טוען...

בדיחת "הקדיח תבשילו"

 תאריך פרסום: 27.03.2016, שעה: 09:50

הורדת MP4 הורדת MP3


עכשיו יש בדיחה שהיא מתארכת הרבה זמן, ואני רוצה פעם אחת לפצח אותה אתכם. הם אומרים שהרב עובדיה כתב עלי הקדיח תבשילו, הקדיח תבשילו אתם יודעים מה זה? זה ישו, ישו, הפך להיות ישו. כמה זמן לוקח לבן אדם להיות ישו, דקה, שתי דקות, חמש דקות? זה תהליך, מה זה? ישו. הגיעו הבחירות נהייתי ישו. מה עשיתי? עשיתי צלב? אני הולך עם צלב? אני אומר לאנשים לא לשמור שבת? מה עשיתי שנהייתי ישו? ישו המריד את כולם נגד היהדות, אני מה עשיתי? ממשיך שיעורים בבוקר לפני הנץ, נותן בנץ, עושה הכל, ישו פתאום פתק הגיע ישו. איך זה הגיע? יש אינטרסנטים שמזייפים. מי זה? יהודית. הבאתי את הנכד סרור מוקלט שאומר שיהודית כתבה את המקלט. הרב עובדיה לא כתב את המכתב, הוא לא ידע ממכתב זה עד יום מותו, כי לא היה מכתב כזה שהוא כתב.

ואני אתן לכם כמה נקודות לבדיקה: אחד, נכון שהם רצו להפליל את דורעי ולסלק אותו אז משה ויהודית צילמו את הרב עובדיה שאומר שהוא גנב ורשע ולא שומע בקולי והכל, אתם זוכרים את הפרשה, נכון? אז לפני כן לפני לפני לפני שהוא יחזור הם כבר הכיו את האי חזרה שלו ושהרב לא יסכים, והסריטו את האבא אומר אומר ואומר ואומר ולא הודיעו שהוא אמר ולא כלום. כשהתאים להם הוציאו את הקלטת ואמרו הנה זה מה שאבא אמר וזה דעתו על דורעי. נכון? למה כי הם תכננו את זה ורצו. עכשיו אתם פוליטיקאים, רציתם שאני לא אנצח, רציתם שאני לא אשתתף, רציתם? מה הבעיה, הולכים לרב, כבוד הרב תכתוב הקדיח תבשילו, אפילו שהם אומרים לו, תכתבו הקדיח תבשילו, תכתוב, תכתוב, צלמו אותו תקליטו אותו ותראו לכולם שאמרו שאני הקדחתי  תבשילי. לא עשו זאת. אחרי שפרסמו את המכתב אני בעצמי אמרתי שהמכתב מזויף, מה הבעיה עכשיו, לך לאבא, תגיד לו אבא, תחזור עוד פעם על מה שאמרת, תגיד במוצאי שבת עוד פעם הקדיח תבשילו, לא היה, שלשה חדשים לא היה, לא רק זה, אחרי המכתב במוצאי שבת וא פונה אלי במוצאי שבת ואומר, למה לא תבוא איתנו, איך אני אבוא איתך אם אני ישו? מה לוקחים את ישו? ולא רק זה, אחרי זה מציעים לי להיות מחכמי התורה רק שאבטל את המפלגה, איך ישו יהיה מחכמי התורה? ישו ושלום כהן זה אותו דבר? איך יכול להיות שיבקשו דבר כזה? אבל מה אכפת לזמיר להגיד הקדיח תבשילו ולמחמוד להגיד הקדיח תבשילו ולכולם להגיד, כי זה פתק, יש פתק, צעטלה, אז לא היה מעולם ולא כלום. עכשיו יושב זה שמשחק אותה צדיק, תמים, עניו אינטליגנט מתנדנד בראשו, והוא אומר שאני הגזמתי, יוצא נגד הרבנים ויוצא נגד זה ואומר ככה, אני יוצא? אני מחקו אותי, אמרו ישו, אתה יודע מה זה ישו, אמרו שבתי צבי, אמרו עמלק, אמרו קורח ועדתו, לא נשאר אחד מכל העבריינים בעולם שהיה שלא אמרו שזה אני, אני ממש רב תכליתי, הכל אמרו עלי, ולא מפסיקים ובישיבות מחנכים את הילדים לשנוא לשרוף לזרוק לקרוע לשבור, אין שום בעיה, זה חמש שנים בסדר. אז אחרי כמה שנים חיכיתי שנתיים עד אחרי הבחירות, ורק אז שהם יצאו נגדי עוד פעם פתחתי ואמרתי בהרצאה בירושלים, מהיום אני כבר לא שותק, ומאז אני לא שותק. כל מי שמדבר נגדי אני מחזיר. מה זה מחזיר, ההבדל ביני לבינם שאני מחזיר עם עובדות והוכחות והקלטות והסרטות והם רק בלבלבלבלב. זה ההבדל, תבדקו מה הם אומרים, תבדקו מה אני אומר שיביאו ראיות לדבריהם ואני אביא לדברי ונראה, הבה נשפטה.

אז אין לי זכות להתגונן? לא מבין, אשה יוצאת רגע למרפסת לתלות כבסים, ופתאום השכנה ממול מתיחה בה, יגנבת, ישקרנית, ירמאית, אלכוהוליסטית, מה לא אומרת לה, נכנסת. אחרי יום עוד פעם תולה כביסה, היא יוצאת עוד פעם פותחת קללות חדשות, כל השכונה שומעת את החגיגה הזאת יוצאים מבסוטים רואים מוחאים כפיים ועושים, והיא לא עונה, שנתיים לא עונה, מגיע לה אחרי שנתיים לענות? זה מה שעשיתי. לא אשה אחת יצאה ואמרה, מכל המרפסות, כולם צועקים עלי את כל השמות ואני שותק שנתיים, ואומרים איזה חוצפה איך הוא עונה, איך הוא עונה. אז המשלתי אותם את כל הרבנים האלה כולל זמיר לפלשתינים, אמרתי מה הפלשתינים אומרים, הם יורים עלינו טילים על מנת להרוג לרצוח ילדים תינוקות חפים מפשע זקנים, הכל, אחרי שהם יורים ויורים ויש הבלגה, אתם זוכרים, היו תקופות שנים הבלגה הבלגה הבלגה הבלגה, פתאום ישראל החליטה להחזיר, החזיר האומרים יו, הם הורגים אותנו, הם הורגים, אנחנו מתים, אנחנו מתים, וכל העולם אומר כן, הישראלים הורגים פלשתינים, הישראלים הורגים פלשתינים, ראית היום הרגו שני ילדים. אז ככה הרבנים אלה כמו פלשתינים, הורגים אותי, רומשים אותי, מקללים אותי, מוחקים אותי, הכל עושים, בסוף עניתי להם, לאחד קראתי רובי, לשני דני צעקני, בשביל שיזהו אותם על מי אני מדבר צריך להגיד איזה שם שיזהו אותם, אז אניא ומר את זה, יו הוא מחזיר הוא מחזיר, מתים, לא יכולים יותר, לא יכולים יותר, לא יכולים יותר.

אז לכן הבדוטה הזאת הקדיח תבשילו חלה על ראשם, הם הקדיחו תבשילם, אני אומר את זה לא בכתוב, הנה בהקלטה, הם הקדיחו תבשילם, הם עוקרי תורה, רומשי תורה, מבזי תורה, ואנחנו נמשיך ונקיים את התורה בקיצונות, עם החזון איש, עם החפץ חיים, עם השו"ע, עם משה רבינו עד הגאולה השלמה במהרה בימינו אמן.

 •    שיתוף   

הרצאות קרובות

היום!

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 21.03 02:00

  כבוד הרב הרצאה חזקה מאוד!!! מעכשיו אכוון בתפילות ובאמן ( שמותר לענות קדיש יתום ) בעזרת השם כמו שהרב הסביר!!! תודה על זכייה במצוות שתזכה לכל טוב אמן ואמן!!!

 • 21.03 02:00

  כבוד הרב איזה שיעור משיעור לשיעור שמתי לב שהרב כל הזמן מחפש לעשות חסד בכל דבר עם הזולת משיעור לשיעור הרב מוציא לפועל לפעול עוד ועוד מצוות ועוד כאלה שהרב לומד בשבילנו שקורעות גזרות ומונעות יסורים ... הרב אני מחר צרכה להיות בעבודה(לא מתלוננת על מה שהשם כרגע רוצה בשבילי) וכל כך הייתי רוצה להיות בבית כנסת ולענות יהיה שמא רבא לקחת תילדים ולהתפלל אחרי שיעור כזה יותר מתחשק לי להיות באוהלה של תורה. אני לא יודעת מה הייתי בגילגול שעבר אבל מה שכן מרגיש לי שרוצה כל כך לעשות תמצוות בנחת ברוגע בחשק!

 • 13.03 11:39

  כבוד הרב. מזה שנים אתה טענת לשקרים בתקשורת ורוב הציבור החילוני התמים לא האמין לך ולא ראה שעובדים עליו. בשנים האחרונות האמת מתגלה להרבה אנשים תמימים והם שמים לב לכך. אני רוצה להודות לך באופן אישי על כך שנלחמת על האמת במשך שנים והפצת אור בישראל. תודה רבה על זיכוי הרבים ויישר כוח כבוד הרב

 • 09.03 15:04

  שלום כבוד הרב, רצינו לומר לכבוד הרב תודה רבה ענקית על השיעורי בוקר, פשוט אנחנו מרגישים שמתחזקים ומתעלים מיום ליום,  כל המידע שכבוד הרב מעביר לנו ומעורר אותנו, הן בכוונות של המילים בתפילה ובברכות ועוד... ועכשיו גם בכוונות שצריך לכוון על כל מצווה, זה ממש כיף לחיות ככה, איך שהסביבה שלידי משתנה, בנות מהקהילה מברכות לידי כ"כ לאט וברור, ויפה לראות איך שהן מכוונות , זה ממש מרגש, וכבוד הרב השפיע על כל הסביבה, זה מדהים, אפילו הילדים שלי התחילו לברך בקול, לאט מאוד וברור עם הכוונות , והבן שלי תלה בכל מיני פינות בבית את הכוונות. זה רק מעט ממה שאני חובה יום יום מכל ההתעלות שלנו, הכל בזכות כבוד הרב. אז ממש ממש תודה רבה, שה' יברך את כבוד הרב בבריאות כוח נחת ושמחה , מעריכים מאוד מאוד מה שכבוד הרב עושה לנו בפרט ולכל הקבילה ועמ"י בכלל.

 • 08.03 07:48

  הרב בוקר טוב ומבורך 🙏🏻 ההורים שברכת שעברו תאונת דרכים,ברוך השם במצב טוב מאוד, האבא שלה שעבר ניתוח של כמה שעות ביום ראשון בגב העליון כבר שוחרר הביתה . היום הוא הלך כבר לבקר את אשתו שהיא עדיין בבית החולים כניראה גם לפני שחרור בקרוב בעזרת השם. תבורך🙏🏻 מהקדוש ברוך הוא על התפילות שברכת. תודה רבה כבוד הרב!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • 03.03 09:20

  הרב תודה רבה לך על הברכות. האמא שלה מרגישה הרבה יותר טוב תודה לאל 🙏🏻 והאבא שלה עבר עכשיו לא מזמן ניתוח שעבר בהצלחה רבה בזכות הברכות שלך ובעזרת הקדוש ברוך הוא ששמע את התפילות שלך.תודה רבה מעומק הלב על העזרה .השם יברך אותך ואת כל מישפחתך על החסדים הניפלאים שאתה עושה אוהב אותך מכל ה❤️. תודה רבה הרב🙏🏻🙏🏻🙏🏻. חג פורים שמח 🍷🍷🍷

 • 02.03 23:26

  כבוד הרב עכשיו שמעתי את ההרצאה בחיפה. אין מילים, מעורר את הנשמה לעשות חשבון נפש ולהבין כמה אנחנו רחוקים ממעשי אבותינו. והמעשה על רבי עוקבא והרבי שנכרך לו הזקן, מבהיל ומדהים. יהי רצון ונזכה להתקדש ולהגאל ברחמים. ממש תודה רבה לרבנו היקר על הכל.

 • 02.03 16:12

  כבוד הרב היקר שלנו , בכל יום ויום שבורא את הנפשות שלנו מחדש, רוצה להגיד תודה רבה. אבל התודה רבה שלי לא מספיק, בשביל להודות. לפחות אני מאחל לכבוד הרב, בשם כל ישראל, שה' יתן לכבוד הרב כל משאלות ליבו לטובה. ויהי רצון מלפני אבינו שבשמיים , שכל ישראל נלך בדרך ה' ובמשיחו , ושהקב"ה וכבוד הרב תשמחו בנו. וסליחה מכבוד הרב שחילקתי אתמול מיקרופונים, בלי אישורו של כבוד הרב. תודה רבה מורנו ורבנו, תלמידך, מולוקאן באשה. הדבר היחיד שאני יכול רק לאחל מכל מה שכבוד הרב עושה לנו לכל ישראל התודה שיש לי לכבוד הרב, שה' יתן לכבוד הרב

 • 02.03 09:50

  לילה טוב! לרבנו היקר והקדוש. שמעתי את ההרצאה - ובכיתי!! כל מילה חדרה ללבי, אוי לנו לפגוע בזולת ובטח לא בחברנו. תמיד שמעתי את המושג: "חֵלֶק אֱ-לוֹקַּ מִמָּעַל" (איוב לא, ב) – 'ממש!'. כאחת שהיתה חלק מקהילת חב"ד לשעבר, היינו שומעים זאת המון ב'תניא'. אך ההסבר על הפסוק הנ"ל "חֵלֶק אֱ-לוֹקַּ מִמָּעַל" עם התוספת מילה: 'ממש' כמו שהסברת לנו – אני שומעת זאת בפעם הראשונה! שכל יהודי ויהודי הוא כביכול חלק מהשי"ת, גם הרשעים שבינינו. בכיתי! רבנו היקר בכיתי בבוקר ובכיתי בהרצאה. בכיתי - כי מפחדת שהדמעות שהורדתי בעבר חלילה עשו צער בשמים, אני שומעת את ההרצאה ומבקשת מהשי"ת: 'בבקשה! שהצער שהיה לי - לא יעשה נזק כמו שעשה בר קמצא ח"ו!' וביקשתי מה' שוב ושוב: 'סליחה ומחילה!', כמה 'חשבון נפש' עברתי בשיעור. הערב ממש החזרת אותי לכיתה אל'ף ומשם להזכר במהלך חיי להתבונן: האם גרמתי צער ליהודי? ולבדוק! גם אם זה היה לפני 20 שנה!! ולראות אם אפשר עוד לתקן? ולהזכר במי פגעתי וגרמתי לבכי... רק רבנו מסוגל לגרום לי לנסות להזכר: אם פגעתי ביהודי לפני יותר מ-20 שנה!! אתה מרגיש בכאבי אתה מרגיש את פגיעתי אתה מרגיש את כאבן של כל בני ישראל!!! כל ההרצאה אני אוחזת בראשי ואומרת: 'ממש מדבר עלי!'. אני מעריכה אותך ומוקירה לך תודה על כך שאתה עושה שלום בנינו וגם אם טעינו - נותן לנו הזדמנות לומר שטעינו - כמו אבא לילדיו! בורא עולם! מלך מלכי המלכים!! אני מתפללת לפניך: 'שרבנו - יהיה מלך המשיח!' אני לא רואה אדם ראוי להיות מלך המשיח כמוך, מוקף באור של אמת, אור של אהבת ישראל, אור של תורה, כמה נחת אתה עושה לקב"ה! ואני הפשוטה בפשוטים מעידה עליך לפני מלך מלכי המלכים: שכל העולם עומד בזכותך! ומבקשת מהשי"ת שתזכה להיות מלך המשיח, ואתה כל הזמן שר לפני השי"ת שירי תודה, וזה ממש תיקון של חזקיהו מלך יהודה!! שבזכותו כולם ידעו את כל התורה! ואתה ממש ככה כמו חזקיהו המלך. וגם תמיד משלב עם השיעורי תורה שירה ומודה להשי"ת. וגם מבקשת מה': שגם אם בטעות צערנו את החבר, אז ברגע האמת נעזור ונחבק! כי באמת אנחנו עם ישראל העם המיוחד והמאוחד עם כל הקשיים. וכך משמע במגילת אסתר! שמרדכי היהודי אמר לאסתר המלכה: שרק את יכולה להציל את עם ישראל!! אמנם אני לא מרדכי, אך כן אומרת זאת: 'רק אתה כשליח ה' יכול להציל את עם ישראל!!!!' ה'! בבקשה! תציל אותנו, אנחנו הנשים ממלאות את ההוראה שלך לבוא ל: 'עצרת' ולזעוק זעקה על הגאולה ועל מלכות בית דוד ועל מלכות ה'! [כדברי החפץ חיים]. וכבר גילו חז"ל הקדושים: 'שבזכות נשים צדקניות נגאלנו אבותנו ממצרים – וב"ה בזכותן נגאל במהרה אמן!' ואני חושבת: שהזעקה שלך - חזקה משל כולם!' ובהתקרב עלינו חג הפורים הבעל"ט [גאולת ישראל מגזרות המן ואחשורוש] הגיע זמן גאולתנו! בעזרת ה' נזכה כי לך השי"ת ראוי למלוך על כל העולם כולו בכבודך! תודה רבנו שוב על הרצאה מושלמת.

 • 24.02 11:16

  כבוד הרב שליט"א ההרצאה בחדרה כמו כמעט כל הרצאה בגדר המושלם ,אוכל רוחני לנשמה . ההרצאה בחדרה זו הרצאה  שהכי תקרב את הגאולה האחדות!   מאחלת שההרצאה הזו תהיה לרפואתם של כל בני ישראל שנפצעו בפיגועים שהשם ישלח להם רפואת הגוף והנפש ושהשם ינחם את משפחות השכולים , הרצאה שעושה נחת לשם ייתברך ,הרצאה נגד עמלק ממש ככה שהקפיד על עם ישראל שאין אחדות ואתה שוב ושוב מלמד אותנו על האחדות ..

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים