טוען...

השדרן החלמן א'

 תאריך פרסום: 21.01.2014, שעה: 15:35

הורדת MP4 הורדת MP3


אתמול התפרסם ששדרן רדיו ב'קול בעורמה' סיפר שהרב עובדיה התגלה לו בחלומו. אמרתי לכם שעונת החלומות נפתחה לא מזמן ומאז היא לא פוסקת כי חלומות אי אפשר לברר אם הם אמיתיים או לא,כל אחד חולם חלום. אז הוא אומר ככה שהרב עובדיה התגלה לו בחלום ואמר לו: "הבן שלי רבי יעקב יוסף זכר צדיק וקדוש לברכה אף אחד לא עושה כלום בשבילו". חלום כזה יכול להיות אמיתי? איך יכול להיות חלום אמיתי?? הרי הרב עובדיה נמצא בעולם האמת.. ומה.. שמה לא נודע הדבר שאני עושה הרבה מאד בשביל הרב יעקב יוסף?! לפרסם את הדיסק שהוא אמר שכולם ידעו את דעתו! וגם דאגנו להתרים בשביל הוצאת ספריו. איך יכול להיות שלא נודע הדבר למעלה?? הרי זה עולם האמת! ופה הלשון :"אף אחד לא עושה כלום בשבילו!" מילא אף אחד מש"ס לא עושה בשבילו אני מבין. אבל אף אחד ?!! זה קשה על החלום הזה! ושדרן רדיו 'קול בעורמה' סיפר שהוא התגלה אליו בחלום וביכה וביכה את ההתעלמות של הציבור מבנו בכורו הרב יעקב יוסף זצ"ל.נו... ואז הוא סיפר כמה שבחים וצ'פחות שהוא קיבל.. כמובן בחלום. זה חשוב מאד לדעת שהרב קבע שהוא מזכה הרבים וזה לא ייתכן הרי בעולם האמת יודעים שאין מחטיאי הרבים יותר גדולים מ'קול בעורמה' שעברו על דבריו של הרב עובדיה יוסף. מה הוא לא יודע למעלה שהם עברו על דבריו והביאו זמרים פסולים לתוך התחנה נגד הפסק שלו?! ואז הוא מספר שבחלום פתאום!! פתאום.. מרן התחיל לבכות.. פתאום.. אז אמרתי לו "למה אתה בוכה?".. "והתחלתי לבכות איתו".. היית צריך להגיד "למה אנחנו בוכים?".. התחלת לבכות אתו?! "והוא ממשיך לבכות.. ממש בכי עמוק. בכי קשה!" עכשיו המחריט כשהוא צריך לחרט הוא מביא צידוקים וחיזוקים: "החלום כל- כך ברור לי אני יכול לספר מי היה מסביב, כל פרטי הפרטים, אני זוכר הכול!".. נו בטח. אם לא איך היית המספר?? איזה חיזוק נתת לחלום שסיפרת את זה עכשיו? אז הוא אמר לי "תשמע.." מה עד עכשיו הוא לא שמע?? אז הוא אמר לו "תשמע, הבן שלי רבי יעקב יוסף זצוק"ל אף אחד לא עושה כלום בשבילו. שאלתי אותו מה?! ואז חזר לבכות שוב בכי חזק מאד..! הבטחתי לו: מרן בעזרת ה' באמצעות הכלי שנמצא ברשותי אני אעשה משהו להגדיל את שמו של בנו הרב יעקב זצוק"ל ואני פונה למאזינים אני מחפש רעיון איך לעשות את זה". אז איך הבטחת שאתה תעשה? ואתה עוד לא יודע אפילו רעיון מה לעשות?! אתה שואל את הציבור מה הרעיון?! יש לי רעיון בשבילך- תפרסם את הדיסק כשהוא מדבר על ש"ס ואומר שהם 'סנהדרין של אסד'! אולי יחזרו בתשובה! אולי סוף סוף יעשו נחת רוח למרן פאר הדור והדרו! נו נראה אותך שתעשה למענו הרי זה דברו! הוא רצה להשמיע את דברו שידעו את דעתו. לפרסם את דעתו. מה הוא אמר?! אבל כמו שאמרנו זה 'קול בעורמה'.. וודאי שזה לא יתפרסם! "כשאמרתי לו שאני מבטיח שנעשה משהו בעניין הבן שלו מרן חזר לחייך וחיבק אותי חיבוק גדול אבהי.. ונישק אותי ואמר לי זכות הרבים תלוי בך". כך תיאר "השדרן החלמן".. נו נראה אם אתה תעשה את הרעיון.. ואם לא אתה מחריט מכל צד!!
 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 21.04 14:23

  תודה רבה לעמותת 'בצדקה תכונני' (shofar.tv/videos/17059) על הסל השופע מלא בכל טוב! בזכותכם אנחנו זוכים להדר את החג עם עופות משובחים ועוד הרבה דברים טובים שנמצאים בארגז הגדול. יה"ר שהשי"ת יברך אתכם שתמיד תזכו להיות מהנותנים ולשמח יהודים (אמן). תודה רבה!

 • 21.04 14:22

  מורי ורבי אלופי ומיודעי יה"ר שהשי"ת ישמרך על דברי תורה מתוקים מדבש ונופת צופים כל פעם התרגשות והתפעמות מחדש על הדברי מוסר שחודרים עמוק עמוק לנשמה כמה טוב השי"ת ששלח לנו אותך שליח נאמן איש האמת ותודה שזכינו בכך זה ממש לא מובן מאליו תודה על הכל ותודה שלזכותך כל הטובות האלו. שוב, יה"ר שהשי"ת ישמרך אורך ימים ושנים בטוב ובנעימים פסח כשר ושמח (אמן) ושוב תודה.

 • 21.04 14:21

  כבוד הרב רציתי לשתף אותך, ביום שלישי בקשתי מהשי"ת: 'בבקשה! השם אני מבקשת בזכות הרב אמנון יצחק לא בזכותי' חזרתי על זה מספר פעמים, שבחור מסויים ידבר איתי ונפגש, ואחרי שבקשתי כך בזכותך, שייכתי את הבקשה רק בזכותך וזה פעם ראשונה שעשיתי זאת, ב"ה הוא יתקשר באותו יום ונפגשנו. תודה לך כבוד הרב אנחנו לא יכולים לשער את גדולתך בעיני הבורא, אי אפשר. הכבוד שמגיע לך הוא פי מליון אין מספר לתאר כמה אתה גדול ומכובד בעולם 🙂 אני מודה להשי"ת שזכיתי לראות את זה. אחר כך יצא לי לבקש כך בשביל עוד דבר וגם בזה ישר ראיתי ישועה.

 • 20.04 21:07

  שלום עליכם כבוד הרב אתמול בלילה ב: 'אושר עד' יצא לי לדבר עם יהודי והגענו לנו''ט (נבלות וטרפות, ראה כתבה 'בכור היתוך' shofar.tv/articles/14830) הוא אומר לי: 'אתה אומר כמו שהרב אמנון יצחק אומר!' אמרתיו: 'בדיוק' הוא אומר לי: 'הרב החזיר אותי בתשובה! אבל אי אפשר בלי רבנו' חחחח ב"ה השם יתברך זיכה את הרב להגיע לכולם להציל מהנו''ט כמו שאר הצלות אבל נו''ט זה בסיס יום יומי יה"ר שהשי"ת יציל כל זרע ישראל ואותנו אמן ואמן שבת שלום ברוך תהיה אמן ואמן

 • 19.04 14:33

  תודה רבה לכם על כל השפע ב"ה יה"ר שתבורכו מפי עליון! שיהיה בעזרת השי"ת פסח שמח וכשר 🙏🏼 (אמן).

 • 19.04 14:32

  תודה והערכה רבה רבה על הסל הגדוש בטובה וברכה יה"ר שיתן ה' לך וכה יוסיף שתזכה להרבות חסדים למעלה למעלה להחיות ולשמח משפחות עם ישראל וימלאו כל משאלות לבך לטובה וברכה באושר ועושר ברוחניות וגשמיות ונזכה במהרה לאכול מן הזבחים והפסחים בבנין ירושלים אכי''ר.

 • 19.04 14:32

  ערב שבת הגדול שלום לכבוד הרב היקר! תודה לקב"ה שזיכנו להיות שליחים לשמח בניו ובנותיו הדחוקים (כולל לשמח אלמנה) לכבוד חג הפסח הבעל"ט! המון יהודים יקרים תרמו בעין יפה ובזכותם זכינו לעסוק בעמל רב ויגיעה במלאכת הקודש בסלים גדושים (וכבדים מאד!) לכבוד החג, רוב מצרכי המזון כשר לפסח המצויים לקפ"ז (כולל תבלינים), תלושי קניה, מצות ויין בשפע, עופות, וכמובן גם רוחני - עלונים והגדות מיוחדות שלנו. הכל קצת יותר מ-50 אלף ש''ח ברוך השם והיד עוד נטויה בלי נדר שבוע הבא בחול המועד... תודה גדולה לכבוד הרב על הכל, בזכות הרב זוכים לאסוף זכויות, לשמח ולעזור ליהודים רבים ולקרב הגאולה עם טונות של מצוות צדקה ביחד עם כל התורמים! מאחלים חג פסח שמח וכשר בתכלית לכבוד הרב ולמשפחתו ולכל קפ"ז ועם ישראל ושנזכה עוד השנה להקריב הפסח כהלכתו אמן ואמן! מאור וארז, עמותת בצדקה תכונני 💛

 • 19.04 14:31

  באמת שמודים לכם על הכל ישר כוח! גם על הדף שמסביר על מניעת השליטה של החיצונים במצוות ב"ה כבוד הרב שליט"א לימד אותנו זאת וכך בעזרת השי"ת נוכל לקיים את המצווה ב-100% ממש זכינו אשריכם!

 • 19.04 14:30

  תודה רבה רבה על כל העזרה יה"ר שהשי"ת יחזיר לכם בכפל כפליים, תבורכו מפי עליון תזכו לשפע פרנסה ולהיות תמיד מהנותנים אכי"ר.

 • 19.04 14:29

  יישר כוח! תודה לכם יה"ר שהשי"ת יברך אותכם (אמן).

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים