טוען...

ברכת הרב אמנון יצחק ולימוד ספר 'שערי תשובה' חוללו נסים

מכתב שנשלח לרב אמנון יצחק מאשה, המספרת את הבעיות שהיו לה בחיי המשפחה, ואיך הכל הסתדר עם ברכתו והכוונתו של הרב.

  פורסם בתאריך: 19.12.2019, 00:21 • מערכת שופר

כבוד הרב לפני עשרה חודשים בערך פניתי לכבוד הרב לגבי זרע של קיימא הרב אמר לבעל ללמוד שעתיים תורה בתענית דיבור ולי שערי תשובה לרבינו יונה.

בעלי לשעבר לא למד שעתיים. אני למדתי רבינו יונה וכמעט סיימתי שלושה חודשים ופספסתי יום. התחלתי מחדש ובחודשיים האחרונים של הלימוד עשיתי המון תשובה. הגיע גם חודש אלול וראש השנה וכיפור והמשכתי ללמוד עם תשובה. ובסוכות כל החיים שלי השתנו הגעתי למצב שבורא עולם נתן לי את הכוחות לצאת ממקום מאוד קשה.

הייתי נשואה לנוכל שהתחפש לחרדי גידל זקן ופיאות אך כלום לא היה בפנים לא יראת שמיים ולא מידות. (היום הוא כבר הוריד רת הזקן והפיאות) אני לא יודעת אם אני יכולה לספר וזה לא לשון הרע רק אומר שהוא אלכוהוליסט ושהיה מכה את נשיו הקודמות שישב בכלא מספר פעמים ובסוכות שמעתי הקלטה על תכנוניו לבגוד בי עם גרושתו. בורא עולם האיר לי ועזר לי ולילדי לצאת ממקום מאוד קשה. עברתי המון דברים בתקופה מאוד קצרה. יצאתי מהבית חסרת כל כי לא במהלך הנישואין הוא הוציא ממני את כל כספי.

במהלך הזמן הזה פניתי לכבוד הרב ושאלתי מה לעשות כדי לסיים את התיקון מול אותו האיש האם לקבל עלי שוב לימוד ברבינו יונה. הרב אמר כן ובירך.

בניסי ניסים לאחר חודש וחצי קיבלתי גט. לקבל גט מאיש כזה זה ממש נס. והיו עוד רבים בדרך. ביקשתי מהרב ברכה למצוא עבודה בה אוכל לשמור על הצניעות והקדושה. הרב בירך לאחר שבוע מבלי להתאמץ מצאתי עבודה בבורסה ביצוא ויבוא. אני כל כך שמורה (כאן אף אחד לא יכול להכנס למקום העבודה הכל נעול ועם אזעקות ומצלמות).

ברוך השם התחלתי דרך חדשה אני מאושרת עם הרבה אמונה שמחה ויודעת שזה היה תיקון שהייתי צריכה לעבור בורא עולם עזר בכל רגע. אני גרה בדירה של אמא שהתפנתה. זוכה לסיעתא דישמעיה בהכל וזכיתי שיש לי רב צדיק שתמיד עונה לשאלות מברך מיעץ ומסיע שגוזר והקדוש ברוך הוא מקיים.

רוצה להודות לכבוד הרב מעומק הלב. אני זכיתי להתחבר לכבוד הרב בתקופה של הבחירות כשראיתי את כל העוול שנעשה לכבוד הרב וכאב לי מאוד. הייתי בוכה המון על מה שנעשה לכבוד הרב. כל האמת על היהדות החרדית התנפצה לנגד עיני והרגשתי בתקופה הזאת שהתבגרתי בכמה שנים. מאז אני מחוברת לשיעורים המדהימים של כבוד הרב לשופר ולקהילות פז. 

כבוד הרב אני רוצה להודות לך על הכל. 

אני מרגישה ברת מזל להיות מחוברת לכבוד הרב ולקהילה.

השם שמור במערכת

  •    שיתוף   

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת