ספרים

בתרומת ₪1,000 הנכם זוכים שארגון "שופר" יחלק לזכותכם ספרים לזיכוי הרבים ברחבי הארץ וגם יחולק על ידי הרב אמנון יצחק שליט"א בהרצאותיו.


ביצוע תרומה 

מסלול דיסקים

בתרומת ₪1,000 הנכם זוכים שארגון "שופר" יחלק לזכותכם דיסקים לזיכוי הרבים ברחבי הארץ וגם יחולק על ידי הרב אמנון יצחק שליט"א בהרצאותיו.


ביצוע תרומה 

ארבעה ספרי מוסר בכרך אחד

בס"ד 'שופר' ארגון להפצת יהדות בהדפסת הספר 'שערי תשובה' לרבנו יונה זיע"א 'הסגולה שרבים נושעו על ידה!' שהרב שליט"א ממליץ ללמוד בו כל יום 1/2 שעה במשך 3 חודשים רצוף! וב"ה רבים נושעו בזרע של קיימא פרנסה זיווג ועוד... בהוצאה מיוחדת!! בעשרות אלפי עותקים!!! שיהיה ניתן להשיג במשרדי שופר ויחולק חינם! ע"י כבוד הרב שליט"א בהרצאותיו ברחבי הארץ למען הרבות תורה ומוסר ולאקמא שכינתא מעפרא ולעילוי שכינת עוזנו במהרה בימינו - אמן! ועכשיו במבצע! כל התורם מעל 5,000 ₪ יזכה להקדשה בהוצאה הנוכחית לרפואה, לפרנסה, לזיווג, לזש"ק ואו להבדיל לע"נ יקירכם.


ביצוע תרומה 

שבת תהלים בקהילות פז

אמירת תהילים ע"י תשב"ר היקרים מפז! מחוללת פלאות!! וב"ה בקהילות פז במשך כל שבת נאמרים ע"י תינוקות של בית רבן - 'הבל שאין בו חטא!' והרבה ישועות ניסים ונפלאות ברוך ה' נמשכים ע"י זה לעם ישראל! גם אתם מוזמנים לתרום לפרסים למצטיינים שישמחו את הילדים הנפלאים ויגרמו להם 'עונג שבת' ובכך - לגרום גם נחת רוח לקב"ה שישמע את מזמורי נעים זמירות ישראל דוד המלך ע"ה מפי התשב"ר ויזרז את הגאולה השלמה במהרה בימינו, אמן! תודה ושבת שלום!


ביצוע תרומה 

הפצת חומרי יהדות לחיילים

ב"ה 'שופר' מסייע בשמירה על הלוחמים והוציא (10-10-2023) משלוח של; 500 ציציות, 200 כיפות, ומאות ספרי תהלים (כיס) לחיילי צה"ל ובנוסף ל-2 עצות הזהב מכבוד הרב שליט"א לחיילי צה"ל; 1 מ-2014 (מבצע 'צוק איתן') לומר 3 פעמים: 'כל הכוחות בטלים אצל כוחו של הקב"ה ואפילו מעשה כשפים!' ולומר הפסוק: "שמע ישראל ה' א-לקינו ה' אחד" שאפילו בזכות מצוה זו - יש בידם להנצל! וב"ה בימים הקרובים יצא עוד משלוח של אלפי ציציות! כיפות, ספרי תהלים (- נגד טילים!) וחוברת הבטחון: 'בטחוני בצורי הוא אוצרי' מהדורה מיוחדת לחיילים!


ביצוע תרומה 

ארגון הרצאה בצרפת

אחרי ביקוש גדול וצמאון אדיר לשמוע דברי תורה, הרב אמנון יצחק שליט"א יחזור להרצאה ה-3! בצרפת כדי להמשיך במפעל האדיר של החזרת המוני יהודים בתשובה, שיקבלו עליהם עול מלכות שמים - ועוד... אז כל מי שרוצה להיות שותף בפרוייקט הנפלא הזה - מוזמן להנצל את ההזדמנות החד פעמית - להציל את אחינו היהודים עם ישראל היקר שבגולה!!


ביצוע תרומה 

ארגון הרצאה באנגליה

יהודים יקרים, "שופר" מארגן בימים אלה הרצאה של כבוד הרב בלונדון ובמנצ'סטר. ההרצאה תתקיים בע"ה באחד האתרים הגדולים ותהיה לטובת ולגאולת כל ישראל. ניתן להיות חלק מאירוע היסטורי זה ולזכות למצוות נצחיות לאין שיעור ולגרום לאלפים ורבבות מישראל ללמוד דברי תורה חיוניים ושיזכו לעצמם. זכויות אלה יעמדו לכם ולמשפחותיכם בעולם הזה, בעת הגאולה ולעולם הבא. ניתן להקדיש זכויות אין סופיות אלה לעילוי נשמת אהובים ז"ל. קחו חלק באירוע הגדול ותרומו עכשיו! ובהעברת מודעה זו למשפחה וחברים תהיו גם אתם שותפים איתנו בזיכוי הרבים גדול זה בלונדון ובעולם. תרומותיכם האדיבים יוערכו ביותר הנאבקים לטובת ולרווחת שלומכם כאן ובעוה"ב - שופר. ובאנגלית: Dear Jews, "Shofar" is...


ביצוע תרומה 

ארגון הרצאה בבלגיה

*יהודים יקרים!* אנו מעוניינים לקיים הרצאה של ✅ *הרב אמנון יצחק שליט״א לאחינו היהודים בבלגיה* ✅ אנא ממכם יהודים! יקרים בואו נתאחד ונתרום *״כל איש אשר ידבנו ליבו״* ונסייע לחזק את הקהילות שבגלות כמה שיותר מהר ושח"ו לא נפספס את ההזדמנות לזיכוי הרבים עצום🙏


ביצוע תרומה 

מחזירים עטרה ליושנה - לקראת ההרצאה הגדולה!

ב"ה האירוע ההיסטורי! תוכן הערב: 'לשון הרע - לא מדבר אלי ולא אליך! באהבת חינם - נביא את הגאולה!!' שמוקדש לכבוד הח"ח זיע"א. שם נרים על נס את שבחם העם היהודי בעיני העולם באחדות ובחסד שעושים יום-יום. ובקיום מִצְווֹת דאוריתא: "וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ אֲנִי ה' " שלא לדבר לה"ר ורכילות ח"ו על שום יהודי! ובזכות האהבת חינם והאחדות האמיתית נזכה כולנו לגאולה ברחמים מהרה - אכי"ר!


ביצוע תרומה 

הפצת דיסקים הפלות = רצח!

בתרומה של 1,000 ש"ח תוכלו להציל נשמות דרך הפצה של 400 דיסקים 'הפלות = רצח!'


ביצוע תרומה 

ארגון הרצאה במקסיקו

בואו גם אתם לעשות את עסקת חייכם! בקליק אחד תוכל גם אתה להציל את העולם, שכבר אמרו חז"ל: 'כל המציל נפש אחת מישראל - כאילו הציל עולם מלא!'


ביצוע תרומה 

כסא בית כנסת

כסא בית כנסת – בתרומת 2,000 ₪ - תזכו בכסא לשנה בבית כנסת 'קהילות פז' עם שמכם חרוט; לרפואה שלימה, או לעילוי נשמת יקירכם, ולכל הענינים, כמו כן בתרומת 4,000 ₪ - תזכו לכסא VIP ליד כבוד הרב לשנה (בשורה הראשונה!).


ביצוע תרומה 

הוצאה לאור של ספרי 'גנזי המלך'

הוצאת ספרי "גנזי המלך" מאוצרות דרשותיו של הרב אמנון יצחק שליט"א שנמסרו ברחבי הארץ והעולם במשך השנים ונדפסו והופצו בכ-90 אלף עותקים בכל ערב שבת במשך כעשור (בין השנים 2003-2013) ברחבי הארץ על חמישה חומשי תורה ומועדי ישראל וחגי השנה. ועכשיו! זו הזדמנות הנדירה שלך!! לזכות ולקחת חלק בהפצת הדברי תורה היקרים מפז על פרשיות השבוע ומועדי השנה ב-2 כרכים 'גנזי המלך' בעימוד חדש ובסדר נאה - כדי שיהיה דבר נאה ומתקבל!


ביצוע תרומה 

חלוקת עשרות סטים 'לכתחילה' בקיום מצוות בנ"א לחבירו ובנ"א למקום

הספרים עוסקים בנושאים הכי בוערים ביום יום ובמשך כל ימות השנה, ופותחים צוהר ענק לקיום המצוות 'לכתחילה' כדלהלן; 1. בין אדם לחבירו – סור מרע / 2. בין אדם לחבירו – עשה טוב / 3. ברכות סעודה / 4. הנהגת הבוקר / 5. חודש אלול – ראש השנה / 6. פורים - חודש אדר / 7. עשרת ימי תשובה ויום הכיפורים / 8. שבת – הנהגת היום / 9. שבת – מלאכות ומוקצה / 10. שמירת הלשון / 11. תפילה. תקצירים ברורים: מה חובות של כל אדם בכל התחומים; שבת, הנהגת...


ביצוע תרומה 

הקמת ספרייה לילדים

פיתוח ספריה לילדים ונוער בקפ"ז, שלא ישבו חלילה בטלים, אלא יספגו מקדושת ומעשי הגדולים בכל הדורות. ותבורכו ב"ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת" - אמן!


ביצוע תרומה 

משפיעים בגדול - 2 (2021)

מארז 50 דיסקים לצפיה ולשמיעה - הינם הדרך הטובה ביותר להכיר את היהדות גם לרחוקים מהיהדות!


ביצוע תרומה 

בשקל וחצי ליום - להציל יהודים!

גם אתה בתרומה של שקל וחצי בלבד ליום תוכל לתת כתף ולשמש כמנוף כדי שנוכל להגיע לעוד יהודים להכיר להם את היהדות ולקרבם אל אבינו שבשמים!


ביצוע תרומה 

תרומה לחלוקת ספרי מוסר

חלוקת ספרים "אעירה שחר", "ישמחו במלכותך", "ישראל והזמנים", "שלום רב", "אשא עיני" מאת הרב שלמה ישראל. עלות ספר: 15.5 ש"ח


ביצוע תרומה 

זכות הקרנת הרצאה

שידורים חיים של הרב אמנון יצחק שליט"א ברחבי הארץ מועברים באתר שופר ומעתה גם בבית כנסת 'קהילות פז' בבני ברק עבור אלו שאין אפשרות לצפות בבית. כעת, ניתן לרכוש את זכות הקרנת שידורים חיים בבית הכנסת ולהקדיש לרפואה/לעילוי נשמת ועוד...


ביצוע תרומה 

נר למאור

נר למאור - בתרומת 4,000 ₪ - הנכם זוכים להיות שותפים בכל התפילות ההרצאות והשיעורים בבית מדרש 'קהילות פז' ובזכויות של לומדי הכולל ובחורי הישיבה החדשה! ואחזקת בית המדרש לשנה שלמה.


ביצוע תרומה 

תרומה כללית (כל סכום)

תרומה כללית לארגון שופר לזיכוי הרבים. הנכם יכולים להקיש כל סכום שברצונכם לתרום.


ביצוע תרומה 

מסלול קרן הרצאות

בתרומת 50 ₪ למשך 12 חודשים - תזכו להיות שותפים בארגון הרצאותיו של הרב אמנון יצחק שליט"א ברחבי הארץ.


ביצוע תרומה 

מסלול נציב יום

בתרומת 1,000 ₪ תזכו לשיעור בשידור חי וחוזר בהקדשה אישית מהרב אמנון יצחק שליט"א; לעילוי נשמת, רפואה שלמה, פרנסה, זיווג הגון ועוד.


ביצוע תרומה 

מסלול דיסק און קי

בתרומת 2,000 ש"ח יחולקו עבורכם בהרצאות ברחבי הארץ 40 יחידות דיסק און קי עם מאגר השו"ת הגדול בעולם של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א- מתאים לשמיעה ברכב, מכיל שיעורי תורה נפלאים ומרתקים במגוון נושאים!


ביצוע תרומה 

מסלול חוזרים בעבר

בתרומת 700 ₪ תזכו להפיק קלטת וידאו נדירה משנות ה-80 ועד שנת 2009, ובתרומת 300 תזכו להפיק קלטת אודיו.


ביצוע תרומה 

מסלול מדיה

בתרומת 1,200 ₪ לשנה - תזכו להיות שותפים באחזקת אתר "שופר" ובשידורים חיים (גם בטל' 07333-76900) וחוזרים המשודרים בארץ ובעולם, אפליקציית "שופר" וטל' "שופר קול" (גם בקומה הכשרה)


ביצוע תרומה 

מסלול סעודה שלישית

בזכות סעודה שלישית ניצלים מחבלו של משיח, מדינה של גיהנם, וממלחמת גוג ומגוג (שבת קיח, א) "רַעֲוָא דְּרַעֲוִין" ("רצון הרצונות") עם הרב אמנון יצחק שליט"א בבית הכנסת קהילות פז רח' מתתיהו 10 בני ברק סעודה שלישית כיד המלך ודברי תורה מתוקים מדבש ניתן להקדיש את הסעודה לע"נ או להבדיל לרפואה שלימה, הצלחה, זיווג הגון, זרע קודש בר קיימא, ועוד... כל הקודם זוכה! המחיר לזמן מוגבל 1,000 ש"ח


ביצוע תרומה 

הרצאות קרובות

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 11.04 12:29

  כבודו היקר! ברוכים תהיו שלום וברכה❤️ שמחתי לראותכם שמחים וששים בחתונת בנכם היקר הי"ו כבת השמחה לראות את אביה - אבא של כולנו. הרבה מזל טוב ונחת מתוך שמחה ואושר לעבודתו יתברך (אמן) שמחנו לראות את הרבנית היקרה מפז נאה וחסודה. לראשונה ראיתי את כבודו מכניס לחופה את בנו יקירו ועלה במחשבתי: ' כשם שהכנסתם את בנכם לחופה - כך בעזרת השם תכניסו כל יהודי ויהודיה לחופה שלו בגן עדן!' כך תלווה את כל התלמידים היקרים ואלה שעמלו וטרחו ומחו על כבודכם היקר מפז תכניסו אותם כאב המכניס את בנו לחופה לחופת עולם בגן העדן ואז ישמחו וירננו ויה"ר שיהיה רק בשמחות, אמן.

 • 10.04 14:10

  כבוד הרב! מדקה 41 ממש מחזק !!! (shofar.tv/videos/14912) שהרב מדבר על ציור יום המיתה, עכשיו עשיתי טיפול ציפורן חודרנית (ל"ע) סליחה מכבודו, והמטפלת שמעה וביקשה שאשלח לה ושאלה: מה עליה לעשות? אמרתי לה: דבר ראשון כיסוי ראש וצניעות! שזה מה שהרב אומר לכל אשה. ברוך השם זכינו ללמוד מרב האמת!!!

 • 10.04 12:53

  ✨ קידוש ה׳ הגדול מהו כח הרצאה של הרב אמנון יצחק שליט״א בעקבות הזעקה על עקירת התורה בהרצאה ברמת גן בתאריך 18,07,2023 ולקחנו על עצמינו הרצאה בעיר לוד ב"ה אשתי נפקדת, ובהרצאה בעיר לוד בתאריך 12,09,2023 גדול המחזירים בתשובה בדורנו כבוד הרב אמנון יצחק שליט״א מברך בתחילת ההרצאה את מארגני ההרצאה לבשורות לתאומים, כמה ימים לאחר מכן בבדיקת אולטרסאונד אנחנו מקבלים את הבשורה לתאומים. (shofar.tv/videos/15977) 'צדיק גוזר ה׳ מקיים!' הרצאה בלוד שכבוד הרב מברך בלחש לתאומים כמה ימים לאחר מכן בבדיקת אולטרסאונד אנחנו מקבלים את הבשורה כבוד הרב! ב"ה אפשר לפרסם: התאומים נולדו בשעה טובה ומוצלחת!

 • 10.04 12:18

  שלום כבוד הרב אני רוצה להודת לך על ברכה שברכתי אותי מתקיים בעזרת השי"ת בקרוב! לפני חצי שנה התקשרו אלי "במקרה" מ: 'שופר' (ארגון להפצת יהדות) אמרתי באותו זמן: 'הכל מאת ה'!' ואז בקשתי מהרב לקבל ברכה וב"ה הרב ברך אותי - הברכה התקבלה!! בעוד חודש אני מתחתנת! תודה לבורא עולם ולכבוד הרב. נ.ב. זה אחרי שכמה רבנים "פסלו" אותי ולא להתחתן איתי. בגלל שאני הולכת בדרך הרב אמנון יצחק שליט"א ביטול לי כמה שידוכים. ב"ה היום מצאתי משהו שאוהב את כבוד הרב! שוב תודה לכבוד הרב אמנון יצחק שליט"א.

 • 09.04 11:28

  רבנו היקר! אין מילים לתאר כמה משובב נפש לצפות בסרטון הנ"ל (הרב שליט"א בשירים ומעגל לאחר 'ברכת האילנות') ומכניס שמחה לראות כך את רבנו שמח 🤗 יה"ר: שתזכה לשמחת עולמים ונזכה להגאל ברחמים יחד עם רבנו אמן כן יה"ר.

 • 09.04 08:26

  כבוד הרב מרגישים את האור העוצמתי של פרקי אבות זכיתי לקרוא עד לפני צאת הכוכבים וזיכיתי אחרים לקרוא בזכות הזכות שהפצת את זה ברבים זה נחשב לי כאלו סיימתי את כל המשניות מרגש! עד כמה שזה ידוע שלא בפועל אומנם מראים לנו מה זה פועל יודעים הנשמה מרגישה יה"ר שהראש חודש הזה יהיה בעזרת השי"ת קדוש בזכות זה!!

 • 08.04 18:02

  מדהים!!! הפיתרונות שמתאימים במדויק לכל הבעיות. לפי החפץ חיים זצק״ל: מי שדעתו 'דעת תורה' - מסוגל לפיתרון כל בעיות העולם! זה כל כך ברור בהתבוננות על מאות מקרים כדוגמת הסרטון, (נתניה 7.4.24 מודה לרב שליט"א שבנתניה 25.6.23 קיבלה עצה מהרב שליט"א לרפואת אחותה שתחי') הרב היקר משתמש בדעת תורה בתשובות בכלל, בדגש על עצות לציבור הרחב שמעלים בעיות שונות ומגוונות. ׳דעת תורה׳ לפי האמת לאמיתה!

 • 08.04 13:44

  כבוד הרב הקדוש הרב אמנון יצחק שליט"א ב"ה שמעתי עכשיו את השיעור הנפלא על 'שבת הגדול' וברגע שרבנו שר את השיר הקדוש על המשיח - דמעות ירדו מעיני על ביאת משיח צדקנו מהרה השיר נותן תקווה שהמשיח יגיע ממש עכשיו - אמן ואמן!

 • 08.04 08:20

  בוקר אור לרב היקר! אתחיל בכך, אין לי כל ספק שהרב היקר עוסק בהצלת כל אחד ואחת בארץ ובעולם היהודי במסירות נפש ובאמונה שלמה. יש אנשים רבים לצערנו שלא מסוגלים להתמודד/להבין/לקבל את המציאות כפי שהיא כל אחד וטעמו האישי (פוליטיקה, קנאה, שנאה ועוד), לדעתי לא כולם מתנהגים ברוע ביודעין... - תמשיך להתפלל ולבקש מבורא עולם: 'שהשי"ת יאיר את עיניהם!' כפי שהרב היקר רוצה ועושה כבר יותר מארבעים וחמש שנים (עד 120 שנה!) שבמרכזו אהבת ישראל כרצון האל, ללא מניעים אישיים - זה יתרון עצום על הטועים (בשוגג/במזיד/פחד מבשר ודם ועוד). ׳מזכה הרבים׳ שמדריך ומעניק לציבור הרחב בכל דרך אפשרית את האפשרות להבנה מה רצון האל לפי האמת לאמיתה - סבירות אפסית שיגיע לידי טעות. בהקשר ישיר, הדרשה אמש (באר שבע, שבת הגדול 7.4.24) כמו האחרות היתה מרתקת ומעוררת השראה. ישר כח! עצום ולקראת חודש גאולה מבורך - חודש טוב ומבורך לרב היקר ולכל בית ישראל!!! (אמן).

 • 08.04 08:18

  יהודיה מבקשת ברכה בזמן שלקחו את בעלה לבית חולים באמבולנס הרב אמנון יצחק שליט"א: 'ברכתי' היהודיה: "הוֹדוּ לַה' כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ"!!! (תהלים קלח, א) חסדי השי"ת עלינו תודה רבה לרבנו הטהור שבירך ב"ה שיחררו את בעלי מהבית חולים🌸🌸🌸'.

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים