טוען...

הרב אמנון יצחק שליט"א משיב ליוסי מסרחי בענין הכתבה שהתפרסמה באתר 'חדרי חרדים'

בעקבות פרסום הכתבה של יוסי מסרחי באתר 'חדרי חרדים' שתוקף את הרב אמנון יצחק שליט"א. לפניכם תגובתו המלאה של הרב אמנון יצחק שליט"א לדברי ההבל פיו של מסרחי.

  פורסם בתאריך: 28.12.2019, 20:30 • מערכת שופר

כתבה שהתפרסמה באתר 'חדרי חדרים' בב' בניסן תשע"ו, 10-אפר'-2016 למניינם:

         

סרטון: מקבץ קטעים מתוך שיעוריו של יוסי מסרחי
   
תמלול הקטעים

הרב אמנון יצחק שליט"א מנתח את זהותו של הרב השערורייתי יוסי מזרחי

הרב אמנון יצחק מעמיד באור נכון את דמותו המגלמונית העבריינית וההזויה של הרב יוסי מסרחי שאיים ושלח עבריין לאיים עליו ועל אילן דזי בגלל ה"תרומה לישיבה" בסך של 450000 ש"ח ואשר בקש לשלשלה לכיסו על ידי כתיבת צ'ק התרומה לטובת מקרקעי ישראל עבור דירה שבונה בנוה יעקב והודה לו בהקלטה שעשה טעות בכך. כנגד יוסי מזרחי הוגשה תלונה במשטרה על סחיטה באיומים.

בימים קדמונים השקרנים השתמשו בקצת מן האמת כבסיס שעליו בנו את השקר אך היום השקר הפך להיות טהור וחף מכל אמת. דוגמא נפלאה לכך היא מי שמכונה הרב יוסי מזרחי.

האיש שיצא כנגד הרב אמנון יצחק בהיותו יושב בגולה ומרגיש בארץ ישראל ואומר לשומעי לקחו שלא צריך לעלות לארץ ישראל בשעה שהוא בונה אחת מדירותיו הרבות בנוה יעקב כמפלט מכוכב שביט (ניבירו) ולקהל מאזיניו אומר שלא צריך לחשוש מזה, פער פיו לבלי חוק ואמר לרב אמנון יצחק "תרד מן הבמה ותפנה אותה לצעירים" מתוך קנאה תהומית וגאוה מגלומנית שהרי הוא טוען בכתבה בחדרי שהוא מדבר ב100 שפות במאה מדינות יותר מהרב אמנון שמדבר רק בעברית והוא עשה הרבה למעלה ממליון בעלי תשובה בזמן קצר שהרי כל 2 דקות מקבל לדבריו מייל שעוד יהודי או גוי התגייר ויש לו קהילה של 1000 פיליפנים שהתגירו בגללו כך שכל שנה לפחות 260000 חוזרים בתשובה כפול 22 שנה הרי שכל העולם התגייר וחזר בתשובה, זה לא מגלומן?! כדי להפריך את שטויותיו בנקל ניתן לראות בגוגל כמה הופעות סרטונים וצפיות יש לרב אמנון יצחק לעומת יוסף מזרחי.


כבוד הרב מה יש לך לומר על דבריו של הרב מזרחי האומר ש"לא תנוח עד שתראה אותו מת"?

עליו אמר השם יתברך: "כי לא אחפוץ במות המת כי אם ישוב מדרכו וחיה". ולהבדיל ממנו כשנתפס בקלקלתו שולח עבריין כדי לפגוע פיזית נגד מי שחשף את  מעשיו בהונאה הגדולה שבקש לשלשל לכיסו על חשבון "התורם" לישיבה כסף בסך 450000 ש"ח ועל כך הוגשה תלונה למשטרה.

אך אין סיכוי לאדם כזה שיחזור בתשובה שאין בלתו ואין זולתו, שיוצא גם נגד גדולי ישראל ומזלזל ברב שטיינמן והרב קנייבסקי על גזירת הפלפונים שפסקו נגד החזקתם אומרו בשיעוריו שזו טעות מה שעשו בענין זה וזו גזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה וזה לא יצלח להם! וגם אומר שלא צריך ללמוד גמרא! ושהרבנים וראשי ישיבות לא מבינים בבעלי תשובה! ועדיף ריקודים מעורבים עם דתיות שמתנועעות פחות מהחילוניות! ושהנשים בשואה הצטלמו פתח הכבשנים בעירום כדוגמניות! ואולי רק מליון נספו בשואה לפי חשבון מעוות שעשה!. מעוות הלכות תמידין כסדרן כגון: "אין היום דין הקם להרגך השכם להורגו" ומסדר את התורה והלכותיה לפי גחמותיו המתחדשות כ"מעין הנובע"! ומדבר דברי נבלות ופריצות בפני רווקות ונשואות בשיעוריו עד להכעיס כאחד הריקים והפחותים!. אלו מקצת "שבחיו" של זה האיש כפי שניתן לראותם ולשומעם באתר שופר ובסרטון הקצר כאן.


האם אתה אחראי להפצת הפשקוייל "צא טמא" כפי שהוא אומר עליך?

עלילותיו מזימותיו ושקריו של האיש אינן יודעות גבול. כדי לומר לו מה שאני חושב עליו איני מבזבז זמן וממון, אלא מדבר בקולי, בקול ברור ורם ועם עובדות כפי שעשיתי עד כה ולא סיפורי סבתא שהוא מלהג בכל מקום מבלי ליתן ולו עובדה אחת. סגנון המודעות הללו שייך לקנאים בירושלים שעברו את השואה וכואב להם מאד על ביזוי החללים קדושי עליון בני משפחותיהם שמסרו נפשם על קידוש השם ואשר מיליונים מהם בעיניו היו גויים ומתבוללים ואין להצטער עליהם כלל. שנאתו לאוכלוסיות שלמות כגון ברסלב וחבד ועוד ואשר יצא נגד הרב ר' נחמן מברסלב בחירופין וגידופין ונגד הרבי מחב"ד כנ"ל אינה יודעת גבול ומעצור, גם בתשובתו לשאלתך על ביזוי חיילי צה"ל לדבריו הוא מסתמך על סיאנסים לקבוע מה דינם שהרי כל מקורותיו מבעלי החלומות וחבריהם.

 

שאלה: הוא טוען שאתה רודף אחריו ואחרי הרב זמיר והרב פנגר מקנאה, האם יש אמת בדבריו?

עוד שקר ועוד סילוף כך צובר לו יוסף מסרחי את מעמדו בספר השיאים של גינס כגדול השקרנים המעלילים והמכחישים שהרי לולי שהסכמתי להכניסו לאחד הסמינרים בארה"ב כמרצה אורח לא הייתי יודע שקיים אדם כזה. ואחר שנים מאז שראיתיו קבלתי הסרטה משיעור שתוקף אותי ללא שום בירור מקדים בעליהום הש"סי בבחירות, לנצל את המומנטום לטובתו ושהעולם ידע שעתה יש אותו ורק אותו ואין זולתו אם חשבתם שעשה זאת רק לי? תשאלו את מי שהחזירו בתשובה הרב יוסי יגן מארה"ב שכפר בטובתו ויצא נגד רבו בעלילות והשמצות איומות והאשמות חסרות שחר וניסה להקים קהילה משלו נגד רבו אך לא עלתה בידו ויש לו רק מתי מעט שומעי לקחו בשיעוריו בארה"ב. כנ"ל לא יצאתי ככלל נגד אף אחד טרם שיצא נגדי באשמות שווא. כמו הזמיר שחתם נגדי בבחירות באיסור תורה מפורש ואחר כך באחת מהרצאותיו האחרונות פער לועו נגדי וכמו"כ הרב פנגר שהשמיץ אותי בטלויזיה לעיני מליונים ללא שהיתה לנו היכרות מקדימה ועל זה חוייב בבית דין של הרב שבח רוזנבלט שליט"א להתנצל בכתב וברבים וכן עשה.


לסיכום מה יש לך לומר?

לצערנו הרב הדור הזה מאד שטחי ואינו מעמיק לחקור בפרט בעניני ההלכה והדקדוק בהם ונוטה לקבל סטיגמות מבלי לברר, נוהה אחר קולות מבדרים ומקילים ומחפשי חיי נוחות ללא עמל ויגיעה כמצות התורה. מכאן שנוח למתפרצים בעם שאין להם רב ומנהיג ולא שמשו מעולם שימוש צמוד תלמיד חכם אמיתי גדול בתורה לקחת מיקרופון ללא פיקוח ומכוון ולהיות רועה לא נאמן ולשבות אחריהם עדרים ובפרט נשים וקהל רחוק בהבטחות שווא ומדוחים כנביאי הבעל שהקלו לעם כנגד נביאי האמת שהיו בודדים בכל דור ודור. אך אל יאוש למתחזקים בעם, שהרי הקב"ה אמת ותורתו אמת וכולם יודעים זאת, ולמרות זאת עדין השקר חוגג בגדול עם כל שליחיו המתחזים בעם לאמר... ועל כן אמרו חכמים ז"ל שבדור האחרון "האמת תהא נעדרת" "וסר מרע משתולל" אך מבקשי האמת יודעים שצריך להתייגע להבחין בין טמא לטהור ולכן צריך לעדר הרבה מאד כי "אמת מארץ תצמח", היא נמצאת מכוסה רק צריך לעדר אחריה ותתגלה במלוא יופיה. אשרי המבדיל בין טהור לטמא ובין אמת לשקר.

 

האם הרב מזרחי ממלא אולמות כאלה?

         

האם ביקר אצלך מימיך גדול בישראל?הרה"ג יהודה שפירא זצ"ל, רבו הגדול של הרב אמנון יצחק

  •    שיתוף   

הרצאות קרובות

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת