טוען...

בדיחת "הקדיח תבשילו"

 תאריך פרסום: 27.03.2016, שעה: 09:50

הורדת MP4 הורדת MP3


עכשיו יש בדיחה שהיא מתארכת הרבה זמן, ואני רוצה פעם אחת לפצח אותה אתכם. הם אומרים שהרב עובדיה כתב עלי הקדיח תבשילו, הקדיח תבשילו אתם יודעים מה זה? זה ישו, ישו, הפך להיות ישו. כמה זמן לוקח לבן אדם להיות ישו, דקה, שתי דקות, חמש דקות? זה תהליך, מה זה? ישו. הגיעו הבחירות נהייתי ישו. מה עשיתי? עשיתי צלב? אני הולך עם צלב? אני אומר לאנשים לא לשמור שבת? מה עשיתי שנהייתי ישו? ישו המריד את כולם נגד היהדות, אני מה עשיתי? ממשיך שיעורים בבוקר לפני הנץ, נותן בנץ, עושה הכל, ישו פתאום פתק הגיע ישו. איך זה הגיע? יש אינטרסנטים שמזייפים. מי זה? יהודית. הבאתי את הנכד סרור מוקלט שאומר שיהודית כתבה את המקלט. הרב עובדיה לא כתב את המכתב, הוא לא ידע ממכתב זה עד יום מותו, כי לא היה מכתב כזה שהוא כתב.

ואני אתן לכם כמה נקודות לבדיקה: אחד, נכון שהם רצו להפליל את דורעי ולסלק אותו אז משה ויהודית צילמו את הרב עובדיה שאומר שהוא גנב ורשע ולא שומע בקולי והכל, אתם זוכרים את הפרשה, נכון? אז לפני כן לפני לפני לפני שהוא יחזור הם כבר הכיו את האי חזרה שלו ושהרב לא יסכים, והסריטו את האבא אומר אומר ואומר ואומר ולא הודיעו שהוא אמר ולא כלום. כשהתאים להם הוציאו את הקלטת ואמרו הנה זה מה שאבא אמר וזה דעתו על דורעי. נכון? למה כי הם תכננו את זה ורצו. עכשיו אתם פוליטיקאים, רציתם שאני לא אנצח, רציתם שאני לא אשתתף, רציתם? מה הבעיה, הולכים לרב, כבוד הרב תכתוב הקדיח תבשילו, אפילו שהם אומרים לו, תכתבו הקדיח תבשילו, תכתוב, תכתוב, צלמו אותו תקליטו אותו ותראו לכולם שאמרו שאני הקדחתי  תבשילי. לא עשו זאת. אחרי שפרסמו את המכתב אני בעצמי אמרתי שהמכתב מזויף, מה הבעיה עכשיו, לך לאבא, תגיד לו אבא, תחזור עוד פעם על מה שאמרת, תגיד במוצאי שבת עוד פעם הקדיח תבשילו, לא היה, שלשה חדשים לא היה, לא רק זה, אחרי המכתב במוצאי שבת וא פונה אלי במוצאי שבת ואומר, למה לא תבוא איתנו, איך אני אבוא איתך אם אני ישו? מה לוקחים את ישו? ולא רק זה, אחרי זה מציעים לי להיות מחכמי התורה רק שאבטל את המפלגה, איך ישו יהיה מחכמי התורה? ישו ושלום כהן זה אותו דבר? איך יכול להיות שיבקשו דבר כזה? אבל מה אכפת לזמיר להגיד הקדיח תבשילו ולמחמוד להגיד הקדיח תבשילו ולכולם להגיד, כי זה פתק, יש פתק, צעטלה, אז לא היה מעולם ולא כלום. עכשיו יושב זה שמשחק אותה צדיק, תמים, עניו אינטליגנט מתנדנד בראשו, והוא אומר שאני הגזמתי, יוצא נגד הרבנים ויוצא נגד זה ואומר ככה, אני יוצא? אני מחקו אותי, אמרו ישו, אתה יודע מה זה ישו, אמרו שבתי צבי, אמרו עמלק, אמרו קורח ועדתו, לא נשאר אחד מכל העבריינים בעולם שהיה שלא אמרו שזה אני, אני ממש רב תכליתי, הכל אמרו עלי, ולא מפסיקים ובישיבות מחנכים את הילדים לשנוא לשרוף לזרוק לקרוע לשבור, אין שום בעיה, זה חמש שנים בסדר. אז אחרי כמה שנים חיכיתי שנתיים עד אחרי הבחירות, ורק אז שהם יצאו נגדי עוד פעם פתחתי ואמרתי בהרצאה בירושלים, מהיום אני כבר לא שותק, ומאז אני לא שותק. כל מי שמדבר נגדי אני מחזיר. מה זה מחזיר, ההבדל ביני לבינם שאני מחזיר עם עובדות והוכחות והקלטות והסרטות והם רק בלבלבלבלב. זה ההבדל, תבדקו מה הם אומרים, תבדקו מה אני אומר שיביאו ראיות לדבריהם ואני אביא לדברי ונראה, הבה נשפטה.

אז אין לי זכות להתגונן? לא מבין, אשה יוצאת רגע למרפסת לתלות כבסים, ופתאום השכנה ממול מתיחה בה, יגנבת, ישקרנית, ירמאית, אלכוהוליסטית, מה לא אומרת לה, נכנסת. אחרי יום עוד פעם תולה כביסה, היא יוצאת עוד פעם פותחת קללות חדשות, כל השכונה שומעת את החגיגה הזאת יוצאים מבסוטים רואים מוחאים כפיים ועושים, והיא לא עונה, שנתיים לא עונה, מגיע לה אחרי שנתיים לענות? זה מה שעשיתי. לא אשה אחת יצאה ואמרה, מכל המרפסות, כולם צועקים עלי את כל השמות ואני שותק שנתיים, ואומרים איזה חוצפה איך הוא עונה, איך הוא עונה. אז המשלתי אותם את כל הרבנים האלה כולל זמיר לפלשתינים, אמרתי מה הפלשתינים אומרים, הם יורים עלינו טילים על מנת להרוג לרצוח ילדים תינוקות חפים מפשע זקנים, הכל, אחרי שהם יורים ויורים ויש הבלגה, אתם זוכרים, היו תקופות שנים הבלגה הבלגה הבלגה הבלגה, פתאום ישראל החליטה להחזיר, החזיר האומרים יו, הם הורגים אותנו, הם הורגים, אנחנו מתים, אנחנו מתים, וכל העולם אומר כן, הישראלים הורגים פלשתינים, הישראלים הורגים פלשתינים, ראית היום הרגו שני ילדים. אז ככה הרבנים אלה כמו פלשתינים, הורגים אותי, רומשים אותי, מקללים אותי, מוחקים אותי, הכל עושים, בסוף עניתי להם, לאחד קראתי רובי, לשני דני צעקני, בשביל שיזהו אותם על מי אני מדבר צריך להגיד איזה שם שיזהו אותם, אז אניא ומר את זה, יו הוא מחזיר הוא מחזיר, מתים, לא יכולים יותר, לא יכולים יותר, לא יכולים יותר.

אז לכן הבדוטה הזאת הקדיח תבשילו חלה על ראשם, הם הקדיחו תבשילם, אני אומר את זה לא בכתוב, הנה בהקלטה, הם הקדיחו תבשילם, הם עוקרי תורה, רומשי תורה, מבזי תורה, ואנחנו נמשיך ונקיים את התורה בקיצונות, עם החזון איש, עם החפץ חיים, עם השו"ע, עם משה רבינו עד הגאולה השלמה במהרה בימינו אמן.

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 02.12 18:47

  רבנו הקדוש בוקר טוב . שיעור הבוקר 'חילול השם אחד דוחה מאה תפילות' חלק ה'. זה שיעור שחובה על יהודי ללמוד בעל פה, ממש כל כך נכון כל מה שנאמר בשיעור הקדוש הזה, ממש שיעור שעושה נחת להשם יתברך, דרך ארץ ואהבת הבריות, תודה רבנו היקר! כל הלימוד של איך להתנהג, דברים בסיסיים כמו לא לגעת בלחם עם ידים חשופות או גזל שינה ועוד הרבה דברים שממש נהנתי לשמוע, ממש נחת להשם יתברך, תודה תודה ושוב תודה, ושבת שלום ומבורך לך ולבני משפחתך (אמן).

 • 01.12 13:05

  לאחר שבוע גדוש במסרים חיוביים שעיקרם ביטחון בא-ל יתברך! בשיערי הבוקר ובהרצאות המרתקות והפרקטיות, נותר רק להודות לא-ל יתברך: שנוטע ברב היקר את החוכמה להבין את העולם מבעוד מועד ולהתריע על כך. להבדיל, כפי שכבר ידוע, התרעות המודיעין הגיעו למיעוט ולא הגיעו לכולם שטענו: 'כי לא ידעו...' דברי הרב היקר - חשופים לכל מי שרק רוצה לדעת ולהבין את האמת לאמיתה!! נותר לומר לרב היקר: 'ישר כח!' ענק על העשייה הברוכה והחשובה, ולמסייעים המסורים שדואגים להביא את דברי הרב לקהלים רחבים ככל הניתן - ברוכים תהיו. 🌹שבת שלום ומבורך לרב היקר🌹 (אמן).

 • 01.12 13:03

  תודה כבוד הרב! על השיעור בוקר ('חילול השם אחד דוחה מאה תפילות' חלק ה' 01.12.2023) שמזהיר את נפשנו: שנשגיח להיות "בצלם א-לוקים!" ויהלומים! ובפרט שמזכה אותנו לקבל את השבת קודש 'מתוך מיעוט עוונות'.

 • 30.11 18:13

  כבוד הרב שלום וברכה! ישמרכם הבורא ברוך הוא לעולם ועד! (אמן) רציתי לומר: 'תודה אין סופית!' לכבוד הרב על שיעורי הביטחון. בעבר שיתפתי את כבוד הרב שבעקבות האירועים חלשה דעתי היות ומעבר לכביש בשכונה שלנו זה הכפר של הערבים צור בהאר שמשם יצאו הרבה פיגועים ורוצחים ורוצחות ימח שמם וזכרם! וגם היום בבוקר שביצעו את הפיגוע ביציאה מהעיר יצאו מהכפר שמולנו והתחנה בה קרה הפיגוע זו התחנה הקבועה שבה יעקב לוקח אוטובוס לבני ברק השם ישמור אותו (אמן). אני מודה לכבוד הרב כי אני משתדלת לשנן כל יום לעצמי ביטחון בהשי"ת. לכאורה היו יכולים לבצע את הפיגוע הרצחני כאן מעבר לכביש בשכונה אבל לא כך נגזר בשמים! ו-2 הרוצחים האלה עברו את השכונה שלנו והגיעו עד ליציאה מהעיר כדי לבצע את זממם. וזה מדהים לראות! להבין ולחיות אמונה וביטחון - כי כך נכון יותר לחיות בריא יותר רגוע יותר וכרצון שמים. תודה רבה לכבוד הרב השם ישמרכם מכל רע (אמן).

 • 30.11 16:00

  "לִישׁוּעָתְךָ קִוִּיתִי ה'" שלום כבוד הרב! חייבת לעדכן אותך שברוך השם - הברכה שלך התגשמה...! לפני כמה שנים נגשתי אליך בכניסה לבית הכנסת ב: 'שופר' וביקשתי ברכה לאחר שקיבלנו 'צו הריסה' לבית שלנו... בירכת אותנו ל: 'ברכה והצלחה!' הייתי עם אמונה: שאכן זה מה שיהיה! והכל יסתדר לטובה ולברכה... לקחנו עו"ד רק כדי לעשות 'השתדלות' וברוך השם ממש מעל הטבע! זכינו במשפט בלי קנסות ובלי צו הריסה אפילו העו"ד שלקחנו היה בהלם מכל הישועות שקרו לנו במהלך המשפט. אחרי שברכת אותנו הבטחתי: 'שאני אתרום בעזרת השי"ת לארגון 'שופר' - עבור 'מסיבת ראש חודש' 500 ₪'.

 • 30.11 08:27

  רבנו היקר! אין מילים איזו הרצאה מושלמת (בני ברק 'מעלת הבטחון' חלק ד' 29.11.2023) כמה ביטחון בהשי"ת אתה נוסך בנו ומאמין שגם בכל השומעים! זכות אמיתית וחסד לשמוע את כבוד הרב. תודה רבה להשי"ת ששולח לנו את כבוד הרב שליט"א שמעניק לנו את המתנה המופלאה ששמה ביטחון.

 • 28.11 18:08

  כבוד הרב! ההרצאה של אתמול ('מעלת הבטחון' חלק ג' בני ברק 27-11-2023) והשיעור בוקר היום ('חילול השם אחד דוחה מאה תפילות' חלק ב'), זה עוד לבנה בחומת הביטחון שכבוד הרב מלמד אותנו✨️ תודה כבוד הרב 🙏

 • 28.11 15:35

  כבוד הרב! פעם שניה שאני שומע את ההרצאה - זה פשוט מילוי; נפש, רוח ונשמה - בצורה הכי טובה שיכולה להיות! תודה רבה.

 • 28.11 13:00

  כבוד הרב - ישר כח על הדרשה! (מעלת הבטחון חלק ג 27/11/23) ממש יפה מרגישים את הביטחון של כבוד הרב בהשי"ת ואיך שמלמד יפה את כולנו מי שלא שומע את הרב - ממש רחמים עליו מכל הלב! כי מי שבוטח בהשי"ת ומאמין בישועת השי"ת - אין לו שום פחד וחשש משום אדם!

 • 27.11 18:48

  רבנו הקדוש והטוב! ברוך ה' לפני כמה ימים עשיתי 'נציב יום' ל-שירי ביבס - שתחזור הביתה לשלום מהשבי עם הילדים שלה! (מהרה אמן) 2 ילדים ג'ינג'ים מתוקים אחד בן שנה כפיר והשני אריאל, הפנים שלה פשוט לא עזבו אותי, ביום של החטיפה חשבתי עליה בלי הפסקה והדבר היחיד שיכולתי לעשות למענה זה הנציב יום ברוך ה' היום הודיעו: 'שמשחררים 2 אמהות!' התכנון היה רק ילדים!! ואמרתי לעצמי: 'וואוו ששירי לא תפרד מילדיה. והם יחזרו' ובקשתי מה': 'בבקשה! שגם שירי תחזור - עשיתי 'נציב יום'! וממש עכשיו אמרו: 'שבסוף יצטרפו 2 אמהות!' בבקשה ששירי וילדיה אני ממש רוצה הלב שלי נקרע!' רבנו! אם שירי תחזור - אני אהיה מאושרת כל כך!! ואם באמת זו שירי שהחליטו לצרף 2 אמהות - זה רק בזכות ה: 'נציב יום'! אז אני מתפללת שזה שירי ואז אפרסם את הנס של הנציב יום - מקווה לבשורות הטובות. ושמתי לב שהחטופים הראשונים שחזרו היה בפרשה של רחל אמנו ע"ה וגם על זה זכיתי ועשיתי 'נציב יום' שהשי"ת ישמע לתפילות שלך ושל רחל אמנו - אמן! וב"ה קיבלתי סימן שהשי"ת הקשיב ומקשיב; הצירוף בפרשה של רחל אמנו, והחטופים חוזרים: "כֹּה אָמַר ה' מִנְעִי קוֹלֵךְ מִבֶּכִי וְעֵינַיִךְ מִדִּמְעָה כִּי יֵשׁ שָׂכָר לִפְעֻלָּתֵךְ נְאֻם ה' וְשָׁבוּ מֵאֶרֶץ אוֹיֵב" (ירמיה לא, טו) זה סימן ברור שהשי"ת מקשיב לקולכם ממש ככה!!! ויהי רצון: שזכותה של רחל אמנו ע"ה וזכותך תגן על כל עם ישראל - אמן!

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים