טוען...

הכרת הטוב לרב שליט"א


 • 02.12.2023 18:47:05

  רבנו הקדוש בוקר טוב . שיעור הבוקר 'חילול השם אחד דוחה מאה תפילות' חלק ה'. זה שיעור שחובה על יהודי ללמוד בעל פה, ממש כל כך נכון כל מה שנאמר בשיעור הקדוש הזה, ממש שיעור שעושה נחת להשם יתברך, דרך ארץ ואהבת הבריות, תודה רבנו היקר! כל הלימוד של איך להתנהג, דברים בסיסיים כמו לא לגעת בלחם עם ידים חשופות או גזל שינה ועוד הרבה דברים שממש נהנתי לשמוע, ממש נחת להשם יתברך, תודה תודה ושוב תודה, ושבת שלום ומבורך לך ולבני משפחתך (אמן).

 • 01.12.2023 13:05:00

  לאחר שבוע גדוש במסרים חיוביים שעיקרם ביטחון בא-ל יתברך! בשיערי הבוקר ובהרצאות המרתקות והפרקטיות, נותר רק להודות לא-ל יתברך: שנוטע ברב היקר את החוכמה להבין את העולם מבעוד מועד ולהתריע על כך. להבדיל, כפי שכבר ידוע, התרעות המודיעין הגיעו למיעוט ולא הגיעו לכולם שטענו: 'כי לא ידעו...' דברי הרב היקר - חשופים לכל מי שרק רוצה לדעת ולהבין את האמת לאמיתה!! נותר לומר לרב היקר: 'ישר כח!' ענק על העשייה הברוכה והחשובה, ולמסייעים המסורים שדואגים להביא את דברי הרב לקהלים רחבים ככל הניתן - ברוכים תהיו. 🌹שבת שלום ומבורך לרב היקר🌹 (אמן).

 • 01.12.2023 13:03:53

  תודה כבוד הרב! על השיעור בוקר ('חילול השם אחד דוחה מאה תפילות' חלק ה' 01.12.2023) שמזהיר את נפשנו: שנשגיח להיות "בצלם א-לוקים!" ויהלומים! ובפרט שמזכה אותנו לקבל את השבת קודש 'מתוך מיעוט עוונות'.

 • 30.11.2023 18:13:20

  כבוד הרב שלום וברכה! ישמרכם הבורא ברוך הוא לעולם ועד! (אמן) רציתי לומר: 'תודה אין סופית!' לכבוד הרב על שיעורי הביטחון. בעבר שיתפתי את כבוד הרב שבעקבות האירועים חלשה דעתי היות ומעבר לכביש בשכונה שלנו זה הכפר של הערבים צור בהאר שמשם יצאו הרבה פיגועים ורוצחים ורוצחות ימח שמם וזכרם! וגם היום בבוקר שביצעו את הפיגוע ביציאה מהעיר יצאו מהכפר שמולנו והתחנה בה קרה הפיגוע זו התחנה הקבועה שבה יעקב לוקח אוטובוס לבני ברק השם ישמור אותו (אמן). אני מודה לכבוד הרב כי אני משתדלת לשנן כל יום לעצמי ביטחון בהשי"ת. לכאורה היו יכולים לבצע את הפיגוע הרצחני כאן מעבר לכביש בשכונה אבל לא כך נגזר בשמים! ו-2 הרוצחים האלה עברו את השכונה שלנו והגיעו עד ליציאה מהעיר כדי לבצע את זממם. וזה מדהים לראות! להבין ולחיות אמונה וביטחון - כי כך נכון יותר לחיות בריא יותר רגוע יותר וכרצון שמים. תודה רבה לכבוד הרב השם ישמרכם מכל רע (אמן).

 • 30.11.2023 16:00:30

  "לִישׁוּעָתְךָ קִוִּיתִי ה'" שלום כבוד הרב! חייבת לעדכן אותך שברוך השם - הברכה שלך התגשמה...! לפני כמה שנים נגשתי אליך בכניסה לבית הכנסת ב: 'שופר' וביקשתי ברכה לאחר שקיבלנו 'צו הריסה' לבית שלנו... בירכת אותנו ל: 'ברכה והצלחה!' הייתי עם אמונה: שאכן זה מה שיהיה! והכל יסתדר לטובה ולברכה... לקחנו עו"ד רק כדי לעשות 'השתדלות' וברוך השם ממש מעל הטבע! זכינו במשפט בלי קנסות ובלי צו הריסה אפילו העו"ד שלקחנו היה בהלם מכל הישועות שקרו לנו במהלך המשפט. אחרי שברכת אותנו הבטחתי: 'שאני אתרום בעזרת השי"ת לארגון 'שופר' - עבור 'מסיבת ראש חודש' 500 ₪'.

 • 30.11.2023 08:27:49

  רבנו היקר! אין מילים איזו הרצאה מושלמת (בני ברק 'מעלת הבטחון' חלק ד' 29.11.2023) כמה ביטחון בהשי"ת אתה נוסך בנו ומאמין שגם בכל השומעים! זכות אמיתית וחסד לשמוע את כבוד הרב. תודה רבה להשי"ת ששולח לנו את כבוד הרב שליט"א שמעניק לנו את המתנה המופלאה ששמה ביטחון.

 • 28.11.2023 18:08:00

  כבוד הרב! ההרצאה של אתמול ('מעלת הבטחון' חלק ג' בני ברק 27-11-2023) והשיעור בוקר היום ('חילול השם אחד דוחה מאה תפילות' חלק ב'), זה עוד לבנה בחומת הביטחון שכבוד הרב מלמד אותנו✨️ תודה כבוד הרב 🙏

 • 28.11.2023 15:35:54

  כבוד הרב! פעם שניה שאני שומע את ההרצאה - זה פשוט מילוי; נפש, רוח ונשמה - בצורה הכי טובה שיכולה להיות! תודה רבה.

 • 28.11.2023 13:00:47

  כבוד הרב - ישר כח על הדרשה! (מעלת הבטחון חלק ג 27/11/23) ממש יפה מרגישים את הביטחון של כבוד הרב בהשי"ת ואיך שמלמד יפה את כולנו מי שלא שומע את הרב - ממש רחמים עליו מכל הלב! כי מי שבוטח בהשי"ת ומאמין בישועת השי"ת - אין לו שום פחד וחשש משום אדם!

 • 27.11.2023 18:48:51

  רבנו הקדוש והטוב! ברוך ה' לפני כמה ימים עשיתי 'נציב יום' ל-שירי ביבס - שתחזור הביתה לשלום מהשבי עם הילדים שלה! (מהרה אמן) 2 ילדים ג'ינג'ים מתוקים אחד בן שנה כפיר והשני אריאל, הפנים שלה פשוט לא עזבו אותי, ביום של החטיפה חשבתי עליה בלי הפסקה והדבר היחיד שיכולתי לעשות למענה זה הנציב יום ברוך ה' היום הודיעו: 'שמשחררים 2 אמהות!' התכנון היה רק ילדים!! ואמרתי לעצמי: 'וואוו ששירי לא תפרד מילדיה. והם יחזרו' ובקשתי מה': 'בבקשה! שגם שירי תחזור - עשיתי 'נציב יום'! וממש עכשיו אמרו: 'שבסוף יצטרפו 2 אמהות!' בבקשה ששירי וילדיה אני ממש רוצה הלב שלי נקרע!' רבנו! אם שירי תחזור - אני אהיה מאושרת כל כך!! ואם באמת זו שירי שהחליטו לצרף 2 אמהות - זה רק בזכות ה: 'נציב יום'! אז אני מתפללת שזה שירי ואז אפרסם את הנס של הנציב יום - מקווה לבשורות הטובות. ושמתי לב שהחטופים הראשונים שחזרו היה בפרשה של רחל אמנו ע"ה וגם על זה זכיתי ועשיתי 'נציב יום' שהשי"ת ישמע לתפילות שלך ושל רחל אמנו - אמן! וב"ה קיבלתי סימן שהשי"ת הקשיב ומקשיב; הצירוף בפרשה של רחל אמנו, והחטופים חוזרים: "כֹּה אָמַר ה' מִנְעִי קוֹלֵךְ מִבֶּכִי וְעֵינַיִךְ מִדִּמְעָה כִּי יֵשׁ שָׂכָר לִפְעֻלָּתֵךְ נְאֻם ה' וְשָׁבוּ מֵאֶרֶץ אוֹיֵב" (ירמיה לא, טו) זה סימן ברור שהשי"ת מקשיב לקולכם ממש ככה!!! ויהי רצון: שזכותה של רחל אמנו ע"ה וזכותך תגן על כל עם ישראל - אמן!

 • 27.11.2023 08:16:35

  בשבח והודיה להשי"ת שלום וברכה כבוד הרב שליט"א בשעה טובה אנחנו שמחים לבשר לכבודו שברוך ה' הטוב יש מועד להרצאה לרפואת תינוקות של בית רבן 4.12.23 למניינם. אין מקום בברכות לפרסם שאנחנו מגישים את ההרצאה כהכרת הטוב לקב"ה ישתבח ויתעלה שמו. על כל החסדים והטובות שעשה, עושה ויעשה עמנו. והכרת הטוב לרב שליט"א שמלמד אותנו לזכות בחיים בעולם הזה ולעולם הבא. ולכל הקהילה שתומכת בנו ללא הפסק כפי שכבוד הרב מלמד אותנו לפי התורה הקדושה. ולכל מי שעזר ותמך בנו, עם וללא ידיעתנו. יהי רצון: שה' הטוב ישפיע עליכם ועל כל עם ישראל שפע טובה וברכה כל הימים בעולם הזה ולעולם הבא וימלא כל משאלות לבכם לטובה אמן כן יהי רצון. אין-ספור תודות לא יועילו לבטא את רמת התודה שאנו חשים. יה"ר שבעזרת השי"ת שיתן לנו את הכוחות לעמוד במשימתנו לקדש שם שמים ולהמליך את הקב"ה בעולמו. לעשות לקב"ה ישתבח ויתעלה שמו נחת רוח! בעזרת ה' אמן כן יהי רצון.

 • 26.11.2023 23:53:33

  שלום וברכה לרב היקר! חזרנו ברוך השם יתברך מהדרום - הבן יצא להתרעננות והלכנו לבקר אותו מיום 7/10 בחזית הלחימה ובמשימות מורכבות ביותר בהתקפה. כפי שתארתי לרב היקר שהמסר העיקרי בשיחת הטלפון ממנו היתה: ״הרגשת השגחה עליונה של האל יתברך בזכות הרב היקר!״. היום, בזמן המועט של השיח בינינו הוא תיאר לי מקרים שאינם נתפסים בשכל! כמות האירועים שהוא נקלע עליהם וחווה ניסים גלויים!! לדבריו, עם סיום הלחימה הוא אמר לי שיגיע להודות לרב היקר באופן אישי על כך. בשלב זה, ביקש להעביר את תודתו והערכתו הרבה לרב היקר! אנחנו מצטרפים לבקשה ומודים לאל יתברך ולרב היקר על ניסים שארעו וכן על ניסים בעתיד!!! תודה רבה ושבוע נפלא!!!

 • 25.11.2023 23:03:55

  כבוד הרב, שיעור בוקר מבהיל! ('שבועת שווא אחת דוחה מאה זכויות' חלק ו 24.11.2023) שמגביר יראת שמים! על ענין השבועות ופגם הלשון וההלכות, וגם מה שהזכיר שם הרב על ענין ההודיה, שהכל שם ממנו וצריך יראת שמים וההשלכות של נגעים וכו' תודה לה' יתברך! שמזכה אותנו לשמוע את השיעורים ולהיזהר גם בהזכרת שמו יתברך לשווא מחכים לשמוע בלי נדר את השיעור של התשובה בענין הזה יהי רצון: שנגיע ליראת שמים אמיתית ולתשובה שלמה בכל העניינים (אמן).

 • 25.11.2023 23:02:23

  בכנות: כל פעם מתגלה עוד תחומים שאינם ידועים וצריך ללמוד עוד, אשרי הזוכים להקים דרשות הרב ('נציב יום') ומתקנים את עצמם דרך זה, כי היקף המידע והתורה של הרב - זה חסד לכל! שאינם יודעים עד תכלית מה לעשות וכו' ולפחות דרך זה עוד אפשר להשלים ולתקן.

 • 25.11.2023 23:01:43

  ואני חייב להגיד לרב, שבזכות השיעורים של הבטחון אני יותר שותק יותר מנסה לבלום את התגובות שלי בפרט לאנשים שאני אוהב שאני יודע שהם מבינים אותי אבל דווקא שם אני בוחר עוד יותר להיות סבלן כי אני מבין: שהכל זה מידו יתברך! כל דבר קטן, כל שיעור, כל רגע ובפרט בתוך הבית שאין מחבוא מפניו הכל אצלו כַּאורה, וזה נחמה שרק לדבר איתו מה יועילו אנשים?! ועכשיו בזכות השיעור בוקר בעזרת השי"ת בלי נדר, אשתדל עוד לומר: 'בלי נדר', שגם כשאני רואה סיעתא דשמיא אני בסה"כ בן אדם, ואף אדם לא יודע מה יקרה לו בעוד שניה, והכי חשוב זה יראת שמים שאם לפחות חזרנו בתשובה, ואנחנו אוהבים את ה', אז גם נירא מלפניו ונכבדו, כי: 'מה הועילה הנשמה בכל קנייניה עם רעה היא בעיני אדוניה?!' (רבנו יונה מגירונדי זיע"א בספרו 'שערי תשובה') ויהי רצון: שמהמקום הזה נתחזק מעלה מעלה במעלות הקדושה ולא ניתן לכוח ההרגל לשלוט (אמן).

 • 23.11.2023 12:27:59

  ההרצאה (בני ברק, בטחון, 22-11-2023) היתה זריקת💉 ביטחון ישר לורידים, ובעיקר לנפש כבוד הרב!!! תודה תודה תודה

 • 22.11.2023 19:40:34

  רעיונות לניטרול המנהרות (shofar.tv/videos/4129) סרטון משנת 2014 בסופו של דבר כולם מקשבים לכבוד הרב שליט"א

 • 22.11.2023 19:15:30

  רבנו הקדוש והיקר לילה טוב! ראיתי מה צה''ל עושה במנהרות (חיילי צה"ל מזרימים מי ים למנהרות. (מרדכי קידר)) וזה ממש מה שאתה אמרת לפני כמה שנים! 'להכניס מים למנהרות!' אתה פשוט ראית הכל - זה מדהים, לא מפתיע אבל מדהים שתמיד ידעת אך לפעול ומה לעשות ועכשיו זה ממש קורה! רבנו, שמעתי שיעור שלך בדיסק ברכב; שעל מנת להתפלל בכוונה, יש לעקוב עם האצבע ולומר בנשימה אחת כל ברכה ולעקוב עם האצבע ובקצב של האצבע אז רוצה לשתף את רבנו שעשיתי זאת וזה בהחלט עוזר לריכוז ולקצב תפילה, אז תודה רבה תמיד על ההצעות הנפלאות והקדושות שלך!!

 • 22.11.2023 16:01:25

  "בֵּן פֹּרָת יוֹסֵף בֵּן פֹּרָת עֲלֵי עָיִן" 'אלופו של עולם' שלח לנו שליח! גאון הגאונים - שהרצאותיו הולכות ומתעצמות; הן בתוכן והם בחוכמה - בעומק חכמת התורה הקדושה, 'דברי אלוקים חיים' - 'כמעיין המתגבר' המשקה נשמות צמאות בצימאון אינסופי, בהרצאות ארוכות ומענגות המחזיקות את הקהל בכף היד - מהופנטים. אשרינו שזכינו! (יהי רצון ש) ה' יחדש את כוחותיו, יאריך ימיו ושנותיו בנעימים, בבריאות איתנה, הוא וכל אשר לו. לגאולה הקרובה בעזרת ה' יתברך (אמן!). תודה רבה לכם וברוכים תהיו.

 • 22.11.2023 08:30:39

  'מעלת הבטחון' אהה ה 'מכתב מאליהו' פיששש... איזה השקפה - ישתבח הבורא!!! מינימום 50 פעם לשמוע אותה, הרצאה כוללת, מלאה ועמוסה בדרך חיים... (בני ברק 'מעלת הבטחון' 21.11.2023) "וְאַתְּ עָלִית עַל כֻּלָּנָה" (משלי לא, כט) - והדרך שהרב מעביר את ההרצאה, אהה אהה , "שְׂפָתַיִם יִשָּׁק"!!! (משלי כד, כו) לפרק, לטחון ולהעביר את נושא הבטחון בדרך שהרב מעביר - פלא, פלא גדול... הרב - ברוכים תהיו (אמן). מדהים! מדהים, מדהים. הרצאה חזקה מאוד! חובה על כל יהודי לשמוע!! תודה רבה!

 • 21.11.2023 01:21:54

  כבוד הרב, הרצאה מדהימה! (בני ברק 'מעלת הבטחון' 21.11.2023) מחכימה ומחזקת מאוד. אין מילים לתאר את התחושות של העוצמות בלב על כמה פספוס יש כי לא תופסים את מידת הבטחון בשלמות, והלוואי ולא נפחד ונחזיק רק בבורא. ב"ה יש לנו את המדריך הכי טוב בעולם להכירו שזה רבנו שליט"א - איזה זכות נפלה בחלקינו! לשמוע מחוכמתו וניסיונו, תודה לרב, יהי רצון: שנזכה להוציא בעזרת ה' מהכוח אל הפועל את המידה החשובה הזאת: 'בטחון בבורא בלבד!' בינתים סכמתי קצת מה שלמדתי וב"ה נעשה 'חיזוק יומי' מהחלק המדהים שהרב התחיל ממנו על הילדה בעגלה, ויהי רצון: שהתחושות אלו ילוו אותנו בעזרת ה' תמיד וגם כל מה שהרב הסביר על ההשתדלות שמסתירה את הנס, וגם שעלולה אפילו להזיק! - מדהים, מדהים! אדם צריך לבטוח בגורם שיש בו 4 דברים אלו, ואלו קיימים רק בה' יתברך! 1. לא משתנה 2. בלא עזר ממישהו אחר 3. שהמשפיע יהיה בשווה בשני הפכים; לפעמים צריך מחלה ולפעמים רפואה, ה' יודע מה אתה צריך ולא רק מה שאתה רוצה, אדם רואה לעינים וה' רואה ללבב! 4. שלא יהיה משהו שיעכב אותו או ימנע ממנו (מתוך הרצאת רבינו אמנון יצחק שליט"א 20/11/23 ולכן אין לסמוך על שום אדם בעולם כי באף אדם אין את ה-4 המרכיבים אלו רק בקב"ה!!!!!! 'הדעת אינה סובלת אדם שבוטח באדם לכן הוא נקרא: "ארור!" 'אין לנו על מי להשען רק על אבינו בשמים!' "ברוך הגבר אשר יבטח בה' והיה ה' מבטחו!" (אמן).

 • 20.11.2023 12:30:01

  במשך שנה וחצי ניסיתי להשלים שלושה חודשים רצוף של לימוד חצי שעה בספר שערי תשובה ותמיד הייתי נופלת, לפעמים ממש לקראת הסוף. (יש מניעות מאוד גדולות מצד יצר הרע ביודעו את הכח העצום של הסגולה של הרב הקדוש רבינו יונה זצוק"ל) אחרי שנה וחצי של ניסיונות! ביקשתי מהרב: 'ברכה - שאזכה להצליח לסיים את הסגולה ושאזכה להכיר את בעלי אפילו לפני סיום השלושה חודשים!'. ובאמת, השדכנית הציעה לי אותו לפני שסיימתי וזמן קצר מאוד אחרי שסיימתי נפגשנו - תודה להשם יתברך!

 • 19.11.2023 15:31:40

  מורי ורבי - שלום וברכה! אנחנו חייבים להודות לך שהכנת אותנו לבאות... אנחנו מחוץ לבית חודש! מאז הפינוי!! ואני מאמינה: שאם לא הייתי מקבלת חיזוקים מהרב והכנה לבאות - לא יודעת אם היה בכוחי להתמודד עם הנסיונות הלא פשוטים ושיעורי ביטחון בה' בכלל ('בטחוני בצורי הוא אוצרי') - נתן לנו עזר וסיוע בתוך כל התיקון שאנחנו עוברים! שטרם יודעים מתי יסתיים. מעולם לא דמינתי שאצטרך לעזוב את ביתי שהוא מבצרי! החוסר היחיד שחסר לי בכל זה זו התמונה של הרב שיש לי בבית שב"ה נותנת לנו אור, חוזק, ביטחון ובמיוחד תקווה אז בעזרת ה' מקווה לשנע אותה למקום שאנחנו נמצאים בטבריה - זה יהיה בשבילי המתנה!! אז מודים לך מעומקא דליבא על הכל.

 • 18.11.2023 18:40:04

  שלום כבוד הרב, תודה רבה רבה על הזכות שלנו להיות חלק מהקהילה הקדושה ולהיות מחוברים לרב קדוש ואמיתי, כל הספרים שכבוד הרב מלמד בהם שיעורי בוקר - אח"כ מחלקים או מוכרים זאת ב: 'שופר', ממש אור לעיניים ולנשמה! בזמנו הרב עשה שיעורי בוקר מהספר "הפלא ופלא", מאוד נהננו מהשיעורים, כמובן שרכשנו את הספר, ובסוף הספר בערך "תפוח" יש סגולה: שהאוכל תפוח בסעודת ליל שבת קודש מובטח לו: פרנסה בשפע באותו שבוע! (בשם חידושי הרי"ם מהמגיד מקוזניץ ז"ל) לקחנו זאת על עצמנו, וכבר שבוע שלישי שאנו עושים זאת ורואים ישועות בלתי מובנות בענין הפרנסה! אז תודה רבה רבה לכבוד הרב על כל ההדרכות וההארות. יהי רצון: שה' ימלא כל משאלות הרב לטובה (אמן), מעריכים מאוד מאוד!

 • 18.11.2023 18:38:49

  שלום וברכה לרב היקר, אתמול בלילה קיבלתי שיחה מהבן שנמצא בחזית הלחימה בעזה, הוא מתאר לי: שמרגיש שיש עליו השגחה עליונה וצמודה! - הוא רואה ניסים גלויים לנגד עיניו! ומבין: שזה בזכות הברכות של הרב היקר!!! ברוך השם! לפני יותר משבוע זכיתי לתרום ׳נציב יום׳ לשני הבנים - כשהרב היקר ישוב ארצה בעזרת השם יתברך. בעבר הסברת: שעצם הכוונה והמחשבה כבר מניבה פירות עוד טרם הביצוע בפועל! זהו ההסבר הפרשני שלי מהמקרה ומדברי הרב היקר. באופן אישי, בשקלול כל האירועים שביקשתי את התערבות הרב היקר, אני יודע לומר: שדבריך התמלאו - לטובה בכל המקרים ללא יוצא מן הכלל (100% הצלחה)! ועל כך ועוד אוקיינוס של טובות - אני מודה מקר לב לאל ולשליחו הנאמן הרב היקר, שאני מתפלל: שהאל הגדול ישפיע עליך ברכה! שיתגשמו כל משאלותיך במהרה, והברכות שהרב היקר מברך את ישראל ימשיכו להתקבל בשמים באהבה גדולה ובשמחה. ויושפע עליך ועל משפחתך ברכה והצלחה בכל מכל וכל. (אמן) בהזדמנות זו, ברכת שבת שלום ומבורך לרב היקר!!!

 • 16.11.2023 11:19:30

  כבוד הרב - שלום ובוקר טוב! אנו רוצים בעזרת ה' לספר דבר מדהים שקרה לנו בעקבות השיעורים המחזקים של כבוד הרב על ביטחון בה' ('בטחוני בצורי הוא אוצרי') אני נאלצת לצאת לעבוד לכמה שעות למחייתנו (ברוך ה' המשפחה גדלה - בלי עין הרע!) אז ב1/7 כידוע התחילה "מלחמה" וכמובן נאלצנו להשאר בבית ולא לעבוד ואז שמענו את השיעורים המחזקים של כבוד הרב והתחזקנו באמונה ובטחון בה' וכשנשאלתי ע"י שכנותי: 'מה תעשו עכשיו את לא עובדת! משלמים לכם?' בהתחלה השבתי: 'לא יודעת...!' אחר כך התחלתי לענות בבטחון מלא: 'בטח משלמים על זה!' בידיעה ברורה: שרק ה' משלם! לא בשר ודם. הן התפלאו כל כך: 'איזה בטחון! ואאאו...' עניתי: 'שזה בזכות הרב! והמלצתי להן גם לשמוע את השיעורים' לא עבדנו כל החודש! חוץ מיומיים. ואכן הקב"ה שילם! ומה הפלא? שהמשכורת החודש היתה הכי גבוהה מכל החודשים שבהם עבדנו! אז תודה כבוד הרב שאתה מנחה אותנו ונותן לנו כח להמשיך לעלות ולהתעלות בעבודת ה' מחכים ומצפים לשובכם לארץ ישראל כי מרגישים כאן בחסרונכם תודה ובשורות טובות (אמן).

 • 14.11.2023 23:23:54

  כבוד הרב. מזל טוב🎈🎈 ושמחה גדולה היא לנו על היום המבורך שבו כבוד הרב נולד. היום בו הקב"ה דאג להקדים לנו תרופה לכל מכה. אנו מתפללים לה' על כבוד הרב: 'יהי רצון שה' ימשיך לתת לכבודו כח להנהיג את עם ישראל בנאמנות ובסבלנות אין קץ!' (אמן) שזה פשוט לא יֵאמן כמה כוחות על אנושיים יש לכבוד הרב בס"ד. אני רוצה לתת מתנה לכבודו - סיפור שקרה לי היום בבוקר שזה בעצם מה שכבוד הרב הדריך ומדריך אותנו... בעלי ואני היינו היום בפגישה חשובה שקשורה למה שהיה לבן שלנו ואמרו לנו: 'לבוא בשמונה וחצי בבוקר'. פינינו יום במיוחד לזה וכשהגענו אמרו לנו: 'שהתור שלנו ב-11:30 ושהיתה טעות! ושגם צריך 'התחייבות!' - שלא הייתה לנו... כמה דקות טובות אנחנו מנסים לראות: מה לעשות? והתחלתי לא לאהוב את הסיטואציה ולומר להם: 'שזה ממש לא מוצא חן בעינַי!' בעיקר כי בעלי היה צריך ללכת לעבודה וליסוע לצפון עם עוד עובדים שחיכו לו. ורק מירושלים עד למקום המפגש שלהם זה 50 דקות ואז נסיעה לצפון. נראה שהענינים התחילו להסתבך ולא מצאנו פתרון... ואז בהבזק של שניה ברוך ה' נזכרתי בהמלצה של כבוד הרב לומר 3 פעמים: "שמחתי באומרים לי" וגם 3 פעמים: "אין עוד מלבדו..." - כל הכוחות בטלין וכו'... רק סיימתי לומר - וברגע אחד הכל הסתדר! היא קראה לי: 'גברת... בואי.. הכל מסודר!'. ולא עשיתי כלום!!!!!! לא האמנתי למה ששמעתי... פשוט לא יאומן. בשעה 9 כבר נכנסנו לפגישה. כמה השגחה פרטית יש עלינו! וכמה אהבת ה' מקיפה אותנו, רק צריך להתבונן. תודה ענקית ועצומה על הכל. אנחנו אוהבים את כבודו משהו לא רגיל וטבעי... באמת... יותר מכולם בעולם אנחנו אוהבים את כבוד הרב הכי בעולם!!! תודה רבה-רבה ורק בשמחות לכם, לבני ביתכם ולכל עם ישראל (אמן).

 • 14.11.2023 13:04:00

  בשם כל מי ששומע את כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א אני רוצה להגיד : ✨🙏🏼תודה רבה🙏🏼✨ לכל מי שעוסק במלאכת הקודש: בהעלאת תוכן לרשת / עריכת סרטונים / צילום הרצאות / מהדורות וירוס טי וי / נציב יום/ חוזרים בעבר / קיבוץ קישורים עם שם הסרטון/ אפליקציות "שופר" ו"הרב אמנון יצחק ללא הגבלה" וכל מה שקשור במדיה עם תוכן של כבוד הרב שליט"א וכן לכל אלו שעוסקים במלאכת הקודש בחנות ובארגון 'שופר' במסעדה ובשאר התחומים. חזק וברוך!! אתם מועילים לנו ולרבים להתחזק בתורה והמצוות ולהיות מושפעים לטובה במשך היום מדיבורי הקודש של כבוד הרב שליט"א יהי רצון: שהשם ישפיע עליכם כל טובה וברכה וזכות הרבים תעמוד לכם ולמשפחותיכם (אמן). תודה רבה ברוכים תהיו ❤️.

 • 14.11.2023 10:42:41

  ראש חודש טוב ויום הולדת שמח לכבוד הרב, היום לפני שנה בדיוק ביקשנו מהרב ברכות ביניהם: 'ברכה לתאומים!', ובדרך נס! שלשום ברוך ה' נולדו התאומים! בלידת בית!! תודה להשם על הנסים והנפלאות שעשה עמנו ולכבוד הרב הצדיק, ששום ברכותיו לא שבות ריקם מלפניו יתברך שמו 🤍.

 • 12.11.2023 23:56:18

  א. נ. א.י: הרצאה שחייבים לשמוע וללמוד אותה עשרות פעמים 'תקון המידות חובה' פנטזיה אירועים, שדרות 18.09.2023 shofar.tv/lectures/1560.

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת