תגובת הרב אמנון יצחק על דברי הרב עובדיה יוסף זצ"ל
תאריך פרסום: 21.01.2013, שעה: 23:47
תגובת הרב אמנון יצחק על דברי הרב עובדיה יוסף זצ"ל
לכתבה: 'יום השנה ה-9 לפטירת הרב עובדיה יוסף זצ"ל' - לחץ כאן.
תגובת הרב אמנון יצחק על דברי הרב עובדיה יוסף זצ"ל
לכתבה: 'יום השנה ה-9 לפטירת הרב עובדיה יוסף זצ"ל' - לחץ כאן.
בצער רב אני נאלץ לדבר עם כבוד הרב עובדיה יוסף שליט"א דרך האינטרנט - משום שלא נתנו לי להיכנס לכבוד הרב כבר מזה ארבע (4) שנים!
עד שבאחרונה ביקשו מהרב לומר: שבעצם הוא לא רוצה שאני אכנס אליו - משום 'ביטול תורה' כי אני לא אשמע לרב...
האם זה 'ביטול תורה'?!
ביטול תורה - כשמגיעים שחקני כדורגל וזמרים פסולים שלא שומעים בקול הרב! מחללים שבת ומופיעים מעורב זה לא ביטול תורה?! רק אם אני אגיע זה ביטול תורה?! ולהשמיע את קולי ולומר מה שאני רוצה לומר - אין לי את הזכות?! כי זה ביטול תורה?!
כבוד הרב! אני מצטער!! אבל משקרים את כבודו!!! במשך שנים משקרים את כבודו מסביב בנוגע אלַי מבלי להיכנס לאחרים.
הרב נמצא בצער גדול! אבל בני עוולה שבסביבתו עושים זאת לרב.
היום מגיע הרב עמאר (הרב שלמה עמאר...) לנחם את כבוד הרב, כיוון שהודיעו לרב: 'ששרפו את ספריו' (רח"ל)
אכן, לצערנו שרפו את הספרים, אבל מנסים לנצל זאת כדי לרכוש קולות!!
ולכן אמרו לרב אחרי שהרב עמאר הלך: 'שזה האנשים של אמנון יצחק ששרפו את הספרים!'
ולכן אתה בוכה! ובצער רב וביגון קודר...!!!
ברור, אם מספרים דבר כזה - זה דבר נורא ואיום!
- אבל זה שקר גמור!
כבוד הרב!
מעולם אנשי לא הגיבו לאנשי שס (...) לא קרעו ולא תלשו מודעות שלהם! לא ביזו ולא קיללו!! וגם לא זרקו גז ולא השליח בקבוק זכוכית על המכונית של אף אחד מאנשי שס. אצלנו אין אלימות!
כבוד הרב!
אבל ראה לאיזה פַּחת הגיעו אנשי שס - לא יאומן כי יסופר! עקרו את כל התורה מאל'ף ועד תי'ו!! לא השאירו עבירה שלא עברו עליה במערכת הבחירות הזאת!!
וכבודו אומר בשידור: 'אני בצער גדול מכל מה שעושה לנו גם כן אמנון יצחק'
הרב עובדיה יוסף זצ"ל: 'אני בצער גדול כל מה שעושה לנו גם כן... אמנון יצחק'
הרב שליט"א: 'מה זה 'גם כן'? - כבודו דיבר על עוד מישהו לפני כן! אבל קיצצו!! ולא מראים על מי כבודו דיבר.
הרב עובדיה יוסף זצ"ל: 'אני מאוד מצטער מדבריו וממעשיו הרעים, זה איש...!?'
הרב שליט"א: ואני נשחל לתוך הדיבור והשיחה - מה עשיתי?! כבוד הרב! "גוזל מאיתנו קולות", "מחליש אותנו"
– הפוך! כבוד הרב!! מחזק את עולם התורה במצוות הרב הגאון הרב שטיינמן (...) שאמר לי: 'מצווה להציל!' להוסיף כוח מהחילונים, לעמוד בפרץ!! זה מה שאני עושה שלושים וחמש (35) שנה! מי הביא את כל היהודים מפי פחת אל עולם התורה?! ללמד אותם הלכות ומוסר ומצוות ולהביאם עד ביתך כדי שתלמדם מתורתך! מי עשה כל זאת?! שס - לא פעלה בזה מאומה!
(נ.ב. ראה עדות הרב בעדני ז"ל: אלי ישי לא עשה, לא עושה ולא יעשה כלום...!!!)
לא החזירה אנשים בתשובה! לא פתחה מוסדות לתשובה!!
(נ.ב. ראה בקשת הרב עובדיה יוסף זצ"ל מאלי ישי להקים ישיבות לבעלי תשובה...)
לא דאגה לעולם התשובה! לא שילמה לעולם התשובה!!
כל זאת עשיתי לבד!! והבאתי את זה לפניך כתשורה!!! שמתי לפניך באצטדיון את כתר התורה להראות לך כמה אלפי בחורים הורידו את העגילים מאוזניהם, תשורה הבאתי לפניך! ושמחת בי!! ואהבת אותי!!!
אבל בני עוולה שרואים רק את הכסף והממון, אלה שרוצים ברעתך! אלה שמספרים לך סיפורי בדים, עד שנותנים לאבא לבכות!! לגדול הדור לבכות!!! בשביל מה? - שהם לא יפסידו קולות.
הקולות, כבוד הרב! הם של כולם, מי שרוצה לזכות ולהציל את עם ישראל זכותו לעשות זאת. ואתה יודע את זה יותר מכולם! 'מצווה להציל' - כל אחד מחויב להציל! כל מי שיש בידו להציל - מצווה להציל!!
אתה אומר כבוד הרב: 'שאתה מצטער מדברַי' - איזה דברים אמרתי שכבודו מצטער?!
'ממעשיו הרעים' - מה עשיתי?! מה עשיתי שאני מגונן על כבודו 35 שנה!! מה עשיתי לכבודו שפגעתי בו?!
היום זה ברור! כבודו מדבר רק על גזלת קולות, זה כל הסיפור 'מפלגה' האם מפלגה זה יותר מכל התורה כולה?! ומהלבנת פנים ומשפיכות דמים ששופכים את דמי שלושים אלף (30,000) רבנים! ראשי ישיבות!! ראשי כוללים; מגדפים ומקללים ומבזים ופוגעים בעולם התשובה של מיליון (1,000,000) יהודים!
מי יתקן זאת?! כבוד הרב! מי יחזיר אותם בחזרה עטרה ליושנה?! אנשים מפסיקים להאמין בתורה ובחכמים! בגלל ההתנהגות הבזויה של בני הבית ושל הפעילים
והעבריין דרעי (נ.ב. אריה דרעי... שהרב עובדיה יוסף זצ"ל אמר עליו זה לא גנב?! זה לא רשע!?...) שעומד בראשם! מרגע שהוא נכנס למערכה - רואים איזה דרך התנהלות בריונית!
לא היה כזאת מעולם; לא נגד אחמד טיבי ולא נגד לפיד ולא נגד אף אחד!
אנשי שס אומרים: 'תצביעו ליבני, תצביעו לפיראטים - רק לא לאמנון יצחק!'
הנשמע כזאת?! עושים פתק 'פ' כוח להשפיע מזוייף! כדי שיבחרו בפיראטים... היאומן כדבר הזה?!
מרגי (יעקב מרגי שר"י), שבבניק! אומר: 'שאני שבתאי צבי'... קלים ובזויים מוציאים מפיהם מילות כאלה! היתכן?!
ואחר כך אתה שואל כבוד הרב: 'זה איש עם יראת שמים?'
כן הרב! זה איש עם הרבה יראת שמים – 'שכל מי שיש לו יראת שמים - דבריו נשמעים!' והעדות היא: שהקדוש ברוך הוא נתן לי את הכוח להשפיע במשך 35 שנה! וביראת שמים הצלחתי להחזיר מיליון יהודים בתשובה!! לא בדמגוגיה, לא בסיפורים, לא באיומים ולא בהבטחות 'לעולם הבא'... אלא בדברי תורה! בדברי מוסר נכוחים לאוזן השומעת.
'כל מה שהוא עושה זה בשביל הכבוד שלו'...
(נ.ב. ראה תגובת הרב שליט"א לרב שלום כהן ז"ל...)
כבוד הרב! אחרי הרמיסה שאני עברתי, לא היה נשאר דקה אדם בשטח! היה בורח לחוץ לארץ...!! זה נקרא 'כבוד'?! לקבל ביזיון מכל הספרדים שתומכים בשס! זה נקרא כבוד?! זה מה שרציתי?!
אם הייתי רוצה הייתי אומר: 'סליחה! אני עוזב את הכל, מפקיר את עם ישראל!! לא דואג להם, מה אכפת לי מהם?! העיקר שישאר לי הכבוד! העיקר שאני אהיה מכובד...'
כבוד הרב!
האם אתה יודע: שהציעו לי להיות מ: 'מועצת חכמי התורה של שס' רק אם אני אסכים לבטל את המפלגה!!
האם הרב יודע: שהציעו לי מיליונים!! - רק שאני אבטל את המפלגה ואני אחזור בי ואת כל ההוצאות ישלמו לי!
האם הרב יודע: שאמרו לי: 'תבטל את המפלגה - ונכניס אותך לרב! ותהיה מכובד!!'
האם הרב יודע?!
הרב ודאי לא יודע! הרב לא יודע ממעשיהם הרעים של אלה שסביביו!! זו הבעיה!!!
לכן הרב אומר את הדברים מחוסר ידיעה - ואני מוחל לכבוד הרב! אני יודע שכבודו כואב - אבל כאב שווא! על שקרים ורמאויות של אנשים מעוולים.
כבודו אומר: 'כל מי שיתמוך בו - אני לא מוחל לו; לא בעולם הזה ולא בעולם הבא!'
זה הנהגה?! כבוד הרב!
כבוד הרב אמסלם - מחוץ לכדור ומחוץ לעולם ותומכים בו לחרפון ולדראון עולם!
מי שתומך בבנט – כופר! ואין לו חלק לעולם הבא!!
מי שתומך באמנון יצחק - אז אין לו כלום!
מי נשאר מהיהודים?!
כבוד הרב!
גם חילונים, אם יצביעו אמנון יצחק - כבודו לא מוחל להם?! איך מכניסים לכבוד הרב דברים כאלה בשביל להרוויח בבחירות עוד כמה קולות?! היתכן?! הרי זה נחקק בהיסטוריה העולמית!
זה לא ימחה!!
וכבודו בעצמו באחת הבחירות מחה כל חרם וכל נידוי וכל שמתא שעשו על אנשי שס!!
[הרב עובדיה יוסף זצ"ל משנת 87' בערך במעמד הרב שבתאי אטון, הרב מנצור בן שמעון, הרב שלום כהן זצ"ל הרב מאיר מאזוז... ועוד]: 'בהיות ונודע לנו שישנם חוגים מסוימים אשר משביעים וגם מאיימים בקללות על כל איש ואיש שהם פוגשים שיצביעו לטובת רשימה מסוימת, אנחנו קובעים: שעל פי ההלכה אין שום ממש בכל ההפצרות האלה! בכל השבועות והנדרים. כי על פי ההלכה אין זה שום תוקף. אבל על צד היותר טוב התכנסנו אנחנו כולנו 'חכמי מעצת התורה' וגם כבית דין מיוחד ואנחנו קובעים ואומרים: 'כולם מותרים לכם! מותרים לכם מותרים לכם מחולים לכם מחולים לכם מחולים לכם שרויים לכם שרויים לכם שרויים לכם...'
הרב שליט"א: עוד היום בבוקר! כבוד הרב בעצמו אמר בבית הכנסת... אמר: 'מבקש מכל האשכנזים גם להצביע שס! בגלל הכרת הטוב שנתנו להם שיכון...'
הרב עובדיה יוסף זצ"ל: 'אני פונה גם לאחינו האשכנזים, שהם לא י... בשביל הכרת הטוב, הרבה מהם זכו לקבל דירות על ידי משרד השיכון שהיה בידינו, יעשו את כל הדברים, את כל יכולתם, גם כדי להצביע וגם כדי להשפיע לאחרים, זה לא עניין ספרדים ואשכנזים, זה תורה אחת יש לנו...'
אז אם זו ההוראה, כבוד הרב! צריך לדעת: שמשום 'הכרת הטוב' - לא עוברים על: "כְּכֹל אֲשֶׁר יוֹרוּךָ" (דברים יז, י)
ומה היה אומר - אם הרב שטיינמן היה אומר: 'שאינו מוחל לכל מי שמצביע שס!' - לא יכלו כבר היהודים להצביע לאף אחד!! כי כבודו לא מוחל למי שלא מצביע שס והרב שטיינמן למי שלא יצביע ג' לא ימחל לו ועוד רב יגיד כך... - אז לא נשאר ליהודים חלק לעולם הבא?! האם זה הדרך?!
אלא מה?
מכניסים לכבוד הרב: שרק בדרך הזאת אפשר יהיה למנוע את הזליגה של הקולות...
ואני אומר לכבוד הרב, שבדיוק הפוך! בגלל שיוצאים נגדי בחרב וחנית - רבים האנשים שעוזבים את שס! ונמאס להם מהבריונות!! נמאס להם מהאיומים!!! לסלק ילדים ממוסדות תורה, מכוללים! האם זה יתכן?! זה דרכה של תורה?! מה יש במפלגה יותר מכל מצוות התורה?! מה יש יותר משפיכות דמים! הלבנת פנים!! מה יש יותר מזה?! שתבטל המפלגה ולא יעשו עבירות כאלה!
אבל לפי הפסק של הרב מהבוקר, אין שום בעיה למי שמצביע למפלגת 'כוח להשפיע' - משום שחייבים 'הכרת הטוב'! כמו שהרב אומר.
ולכן אני אומר לאחי ורעי הבוחרים, יהודים ויהודיות; כבוד הרב עובדיה יוסף, לא מתכוון באמת להגיד את הדברים, משום שהוא לא אומר אותם לאדם הנכון, מה שסיפרו לו - זה בדיות ושקרים ורמאויות! מעולם לא עשיתי דבר נגד הרב!! מעולם לא פעלתי נגדו.
תמיד אמרתי: 'הבוחר יבחר' אבל הבריונים החליטו לקחת את השלטון לידיים ולעשות בכוח.
כל מי שיבחר, בעזרת השם יתברך ב: 'כוח להשפיע' - לא יאונה לו כל רע! וזאת אני אומר לא רק בשמי ובאחריות גמורה ולא רק עוד, יזכה לחיי העולם הבא! בזכות שהוא הולך עם האמת נגד השקר ומוחה כנגד השקרנים שמרמים גדולי עולם והולכים ואומרים באוזניהם דברים שלא היו ולא נבראו עד כדי האשמה: 'שאנחנו שרפנו את ספריו של הרב עובדיה יוסף'?! - אין להם מחילה עולמית על זה!
ואתם אל תחשו ואל תפחדו לכו והצביעו ועשו את מצוות הבורא: 'להדבק באמת!'
איני אומר זו מדעתי לבד, אלא רבים מגדולי ישראל; ספרדים, אשכנזים ותימנים אמרו דעתם בענין זה: שאין לחוש כלל מענין זה שאמר הרב עובדיה: 'שאינו מוחל' - משום שכל זה בטעות גמורה! ואין בזה ממש.
והשם ישלם לכל הרשעים הסובבים סביב השושנה - ישלם להם כגמולם, אמן!
אתמול אמרתי לבורא עולם: 'אני צריכה כסף, פעם ראשונה שאני מבקשת ממך! השם...' ואז... ב"ה מקבלת שיחת טלפון מהבנקאי שאומר: 'את יכולה לקחת הלוואה של 20 אלף, החשבון שלך מתפקד יפה, ברוך השם!' ויש לי לרופא שיניים - תקציב טוב 🙏.
בשורה משמחת! ב"ה אתמול בערב קיבלתי מכתב מהביטוח לאומי שב"ה הפסיקו לשלם מזונות ובכך החוב נעצר בכ211,000 ש"ח ולא ממשיך לתפוח... מאמין שזה בזכות עצת כבוד הרב שליט"א: 'לרקוד ולשיר עם חמישה חברים עבדו....' ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב)) נ.ב. זכיתי לתרום ל-5 יהודים שיזכו להשתתף בסעודת השמחה:) (אשדוד - סעודת השמחה לכבוד השם יתברך 15.07.2024 shofar.tv/lectures/1613, לסגולת השמחה: shofar.tv/articles/15096).
כבוד הרב, ב"ה היה הרצאה מדהימה בקרית עקרון (21.7.24), יה"ר שבעזרת השי"ת נזכה לתקן (אמן), תודה רבה.
לילה טוב ומבורך לכבוד הרב הגאון שליט"א, תודה על הרצאה כל כך חשובה בדורנו אנו (קרית עקרון 21.7.24), הלוואי שנזכה לקיים נסיעה טובה ושכבודו יחזור לשלום (אמן).
כבוד הרב היקר🧡 במהלך היום נחתי וב"ה כל היום שומעת אותך ונרגעת מהדברי תורה, עד הערב חיכיתי להרצאה (קרית עקרון 21.7.24) וכ"כ מדהימה וממש קסום ויפה כל מילה! אכן, כמה טוב להיות אהוב ואוהב שנותנים אהבה אחד לשני, מילותיך הן רפואות לכל האיברים. לילה טוב🤲🏻 (אמן).
רציתי לספר לרב מה שקרה לי אישית לפני שבוע. נסעתי לבד ברכב מ-Lakewood ל-Baltimore ותוך הנסיעה התחילה סערה נוראה (Tornado Warning). היה מאד קשה לנסוע ואחר כמה דקות הצלחתי בעזרת ה׳ לצאת מכביש הראשי (I-95) לעצור בתחנה על ידו. עצרתי שם לשעה בערך וכל הזמן ירד גשם כבד בלי הפסקה. אכלתי משהו וקראתי תהלים ואמרו שברבע שעה יפסיקו את האזהרה שיש אפשרות שיהיה tornado. הרגשתי שאני מוכרחה להגיע הביתה כבר ונראה לי שהגשם קצת פחות כבד ונסיתי להמשיך בנסיעה ב-I-95. תוך שלוש דקות הסערה התחילה עוד פעם והייתי כבר עייפה ופשוט לא יכולתי לראות את ה-lane markings וכשמשאיות גדולות עברו על ידי לרגעים מפחידים היה בלתי אפשרי לראות אף דבר מהחלון לפני (windshield). התרכזתי כפי יכולתי לראות משהו והיה כל כך קשה עד שלרגע חשבתי לעצמי: 'אין לי כוח והמתח כל כך קשה לסבול אולי אעצור כאן באמצע הרחוב ויקרה מה שיקרה' (ח"ו...). פתאום ב"ה נזכרתי במה ששמעתי מהרב אודות כח השמחה בהשי"ת! והתחלתי לשיר את ניגון הרב: "עבדו את ה׳ בשמחה!". אני רוצה להעיד: על שלוות הנפש שזה גרם לי. לא ידעתי אם אצליח להישאר בחיים או לא (ח"ו) אבל אמרתי לעצמי: ׳לא משנה לי מה יחליט ה׳ . אני איתו. הוא ה-Boss.׳ וככה המשכתי לנסוע. לא היה אפשרות לצאת מהדרך לזמן רב וניסיתי לנסוע למיטב יכולתי וכל הזמן עם ישוב הדעת בלי לדעת מה יקרה מרגע לרגע. הרגשתי ממש את כוח השמחה בהשי"ת. אז תודה לרב עבור העצה הטובה והלימוד החשוב ביותר בענין הבטחון בהשי"ת בשמחה. סיפרתי את המקרה להרבה אנשים שידעו את אמת הענין. הכל בזכותך. ויה"ר שהשי"ת יברך את הרב להמשיך בעבודת הקודש שלו להדריך אנשים בעבודת השי"ת (אמן).
כבוד הרב היקר שליט"א! תודה רבה על הכל מכל וכל! תודה להשם יתברך ותודה רבה לכבוד הרב היקר שליט"א על הברכות והתפילות ולכל מי שהתפלל עלי. מרגישה ברוך השם מצוין! הקהילה היקרה פינקה אותנו עם המון מטעמים לכבוד שבת קודש ואנחנו מודים לכולם! שבת שלום ומבורך!💐.
שלום רב לכבוד הרב הקדוש, רציתי לשתף את הרב בנס שקרה לי! נתקפתי בווירוס השפעת בצורה חזקה, היו לי כאבים מאד חזקים בגוף (ל"ע). ב"ה שרתי את השיר "עבדו..." בשקט משך זמן מה - והכאבים עברו ממני בדרך נס! גם שאר התסמינים עברו מהר; במקום שבוע ימים הכל עבר ביומיים. תודה לכבוד הרב על העצות הנפלאות כן ירבו. תבורכו מפי עליון!!!! (אמן).
תודה 100 פעם לבורא העולם! ולכבוד הרב שליט"א; אחרי סעודת השמחה לכבוד השי"ת ואחרי בקשות ביום שני - ב"ה נסגר לי התיק שהיה לי בבית משפט! וגם מה ששלמתי יכניסו לי לבנק בחזרה בלי קיזוזים, הכל הביאו לי! מה שטוב, ביום שאני צריך לכבוד השבת בשביל לקנות שלא יחסר לי! השי"ת בדיוק הביא לי את הכסף. באמת מי שחי באמונה ובשמה ועם צדיק אמיתי - אין דאגה וגם פחד! על כל מיני חסרונות דברים "עבדו..." ב"ה עובד ממש!
כבוד הרב! איזה שיעור בוקר מנצח, בתוך התפילות מבקשת ומתחננת: 'אבא! תראה לי את הכיוון' ממש התחברתי לציפור שנשלחה לאיש שנרטב בדרך ששימשה כוויז של פעם... (בלי תפילה לא מקבלים - חלק ל"ט 18.07.2024, shofar.tv/lessons/17329) גם מהשיעור הקודם... וממש ככה לדברים שהרב אמר: 'לא לחכות לתפילת 18... לדבר עם אבא! "ובלכתך בדרך" בפרט שלא בטוחים שנקבל, וכל הזמן ויחד עם המזמור שלא יתבטל: "מזמור לתודה!" - "עבדו את ה' בשמחה😁" מתוק מדבש💫!
© 2024 כל הזכויות שמורות