טוען...

בשורה משמחת! בשעה טובה ומוצלחת נפתחה גישה חדשה להכיר את בורא העולם בפרט ואת סיבת היותנו בעולם

  פורסם בתאריך: 01.02.2022, 09:00 • מערכת שופר

 

בשורה משמחת!

בשעה טובה ומוצלחת נפתחה גישה חדשה

להכיר את בורא העולם בפרט ואת סיבת היותנו בעולם

פרויקט: 'אור לגוים'

בס"ד לאחר השקעה ועמל רב של יהודים רבים וטובים הי"ו במשך תקופה ארוכה

ובתרומת נדבת לבו של איש יהודי יקר החפץ בעילום שמו הטוב

עלה לאויר אתר נוסף! חדש!!

המתרגם מעל ל-30 שפות!!!

את התכנים של עשרת הסרטונים המבוקשים

של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א

מרחבי הארץ והעולם

בענין; בורא העולם

ובריאת העולם

תכלית החיים

ועוד...

שים לב! גם אם לא זכית להיות יהודי – מחובתך להכיר את בורא עולם

ולקיים את שבע מצוות בני נח

– את ההוכחות הנצרכות לכך תוכל לצפות ולקרוא באתר הנפלא בעשרות שפות!

שתפו עם החברים ותזכו להיות גם אתם שותפים בפרויקט המבורך

של 'יַכִּירוּ וְיֵדְעוּ כָּל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל, כִּי-לְךָ תִּכְרַע כָּל-בֶּרֶךְ, תִּשָּׁבַע כָּל לָשׁוֹן' בב"א

להלן מצורף קטע מהרצאת כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א

המתייחס לכך במהלך השו"ת בענין הפצת יהדות לכל רחבי תבל

ולכל יהודי באשר הוא ובשפתו שלו

(ראש העין 'העתיד נמצא בהווה' 08-11-2021)

ולחיבת הקודש נביא כאן את הדברים:

"אתה צריך להבין: אנחנו פועלים בהמון מישורים, אנחנו לא מגובשים כמו שאתה צופה שאפשר לעשות, אבל בכל העולם - מכירים! ויודעים ושומעים. אנחנו לא מחפשים לכנס את כולם סביבנו, אדרבה! שכל אחד יחיה איך שהוא צריך לחיות, ושידע רק את האמת - זה המטרה!

עכשיו, עומד לעלות אתר גם ביוטיוב וגם אתר עצמאי, תרגום של עשר שפות הכי מדוברות בעולם; אנגלית, צרפתית, איטלקית, ספרדית, סינית ועוד...! של קלטות שלי שמתורגמות אוטומטית ע"י אלגוריתם - שהופך את הכל צ'יק צ'אק.

 רק העלו את זה ביום אחד - כבר נהיה מאות ואלפי צפיות!!! עוד לא היה פרסום, לא היה שום דבר.

וזה הולך לעשות מהפך! כי כל הקלטות ששמנו - זה הראשונות שלי; שמוכיחות: את מציאות הבורא, העולם, עוה"ז, עוה"ב, שכר ועונש, כל השאלות של האנושות - שמה יהיה בכל השפות!

אתה מבין מה זה?"

לכניסה לאתר החדש - לחץ כאן

 

נ.ב. ומדובר גם בעשרות דיסקים מדהימים ומושקעים ברחבי הארץ והעולם, עם כתוביות על המסך בכמה שפות; איטלקית, אנגלית, ספרדית, צרפתית ורוסית ועוד.

כמו כן ניתן לגשת לאשכול הדיסק 'האנציקלופדיה האינטרקטיבית' באתר שופר - לחץ כאן,

וניתן להשיג את הדיסק עצמו במשרדי 'שופר' ואו בהרצאותיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א ברחבי הארץ

(בדיסק עצמו יש את התמלול של מעל 70 דיסקים! + מנוע חיפוש לפי נושאים ותתי נושאים).

 

רגע! ואם שאלתם את עצמכם: 'ב"ה אני יהודי ואיך הפרוייקט 'אור לגוים' קשור אלי? ולמה זה מחייב אותי?'

אז מתוך שיעורו של כבוד הרב שליט"א 'מצות פרסום האמונה'  (מבית כנסת 'אליהו הנביא' בני ברק) למדנו 2 דברים;

1. שאיראנית נפקדה בזכות קלטת 'מכבים מול יונים'  (חולון 01-12-1996) של כבוד הרב שליט"א

2. שלעתיד לבוא גם הגוים יכירו את ה'! ולמה צריך שגם הגוים כולם יכירו? כדי שזה ישפיע עלינו היהודים!

ערביה איראנית נפקדה בזכות קלטת 'מכבים מול יוונים'!

ואכן נס זה ב"ה פורסם בספר 'עולם התשובה' (מעיתון 'ארבע כנפות' גליון מס' 137 עמ' 118-120)

ולחיבת הקודש הבאנו כאן את דברי קדשו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א:

"מן הסתם קראתם במדור 'עולם' ב'ארבע כנפות' לפני שבועיים בערך על האיראני שבא לביקור פה, בישראל והגיע אלינו,

והוא מספר: שהם רואים באינטרנט את הקלטות ומתרגמים אותם לפרסית, זה לוקח להם שלושה שבועות! ואחרי שהם מתרגמים יושבים כולם להסתכל - וזה נותן חיזוק מאוד לכל הקהילה באיראן! ויש לו שכנים, גויים, ערביים, פרסיים, שכשהוא החליט: 'לחזור בתשובה! אז נשארו לו כל הדיסקים של 'המערב הפרוע'

והגוי הערבי שמה ביקש ממנו: 'אם הוא יכול להעביר לו אותם לשמוע?' בסתר כמובן! כי אסור להם שמה לשמוע, והוא העביר לו גם בין הדיסקים שהוא העביר לו, העביר לו גם דיסק אחד: 'מכבים מול יוונים'

והם ישבו ופתאום הם ראו שזה דיסק של רב שמדבר על כל מיני דברים... אז קיצורו של דבר; הם הגיעו לקטע של בניטה,

זו אותה יהודיה שטענה: 'שעשר שנים אין לה ילדים והיא עקרה! ולמה לערבים יש ילדים ולה אין ילדים?'

והם התרשמו מאוד מהקטע הזה! ובמקרה הזה, היה בדיוק הפוך ממה שאמרה בניטה, הערביה שצפתה בסרט היא היתה עקרה עשר שנים! ואין לה ילדים!! והיא לא האמינה: 'שבגלל שהיא שמה כיסוי ראש - אז היא נפקדה!' עכשיו בחוץ הם הולכים עם כיסוי ראש, שמה אסור להם ללכת בלי, בבית היא הולכת בלי,

אז היא החליטה: 'לקבל על עצמה ללכת עם כיסוי ראש בתוך הבית!' ערביה, והיא נפקדה באותו חודש!! נפקדה באותו חודש!!

מאותו יום התחילה לחפש על חכמי היהודים ולברר כל מיני דברים, יש שמה 'קבר דניאל' התחילה לפקוד את הקבר, ללכת לקבר כל פעם, שומרת קשר עם המשפחה, והכל בשקט ובצנעה! כשנולד לה בן, היא לקחה אותו לבית הכנסת של היהודים, עשתה לו ברית וסנדק יהודי! - זה גויה!! - זה קידוש ה' שאין כדוגמתו!!!

זאת אומרת פרסום הנס שהיה עם בניטה מתגלגל בכל העולם, וגורם: לחיזוק באמונה בכל העולם כולו! אז רואים: מה זה 'א-לוקי ישראל!' שהקב''ה ציוה את ישראל על הצנעה, על הצניעות, וכשהן הולכות ועושים את מה שצריך לעשות על פי התורה, אז הקב''ה פוקד אותן, אז ישר כבר מחפשת צדיקים, מחפשת את 'דניאל'! זאת אומרת פרסום האותות והמופתים בעולם - גורם לחיזוק האמונה!

וב'נציב יום' ('הכרת הטוב וכפיות טובה - חלק סד' 30-12-2021)

הרב שליט"א סיפר:

שמרן ה'חפץ חיים' הבטיח לגוי: 'שיתפלל עליו שיפקד בילדים - בגלל הכרת הטוב שהיה עוזר ליהודים לשמור שבת...!'

ואכן נפקד! 

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 03.10 23:16

  שלום כבוד הרב! ו'מועדים לשמחה'! רציתי להגיד בבקשה: 'תודה רבה!' על שברכת את אמא שלי היקרה ל: 'רפואה שלמה!' לפני כמה דקות היא חזרה הביתה מבית החולים אחרי 5 ימים. ברוך ה'! תודה רבה לכבוד הרב מקרב לב!

 • 03.10 22:39

  הנשמה של כולם מרגישה: שהיא רוצה להיות היכן שהרב נמצא! מדהים!! פשוט, איפה שאתה נמצא - כולם רצים!

 • 03.10 22:27

  'מועדים לשמחה' לרב, מ. א. מסרתי אתמול לרב מכתב אישי, בבית המדרש, בנוגע לבתי מ. ולהתמודדותה עם קשיי העצב והחרדה שפקדו אותה, מאז נפגשה עם בחור מסויים... הרב קרא ובירך. עד שהגענו הביתה, לא חל שינוי לטובה... ואז מוריה אמרה לי: "אני ניגשת למחוק את מס' הטלפון שלו מהנייד שלי, לא רוצה שום קשר איתו!" לאחר מס' דקות, היא ניגשת אלי ומביטה בי, בלי לדבר.. אני שואלת: 'מה קורה?' והיא ממשיכה להביט בלי לענות. ואז היא אומרת: "מה? זה באמת יכול להיות??" ואני שואלת: מה?' ואז היא משיבה בהלם: " זה באמת יכול להיות, שהכל נעלם??? אבל איך זה יכול להיות???"... ככה ממלמלת לעצמה... מסתובבת בבית ולא מאמינה... כמוני... הבוקר התעוררה כמו בן אדם חדש! השבח לא-ל ולשליחו הנאמן!!! ותודה שאנו רואים עין בעין את ישועת ה'!!! הרב, המכתב רק תימצת את מה שעברנו בקושי רב, יום יום ושעה שעה בתקופה האחרונה... ומבלי להבין על מה ולמה... ולכן, קשה לעכל, איך נמחק כהרף עין! שוב, כל התודות שבעולם, למנהיג העולם!!! ושנתן לי את הכוח להיות חזקה ולתמוך בבתי בשעה הקשה! יהי רצון שלא נצטרך להתנסות שוב חלילה ונתבשר רק טובות! 'פתקא טבא' לכולנו! (אמן) נ.ב. במכתב ציינו שהבחור שבר שידוך כשבוע לפני החתונה... למרות שעל פניו הם נפרדו יפה, האם יש מקום לחשוב, שהכל נבע מהקפדה מצד הבחורה?? האם הרב חושב שעלינו לעשות משהו בנדון?

 • 03.10 22:25

  שלום כבוד הרב שליט״א 'מועדים לשמחה חגים וזמנים לששון' רציתי לומר: 'תודה ענקית!' לכבוד הרב אנחנו נשואים 5 שנים ניסינו להכנס להריון ולא הצלחנו… ביקשתי לפני 3 שנים מכבוד הרב: 'ברכה לזרע בר קיימא!' הרב בירך ואמר לי: 'ללמוד 3 חודשים בתענית דיבור ושאישתי תלמד גם 'שערי תשובה' ולא הצלחנו לעמוד בזה.. ראיתי שכבוד הרב מדבר על 'תענית אכילה' למשך 40 יום מהבוקר עד הערב - לקחתי על עצמי את התענית וברוך ה’ הצלחתי לעבור אותה לשלום כמו שצריך באמת. ולאחר שבוע אשתי היקרה נפקדה בזרע בר קיימא בעזרת ה׳! בעוד שלושה חודשים אשתי יולדת בן צדיק ובלי נדר אשמח שכבוד הרב יהיה הסנדק שלנו וכמובן שנעשה את הברית בבית כנסת של רבינו ❤️❤️❤️

 • 03.10 22:22

  לכבוד הרב אמנון יצחק שליט"א, תודה רבה על כך שאתה מדריך אותנו בדרך אמת. ההרצאה אתמול ('עבודת המידות' בני ברק 02.10.2023) היתה מאוד מחזקת! וגם מי שדיברה בסוף ההרצאה (00:59:37) חיזקה מאוד! והסקתי ממנה: שגם כשנמצאים בדרך האמת - צריך לאחוז חזק באמת וזה ניסיון לא קל! כי יש כל כך הרבה שקר בעולם!! שלפעמים היצר אומר לי: "הרי את לא 100% אמת! אז למה נראה לך שהקב"ה ישים אותך בדרך כזאת?!" אבל השי"ת רואה את הלב ואת הרצון הטהור של יהודי לעבוד אותו בדרך אמיתית וישרה ולמרות שאני לא 100% אמת - יש לי עוד דרך לעבור ולעלות רוחנית וכו' ופשוט מאוד הקב"ה ריחם עלי שזיכה אותי להתקרב לקהילות פז! ובנוסף גם אפשר לראות ממש איך יש רבים שלא מקיימים את ההלכות שבתורה ולהבדיל איך כבוד הרב מקיים את התורה ממש! ובהידור!! ככה שזה גם לא ממש "אמונה עיוורת" כי אפשר לראות זאת בקלות. אז תודה לכבוד הרב על הכל! וכל היוצאים נגדך כמו שכבודו אמר אתמול: "סופו גילה ראשיתו" הכוונות שלהם להתקרבותם אליך לא היו טהורות מתחילה אלא מאינטרס מסוים (כמובא בספר המידות ערך צדיק אות קנג). וכל מה שהם משייכים לכבוד הרב ולקהילה - כבר אמרו חז"ל: "כל הפוסל - במומו פוסל!". יהי רצון: שהדור כולו יתעורר להבדיל בין השקר = הרשעים, לבין האמת = הצדיקים האמיתיים. תודה רבה כבוד הרב ומועדים לשמחה (אמן).

 • 02.10 19:58

  'מועדים לשמחה!' כבוד הרב. חייבת לספר לרב סיטואציה שהיתה לפני כמה דקות - איזה ילדים צדיקים יש לנו בקהילה שמיישמים את מה שכבוד הרב אומר. הצעתי לילד (י.פ. - בן 9) מהחטיף צ'יפס, והוא לקח אחד - ואז החזיר לי. ולמה החזיר? - כי אין לו את הכוונות של הברכה. ישתבח הבורא! איזה מתוק מפז. וזה בזכות כבוד הרב שאמר: 'שהוא מברך רק עם הכוונות! ואם לו כוונות אז הרב מסתכל בפלאפון'. הבאתי לו להסתכל מהפלאפון שלי בכוונות - ורק אז בירך ואכל😊.

 • 02.10 19:57

  כבוד הרב! אמנם לא זכיתי להיות נוכח (בהקבלת פני רבו חוה"מ סוכות) לצערי הרב! אבל כבוד הרב העביר את המסר בצורה ברורה חד וחלק: חייבים לתקן את המידות, כי אם לא - ח"ו אנחנו נהיה כמו 3 הפוקרים חסרי ההערכה עם כפיות טובה אמיתית!!! רח"ל ישר כוח כבוד הרב 💪 מחזק את ידיך כבוד הרב אמנון יצחק🙏.

 • 02.10 19:55

  'דע שכשהקב"ה מסתכל בנשמה שתוכל להחזיר בני אדם בתשובה לעשות גרים, אזי הוא יתברך בעצמו כביכול מבקש ורואה שיהיה מחלקת עליו כי אין מקבלין גרים לימות המשיח ולא בימי שלומה משום שלחן מלכים כי אז אינן מתגירין מאהבה, רק מחמת שרואין גדלת ישראל ועקר הגרים הוא כשמתגירין בעת שישראל סחופים בעני ודחק כמו שכתוב: "מי גר איתך בעניותך" וכו' ועל כן בהכרח שיהיה מחלקת על מי שמחזיר בני אדם למוטב ומגייר גרים כדי שלא יהיה לו שום שלוה כי אז מי שמתקרב אליו הוא באמת ואזי יכול לגייר גרים באמת לא משום שלום ונחת כנ"ל. וזהו: "וישב יעקב בארץ מגורי אביו" שהיה מגייר גרים כמו אבותיו "וישב יעקב" - 'בקש יעקב לישב בשלוה מיד קפץ עליו רגזו של יוסף' כדי שיהיו הגרים באמת כי 'אין מקבלין גרים לימות המשיח'. (לקוטי מוהר"ן ע-רכח).

 • 02.10 19:54

  מועדים לשמחה! יהי רצון: שה' ימלא כל משאלות ליבו לטובה של רבנו - אמן!

 • 02.10 11:17

  "בָּרוּךְ ה' לְעוֹלָם אָמֵן וְאָמֵן" יתברך שמו של הקב"ה! כבוד הרב! תודה על הברכה לאבי מורי, אנחנו מאמינים: שהברכה של הרב פעלה בשמים. כמו שכתבנו לרב, שאחי שלח: 'חסדי ה'! תור ארוך בצילום ונכנסנו צ'יק צ'אק...' עוד נס בזכות ברכותיך!!! הרופאים אומרים: 'שזה ניסי ניסים!!!' המכה והחתך בראש גרם לדימום מוחי - בחסדי שמים נעצר! ולכן לא היה צורך התערבות וניתוח. מתפללים: 'שלא יהיה ירידה בתפקוד!' ובעזרת ה' דיברו על שחרור השבוע!! מודים לרב על הכל מכל כל, ולאלחנן שהזמין 'הצלה' והפנה אותנו לבית רפואה הי"ו הלוואי ויכולנו להחזיר לרב על החסדים והטובות הישועות הברכות והצדקות שהרב והרבנית (שתחי') גומלים איתנו אוהבים ומעריכים💐 מועדים לשמחה (אמן).

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים