טוען...

הסעודה הגדולה בגן עדן. מי יוזמן?

 אולמי שנהב, גדרה
 תאריך פרסום: 16.11.2016, שעה: 08:44

הורדת MP4 הורדת MP3


תדעו לכם, לאכול באולמות חתונות, במלונות, במסיבות בבתים, בכל מקום, אי אפשר לאכול, למה? כי מאכילים נבלות וטרפות, זה אחד.
שתיים, בירק, כשלא בודקים אותו כדין נמצאים שקצים ורמשים תולעים, טריפסים ועוד כל מיני מרעין ב ישין. וכל אחד כזה זה חמש חזירים או חמש עכברים. אז ז"א אוכלים סלט חי
על כל אכילה של פעם אחת אפילו באונס, באונס, אפילו הכניסו לו באונס, בכח שווארמה לפה, הוא צריך 27 תעניות על כל כזית שהוא אכל
אומר החפץ חיים כך: אדם ששומר עצמו ממאכלות אסורות, הוא ממשיך על עצמו קדושה מלמעלה ככתוב "ולא תשקצו את נפשותיכם והייתם לי קדושים כי קדוש אני ה'" אדם נהיה קדוש, מתקדש לפני האלקים.
דבר שני, עבור כל עת שמזדמן לידו דבר איסור ומונע עצמו מלעשות איסור, חושבים לו  מן השמים שעשה מצות עשה בפועל  ממש. הייתם באיזשהו מקום, אוכלים שמה בשר לא אכלתם, אוכלים עופות לא אכלתם, אתם קיימתם מצוות בזה שלא אכלתם, יחשב לכם שאתם קיימתם מצוה שלא אכלתם. מצות עשה ממש. "אף לא פעלו עוולה בדרכיו הלכו".
דבר שלישי, אפילו אם אתה איש פשוט ולא ת"ח, זוכה להיות אור ה' עטרה בראשו לעתיד לבוא כמו על גדולי התורה. שווה או לא שווה? אדם לא זכה להתכתר בכתרה של התורה, אבל אם הוא נזהר ממאכלות אסורות, עטרה תהיה בראשו כמו גדולי התורה. לא יאומן כי יסופר מה אדם יכול לזכות.
דבר נוסף, זוכה עבור זה להיראות בין חבורה של צדיקים לעתיד לבוא כשיעשה להם הקב"ה הסעודה הגדולה בגן עדן. את מי יכניסו לשם? את אלה שלא אכלו מאכלות אסורות, אותה סעודה ידועה עם הלוייתן, זה יזכה אותו בן אדם שלא התנבל במאכלות אסורות.
גם זוכה עבור השמירה במאכלות אסורות לחיי הנצח לעולם הנצח, 
אם סובל בזיונות עבור זה, יש כאלה מלגלגים, מה קרה לך התחרפנת מה אתה לא אוכל, מה עם השוויה, מה תעשה עם זה וזה וזה גדל שכרו יותר ויותר כמאמר הכתוב "הזורעים בדמעה ברינה יקצורו", וכל יום יזכירו את השם שלו למעלה לאות ולתפארת והקב"ה בעצמו מעיד עליו לפני פמליא של מעלה על מעשיו והנהגתו,
בזה שנשמרים ממאכלות אסורות גם מזכים את האחרים שילמדו מהם, ואז כל הזכות תלויה בו.
והדבר הכי גדול, זה שמתקדש שם שמים בעיני ישראל ובעיני העולם כולו, ממה שאדם מונע את עצמו מאכילת מאכלות אסורות.
לעומת זאת האוכל מאכלות אסורות אומר הזוהר הקדוש, אין לו חלק באלקי השמים ואין לו חלק לעולם הבא. אתם שומעים? זוהר הקדוש אומר במפורש, האוכל מאכלות אסורות אין לו חלק באלוקי ישראל ואין לו חלק לעולם הבא, יותר גרוע מכל העבירות החמורות. למה? זה בגופו ובנפשו, הטומאה הזאת. 
 ומי שמאכיל נבלות וטרפות יאכלו אותו הכלבים, ואסור להצילו מידם. אסור להצילו מידם, ז"א אתה רואה אחד שאוכל אותו הכלב, אסור לך לגעת, זה של הכלב. כתוב כל נבלה לכלב תשליכון, אז  צריך להשאיר אותו שמה.
אסור להציל אותו, לא משתתפים בלויה שלו, לא מספידים אותו ולא קוברים אותו. מאכיל נבלות וטרפות.
מי זה מאכיל נבלות וטרפות? כל אחד שפה שאוכל בשר ועופות. למה? משום שאתה קונה ומאכיל את הילדים, את האשה, והיא  מאכילה אותך, ואתם מאכילים אחד את השני. זה נקרא מאכיל נבלות וטרפות. 
בשואה רבי אהרן מבעלז זצ"ל אמר, שכל מה שקם הצורר הגרמני ימח שמו וזכרו ושחט יהודים, זה היה בגלל הסכינים של השוחטים.
צריכים להגיע למסקנה פשוטה ברורה וחד משמעית, לא אוכלים יותר בכלל בשר ועופות.
שאלה: האם גם ביצים וחלב נכללים בתוך זה?
יהודי בקהל: ברוך ה', אני רוצה להגיד תודה לקב"ה שזיכה אותנו לאיש אמת כמוך
הקהל: מוחא כפים
יהודיה בקהל: אני גאה שזכינו בדור שלנו בצדיק כמוך.
הרב: תודה.
יהודיה בקהל: שה' יעשה שאתה  תהיה המשיח.
הרב: חחח. 
 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 25.06 21:19

  כבוד הרב ברצוני לספר ולהודות לך שב"ה בזכות מה שאמרת באחד הנציבי יום - עזר לבת שלי פלאות לפתור בעיית פצעי בגרות. מה שמלא סבונים יקרים / קוסמטיקאיות משחות ורופאי עור - לא עזרו! תמיד זה חזר, לפעמים גרוע יותר... (ל"ע) סיפרת על אשה בת 70 ששוטפת את פניה בסינטבון ופניה חלקות! ואמרתי לבת: 'חייב לנסות! אם הרב אמר - זה חייב לעזור!' שבוע שעבר קניתי ב"ה היום, שבוע אחרי - הפנים כמעט חלקות! היו פצעים אדומים וגדולים - נעלמו 90% מאז השימוש! הכל התייבש והסימנים הטשטשו ממש! חסדי השי"ת🙌🏽 תודה כבוד הרב בשם ביתי גם על ההמלצה שעזרה❗️ וזה בזיל הזול 10 שקלים😭😭.

 • 25.06 15:40

  שלום כבוד הרב, לפני שבוע קיבלתי מכתב לתשלום חוב, לא היה לי את הכסף לשלם (ל"ע) וב"ה שרתי ללא הפסקה כל יום ויום את השיר: ״עבדו-עבדו...״ ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב)) וגם שמעתי את ההקלטה ששלחו שאתה שר את השיר (shofar.tv/articles/15096), אתמול קיבלתי התראה לדרישה לתשלום. וב"ה המשכתי לשיר ולהאמין. וב״ה תודה לקדוש ברוך הוא! - קיבלתי עזרה מהמשפחה וכל החוב שולם. וגם לך כבוד הרב וגם על השיר תודה תודה תודה!

 • 25.06 14:11

  שלום כבוד הרב רציתי לספר: רציתי לשפץ את הבית לצבוע, יצאתי לסידורים שכחתי משהו וחזרתי לבית, היתה לי הרגשה לא טובה... יש נזילה בשירותים (ל"ע) ורציתי לעשות עבודות צבע בבית, כשחזרתי לקחת את מה ששכחתי אמרתי: 'זה הזדמנות לשיר: "עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב) שרתי עם הכוונות ביקשתי מהשי"ת: 'שהכל יסתדר! ושאמצא מישהו טוב לצבוע ולסדר מה שצריך'. (כי אין לי כח וכסף להתעסק עם כאלה שלא יעשו לי עבודה טובה) ויצאתי לתחנת האוטובוס, רק הלכתי דקה וראיתי איש מאוד מוכר שחשבתי שזה הצבעי שצבע לנו בבית הורי כשהייתי רווקה, שאלתיו: 'אתה צבעי?' אמר: שזה אח שלו ונתן לי את המספר. עכשיו האיש הזה התעכב כי יצאה משאית ורכב מחניה תת קרקעית והוא חיכה ואז ראיתי אותו ושאלתיו. תודה רבה לגואל שלנו! הרב אמנון יצחק.

 • 25.06 14:08

  שלום עליכם כבוד הרב מישהו ערך את זה (שיר: [קליפ] עבדו את השם בשמחה) בצורה מדהימה ל: 'יוטיוב' עם קטעי וידאו של כבוד הרב שליט"א רוקד בשמחות קטעים מהרצאות ועוד ועוד…🙌🏽👍 כמה שמחה! יה"ר שתמשיך לשרות עליך ועל משפחתך תמיד אמן.

 • 25.06 14:07

  ...באותו יום של החתונה המצלמה שלי נפלה על העדשה והתחילה לעשות בעיות ולא לעבוד. הצטערתי ממש! כי תכננתי לצלם ולהצטלם בחתונה עם המצלמה שלי. לא יכולתי לחשוב: שלא תהיה לי מצלמה בחתונה... זה גרם לצער גדול ביום החתונה. וכשסיפרתי לאחותי - היא אמרה: 'שזה מה שקרה גם לה ומאז המצלמה לא עובדת כלל!' הצטערתי מאד אבל ב"ה נזכרתי בסגולת כבוד הרב שליט"א (shofar.tv/articles/15096) והתחלתי לשיר ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב)) ולשמוח ביחד עם אחד מהאחים שלי ו... לא יאומן כי יסופר!!!!!! ב"ה המצלמה חזרה לפעול כבתחילה!!! בלי שום בעיה!!!! תודה לכבוד הרב על הסגולה הנפלאה. ומעל הכל תודה להשי"ת הטוב על הטובות שמטיב עמנו. 'הַטּוֹב כִּי לֹא כָלוּ רַחֲמֶיךָ, וְהַמְרַחֵם כִּי לֹא תַמּוּ חֲסָדֶיךָ...!'

 • 25.06 11:55

  וגם השבוע, יצר הרע חיפש אותי כמה פעמים והפיל אותי בצער (ל"ע) מסיבות הכי "מוצדקות" שיש... וב"ה לא ויתרתי לעצמי... קמתי, שרתי: "עבדו-עבדו..." ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב)) והתפללתי להשי"ת: שאצא מזה! וב"ה יצאתי מזה כמעט מיד אחרי זה.

 • 25.06 11:54

  כבוד הרב בוקר אור 🌹 עוד מנפלאות הסגולה החדשה (shofar.tv/articles/15096) והמשנת חיים: "עבדו..." ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב)) כמו כל הסגולות האחרות שכבודו נותן לנו שב"ה הפכו לנו את החיים לטובה...! אחותי היתה צריכה ללדת בזמן הקרוב ובשבת היינו ביחד הזכרתי לה על הסגולה שתעשה כשיתחילו הצירים. (למעשה כבר הסברנו לפני כמה שבועות וב"ה עושה את זה) אתמול בלילה כשהתחילו הצירים והיתה באמבולנס בדרך לבית החולים אז כשכאב - התחילה לשיר לעצמה: "עבדו-עבדו..." עם שם הוי"ה ב"ה... כמו שצריך...! וסיפרה: שכשסיימה, הכאבים פחתו משמעותית עד כדי כך שהיא חשבה שהלידה נעצרה. (כי לפני שבוע וחצי היתה כבר בתחילת לידה שנעצרה וחזרה הביתה)... היתה מופתעת כל כך... וברוך ה' ילדה לידה טבעית! בלי שום תרופות. תודה להשי"ת ולשליחו המושיע שלנו🥰.

 • 25.06 11:52

  לכבוד הרב אמנון יצחק שליט"א, ברצוני לשתף: לאחי נעלם הנייד בתוך הבית. התחיל בחיפושים הצטרפנו אני ואבא שלי ולא מצאנו. נזכרתי בסגולה (shofar.tv/articles/15096) והתחלתי לשיר לעצמי ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב)) וב"ה תוך כמה רגעים בודדים הוא מצא! מקרה נוסף: יפשתי דבר מה, הייתי בשיחה בטלפון ואמרה לי: 'תשירי "עבדו..." רק התחלתי לשיר וב"ה מצאתי. השבח לשם יתברך. תודה רבה לכם על הכל!

 • 24.06 23:04

  שלום כבוד הרב מבקש לשתף את הרב: ביום שישי ביתי מגישה לי מכתבים שהביאה מהדואר אני מזהה מכתב מהמשטרה - "ואוו ואוו עוד דוח..."🤦🏽‍♂️ מיד התחלתי לשיר: "עבדו-עבדו..." (shofar.tv/articles/15096) הילדים מצטרפים בשמחה ובין לבין אני מוסיף: "מבוטל, מבוטל" לאחר כמה דקות של שירה אני פותח את המכתב ומה עיני רואות? כתוב בו: שהדו"ח מבוטל...! 😁 ברוך הוא וברוך שמו!

 • 24.06 17:33

  שלום וברכה לכבוד הרב, ראשית ברצוני להודות לך על האור הגדול שהכנסת לחיי ועל כל השיעורים וההרצאות המחיות, המלמדות והמשמחות אותי יום יום. שמי ר. י. ב"ה בורא עולם העניק לי 2 בנים שהיום בני 23 ו-20 ובת בת 11. בשבוע שעבר עברתי גיור לחומרא בבית דין צדק בני ברק מיסודו של רבינו מרן הגר"נ קרליץ זצ"ל. בראשות הגאב"ד הגר"ש רוזנברג שליט"א וזאת על פי דברי הרב יעקב יוסף זצ"ל מאחר והורי יוצאי קהילת בני ישראל מהודו. אני בת 50 לשמחתי חזרתי בתשובה דרכך לפני כשש שנים בזכותך אין אצלנו בשר ועופות בבית.

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים