טוען...

הדפסת הספר 'ארבעה ספרי מוסר בכרך אחד' בעשרות אלפי עותקים!

  פורסם בתאריך: 05.12.2023, 11:43 • מערכת שופר

בסיעתא דשמיא

'שופר' ארגון להפצת יהדות (ע.ר.)

יוצא בפרוייקט חדש!

הדפסה בלעדית של 4 הספרי מוסר הוותיקים והמבוקשים בעולם התשובה, התורה והישיבות.

עדכונים אחרונים:

גם בהרצאה באילת (31.1.24) הרב שליט"א שיתף את הקהל שבא למלון וורט על הספר החדש מבית 'שופר'! (נקודת זמן 1:03:45)

בהרצאה בנתניה (8.1.24) התיחסות הרב להוצאת 4 ספרי מוסר בכרך אחד - הזכויות הן לנצח!

בהרצאה ביבנה (3.1.24) הרב שליט"א סיפר במעלת הדפסת הספר החדש! 'זכויות הרבים בהוצאת ספר'

 

- 'הסגולה שרבים נושעו על ידה!' - 

שערי תשובה – לרבנו יונה מגירונדי זיע"א

אשר כבוד הרב שליט"א ממליץ ללמוד בו לפחות כל יום 1/2 שעה במשך 3 חודשים רצוף!

וב"ה אלפים רבים של יהודים מרחבי הארץ והעולם נושעו בזרע של קיימא פרנסה זיווג ועוד

(ראה כתבה 'סיפור הישועה שלך')

ספר מוסר שמתאים לכל איש יהודי עד ביאת גואל צדק! | סרטון מתוך: החפץ חיים - איש ההלכה

נ.ב. בספר 'שערי תשובה' נוסף גם 'אגרת התשובה!'

והספר ארחות צדיקים

והספר מסילת ישרים

וכן הספר תומר דבורה

(ראה כתבה 'חזר למדף פירוט לצפיה בשיעורים מכבוד הרב שליט"א ב-4 הספרים הנ"ל! וכן לשמיעה בשופרקול)

הספר 'ארבעה ספרי מוסר בכרך אחד'! בהוצאה מיוחדת!! בעשרות אלפי עותקים!!!

אשר כמובן יהיה ניתן להשיג במשרדי שופר רח' מתתיהו 10 בני ברק

ויחולק חינם! ע"י כבוד הרב שליט"א בהרצאותיו ברחבי הארץ

למען הרבות תורה ומוסר ולאקמא שכינתא מעפרא ולעילוי שכינת עוזנו במהרה בימינו - אמן!

 

במצוה לדורות יש הנאה! [ביתר 1999] | חוזרים בעבר

 

עלות הוצאת הספר בהוצאה מיוחדת עבורנו כמעט 200,000 ש"ח ועכשיו מבצע! כל התורם מעל 5,000 ₪ יזכה להקדשה בהוצאה הנוכחית לרפואה, לפרנסה, לזיווג, לזש"ק

ואו להבדיל לע"נ יקירכם (ראה כתבה 'לכתחילה – המסלול שתעשה לע"נ יקירך').

 

ההקדשה שתהיה בספר

כמו שב"ה זכו התורמים הנכבדים הע"י

במאגר השו"ת העולמי חלק א (כתבה)

כל ההקדשות התפרסמו בקטלוג שהודפס והופץ בצמוד לדיסק און קי.

 

לתרומה ישירות באתר שופר לפרוייקט זה: 'ארבעה ספרי מוסר בכרך אחד' לחץ כאן.

לתרומה טלפונית פנו לנציגי 'שופר' בטל' 03-6777779

או שלחו הודעה לווטסאפ 055-932-6868 (הודעות בלבד)

בימים א-ה בין השעות 8:30-18:00.

 

ויהי רצון שזכות זיכוי הרבים, הדברי תורה, ההרהורי תשובה, החזרה בתשובה, קיום מצוות כהלכתן! ואלפי הישועות שבע"ה יצאו מכך לעם ישראל בכלל ובפרט – יעמדו לכם למגן וצינה, לבריאות, נחת ופרנסה ולכל הישועות תמיד – אמן!

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 23.05 10:29

  בוקר אור לרב היקר! ללא צל של ספק, ב"ה הדרשות הללו מפריחות רעננות בקרב הציבור בדגש על תקופה מאתגרת בה מצוי עמנו, כמו גם פרקטיות ליישום. דרשנים יחידי סגולה בהיסטוריה של עמנו הבינו את השליחות המוטלת עליהם לחיזוק רוח העם בתקופות שונות, שימוש במקורות הקדושים להעברת המסרים הנדרשים לתיקון המידות- זה מדהים!

 • 23.05 10:28

  כבוד הרב הקדוש הרב אמנון יצחק שליט"א, בוקר נפלא ושמח! רציתי לחזק את דברי הרב בענין החיסונים של הגיל הרך בני בן 16 נפגע חיסונים מגיל שנה (ל"ע) שבו עשה את החיסון "המשולש" במחלת האפילפסיה נפגע ובזכות החזרה בתשובה ורבנו הקדוש והחלפת שמו על ידי הרב לשם חדש וב"ה אנחנו שייכים לקהילות פז אז הבן נמצא במצב יותר טוב לעומת התינוקות שהתחסנו איתו באותו יום ארור שבו האחות מטיפת חלב אמרה: "לראות שהחיסון טרי" ולא שמנו לב... ושלוש התינוקות נפגעו! שניים מהם במוסד סגור!! ורק בני, בזכות החזרה בתשובה ואכילת כשרות קפז' - ב"ה ניצל בני! תודה לרב על הכל יה"ר: שהשי"ת ימלא כל משאלות ליבך לטובה אריכות ימים ושנים (אמן).

 • 23.05 10:26

  כבוד הרב, ב"ה הרצאה בצרפת (בנבל עשור זמרו לו, מרסיי, 22.5.24) מרגשת ומשמחת קשה לעכל את גודל ההתעלות הרוחנית והשמחה שהרב עורר אמש גם בתחנה המרכזית באשקלון, אנשים צפו התחזקו והבינו את גודל הזכות להתאחד סביב הקדושה ונרשמו להסעה חינם מאשקלון להרצאת הרב בקרית מלאכי (02.06.2024), חוץ מהשירה שהרב הסביר על מעלתה היתרה בהשפעתה על האדם בקרבת הא-לקים אפילו מלימוד המוסר, מה שהסביר הרב על הלחם והקשר ליציאת הנשמה וניצוצות הקדושה במזון - חידוש מדהים! מחזק את היקר מכל הנפש!!!!! שמי יסעדנה, שאת הגוף היא סועדת כמו שכתב רבינו יונה זיע"א בספרו שערי תשובה אבל הנפש החולה והחוטאת מי יסעדנה?! אך הרב בהרצאותיו בכל פעם מחזק הנפש!! תודה וחזק וברוך👏💪

 • 23.05 00:41

  ב"ה אין עוד רב כמוך בעולםםם אתה משמח אותנו גם מרחוק - בביתנו צהלה ואורה, מאיר את ליבות עם ישראל החכמים המבינים והיודעים מי הוא גדול הדור שליט"א המחיש את גאולתנו מהרה אמן. תודה רבה עם הרבה הערכה ואהבת אמת ישר כוחכם כל העוסקים במלאכה הקדושה לזרוז הגאולה.

 • 22.05 14:47

  כבוד הרב היקר שליט"א שלום וברכה! ב"ה שמחה לעדכן שמתקרבים ל-100 הנרשמים הראשונים ל: "סעודת השמחה" (לכבוד השי"ת) ברוך השם!

 • 22.05 13:59

  השיעור הזה - מרתק! ומחייב!! (פריז - מצוה לעלות לארץ 21.05.2024 shofar.tv/lectures/1602) יה"ר שנזכה גם אנחנו בקרוב למצות יישוב ארץ ישראל (אמן)

 • 21.05 12:59

  כבוד הרב ברוכים תהיו להשם (אמן) קרה לי דבר. מדהים עכשיו מאת השי"ת נכנסתי לאתר 'שופר' לתומי בחרתי לראות את הסרטון הבחורה שניצלה מהסרטן (המחלה נעלמה) שכבודו בירך אותה וכבודו אמר לה: 'שהמחלה תעבור לאשתו של אסד נשיא סוריה!' (shofar.tv/videos/15098) אני רואה את הסרטון ואחר כך נכנסתי ל: ווינט בחדשות ומה אני רואה?😱😱😱😱😱😱 שולחת לכם תמונה. [ציטוט: 'אסמה אסד, רעייתו של נשיא סוריה, שוב חולה בסרטן']

 • 21.05 11:45

  כבוד הרב היקר שלנו! רציתי לשתף: שצלצלה אלי מי שהיא ותוך כדי שאלה: 'מה קורה במצב של היום?' מה שהולך וב"ה אני מרגיעה אותה ומחזקת אותה ואומרת לה את השירה: "עבדו-עבדו-עבדו את השם בשמחה!" והכנסתי כמו שכבוד הרב אמר את שם השם באותיות והיא אומרת לי: 'חיזקת אותי!' ומברכת אותי שלחתי לה את ההרצאה שאתה שר: "עבדו את השם בשמחה!" בנוסף הסברתי לה: שיצר הרע - זה עצבות ואמרתי לה: כל יהודי מסוגל לקיים לשמור את המצוות שזה יהיה מתוך שמחה! ב"ה חיזקתיה במצוות, אני מאמינה שמדברים מכח השמחה - זה עורר לה חזק משהו!!!

 • 21.05 10:45

  מורינו ורבינו! בנוגע להרצאה בצרפת (פריז - מצוה לעלות לארץ 21.05.2024), ב"ה נולדתי וגדלתי בחוץ לארץ. ולפני 25 שנה, כשעוד הייתי רווקה, נחשפתי לקלטות וידאו של הרב. מיד הייתי מכורה להרצאות וחיפשתי עוד ועוד קלטות שהייתי רואה עד לשעות הקטנות של הלילה! ב"ה התחזקתי מאוד ופתאום הרגשתי צורך חזק לעלות לארץ הקודש! תוך כמה חודשים בסיעתא דשמיא זכיתי להגיע לבד לארץ ועם הזמן להתחתן ולהקים כאן משפחה! בעזרת הש"ית עוד אזכה להגיע לירושלים עיר הקודש!! תודה רבה לרבינו הקדוש שב"ה בזכותך זכיתי לעלות לארץ ולהתחבר לרב האמת!! ממליצה לכל יהודי הגולה להגיע לכאן ומהר!

 • 21.05 10:12

  בוקר טוב כבוד מורי ורבי. שמחה כ"כ על העצות הנפלאות שהרב נתן. כמו מים חיים ממש. ביום שישי הלכתי להשלמות אחרונות לקניות. הייתי טיפה בעצבות בגלל המצב האישי שלי ובגלל המצב בעם שלנו. ממש בכבדות כזו. ותוך כדי הליכה ב"ה נזכרתי ברב ואז כל הדרך ברגל ל 'סופר' אני שרה בשקט כמובן: "עבדו את השם בשמחה" וחוזרת מהסופר: 'מצווה גדולה להיות בשמחה' וב"ה הכל עבר. חזרתי לעצמי. וב" היתה שבת נפלאה. יה"ר שהשי"ת יברך את הרב - אמן.

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים