הפצת דיסקים הפלות = רצח!
בתרומה של 1,000 ש"ח תוכלו להציל נשמות דרך הפצה של 400 דיסקים 'הפלות = רצח!'
בתרומה של 1,000 ש"ח תוכלו להציל נשמות דרך הפצה של 400 דיסקים 'הפלות = רצח!'
בס"ד
התיקון לעון הנורא 'הפלות' רח"ל
לצערנו הרב, יהודים רבים פונים בכאב גדול לנציגי 'שופר' – ארגון להפצת יהדות המקבלים פניות רבות ובפרט לאחרונה בנושא 'הפלות' שאנשים ונשים נכשלו ברצח של ממש! עם סיפורים מזעזעים שנכשלו בעון המר והנורא הזה של 'הפלות' רח"ל.
בין אם זה מסיבה כלכלית ובין אם זה מסיבה אחרת, כידוע לכל שאין היתר כלל לרצוח נפש אחת מישראל, ואדרבה! 'כל המציל נפש אחת מישראל – כאילו הציל עולם מלא!'
וב"ה הפונים הם יהודים כואבים שמתחרטים על המעשה הנורא שהתפתו בגלל אנשים ואו רופאים וכדומה. וכידוע ומפורסם לכל בהצעותיהם המגונות ל'דילול' ילודה ומשפחה - ה' ירחם!
ובין דרכי התשובה, כפי שכבוד הרב שליט"א פרסם בזמנו ממרן שר התורה הגר"ח קניבסקי זצוק"ל: שהבעל והאשה יצומו באותו יום שנעשתה ההפלה, ובאם אינם יודעים את היום של ההפלה – שיקבלו על עצמם יום בשנה, שבו הם יצומו לכפרתם.
כדי שלא יצטרכו לבוא בגלגול של עובר שח"ו גם אותם יפילו...
(ראה סרטון: 'מה התיקון לאדם שגרם להפלה?')
ובכדי ללמד אחרים את חומרת העון הזה, ולהצילם מרדת שחת ולמנוע אותם מלעשות את המעשה המר והנמהר הזה - רח"ל!
לכן, 'שופר' - ארגון להפצת יהדות יוצא באופן בהול ודחוף בעזרת ה' במבצע לעשות תיקון להפלה בתרומה של 1,000 ₪ בלבד – התורם/ת יוכל לקבל 400 דיסקים (במקום 200) ולהציל תינוקות אחרים מליפול - ה' יצילנו!
כמו כן באפשרותכם שצוות 'שופר' ואו המתנדבים יחלקו את הדיסקים שנתרמו ברחבי הארץ ואו בהרצאותיו של כבוד הרב שליט"א - עבורכם ולזכותכם ולכפרתכם.
לתרומה - התקשרו עכשיו למשרדי 'שופר' בטלפון 03-6777779 שעות מענה בימים א-ה בין השעות: 9:00-18:00
נציגנו ישמחו לעזור גם בוואטסאפ 'שופר' 055-932-6868 (הודעות בלבד).
או לתרומה דרך אתר 'שופר' - לחץ כאן.
לצפיה בסרטון המלא: 'הפלות = רצח!'
אל תפספסו את ההזדמנות המיוחדת הזו - להצלת נשמתכם ונשמת ילדיכם!
אתמול אמרתי לבורא עולם: 'אני צריכה כסף, פעם ראשונה שאני מבקשת ממך! השם...' ואז... ב"ה מקבלת שיחת טלפון מהבנקאי שאומר: 'את יכולה לקחת הלוואה של 20 אלף, החשבון שלך מתפקד יפה, ברוך השם!' ויש לי לרופא שיניים - תקציב טוב 🙏.
בשורה משמחת! ב"ה אתמול בערב קיבלתי מכתב מהביטוח לאומי שב"ה הפסיקו לשלם מזונות ובכך החוב נעצר בכ211,000 ש"ח ולא ממשיך לתפוח... מאמין שזה בזכות עצת כבוד הרב שליט"א: 'לרקוד ולשיר עם חמישה חברים עבדו....' ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב)) נ.ב. זכיתי לתרום ל-5 יהודים שיזכו להשתתף בסעודת השמחה:) (אשדוד - סעודת השמחה לכבוד השם יתברך 15.07.2024 shofar.tv/lectures/1613, לסגולת השמחה: shofar.tv/articles/15096).
כבוד הרב, ב"ה היה הרצאה מדהימה בקרית עקרון (21.7.24), יה"ר שבעזרת השי"ת נזכה לתקן (אמן), תודה רבה.
לילה טוב ומבורך לכבוד הרב הגאון שליט"א, תודה על הרצאה כל כך חשובה בדורנו אנו (קרית עקרון 21.7.24), הלוואי שנזכה לקיים נסיעה טובה ושכבודו יחזור לשלום (אמן).
כבוד הרב היקר🧡 במהלך היום נחתי וב"ה כל היום שומעת אותך ונרגעת מהדברי תורה, עד הערב חיכיתי להרצאה (קרית עקרון 21.7.24) וכ"כ מדהימה וממש קסום ויפה כל מילה! אכן, כמה טוב להיות אהוב ואוהב שנותנים אהבה אחד לשני, מילותיך הן רפואות לכל האיברים. לילה טוב🤲🏻 (אמן).
רציתי לספר לרב מה שקרה לי אישית לפני שבוע. נסעתי לבד ברכב מ-Lakewood ל-Baltimore ותוך הנסיעה התחילה סערה נוראה (Tornado Warning). היה מאד קשה לנסוע ואחר כמה דקות הצלחתי בעזרת ה׳ לצאת מכביש הראשי (I-95) לעצור בתחנה על ידו. עצרתי שם לשעה בערך וכל הזמן ירד גשם כבד בלי הפסקה. אכלתי משהו וקראתי תהלים ואמרו שברבע שעה יפסיקו את האזהרה שיש אפשרות שיהיה tornado. הרגשתי שאני מוכרחה להגיע הביתה כבר ונראה לי שהגשם קצת פחות כבד ונסיתי להמשיך בנסיעה ב-I-95. תוך שלוש דקות הסערה התחילה עוד פעם והייתי כבר עייפה ופשוט לא יכולתי לראות את ה-lane markings וכשמשאיות גדולות עברו על ידי לרגעים מפחידים היה בלתי אפשרי לראות אף דבר מהחלון לפני (windshield). התרכזתי כפי יכולתי לראות משהו והיה כל כך קשה עד שלרגע חשבתי לעצמי: 'אין לי כוח והמתח כל כך קשה לסבול אולי אעצור כאן באמצע הרחוב ויקרה מה שיקרה' (ח"ו...). פתאום ב"ה נזכרתי במה ששמעתי מהרב אודות כח השמחה בהשי"ת! והתחלתי לשיר את ניגון הרב: "עבדו את ה׳ בשמחה!". אני רוצה להעיד: על שלוות הנפש שזה גרם לי. לא ידעתי אם אצליח להישאר בחיים או לא (ח"ו) אבל אמרתי לעצמי: ׳לא משנה לי מה יחליט ה׳ . אני איתו. הוא ה-Boss.׳ וככה המשכתי לנסוע. לא היה אפשרות לצאת מהדרך לזמן רב וניסיתי לנסוע למיטב יכולתי וכל הזמן עם ישוב הדעת בלי לדעת מה יקרה מרגע לרגע. הרגשתי ממש את כוח השמחה בהשי"ת. אז תודה לרב עבור העצה הטובה והלימוד החשוב ביותר בענין הבטחון בהשי"ת בשמחה. סיפרתי את המקרה להרבה אנשים שידעו את אמת הענין. הכל בזכותך. ויה"ר שהשי"ת יברך את הרב להמשיך בעבודת הקודש שלו להדריך אנשים בעבודת השי"ת (אמן).
כבוד הרב היקר שליט"א! תודה רבה על הכל מכל וכל! תודה להשם יתברך ותודה רבה לכבוד הרב היקר שליט"א על הברכות והתפילות ולכל מי שהתפלל עלי. מרגישה ברוך השם מצוין! הקהילה היקרה פינקה אותנו עם המון מטעמים לכבוד שבת קודש ואנחנו מודים לכולם! שבת שלום ומבורך!💐.
שלום רב לכבוד הרב הקדוש, רציתי לשתף את הרב בנס שקרה לי! נתקפתי בווירוס השפעת בצורה חזקה, היו לי כאבים מאד חזקים בגוף (ל"ע). ב"ה שרתי את השיר "עבדו..." בשקט משך זמן מה - והכאבים עברו ממני בדרך נס! גם שאר התסמינים עברו מהר; במקום שבוע ימים הכל עבר ביומיים. תודה לכבוד הרב על העצות הנפלאות כן ירבו. תבורכו מפי עליון!!!! (אמן).
תודה 100 פעם לבורא העולם! ולכבוד הרב שליט"א; אחרי סעודת השמחה לכבוד השי"ת ואחרי בקשות ביום שני - ב"ה נסגר לי התיק שהיה לי בבית משפט! וגם מה ששלמתי יכניסו לי לבנק בחזרה בלי קיזוזים, הכל הביאו לי! מה שטוב, ביום שאני צריך לכבוד השבת בשביל לקנות שלא יחסר לי! השי"ת בדיוק הביא לי את הכסף. באמת מי שחי באמונה ובשמה ועם צדיק אמיתי - אין דאגה וגם פחד! על כל מיני חסרונות דברים "עבדו..." ב"ה עובד ממש!
כבוד הרב! איזה שיעור בוקר מנצח, בתוך התפילות מבקשת ומתחננת: 'אבא! תראה לי את הכיוון' ממש התחברתי לציפור שנשלחה לאיש שנרטב בדרך ששימשה כוויז של פעם... (בלי תפילה לא מקבלים - חלק ל"ט 18.07.2024, shofar.tv/lessons/17329) גם מהשיעור הקודם... וממש ככה לדברים שהרב אמר: 'לא לחכות לתפילת 18... לדבר עם אבא! "ובלכתך בדרך" בפרט שלא בטוחים שנקבל, וכל הזמן ויחד עם המזמור שלא יתבטל: "מזמור לתודה!" - "עבדו את ה' בשמחה😁" מתוק מדבש💫!
© 2024 כל הזכויות שמורות