טוען...

בשורה משמחת! בשעה טובה ומוצלחת נפתחה גישה חדשה להכיר את בורא העולם בפרט ואת סיבת היותנו בעולם

  פורסם בתאריך: 01.02.2022, 09:00 • מערכת שופר

 

בשורה משמחת!

בשעה טובה ומוצלחת נפתחה גישה חדשה

להכיר את בורא העולם בפרט ואת סיבת היותנו בעולם

פרויקט: 'אור לגוים'

בס"ד לאחר השקעה ועמל רב של יהודים רבים וטובים הי"ו במשך תקופה ארוכה

ובתרומת נדבת לבו של איש יהודי יקר החפץ בעילום שמו הטוב

עלה לאויר אתר נוסף! חדש!!

המתרגם מעל ל-30 שפות!!!

את התכנים של עשרת הסרטונים המבוקשים

של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א

מרחבי הארץ והעולם

בענין; בורא העולם

ובריאת העולם

תכלית החיים

ועוד...

שים לב! גם אם לא זכית להיות יהודי – מחובתך להכיר את בורא עולם

ולקיים את שבע מצוות בני נח

– את ההוכחות הנצרכות לכך תוכל לצפות ולקרוא באתר הנפלא בעשרות שפות!

שתפו עם החברים ותזכו להיות גם אתם שותפים בפרויקט המבורך

של 'יַכִּירוּ וְיֵדְעוּ כָּל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל, כִּי-לְךָ תִּכְרַע כָּל-בֶּרֶךְ, תִּשָּׁבַע כָּל לָשׁוֹן' בב"א

להלן מצורף קטע מהרצאת כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א

המתייחס לכך במהלך השו"ת בענין הפצת יהדות לכל רחבי תבל

ולכל יהודי באשר הוא ובשפתו שלו

(ראש העין 'העתיד נמצא בהווה' 08-11-2021)

ולחיבת הקודש נביא כאן את הדברים:

"אתה צריך להבין: אנחנו פועלים בהמון מישורים, אנחנו לא מגובשים כמו שאתה צופה שאפשר לעשות, אבל בכל העולם - מכירים! ויודעים ושומעים. אנחנו לא מחפשים לכנס את כולם סביבנו, אדרבה! שכל אחד יחיה איך שהוא צריך לחיות, ושידע רק את האמת - זה המטרה!

עכשיו, עומד לעלות אתר גם ביוטיוב וגם אתר עצמאי, תרגום של עשר שפות הכי מדוברות בעולם; אנגלית, צרפתית, איטלקית, ספרדית, סינית ועוד...! של קלטות שלי שמתורגמות אוטומטית ע"י אלגוריתם - שהופך את הכל צ'יק צ'אק.

 רק העלו את זה ביום אחד - כבר נהיה מאות ואלפי צפיות!!! עוד לא היה פרסום, לא היה שום דבר.

וזה הולך לעשות מהפך! כי כל הקלטות ששמנו - זה הראשונות שלי; שמוכיחות: את מציאות הבורא, העולם, עוה"ז, עוה"ב, שכר ועונש, כל השאלות של האנושות - שמה יהיה בכל השפות!

אתה מבין מה זה?"

לכניסה לאתר החדש - לחץ כאן

 

נ.ב. ומדובר גם בעשרות דיסקים מדהימים ומושקעים ברחבי הארץ והעולם, עם כתוביות על המסך בכמה שפות; איטלקית, אנגלית, ספרדית, צרפתית ורוסית ועוד.

כמו כן ניתן לגשת לאשכול הדיסק 'האנציקלופדיה האינטרקטיבית' באתר שופר - לחץ כאן,

וניתן להשיג את הדיסק עצמו במשרדי 'שופר' ואו בהרצאותיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א ברחבי הארץ

(בדיסק עצמו יש את התמלול של מעל 70 דיסקים! + מנוע חיפוש לפי נושאים ותתי נושאים).

 

רגע! ואם שאלתם את עצמכם: 'ב"ה אני יהודי ואיך הפרוייקט 'אור לגוים' קשור אלי? ולמה זה מחייב אותי?'

אז מתוך שיעורו של כבוד הרב שליט"א 'מצות פרסום האמונה'  (מבית כנסת 'אליהו הנביא' בני ברק) למדנו 2 דברים;

1. שאיראנית נפקדה בזכות קלטת 'מכבים מול יונים'  (חולון 01-12-1996) של כבוד הרב שליט"א

2. שלעתיד לבוא גם הגוים יכירו את ה'! ולמה צריך שגם הגוים כולם יכירו? כדי שזה ישפיע עלינו היהודים!

ערביה איראנית נפקדה בזכות קלטת 'מכבים מול יוונים'!

ואכן נס זה ב"ה פורסם בספר 'עולם התשובה' (מעיתון 'ארבע כנפות' גליון מס' 137 עמ' 118-120)

ולחיבת הקודש הבאנו כאן את דברי קדשו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א:

"מן הסתם קראתם במדור 'עולם' ב'ארבע כנפות' לפני שבועיים בערך על האיראני שבא לביקור פה, בישראל והגיע אלינו,

והוא מספר: שהם רואים באינטרנט את הקלטות ומתרגמים אותם לפרסית, זה לוקח להם שלושה שבועות! ואחרי שהם מתרגמים יושבים כולם להסתכל - וזה נותן חיזוק מאוד לכל הקהילה באיראן! ויש לו שכנים, גויים, ערביים, פרסיים, שכשהוא החליט: 'לחזור בתשובה! אז נשארו לו כל הדיסקים של 'המערב הפרוע'

והגוי הערבי שמה ביקש ממנו: 'אם הוא יכול להעביר לו אותם לשמוע?' בסתר כמובן! כי אסור להם שמה לשמוע, והוא העביר לו גם בין הדיסקים שהוא העביר לו, העביר לו גם דיסק אחד: 'מכבים מול יוונים'

והם ישבו ופתאום הם ראו שזה דיסק של רב שמדבר על כל מיני דברים... אז קיצורו של דבר; הם הגיעו לקטע של בניטה,

זו אותה יהודיה שטענה: 'שעשר שנים אין לה ילדים והיא עקרה! ולמה לערבים יש ילדים ולה אין ילדים?'

והם התרשמו מאוד מהקטע הזה! ובמקרה הזה, היה בדיוק הפוך ממה שאמרה בניטה, הערביה שצפתה בסרט היא היתה עקרה עשר שנים! ואין לה ילדים!! והיא לא האמינה: 'שבגלל שהיא שמה כיסוי ראש - אז היא נפקדה!' עכשיו בחוץ הם הולכים עם כיסוי ראש, שמה אסור להם ללכת בלי, בבית היא הולכת בלי,

אז היא החליטה: 'לקבל על עצמה ללכת עם כיסוי ראש בתוך הבית!' ערביה, והיא נפקדה באותו חודש!! נפקדה באותו חודש!!

מאותו יום התחילה לחפש על חכמי היהודים ולברר כל מיני דברים, יש שמה 'קבר דניאל' התחילה לפקוד את הקבר, ללכת לקבר כל פעם, שומרת קשר עם המשפחה, והכל בשקט ובצנעה! כשנולד לה בן, היא לקחה אותו לבית הכנסת של היהודים, עשתה לו ברית וסנדק יהודי! - זה גויה!! - זה קידוש ה' שאין כדוגמתו!!!

זאת אומרת פרסום הנס שהיה עם בניטה מתגלגל בכל העולם, וגורם: לחיזוק באמונה בכל העולם כולו! אז רואים: מה זה 'א-לוקי ישראל!' שהקב''ה ציוה את ישראל על הצנעה, על הצניעות, וכשהן הולכות ועושים את מה שצריך לעשות על פי התורה, אז הקב''ה פוקד אותן, אז ישר כבר מחפשת צדיקים, מחפשת את 'דניאל'! זאת אומרת פרסום האותות והמופתים בעולם - גורם לחיזוק האמונה!

וב'נציב יום' ('הכרת הטוב וכפיות טובה - חלק סד' 30-12-2021)

הרב שליט"א סיפר:

שמרן ה'חפץ חיים' הבטיח לגוי: 'שיתפלל עליו שיפקד בילדים - בגלל הכרת הטוב שהיה עוזר ליהודים לשמור שבת...!'

ואכן נפקד! 

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 15.07 04:38

  בוקר טוב כבוד הרב, ב"ה היתה לנו את הזכות לראותכם בסעודת השמחה, תודה רבה היה מדהים ומרומם. אספר נס (בעיני) שב"ה קרה הערב: אחד הרכבים שלי משום מה קיבל מה שנקרא: 'הקפדה' = שהרכב מוגדר כהורדה מהכביש ואסור לנסוע בו (למרות שלא עשיתי דבר כזה ולא שוטר עצר והוריד את הרכב מהכביש) אז לנסוע ברכב זה - זה סיכון לאבד רשיון וכו' ל"ע. הרכב השני יש נזילת שמן גיר (כל 5 שניות טיפה) די רצינית. החלטתי: לנסוע עם הרכב בעיית הנזילה שמן גיר, וחישבתי: שאולי אקנה בתחנת דלק תוספת שמן על כל מקרה. בקיצור, נסעתי שעה ועשר דקות עד לאשדוד וכל הדרך אני שר: "עבדו-עבדו" ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב) וב"ה לא קרה כלום וגם חזור עד הבית עם אשתי הכל תקין ב"ה. תודה על הכל.

 • 15.07 04:37

  תודה רבה לרב שליט"א על כל הערב. ולכל אלו שעמלו בטרחה להקמת האירוע. ועל והשמחה - שבזכות הרב זכינו להגיע לשמחה הזאת. ב"ה הרגשתי שמחה והתעלות מה שלא הרגשתי כל חיי. ויה"ר שהרב יזכה לקרב ולחנך אותנו עד הגאולה האמתית שתתקיים במהרה... (אמן).

 • 15.07 04:36

  תודה רבה להשם יתברך ששלח לנו רב כמוך בדור כזה ב"ה הרב שליט"א מלמד אותנו: לשמוח במצוות ובעבודת השי"ת וגם שלא נראה בעין שלי שטוב ושמח עדיין הכול בטוח טוב מהשי"ת ויש בידי רק לשמוח! ב"ה השיר ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב)) משמח אותי ועוזר לי ביום יום תודה להשם יתברך ולרב: אני נקי להיום 109 ימים מסמים ודבוק חזק להשי"ת! תודה תודה תודה❤️❤️❤️❤️.

 • 15.07 04:34

  שלום כבוד הרב! תודה רבה לקב"ה ולכבוד הרב שליט"א על הזכות להסתופף בצילך, בשמחה! בערב עצום בשמחה קדושה! זה הערב הכי שמח שהיה לי בחיים. אנחנו מצפים כבר לשמוע ולראות את הישועות של כולם בזכות הערב האדיר הזה ובתוך כל השמחה מאחלים גם רפואה שלמה מהרה למארגנת הערב לאה דרעי, שכל הזכויות האדירות שלה שלה יגנו בעדה ובעד ביתה אמן!

 • 15.07 04:34

  לילה טוב לרב שלנו!! שכל-כך שמחתי לראות את פניו... הלילה באמת הרגשתי מי זה הרב... אחד אחד ניגש אליו והרב מחזיר חיוך וחיבה ומשתדל לתת יחס לכולם! אין מילים!! יהי רצון שהשי"ת יתן לך כלבבך הטוב! ונזכה לראות איתך את פני משיח צדקנו במהרה בימינו אמן!!! ויהי רצון שמשאלות ליבך יתקבלו ברצון! לילה טוב ונסיעה טובה! (אמן).

 • 15.07 04:28

  רבי הקדוש🌺 ב"ה ערב מדהים מרומם איך שהתחיל הריקוד של: "עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב) קמתי קפצתי לרקוד. מאמינה שיש רעש גדול בשמים שהבנים והבנות של השי"ת רקדו בערב כזה מסוגל באחדות המשיח כבר רוצה להתגלות אחרי ערב כזה.

 • 15.07 04:27

  רבנו הטהור והקדוש ב"ה היה ערב הכי שמח בחיי. הרגשתי שהגוף שלי מרחף באוויר מרוב השמחה. אלפי תודות לרבנו שזיכה אותנו וללאה דרעי היקרה השם ישמור אותה ויחזק אותה ברפואה שלמה במהרה (אמן).

 • 15.07 04:26

  כבוד הרב שליט"א היקר, איזה ערב מושלם ומשמח במיוחד! השירים, הריקודים, הדרשה של כבוד הרב שליט"א, האוכל, העיצוב, המתנות והכי חשוב השמחה! עוד אירוע עצום של גברת לאה ד. וכל שאר המארגנים היקרים, שגם אירוע זה יזכר לנצח לטובה ולשמחה בהיסטוריה של עם ישראל בשמים ובארץ! ממש ערב של ישועות גדולות. ישר כח ותודה רבה.

 • 15.07 04:26

  ב"ה השם כבוד הרב על סעודת מצווה מדהימה, הרבה זמן לא חוויתי אושר כזה. ב"ה היה לי כאב בבטן בצד ימין למטה (ל"ע), אבל אחרי הריקוד "עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב) - נעלם לחלוטין, ישתבח שמו.

 • 15.07 04:24

  בחיים שלי לא שמחתי שמחת אמת כזאת תודה רבה כבוד הרב מורי ורבי🌹

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים