טוען...

לידה קלה כדרך הטבע בזכות ברכת הרב

  פורסם בתאריך: 31.12.2019, 09:06 • מערכת שופר
צילום: Pixabay
צילום: Pixabay

בעז"י

 

לציבור הקוראים שלום רב!

רציתי לשתף אתכם בסייעתא דשמיא מופלאה שזכינו לראות בזכות ברכת הרב אמנון יצחק שליט"א. לפני תקופה הגעתי לרב וביקשתי ממנו ברכה לפרי בטן ואכן הרב ברכנו לזרע חי וקיים. שאלתי את הרב האם אנו צריכים לקבל על עצמינו קבלה כלשהי, והרב ענה שאקבל על עצמי שעתיים לימוד תורה בתענית דיבור ושאשתי תקבל על עצמה חצי שעה לימוד בספר "שערי תשובה" לרבינו יונה, וברוך ה' ברכת הרב נתקיימה כמעט מיד תוך 40 יום בדיוק מיום שהרב ברך.

לאחר תקופה הייתי שוב בב"ב וסיפרתי לרב שברוך ה' הברכה נתקיימה, וביקשתי ברכה שההריון יעבור בשלום ושתהיה לידה קלה בבא העת, ושוב הרב ברכני הפעם להריון תקין על דרך הטבע וללידה קלה, וברוך ה' גם הברכה הזו נתקיימה שאשתי חוותה הריון יחסית קל.

בהגיע מועד הלידה נסענו לביה"ח לפנות בוקר וביצענו את הליכי הקבלה הרגילים. נאמר לנו שבינתיים אין שום דבר ומומלץ לנו להמתין בביה"ח להתפתחות, וכך חיכינו מספר שעות כשמדי פעם מגיעה אחות לבדוק את המצב ואומרת שאין שום התפתחות. לאחר למעלה משתיים עשרה שעות, בערך בשעה ארבע אחרי הצהריים אשתי החלה להרגיש כאבים חזקים, אבל אפי' עכשיו כשאחות הגיעה לבדוק אותה היא אמרה שאין שום התקדמות מלפנות בוקר על אף שעברו למעלה מ12 שעות מזמן הגעתנו.

בינתיים השעה כבר שש בערב ואין שום תזוזה ורק הכאבים הלכו וגברו מאוד, ועדיין האחיות טוענות שאין שינוי במצב מהבוקר! ואז נזכרתי בברכתו של הרב והחלטתי להתקשר לרב שליט"א (דיברתי עם מישהו והוא העביר את הבקשה לרב) ומסרתי את השם של אשתי כדי שהרב יברכה ללידה קלה כי היא מאוד סובלת וכמו שכתבתי לא היה שום שינוי במצב. לאחר מספר דקות חזר אלי מישהו ואמר לי שהרב ברך וביקש שאפרסם את סיפור הנס בכתב, כדי שיצא מכך קידוש ה'. כששמעתי זאת התעודדתי כי ידעתי שיש לרב כוח בברכותיו, נגשתי לאשתי ואמרתי לה שהרב ברך ובעזרת ה' בקרוב יהיה בסדר, אבל כיון שאחות בדקה אותה כמה דקות לפני חיכיתי קצת לפני שאקרא לאחות פעם נוספת.

בינתיים בזמן שאני מחכה קראו לי מדלפק האחיות ואמרו לי שהרופאה רוצה לדבר אתך, כשהגעתי הרופאה אומרת לי שנוסף לבדיקת האחות, גם היא בדקה במכשיר ולדבריה "יש לאשתך צירים קלים והיא ממש לא בתהליך לידה", אך נזכרתי בברכת הרב והתחלתי להתווכח איתה ולהגיד לה שאין סיכוי שכנראה המכשיר שלה מקולקל... התעקשתי שיבואו לבדוק אותה עוד פעם אחת, בתחילה האחיות לא כל כך רצו אבל כשראו את התעקשותי נכנעו לבסוף... וכאן נתגשמה ברכתו של הרב כשמיד שבאו לבודקה ראו שהיא כמעט בתהליך לידה, מהר הורידו אותה לחדר לידה עם כסא גלגלים כי היא כבר לא יכלה ללכת.

ברוך הוא וברוך שמו 34 דקות בדיוק אחרי שנכנסה לחדר לידה (אפי' אפידורל לא הספיקו לתת לה) נולדה בתנו בכורתנו בשעה טובה ומוצלחת בריאה ושלימה!

תודתנו לבורא העולמים על חסדיו המרובים עמנו, וברכותינו לרב שליט"א שיזכה להאריך ימים ולהמשיך בזיכוי הרבים העצום מתוך רוב חיל, אכי"ר.

משפחת יהודה.

  •    שיתוף   

הודעות ועדכונים

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 WhatsApp

 050-6500-666

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578