טוען...

בשורה משמחת! בשעה טובה ומוצלחת נפתחה גישה חדשה להכיר את בורא העולם בפרט ואת סיבת היותנו בעולם

  פורסם בתאריך: 01.02.2022, 09:00 • מערכת שופר

 

בשורה משמחת!

בשעה טובה ומוצלחת נפתחה גישה חדשה

להכיר את בורא העולם בפרט ואת סיבת היותנו בעולם

פרויקט: 'אור לגוים'

בס"ד לאחר השקעה ועמל רב של יהודים רבים וטובים הי"ו במשך תקופה ארוכה

ובתרומת נדבת לבו של איש יהודי יקר החפץ בעילום שמו הטוב

עלה לאויר אתר נוסף! חדש!!

המתרגם מעל ל-30 שפות!!!

את התכנים של עשרת הסרטונים המבוקשים

של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א

מרחבי הארץ והעולם

בענין; בורא העולם

ובריאת העולם

תכלית החיים

ועוד...

שים לב! גם אם לא זכית להיות יהודי – מחובתך להכיר את בורא עולם

ולקיים את שבע מצוות בני נח

– את ההוכחות הנצרכות לכך תוכל לצפות ולקרוא באתר הנפלא בעשרות שפות!

שתפו עם החברים ותזכו להיות גם אתם שותפים בפרויקט המבורך

של 'יַכִּירוּ וְיֵדְעוּ כָּל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל, כִּי-לְךָ תִּכְרַע כָּל-בֶּרֶךְ, תִּשָּׁבַע כָּל לָשׁוֹן' בב"א

להלן מצורף קטע מהרצאת כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א

המתייחס לכך במהלך השו"ת בענין הפצת יהדות לכל רחבי תבל

ולכל יהודי באשר הוא ובשפתו שלו

(ראש העין 'העתיד נמצא בהווה' 08-11-2021)

ולחיבת הקודש נביא כאן את הדברים:

"אתה צריך להבין: אנחנו פועלים בהמון מישורים, אנחנו לא מגובשים כמו שאתה צופה שאפשר לעשות, אבל בכל העולם - מכירים! ויודעים ושומעים. אנחנו לא מחפשים לכנס את כולם סביבנו, אדרבה! שכל אחד יחיה איך שהוא צריך לחיות, ושידע רק את האמת - זה המטרה!

עכשיו, עומד לעלות אתר גם ביוטיוב וגם אתר עצמאי, תרגום של עשר שפות הכי מדוברות בעולם; אנגלית, צרפתית, איטלקית, ספרדית, סינית ועוד...! של קלטות שלי שמתורגמות אוטומטית ע"י אלגוריתם - שהופך את הכל צ'יק צ'אק.

 רק העלו את זה ביום אחד - כבר נהיה מאות ואלפי צפיות!!! עוד לא היה פרסום, לא היה שום דבר.

וזה הולך לעשות מהפך! כי כל הקלטות ששמנו - זה הראשונות שלי; שמוכיחות: את מציאות הבורא, העולם, עוה"ז, עוה"ב, שכר ועונש, כל השאלות של האנושות - שמה יהיה בכל השפות!

אתה מבין מה זה?"

לכניסה לאתר החדש - לחץ כאן

 

נ.ב. ומדובר גם בעשרות דיסקים מדהימים ומושקעים ברחבי הארץ והעולם, עם כתוביות על המסך בכמה שפות; איטלקית, אנגלית, ספרדית, צרפתית ורוסית ועוד.

כמו כן ניתן לגשת לאשכול הדיסק 'האנציקלופדיה האינטרקטיבית' באתר שופר - לחץ כאן,

וניתן להשיג את הדיסק עצמו במשרדי 'שופר' ואו בהרצאותיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א ברחבי הארץ

(בדיסק עצמו יש את התמלול של מעל 70 דיסקים! + מנוע חיפוש לפי נושאים ותתי נושאים).

 

רגע! ואם שאלתם את עצמכם: 'ב"ה אני יהודי ואיך הפרוייקט 'אור לגוים' קשור אלי? ולמה זה מחייב אותי?'

אז מתוך שיעורו של כבוד הרב שליט"א 'מצות פרסום האמונה'  (מבית כנסת 'אליהו הנביא' בני ברק) למדנו 2 דברים;

1. שאיראנית נפקדה בזכות קלטת 'מכבים מול יונים'  (חולון 01-12-1996) של כבוד הרב שליט"א

2. שלעתיד לבוא גם הגוים יכירו את ה'! ולמה צריך שגם הגוים כולם יכירו? כדי שזה ישפיע עלינו היהודים!

ערביה איראנית נפקדה בזכות קלטת 'מכבים מול יוונים'!

ואכן נס זה ב"ה פורסם בספר 'עולם התשובה' (מעיתון 'ארבע כנפות' גליון מס' 137 עמ' 118-120)

ולחיבת הקודש הבאנו כאן את דברי קדשו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א:

"מן הסתם קראתם במדור 'עולם' ב'ארבע כנפות' לפני שבועיים בערך על האיראני שבא לביקור פה, בישראל והגיע אלינו,

והוא מספר: שהם רואים באינטרנט את הקלטות ומתרגמים אותם לפרסית, זה לוקח להם שלושה שבועות! ואחרי שהם מתרגמים יושבים כולם להסתכל - וזה נותן חיזוק מאוד לכל הקהילה באיראן! ויש לו שכנים, גויים, ערביים, פרסיים, שכשהוא החליט: 'לחזור בתשובה! אז נשארו לו כל הדיסקים של 'המערב הפרוע'

והגוי הערבי שמה ביקש ממנו: 'אם הוא יכול להעביר לו אותם לשמוע?' בסתר כמובן! כי אסור להם שמה לשמוע, והוא העביר לו גם בין הדיסקים שהוא העביר לו, העביר לו גם דיסק אחד: 'מכבים מול יוונים'

והם ישבו ופתאום הם ראו שזה דיסק של רב שמדבר על כל מיני דברים... אז קיצורו של דבר; הם הגיעו לקטע של בניטה,

זו אותה יהודיה שטענה: 'שעשר שנים אין לה ילדים והיא עקרה! ולמה לערבים יש ילדים ולה אין ילדים?'

והם התרשמו מאוד מהקטע הזה! ובמקרה הזה, היה בדיוק הפוך ממה שאמרה בניטה, הערביה שצפתה בסרט היא היתה עקרה עשר שנים! ואין לה ילדים!! והיא לא האמינה: 'שבגלל שהיא שמה כיסוי ראש - אז היא נפקדה!' עכשיו בחוץ הם הולכים עם כיסוי ראש, שמה אסור להם ללכת בלי, בבית היא הולכת בלי,

אז היא החליטה: 'לקבל על עצמה ללכת עם כיסוי ראש בתוך הבית!' ערביה, והיא נפקדה באותו חודש!! נפקדה באותו חודש!!

מאותו יום התחילה לחפש על חכמי היהודים ולברר כל מיני דברים, יש שמה 'קבר דניאל' התחילה לפקוד את הקבר, ללכת לקבר כל פעם, שומרת קשר עם המשפחה, והכל בשקט ובצנעה! כשנולד לה בן, היא לקחה אותו לבית הכנסת של היהודים, עשתה לו ברית וסנדק יהודי! - זה גויה!! - זה קידוש ה' שאין כדוגמתו!!!

זאת אומרת פרסום הנס שהיה עם בניטה מתגלגל בכל העולם, וגורם: לחיזוק באמונה בכל העולם כולו! אז רואים: מה זה 'א-לוקי ישראל!' שהקב''ה ציוה את ישראל על הצנעה, על הצניעות, וכשהן הולכות ועושים את מה שצריך לעשות על פי התורה, אז הקב''ה פוקד אותן, אז ישר כבר מחפשת צדיקים, מחפשת את 'דניאל'! זאת אומרת פרסום האותות והמופתים בעולם - גורם לחיזוק האמונה!

וב'נציב יום' ('הכרת הטוב וכפיות טובה - חלק סד' 30-12-2021)

הרב שליט"א סיפר:

שמרן ה'חפץ חיים' הבטיח לגוי: 'שיתפלל עליו שיפקד בילדים - בגלל הכרת הטוב שהיה עוזר ליהודים לשמור שבת...!'

ואכן נפקד! 

 •    שיתוף   

הרצאות קרובות

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 15.04 10:35

  בוקר אור לרב היקר! ישר כח עצום על העשייה המבורכת. ב"ה הדרשה אמש ממש היתה נפלאה ממש! (קרית עקרון - אפיקומן וגלות מצרים 14.04.2024 shofar.tv/lectures/1598)

 • 15.04 10:34

  כבוד הרב, איזו התעלות לראות פני הצדיק ולשמוע דבר ה', ב"ה הרצאה יפה ומרגשת (קרית עקרון - אפיקומן וגלות מצרים 14.04.2024 shofar.tv/lectures/1598) זלגו הדמעות לשמוע את בעל התשובה של הרב מזה שנים שמודה לרב על ההחזרה בתשובה שלו ושל צאצאיו אחריו ומברכו לחיים טובים (אמן).

 • 15.04 10:33

  רבנו הקדוש לילה טוב. איזה הרצאה מדהימה קרית עקרון - אפיקומן וגלות מצרים 14.04.2024 shofar.tv/lectures/1598) תודה רבה ונסיעה טובה. ב"ה זכינו ברבנו , יותר מזהב מכסף!!

 • 15.04 00:31

  איזה הרצאה כבוד הרב שליט"א 👌 (קרית עקרון - אפיקומן וגלות מצרים 14.04.2024 shofar.tv/lectures/1598)

 • 14.04 14:22

  תודה גדולה לכבוד הרב היקר שליט"א על שיעור הבוקר! נשתדל בעזרת השם יתברך בלי נדר לעשות שיחת וועידה לנשים בזמן המסוגל להתגלות משיח ויחד עם הילדים נתפלל ונבקש מהשם יתברך: שהמשיח יתגלה! (מהרה אמן ראה סרטון: להתפלל על ביאת המשיח לאחר שרפת החמץ shofar.tv/videos/17060).

 • 14.04 14:21

  כבוד הרב היקר שליט"א שבוע טוב ומבורך! ב"ה עשינו אתמול בחצות שיחת וועידה לקיום מצוות הזעקה לנשים. הנשים התפללו מכל הלב מתוך בכי מר ושיברון הלב והבנה ש: "אֵין עוֹד מִלְבַדּוֹ" (דברים ד, לה). וכולנו קיבלנו על עצמנו תשובה שלמה.

 • 11.04 12:29

  כבודו היקר! ברוכים תהיו שלום וברכה❤️ שמחתי לראותכם שמחים וששים בחתונת בנכם היקר הי"ו כבת השמחה לראות את אביה - אבא של כולנו. הרבה מזל טוב ונחת מתוך שמחה ואושר לעבודתו יתברך (אמן) שמחנו לראות את הרבנית היקרה מפז נאה וחסודה. לראשונה ראיתי את כבודו מכניס לחופה את בנו יקירו ועלה במחשבתי: ' כשם שהכנסתם את בנכם לחופה - כך בעזרת השם תכניסו כל יהודי ויהודיה לחופה שלו בגן עדן!' כך תלווה את כל התלמידים היקרים ואלה שעמלו וטרחו ומחו על כבודכם היקר מפז תכניסו אותם כאב המכניס את בנו לחופה לחופת עולם בגן העדן ואז ישמחו וירננו ויה"ר שיהיה רק בשמחות, אמן.

 • 10.04 14:10

  כבוד הרב! מדקה 41 ממש מחזק !!! (shofar.tv/videos/14912) שהרב מדבר על ציור יום המיתה, עכשיו עשיתי טיפול ציפורן חודרנית (ל"ע) סליחה מכבודו, והמטפלת שמעה וביקשה שאשלח לה ושאלה: מה עליה לעשות? אמרתי לה: דבר ראשון כיסוי ראש וצניעות! שזה מה שהרב אומר לכל אשה. ברוך השם זכינו ללמוד מרב האמת!!!

 • 10.04 12:53

  ✨ קידוש ה׳ הגדול מהו כח הרצאה של הרב אמנון יצחק שליט״א בעקבות הזעקה על עקירת התורה בהרצאה ברמת גן בתאריך 18,07,2023 ולקחנו על עצמינו הרצאה בעיר לוד ב"ה אשתי נפקדת, ובהרצאה בעיר לוד בתאריך 12,09,2023 גדול המחזירים בתשובה בדורנו כבוד הרב אמנון יצחק שליט״א מברך בתחילת ההרצאה את מארגני ההרצאה לבשורות לתאומים, כמה ימים לאחר מכן בבדיקת אולטרסאונד אנחנו מקבלים את הבשורה לתאומים. (shofar.tv/videos/15977) 'צדיק גוזר ה׳ מקיים!' הרצאה בלוד שכבוד הרב מברך בלחש לתאומים כמה ימים לאחר מכן בבדיקת אולטרסאונד אנחנו מקבלים את הבשורה כבוד הרב! ב"ה אפשר לפרסם: התאומים נולדו בשעה טובה ומוצלחת!

 • 10.04 12:18

  שלום כבוד הרב אני רוצה להודת לך על ברכה שברכתי אותי מתקיים בעזרת השי"ת בקרוב! לפני חצי שנה התקשרו אלי "במקרה" מ: 'שופר' (ארגון להפצת יהדות) אמרתי באותו זמן: 'הכל מאת ה'!' ואז בקשתי מהרב לקבל ברכה וב"ה הרב ברך אותי - הברכה התקבלה!! בעוד חודש אני מתחתנת! תודה לבורא עולם ולכבוד הרב. נ.ב. זה אחרי שכמה רבנים "פסלו" אותי ולא להתחתן איתי. בגלל שאני הולכת בדרך הרב אמנון יצחק שליט"א ביטול לי כמה שידוכים. ב"ה היום מצאתי משהו שאוהב את כבוד הרב! שוב תודה לכבוד הרב אמנון יצחק שליט"א.

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים