טוען...

חדשות וירוס TV - מהדורה 23 - חשיפת הקשר בין חיסוני השפעת לנגיף הקורונה ועוד... [08.06.2020]

 תאריך פרסום: 08.06.2020, שעה: 23:45

הורדת MP4 הורדת MP3


---

 

חלק הראיון של ד"ר ג'ודי מייקוביץ:

 

 ג'ודי מייקוביץ מתראיינת  לרשת החדשות "אמריקה אחת"  מראיין:  מצטרפת אלי עכשיו מלוס אנג'לס קליפורניה ג'ודי מייקוביץ  תואר דוקטורט  בביולוגיה של תאים  ומולקולות. 

גודי! מה החשש  הכי גדול שלך כשאנחנו מסתכלים אחורה  על המצב שאנחנו  נמצאים כבר שלושה חודשים?  מה החשש  הכי גדול שלך כלפי  העם האמריקאי  ותגובת הממשל  לוירוס הקורונה של וואהאן?  האם זה דאגה חוקתית?   דאגה מדעית?   האם זה דאגה  מהמעקבים אחר הפרט  וכל מה שהולך לקרות?   מה הדאגה  הכי גדולה שלך?

 

גודי:  ובכן...  הדאגה הכי גדולה שלי  היא מנקודת המבט המדעית  כמו שאמרת קודם,  שאין מספיק מידע  שיכול לתמוך בלעקוב  אחר האדם הפרטי   כאשר הבדיקות  הם לא אמינות.   80 אחוז מהבדיקות  הם חיובי כוזב  כמו שמהתחלה  הם מודים  ה- CDC! (המרכז האמריקאי לבקרת מחלות ומניעתן) וה- !FDA (מינהל המזון והתרופות האמרקאי)  שנמשיך לאבד את  הזכויות החוקיות שלנו  ואנשים יתחילו  להיות נואשים  להציל את חייהם,  שהם יתחילו לקחת  את חיסוני השפעת  ו/או את מה שהולך להיות  החיסון הקטלני נגד קורונה שהציבור יחויב לקחת! 

אז הדאגה הראשונה  והגדולה שלי  ומה שאני אומרת  לציבור בצורה מדעית,  זה ברור שהחיסוני שפעת  הם מפיצים  את מגיפת הקורונה  וזה ברור לגמרי  שהיוזמה וההמלצה  של רוברט רדפילד (מנהל ה-CDC ) להתחסן נגד שפעת  בזמן הקיץ  יגרום בעצם לסיבוב שני  של מה שנקרא קוביד 19  שלא יהיה לו  הרבה קשר  עם וירוס הקורונה.   אבל יהיה לו קשר הדוק   לזה שהחיסון יגרום  להעברת מחלות זיהומיות  של מערכת הנשימה העליונה,   שיהרוג את  האוכלוסיה החלשה  וכן את אלו  שנפגעו בצורה עדינה  מהצעדים שננקטו:   מדיכאון!  לבישת המסיכה!  להמנע מללכת לים!  ולהיות בשמש!

 

מראיין:  כשאת מדברת...   שחיסוני השפעת  מסייעים להעביר את הנגיף  לתוך הציבור,    האם את מציינת  שהשפעת העונתית  שאנשים מקבלים כל עונה  (לאחר החיסון)...   האם היא מכילה אלמנטים שמחלישים את  המערכת החיסונית  ומסייעת להתמוטטות  המערכת החיסונית   ולקוביד 19 להתפשט!?

 

גודי:  כן! לחיסוני השפעת  יש מספר תכונות שגורמות להתפשטות שפעת! 

וכן! הנתונים  תומכים  בכך שזה מרחיק  את המערכת החיסונית  מוירוס הקורונה  ומאפשר את התפשטות הנגיף!   אז בעצם אתה נותן  עוד זיהום  במערכת הנשימה העליונה לאוכלוסיה הרגישה ביותר  וזה מרחיק  את המערכת החיסונית  שגם ככה חלשה אצלם  וגורם להתפשטות וירוס הקורונה! בהחלט!

 

המראיין:  זה המדהים...  השרות הזה לאמריקה,  כך אני מאמין!  כשהתקשורת המרכזית  מפרסמת טבלאות  כמו זאת  שאני מראה עכשיו...  שמראה שמספר המקרים  של קוביד 19 בארה''ב,   זה גרף שעולה  ועדיין לא יורד! עדיין... 

אבל את מדענית!   אני חושב שצריך לבסס  את הבדיקות  על דוגמאות אקראיות  הייתי מציע...  דבר ראשון!  דבר שני,  צריך להתבסס על אחוזים  ולא על מספרים!!!  שזה מה שעושה  התקשורת המרכזית  שמציגה כל יום מספרים  של נדבקים!

 ואז יש לנו את הבעיה  של ההוראות  של ארגון הבריאות העולמי!   שאומרות  היי דוקטור!  אם נדמה לך  שאולי יש איזה קשר  בין המוות של אותו אדם  לקוביד 19...   אז אנחנו רוצים שתכתוב  שהמוות נגרם  כתוצאה מקוביד 19!   כאשר הסיכוי למות... בארץ הזו... מקוביד 19 לפי המספרים... ואני  מקבל את נתוני המספרים האלה כל יום...  אני אומר לך... גודי!  אני רואה כל יום  את המספרים!!!   הסיכוי למות מוירוס הקורונה  מוואהן ... בהתבסס על כל האוכלוסיה  היא...  משהו באזור 0.003  או 0.004  תלוי לאיזה מספרים  אתה מאמין...   אבל אני גם מאמין  ואני רוצה לשמוע  את דעתך בעניין,  בגלל ההוראות  של ארגון הבריאות העולמי  מספרי המתים  מקוביד 19  הם לגמרי חסרי ערך!!!

 גודי:   בהחלט!  המספרים של קוביד 19  מהתחלה אין לה הרבה קשר  עם וירוס הקורונה!  

 

  •    שיתוף   

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת