התגובה הרישמית של הרב אמנון יצחק
תאריך פרסום: 26.01.2013, שעה: 18:53
לכל אחי ואחיותיי בני ישראל היקרים מפז! זכות גדולה נפלה בחלקיכם להיות בדור זה של תשובה שעליו אמר הרמב"ם בהלכות תשובה (פרק ז): 'וכבר הבטיחה התורה: שסוף ישראל לעשות תשובה בסוף גלותן ומיד הם נגאלין!'
ואתם זכיתם לעמוד לימין האמת! במסירות נפש עילאית!! נגד כל האיומים והסחיטה של אנשי השקר המתכסים באיצטלה של רבנן... ואשר מחקו כל סעיף של התורה!! כביכול בשמה ועשאוה פלסטר בעיני רבים!
השקר ברור לעיני כל היום; אנשי שס העדיפו את המחזיר בשאלה – לפיד, סוגר הכוללים ומגייס בני ישיבות על המחזיר בתשובה אמנון יצחק.
אנשי שס העדיפו לחלל את כבוד התורה ומצוותיה ולא השאירו עבירה שלא עברו בשביל צערו של הרב עובדיה שהם בעצם ציערו אותו! והמציאו עלילות כדי לצערו!!
אנשי שס העדיפו את כבוד מרן על כבוד השם המחולל!! שהרי על מחללי שבת ובועלי נידות - הינם מתפייסים ומבליגים למרות חילול שמו של הקדוש ברוך הוא בכל יום! וצערו!! ובושתו!!! מכך שהמלאכים קוראים לו: 'מלך עלוב!' ואינם יוצאים למחות בחילונים ולקרבם לתורה. ואילו על כבוד הרב עובדיה יוסף שהם גרמו לו בזיונות!! יוצאים בחרמות וגידופים, ללא הפסק, יומם ולילה על איש חף מפשע! שלא עשה להם שום עוולה!! רק טובה!!
אנשי שס ציערו את הקדוש ברוך הוא וחיללו את שמו ברבים!
הקדוש ברוך הוא אומר: 'קלני מראשי! קלני מזרועי!!' בשעה שהוא צריך להעניש את הרשעים בלית ברירה, ומה מרגיש הקדוש ברוך הוא בשעה שעונשים אותי על לא עוול בכפי!! יומם ולילה! חודשים!! בכל רגע ורגע בקול בעורמה (רדיו...) קול במרמה! ובכיכר השבאב (אתר...) שהודה להם היום דרעי (אריה דרעי שר"י...) על זה שעמדו כנגדי! לאורך כל התקופה!!
שס העדיפה שיבחרו בערבים! רק שלא יבחרו בי כל מפלגה אחרת העיקר לא באמנון יצחק.
שום רב מרב מרבניהם, לא הרים טלפון לברר ולשאול: האם אמרתי? או עשיתי? או בזיתי? ואם כן אז למה? ואולי להציע דרך... אף אחד! "כמוצא שלל רב" קפצו על כל אמרה שקרית! מהרדיו או מהאתרים בשביל לשתות את דמי!!
אף אחד מרבניהם לא מחה ולוּ אחד מהם על שפיכות הדמים שנעשית ברחובות עיר לעיני כולם ובתשקורת הכללית!!
רבותי! עלי להודיעכם: אין מי שינקה מזה.
במהלך יום הבחירות, אתם חושבים שאני הבטחתי שתי (2) ספרות סתם?! אתם יודעים כמה זיופים מתבררים לנו כרגע! גם זיופי מספירת הקולות, במקום בכל קלפי, גם העלמת פתקאות, גם לכלוכם, גם החלפתם ב: פה שמפה מובן איך עלה מ-12 מנדטים ל-19 מנדטים בין לילה מר לפיד!! ועוד טריקים כאלה ואחרים שנעשו בקלפיות.
איומים - כל מי שהגיע לקלפי היה מאוים על ידי חבר'ה בריונים שהמתינו בחוץ ושאלו: 'מה אתה מצביע?' ואם הוא מצביע 'פז' – קיללו!! והתנפל! והציעו כסף מאה דולר (100$) גם נתנו פלאפונים בחינם!! לכל מי שלא יצביע 'פז'.
רבנים המתינו בכניסה לקלפיות להשביע את האנשים: 'לבחור שס! ולא לפגוע חלילה במרן!!'
שקרים של משקיפים בקלפיות, על ידי זה שאומרים לכל מי שנכנס ש: 'כוח להשפיע - המפלגה נסגרה! ואמנון יצחק חזר בו ואומר: 'להצביע שס'.
מכוניות שמשמיעות: 'שהמפלגה נסגרה' ברחובות, בראש העין ובעוד ערים אחרות.
בפתחי הקלפיות עמדו עם מכשירים שהשמיעו את דבריו של הרב עובדיה יוסף: 'שאינו מוחל ואינו סולח לא בעולם הזה ולא בעולם הבא!'
נגד פסק של השופט העליון אליקים רובנשטיין בהפרת הצו למנוע באופן דמוקרטי בחירה של כל אדם ואדם!!
בכפייה!! קבעו לאנשים מה לעשות.
מאות אלפי קולות הלכו לפח!!! מהפחד כשאנשים רצו לבחור 'פז'! חלקם בחרו ג (...) חלקם בחרו מחל וחלקם שמו פתק לבן, כל זה היה בגלל הפחד! כדי שלא לעבור על דברי הרב.
חילונים בכו, אמהות בכו, אבות וזקנים בכו, הרבה אנשים חזרו בשאלה!! והחליטו: 'שאם הרב אומר: 'שהוא לא מוחל בעולם הזה ולא בעולם הבא!' אין טעם להמשיך לקיים מצוות... כיוון שהם כבר איבדו את העולם הבא!'
אחרים אמרו: 'עם חרדים כאלה - אנחנו לא רוצים להיות!'
היום הגיע אלי פעיל מבאר שבע ואמר לי: 'שהוא אמר בקושי 'מודה אני לפניך' עלה על האוטו והגיע לפה 'מה אני עושה? אני רוצה לעזוב את הדת!' הייתי צריך להרגיעו חצי שעה!! כדי שהבן אדם יחזור לעצמו.
אשת אחד הפעילים אמרה בבוקר: 'אני חילונית!'
ועוד כאלה סיפורים ששמענום והאוזניים תצילנה למשמעם!
מפלגת שס, לצערנו! מפלגה זו התגלתה: כמפלגה הגרועה מהמפלגות החילוניות אשר לא קמה מפלגה עם שנאה תהומית כזו למי שהחזיר מיליון (1,000,000) יהודים בתשובה! והרים את קרן התורה!! כפי שלא נעשה במשך אלפים (2,000) שנה!
לא יוסי שריד ולא שולמית אלוני לא מרץ ולא לפיד האבא וגם לא צריך את ירון ידען הכופר והמגלומן (...) אין זו מפלגה: 'להחזיר עטרה ליושנה' אלא מפלגה לחזרה בשאלה!!!
שלושים אלף (30,000) רבנים, שלוחיהם, תלמידיהם מתלמוד תורה, ישיבות וכוללים נלחמו נגד אדם אחד (1)!!! היאומן כדבר הזה?! על מה ולמה?! שהוא הקים מפלגה במצוות הרב שטיינמן (קישור לכתבה יום השנה...)
לפיד עם 19 מנדטים, הסכנה הגדולה לגיוס בני ישיבות (קישור לסרטון: המנצחים...) לא נלחמו עמו! ולא הוציאו מילה כנגדו!!
עתה מתחננים: לישב עמו בקואליציה - והוא מואס בהם! ובקרבתם!! ולא רוצה אותם עמו. הם גרמו: שעכשיו יהיו מחוץ לקואליציה! ועולם התורה חס ושלום ממה שחששו התקיים.
לא היו נותנים לי את האפשרות ולא עושים את הטעויות והיינו הולכים יד ביד - היינו מגדילים את הכוח! והנה, כמו שאמרתי אנחנו רואים: היום הימין 63 בסך הכל! כשלא רוצים אותם. ככה אם היינו יותר בכמות ודאי שהיו נזקקים לנו!!
לפיד - טוב לשס, אמנון יצחק - רע מאוד?! האם זה מובן לכם?! מישהו יכול להסביר לי את הדבר הזה?! על מה ולמה?!
אלא כן יהודים יקרים! קנאתם ושנאת למעשיי והצלחותי היתה ידועה לי מכבר! רק עתה יצאה במלוא עוזה ותוקפה ללא שליטה ורסן והשקר צף למעלה בשיא תוקפו לעיני כל ככתוב בקהלת פרק ד: "וְרָאִיתִי אֲנִי אֶת כָּל עָמָל וְאֵת כָּל כִּשְׁרוֹן הַמַּעֲשֶׂה כִּי הִיא קִנְאַת אִישׁ מֵרֵעֵהוּ גַּם זֶה הֶבֶל וּרְעוּת רוּחַ"
קיבלתי מכתב מאדם ששולח לי אותו: 'בצער רב וביגון קודר אני כותב דברים אלו
כתוב במדרש: 'שבזמן אליהו הנביא נעשה בירור: מי עם האמת? ומי עם השקר! כנגד אליהו הנביא היו תשע מאות חמישים (950) נביאי בעל ואשרה 950 גדולי תורה! שהיו כפופים לשקר!! והאש ירדה מן השמים לטובת אליהו הנביא: "ה' הוּא הָאֱלֹהִים ה' הוּא הָאֱלֹהִים" (מלכים-א יח, לט) והרגו את 950 הרבנים הגדולים...'
וכתוב: 'שבדור האחרון לפני הגאולה יהיה בירור כזה; שיהיו כל הרבנים כפופים לשקר בצד אחד ורב אחד (1) כנגד ויעשו בירור: למי האש תרד? והאש מן השמים תרד לטובת הכפופים לשקר! אך מיד לאחר מכן תהיה הגאולה!! ורק מי שיהיה בצד של האמת ינצל.
כמו כן היה בגאולת מצרים, כשמשה רבנו קיבל מהקדוש ברוך הוא: 'שילך לגאול את עם ישראל!' ומאז שבא משה רבנו לגאול אותם נהיה להם יותר גרוע ורע!! ושמונים אחוז (80%) מעם ישראל לא רצו להיגאל! בגלל שהיו כפופים לערב רב ולשקר!! וכשהקדוש ברוך הוא החליט: שהגיע הקץ! מי שלא רצה לצאת - מת במכת חושך! ורק עשרים אחוז (20%) עם ישראל יצאו מארץ מצרים ככתוב: "וַחֲמֻשִׁים עָלוּ בְנֵי יִשְׂרָאֵל מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם" (שמות יג, יח) וכן כתוב באחרית הימים: "כִּימֵי צֵאתְךָ מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם אַרְאֶנּוּ נִפְלָאוֹת" (מיכה ז, טו).
כמו כן בנביא מלאכי פרק ג' מתואר כל מה שעובר עלינו כעת! וכביכול מי שעושה טוב - רע לו! ומי שעושה רע - טוב לו! אך מיד כתוב: "וּפִתְאֹם יָבוֹא אֶל הֵיכָלוֹ הָאָדוֹן אֲשֶׁר אַתֶּם מְבַקְשִׁים" (מלאכי ג, א) מלך המשיח יתגלה ויגאל אותנו! וככתוב במהרש"א (במסכת סנהדרין): שכשהמשיח יבוא - לחלק זה יהיה כמו מציאה! ולחלק זה יהיה כמו עקרב!! מי שיהיה עם האמת ודבק בה, על אף כל הניסיונות הקשים ועל אף שהאש כביכול עם השקר, כשיתגלה המשיח - הוא ישמח כמו מוצא מציאה! שאכן סוף אמת להתגלות. אך מי שדבק בשקר ולא יכול היה להיפרד ממנו
וטען: 'שאם האש ירדה לטובת הרשעים והכפופים לשקר - סימן שצריך לדבוק בהם!' כשיתגלה המשיח - יהיה להם כעקיצת עקרב! ולא יאמינו שהוא זה שיגאל אותם.
אך כשיחליט הקדוש ברוך הוא: שהגיע זמן הגאולה! על אף ששמונים אחוז (80%) לא ירצו להיגאל! הקדוש ברוך הוא יגאל את מי שכן ירצה להגאל!! ואת מי שהיה דבוק לאמת.
אני מודיע: שבעזרת השם יתברך לא אעזוב את האמת ואת צדיק האמת ואשאר עם כבוד הגאון הצדיק האמיתי הרב אמנון יצחק שליט"א עד שירצה השם לגאלנו גאולת עולמים – אמן!
הרב הקדוש רבי אורי מסטרליסק כותב: 'אשר ראה בעינים פקוחות אשר קודם ביאת גואל צדק יהיו מפורסמי הדור וימצא ביניהם מפורסמים שיהיו רשעים גמורים!
ועל זה בכה ואמר: "שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם" (תהלים צז, י).
באור הנר (בעניינים נוראים) אומר: "שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם" פירש קדוש אחד: 'דהנה מי שנוסע לאיזה צדיק, הוא צריך לתהות על קנקנו בשבע (7) חקירות ובשבע בדיקות: אם הוא צדיק אמת! ובפרט בעקבתא דמשיחא אשר כבר ניבא הבעל שם טוב הקדוש זכותו יגן עלינו בעת שהלך עם תלמידיו בדרך והיה שם הרבה אילנות אשר היו ממולאים בעלין הרבה אשר לא יוכל לספור
והכה הבעל שם טוב הקדוש זכותו יגן עלינו אמן את ראשו באילנות
שאלו לו תלמידיו: 'למה הוא עושה כן?'
והשיב הקדוש: 'שתדעו, שבעקבתא דמשיחא יהיו אנשים שמכנים את עצמם בשם: 'רבי' ויהיו מרמאים ומטעים את הבריות הרבה כמו אלו העלין!
מזקני הרבי ירחמיאל הקדוש זכותו תגן עלינו גם כן אמר על זה האופן.
והסימן בזה הוא: אם אחר הבדיקה יתוודע לך, שהוא נזהר משקר עד קצה אחרון, אזי תדע שהוא צדיק! ובאם תשמע ממנו איזה דיבור של שקר, אזי למען השם! הרחק את עצמך מעל גבולו, כי הוא מצד הסטרא אחרא, ו: 'צֵא טמא! תֹּאמַר לוֹ!' ואל תשמע עליו כלל, כי אין לו חלק בא-לקי ישראל. ואף אם יראה לך אותות ומופתים - אל תאבה לו.
והנה אדם צריך להפיל תפילה ותחינה לפני השם יתברך: 'שלא יבלה ימיו לריק חס ושלום אצל צדיק שאיננו מסטרא דקדושה!' ואזי השם יתברך מצילו מכל דבר רע.
וזה שאמר הכתוב: "שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים" אותן הרבנים שהם רְשָׁעִים, כי כל מי שאינו נפרש משקר לגמרי - הוא רשע! רחמנא לצלן.
והשם יתברך ישמור את חֲסִידָיו שלא יבואו לרמאי כזה, רק שיזכו לצדיק האמת (אמן).
ולצערנו! אנחנו חשפנו הרבה רמאים ושקרנים, מן הרבנים ששיקרו! (ראה צוות הרה"ג הרב יעקב יוסף זצוק"ל: לחקור, להקליט, ולהראות מי אלה גדולי תורה שמעיזים לעבור על מה שאמרה תורה – רח"ל!...) וכאלה אחרים שזייפו ורימו מכתבים וכולי וכולי
לכן אני אומר לכל אותם שלושים אלף (30,000) משפחות לערך שכבר התפרסמו, למעט אלה שגם לא מהמפורסמים שזוייפו הפתקאות שלהם והלכו לאבדון
לאור הבקשות שקיבלתי היום ואתמול שמבקשים להתקהל כולם ולהקים קהילה יחדיו תחת הנהגתי: 'קהילת פז' אנחנו בעזרת השם קוראים לכם, שכל אחד ואחד שהציע 'פז' ישלח אלינו באימייל את פרטיו ואת פרטי משפחתו, כתובתו וכל הפרטים המסייעים כדי שנוכל לאגור את כולם ולהקים קהילות-קהילות בכל רחבי הארץ ובעזרת השם, השם ירחיב את גבולנו ומכאן נצא לדרך חדשה! נקים מוסדות; כוללים, ישיבות שלנו, ללא צורך להתחבר לשקר ולאלה שנושאים אותו בגאון...
ומעתה, נלך בדרך השם לאור גדולי התורה האמיתיים שחפצים שכולם יזכו להסתופף בצל השכינה הקדושה – אמן!
אתמול אמרתי לבורא עולם: 'אני צריכה כסף, פעם ראשונה שאני מבקשת ממך! השם...' ואז... ב"ה מקבלת שיחת טלפון מהבנקאי שאומר: 'את יכולה לקחת הלוואה של 20 אלף, החשבון שלך מתפקד יפה, ברוך השם!' ויש לי לרופא שיניים - תקציב טוב 🙏.
בשורה משמחת! ב"ה אתמול בערב קיבלתי מכתב מהביטוח לאומי שב"ה הפסיקו לשלם מזונות ובכך החוב נעצר בכ211,000 ש"ח ולא ממשיך לתפוח... מאמין שזה בזכות עצת כבוד הרב שליט"א: 'לרקוד ולשיר עם חמישה חברים עבדו....' ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב)) נ.ב. זכיתי לתרום ל-5 יהודים שיזכו להשתתף בסעודת השמחה:) (אשדוד - סעודת השמחה לכבוד השם יתברך 15.07.2024 shofar.tv/lectures/1613, לסגולת השמחה: shofar.tv/articles/15096).
כבוד הרב, ב"ה היה הרצאה מדהימה בקרית עקרון (21.7.24), יה"ר שבעזרת השי"ת נזכה לתקן (אמן), תודה רבה.
לילה טוב ומבורך לכבוד הרב הגאון שליט"א, תודה על הרצאה כל כך חשובה בדורנו אנו (קרית עקרון 21.7.24), הלוואי שנזכה לקיים נסיעה טובה ושכבודו יחזור לשלום (אמן).
כבוד הרב היקר🧡 במהלך היום נחתי וב"ה כל היום שומעת אותך ונרגעת מהדברי תורה, עד הערב חיכיתי להרצאה (קרית עקרון 21.7.24) וכ"כ מדהימה וממש קסום ויפה כל מילה! אכן, כמה טוב להיות אהוב ואוהב שנותנים אהבה אחד לשני, מילותיך הן רפואות לכל האיברים. לילה טוב🤲🏻 (אמן).
רציתי לספר לרב מה שקרה לי אישית לפני שבוע. נסעתי לבד ברכב מ-Lakewood ל-Baltimore ותוך הנסיעה התחילה סערה נוראה (Tornado Warning). היה מאד קשה לנסוע ואחר כמה דקות הצלחתי בעזרת ה׳ לצאת מכביש הראשי (I-95) לעצור בתחנה על ידו. עצרתי שם לשעה בערך וכל הזמן ירד גשם כבד בלי הפסקה. אכלתי משהו וקראתי תהלים ואמרו שברבע שעה יפסיקו את האזהרה שיש אפשרות שיהיה tornado. הרגשתי שאני מוכרחה להגיע הביתה כבר ונראה לי שהגשם קצת פחות כבד ונסיתי להמשיך בנסיעה ב-I-95. תוך שלוש דקות הסערה התחילה עוד פעם והייתי כבר עייפה ופשוט לא יכולתי לראות את ה-lane markings וכשמשאיות גדולות עברו על ידי לרגעים מפחידים היה בלתי אפשרי לראות אף דבר מהחלון לפני (windshield). התרכזתי כפי יכולתי לראות משהו והיה כל כך קשה עד שלרגע חשבתי לעצמי: 'אין לי כוח והמתח כל כך קשה לסבול אולי אעצור כאן באמצע הרחוב ויקרה מה שיקרה' (ח"ו...). פתאום ב"ה נזכרתי במה ששמעתי מהרב אודות כח השמחה בהשי"ת! והתחלתי לשיר את ניגון הרב: "עבדו את ה׳ בשמחה!". אני רוצה להעיד: על שלוות הנפש שזה גרם לי. לא ידעתי אם אצליח להישאר בחיים או לא (ח"ו) אבל אמרתי לעצמי: ׳לא משנה לי מה יחליט ה׳ . אני איתו. הוא ה-Boss.׳ וככה המשכתי לנסוע. לא היה אפשרות לצאת מהדרך לזמן רב וניסיתי לנסוע למיטב יכולתי וכל הזמן עם ישוב הדעת בלי לדעת מה יקרה מרגע לרגע. הרגשתי ממש את כוח השמחה בהשי"ת. אז תודה לרב עבור העצה הטובה והלימוד החשוב ביותר בענין הבטחון בהשי"ת בשמחה. סיפרתי את המקרה להרבה אנשים שידעו את אמת הענין. הכל בזכותך. ויה"ר שהשי"ת יברך את הרב להמשיך בעבודת הקודש שלו להדריך אנשים בעבודת השי"ת (אמן).
כבוד הרב היקר שליט"א! תודה רבה על הכל מכל וכל! תודה להשם יתברך ותודה רבה לכבוד הרב היקר שליט"א על הברכות והתפילות ולכל מי שהתפלל עלי. מרגישה ברוך השם מצוין! הקהילה היקרה פינקה אותנו עם המון מטעמים לכבוד שבת קודש ואנחנו מודים לכולם! שבת שלום ומבורך!💐.
שלום רב לכבוד הרב הקדוש, רציתי לשתף את הרב בנס שקרה לי! נתקפתי בווירוס השפעת בצורה חזקה, היו לי כאבים מאד חזקים בגוף (ל"ע). ב"ה שרתי את השיר "עבדו..." בשקט משך זמן מה - והכאבים עברו ממני בדרך נס! גם שאר התסמינים עברו מהר; במקום שבוע ימים הכל עבר ביומיים. תודה לכבוד הרב על העצות הנפלאות כן ירבו. תבורכו מפי עליון!!!! (אמן).
תודה 100 פעם לבורא העולם! ולכבוד הרב שליט"א; אחרי סעודת השמחה לכבוד השי"ת ואחרי בקשות ביום שני - ב"ה נסגר לי התיק שהיה לי בבית משפט! וגם מה ששלמתי יכניסו לי לבנק בחזרה בלי קיזוזים, הכל הביאו לי! מה שטוב, ביום שאני צריך לכבוד השבת בשביל לקנות שלא יחסר לי! השי"ת בדיוק הביא לי את הכסף. באמת מי שחי באמונה ובשמה ועם צדיק אמיתי - אין דאגה וגם פחד! על כל מיני חסרונות דברים "עבדו..." ב"ה עובד ממש!
כבוד הרב! איזה שיעור בוקר מנצח, בתוך התפילות מבקשת ומתחננת: 'אבא! תראה לי את הכיוון' ממש התחברתי לציפור שנשלחה לאיש שנרטב בדרך ששימשה כוויז של פעם... (בלי תפילה לא מקבלים - חלק ל"ט 18.07.2024, shofar.tv/lessons/17329) גם מהשיעור הקודם... וממש ככה לדברים שהרב אמר: 'לא לחכות לתפילת 18... לדבר עם אבא! "ובלכתך בדרך" בפרט שלא בטוחים שנקבל, וכל הזמן ויחד עם המזמור שלא יתבטל: "מזמור לתודה!" - "עבדו את ה' בשמחה😁" מתוק מדבש💫!
© 2024 כל הזכויות שמורות