טוען...

ראש העין - העתיד נמצא בהווה
[כולל סיקור ותמונות]

 אולמי ריי המחודשים, ראש העין
 תאריך פרסום: 08.11.2021

ראשי פרקים


בס"ד, אחרי ההצלחה בהרצאה באור יהודה 02-11-2021 'אברהם אבינו הנחיל לנו את דרך הצדקה' (ראה שידור חוזר) התקיימה הרצאה בראש העין 08-11-2021.

 

ההרצאה התחילה עם דברי אלוקים חיים מפיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א, לאחר הקדשתה בברכות מיוחדות כבקשת התורמים: להתעוררות בתשובה שלימה לכלל עם ישראל, רפוא"ש וגם לחיים בן ברכה, הצלחה, ולע"נ הוריו מנ"ע.

[נ.ב. ניתן בלחיצת כפתור להגיע לפרק המבוקש ב'ראשי פרקים'].

שם ההרצאה: העתיד נמצא בהווה

חלק א] הדרשה: 

העולם הזה הוא מציאות כזאת של פוטנציאל מה שנקרא בכח, להפועל הגמור, מהכוח יוצאים דברים לפועל, בעוה"ז המציאות היא כזו שבכוח לפועל הגמור שמתעתד להוולד וזה העולם הבא. ז"א כל מה שהאדם נמצא בעולם יש בו בכוח להשיג את העוה"ב! 

התכלית של הבריאה היא: כי יתגלה הבפועל, והפועל נמצא עתה. ז"א כבר העתיד נמצא עכשיו. כי אנחנו רגילים; עבר, הווה, עתיד. העתיד לא נמצא עדיין אבל הוא יגיע... – כך מבינים, - לא! בהווה, עכשיו כבר נמצא העתיד אלא שעכשיו הוא נמצא בכח, מה שנקרא בפוטנציאל, והציור לכך: גרעין ופרי; מה העיקר? הפרי עצמו, אבל אותו הפרי שעתיד להוולד כבר נמצא כל כולו בתוך הגרעין! מה יש לנו עכשיו? גרעין, אבל בתוכו יש כבר עצי פרי – ג'ונגל! כי הגרעין יזרע וממנו יצא עץ שיתן פירות ובהם גרעינים וטומנים אותם באדמה ונהיה יער! ממה זה התחיל? מגרעין אחד! זה לא שהולך ומתפתח... אלא קיים! וכל היער נמצא בתוך הגרעין.

וכמו שבאדם, בטיפה אחת נוצר אדם, ומה יש בה? את כל האדם עם כל קומתו והד.נ.א. והתכונות וכל העתיד שלו הכל בפנים, כמו שאחז"ל: שהמלאך שואל לקב"ה: "טיפה זו מה תהא עליה; חכם או טיפש עשיר או עני?" הרי שיש בה העתיד עד סוף כל הדורות! ובהווה שאנו יושבים יש כבר את הכל בכל מכל!

לדוגמא; יש מי שהגיע להרצאה והוא רק מסקרנות בא, ויכול להיות שיש בו את העתיד שיהיה בג"ע! ויכול להיות שיש בו את העתיד שיהיה בגיהנם! אם בא להרצאה וחזר בתשובה – ג"ע! איפה זה נמצא? בתוכו עכשיו! לפני שהתחיל לשמוע, רק צריך להוציא לפועל, אבל זה קיים בו! ויש הפוך; ששום דבר מהד"ת לא יכנס בו ומוכן בו ההפך...

 כי מה שאין בגרעין - אי אפשר שיתהווה בעתיד, אם לא היה בתוך הגרעין האפשרות שיצא עץ פרי אז לא היה יוצא, כי רק מה שיש בכוח הגרעין יכול לצאת. אז כשאנחנו רואים גרעינים של חיטה אנחנו יודעים שיצא מזה חיטה! וכן גרעין אבוקדו, כי מה שיש בפנים – יצא, ומה שאין – לא יצא. ואם יוצא – הכל היה בפנים!

...

בהמשך כבוד הרב שליט"א מקרין את הסרטון המבאר למה משה רבינו הוצרך ללמוד תורה במשך 40 יום ולשכוח! ובסוף לקבלה במתנה? – מהרצאה בצפת... (לצפיה לחץ כאן).

...

הדרשה נמסרה במשך כשעה ורבע...!

 – כאשר הקהל שבא ל'אולמי ריי המחודשים' בראש העין מרותק במקומו ומאזין ברוב קשב לדברי תורה נפלאים ביותר!

...

כבוד הרב שליט"א מסיים: מחר (היום 09-11-2021) תתקיים הפגנת 50,000 נשים ולאור הדרשה – כל העתיד שלנו טמון בזה! כי מי שיבוא להלחם על ילדיו – כי אינו רוצה לוותר עליהם ובאים לשם כדי להגיד לבורא עולם: "אנחנו מבינות שיש גזירה גדולה ועצומה!..." ורק כשנצעק לשמים באמת – ה' לא יגאלנו מידם כמו בגלות מצרים שסבלו 210 שנה! וכשצעקו ה' שמע והציל כנאמר: "הַשְׁמִיעִינִי אֶת קוֹלֵךְ" (שיר השירים ב יד) וכשצועקים לה' זה מלמד שאנו מאמינים בו! ולא בוטחים באף אחד רק בו יתברך ולכן הוא יגאל אותנו. וצעקה של אמהות להצלת ילדיהן – זה הכוח הכי חזק שיכול להיות!!

ומי שדאגה לעתיד – הקב"ה יציל את ילדיה! כי בסוף ההפגנה הנ"ל תהיה תפילה גדולה! 

...

הקהל מוחא כפים.

...

חלק ב] ומתחיל שלב השו"ת אקטואליה ועוד ובמתן מענה לכל שואל בסבלנות מיוחדת במינה ובסבר פנים יפות לקהל המגוון;

מארגנת ההפגנה - לאה דרעי; בפירוט: מה בתוכנית מחר? והשמעת בכורה לשיר הילדים המרגש: 'אמא! צאי להגן עלי!!' 

 שואלת: 'לא מוצאת את עצמי ביהדות!' ומבקשת מכבוד הרב שיגיד לה: מה הסיבה? 

וממשיכה לשאול בענין אחר: שיש לה חברה שפגעה בה והיא לא נפקדה בילדים - האם חייבת למחול לה?

אחותה שואלת: כשיבוא משיח הכל יהיה טוב! האם השגרה הזו לא תמאס? 

יהודי משווייץ: מודה לכבוד הרב אמנון יצחק שליט"א על הברכה בהרצאה בפריז ( 'תוכניות המן סוכלו' 02-03-2020 לחץ כאן) שיזכה לראות בעינים, וב"ה רואה מ-65% עד 95%! בזכות שקיבל על עצמו לבקשת הרב לגדל זקן...! 

ומבקש עוד שהראיה תשתפר ל-100% ! 

והרב מבקש: עוד 2 ס"מ גידול זקן ומברכו בחפץ לב!

 יהודיה שמאוד מעריכה את ההרצאות מעל 30 שנה מאזינה לכבוד הרב שליט"א, ומבקשת ברכה לרפואת בנה. 

ומספרת שהיא כשדכנית מציעה שידוך שב"ה נסגר במזל טוב אך כמה פעמים הצדדים לא משלמים! - מה לעשות? 

 בחור צעיר אומר לכבוד הרב: יש לך חלק גדול בחזרה בתשובה שלי

ולשאלתו בענין הבחורה שלא ביקשה מחילה מחברתה הנפגעת, הרב מסביר: באיזה מקרים חייבים לסלוח ובאיזה לא? 

יהודי שואל: האם להשתדך עם בחור ישיבה ששמע לרבותיו והתחסן? ומה הבעיה בחיסונים?? 

 בחור צעיר מציע להחזיר את הכח של השלטון לעם...!

תשובת הרב שליט"א: אין זמן!! הלוואי ונצליח בהפגנה שתגרור הפגנת חצי מליון!!! 

ולראשונה כבוד הרב מספר שב"ה עלה אתר חדש! המפרסם סרטונים בענין 'הכרת הבורא לעולם' - השאלות של כלל האנושות – ומתרגם אוטומטית ב-10 שפות הכי מדוברות בעולם...!!! 

 ילדה מבקשת ברכת הרב שליט"א לרפואת הסבתא 

 אברך שממש נהנה מההרצאות, ומודה לרב שליט"א שחזר בתשובה כבר לפני 22 שנה! מציע גמ' בסנהדרין על הטעות בע"ז שכבר היו בזמן הנביאים מחמת 'חתימה של נביא', ומבקש ברכה לזש"ק. 

חלוקת כיפות, כיסויי ראש, דיסקים, ספרים, ברכות ועוד - לרקע השיר המרגש: 'אמא! תצאי להגן עלי!!' 

ולקינוח: אברך שבא עם בנו בן השלוש (חלאק'ה) לקדמת הבא שכבוד הרב שליט"א יגזוז לו מעט ממחלפות שער ראשו (ראה בגלריה) – מזל טוב!

**כבוד הרב מסיים את ההרצאה ומודה לקהל שבא לאולמי ריי בראש העין: "אני מודה לכם! ניפגש בפעם הבאה – אחרי ההפגנה"

הקהל שבא להרצאה מבקש את ברכותיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א לרפואה שלימה, חזרה בתשובה ועוד. כאשר בסיום ההרצאה כבוד הרב מאציל מברכותיו על המשתתפים ומחלק בחינם!! (בזכות התורמים היקרים!); ארבעה ספרי מוסר בכרך אחד (ארחות צדיקים, שערי תשובה, מסילת ישרים ותומר דבורה), בן איש חי הלכות - שנה ראשונה ושניה, ברכוני קריאת שמע שעל המיטה, דיסק און קי מאגר השו"ת הגדול בעולם! דיסק האנציקלופדיה האינטראקטיבית, החינוך, חמשה חומשי תורה – בכרך אחד, חפץ חיים שמירת הלשון, טהרת הקודש, כיפות, מדרש תנחומא, מטפחות – כיסויי ראש לנשים, משניות כיס - ששה סדרי משנה, ציציות, קופות צדקה – מושקעות! קיצור שלחן ערוך – הרב גאנצפריד, שומר אמונים, תהלים – כיס.

חשוב לציין: שהצוות היקר חילק לבקשת התורמים הנכבדים את הדיסקים 'כשרות הבשר והעוף בימינו' חלק א MP3 (ראה אשכול) ודיסק 'הלכות צניעות דנשים' (לצפיה – לחץ כאן) על כל כסא לכל משתתף שבא להרצאה.

להתראות! בהרצאה הבאה בנתניה 16-11-2021.

 •    שיתוף   
 • תגיות:

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 21.11 23:08

  כבוד הרב ,הרצאה חזקה ממה שהספקנו לשמוע ולראות מהקליטה באינטרנט וכו' ) ושהכי ריתק אותי ואת יעל זה היה כעת ממש בחלוקה בהרצאה לראות איך אתם מחלקים לבניו של השם יתברך את הכיפות והספרי קודש ואיך היה ילד בקהל שהוריד את הכובע לשים על כיפה שכבר יש לו כיפה שכבוד הרב הביא לו ועל זה שם את הכובע ,ולראות הרבה ידיים של בחורי ישיבה צעירים חוטפים מצוות איזה עם יקר בטוח שעם כזה זכאי לגאולה כמה מלאי מצוות איזה כיף לך כבוד הרב זכית להיות אבא שלהם שנזכה מהרה בע"ה יתברך למשיח צדקנו לילה מבורך ישר כוח תודה להשם יתברך

 • 21.11 13:18

  כבוד הרב, רציתי להגיד לך *תודה ענקית* לפני המעבר לבני ברק ביקשתי את ברכתך ולא עשיתי צעד עד שזכיתי לברכה שלך! היום ברוך השם, היה לנו הדיון בבית המשפט מול אב בנותיי, *הודו לשם כי טוב!* השופטת פסקה שטוב לבנות בבני ברק וטוב להן במסגרת הלימודים של הרב ופוסקת שכך זה ישאר! אומנם "נפל עליי" להיות נהגת ולהסיע את הבנות לבית אביהן 6 פעמים בחודש, אך אראה בזה זכות לקיים מצוות כיבוד הורים ואבקר אותם בכל נסיעה בלי נדר! וגם העו"ד שלי אמר שיצאתי בזול וזה ממש נס! אז שוב, תודה על הברכה שמועילה לאורך כל הדרך🙌🏽

 • 21.11 12:41

  כבוד הרב שלום וברכה! ברוך השם קיבלתי תשובה לגבי תביעה לנכות . קיבלתי המשך נכות באותם אחוזים לעוד שנתיים נוספות. תודה רבה רבה רבה על ברכתכם ועל עצתכם לומר 3 פעמים: "שמחתי באומרים לי" והפלא הוא שסגרו לי את התיק גם ללא המסמכים הרפואיים שדרשו. ברוך השם פעם נוספת התחזקנו בביטחון ובאמונה שהכל מכל כל בגזרת הבורא יתברך ואין לחשוש לעולם משום אדם. תודה רבה שוב ושוב על כל פועלכם ועל כל התורה שאתם מלמדים אותנו בכל יום! השם ישפיע עליכם כל טובה וברכה, אריכות ימים ושנים ,בריאות איתנה ושלמה ושפע בכל מכל כל שתזכו להיות בגאולה השלמה מהרה השנה!

 • 20.11 10:26

  שלום כבוד הרב, ברכת אותי ואת ביתי לרפואה. ב"ה אנחנו מרגישים הרבה יותר טוב, בנוסף, בזכות הברכה שלך לא הזדקתתי כלל לאנטיביוטיקה. תודה רבה! השם יברך אתכם בכל!

 • 20.11 10:26

  כבוד הרב שבוע טוב ומבורך! תודה רבה על ברכתכם לרפואה שלמה לילדי. תוך יום (יותר נכון תוך כמה שעות מאז ברכתכם) החום נעלם והילדים בריאים ברוך השם בזכות ברכתכם. השם ישמח אותכם ! תודה רבה על הכל מכל כל ! הרבה בריאות לכם ולכבוד הרבנית וכל יוצאי חלציכם! אמן ואמן

 • 18.11 14:29

  שבת שלום ומבורך כבוד הרב ישר כח על השיעורי תורה וההרצאות שמאוד מאוד ממלאות אותנו ונוגעות לכל אחד ואחת מאיתנו. תודה רבה על הכל👏🏻🙏🏻

 • 17.11 17:14

  בס"ד מכתב תודה לרב אמנון יצחק שליט"א ולארגון שופר שלום רב לגדול מזכה הרבים הרב אמנון יצחק שליט"א היקר! ברצוני להודות לכבוד הרב על שהחזיר אותי בתשובה (עדין צריכה לחזור עוד הדרך ארוכה), כבר קרוב ל-12 שנה שאנחנו מאזינים לכבוד הרב בבית. יש כל כך הרבה מה לכתוב וקצרה היריעה מלהכיל. זוכרים את הסרטון הראשון שראינו על אשה שסיפרה על גילוי אליהו שהיה לה ובסוף הסרטון ראינו את כבוד הרב לראשונה. https://shofar.tv/videos/2283 אז לא היה לנו מושג מי זה הרב אבל ידענו: שמשהו בו פשוט שונה מהשאר, מאז התגלגלנו לעוד סרטון ועוד קטע, ומשם להרצאות בשידור חי באופן קבוע. בעוונותי הרבים הייתי שומעת גם רע-בנים אחרים באותה תקופה (לפני הבחירות). מענין שכשהייתי בירידה רוחנית הייתי נמנעת מלשמוע את כבוד הרב ועוברת לשמוע אותם (הנשמה כנראה הרגישה שהם רבני חרטא) כי ידעתי: שאם אאזין לכבוד הרב הוא לא ישאיר לי ברירה אלא לחזור בתשובה בלי תירוצים. ההרצאות של כבוד הרב נתנו לי כח לקבל על עצמי: צניעות! בבית ספר שהיה רחוק מצניעות. לא לפחד מ'מה החברה אומרת' ולעשות את מה שנכון. בזכות כבוד הרב הפסקתי לשמוע מוזיקה וזמרים פסולים. בזכות כבוד הרב התעניתי תענית 40 כבר בגיל 17 וזה רק בזכות האמונה של כבוד הרב בעם ישראל, שתמיד מרים אותנו ומאמין בנו: שאנחנו יכולים לעשות מעל ומעבר! ולא מנחית אותנו ואומר: שאנחנו דור חלש...' הגיעו הבחירות ואני ניסיתי לגייס כפי יכולתי קולות למפלגה (לצערי לא הייתי בגיל ההצבעה), לאחר מכן השסניקים הרשעים התחילו במלחמה נגד כבוד הרב. התחלנו לסמן X על כל רב שדיבר נגד כבוד הרב (או אפילו רק רמז!). תודה רבה על כל מה שכבוד הרב עושה למעננו במסירות נפש גדולה ודואג לנו כמו אבא שדואג לילדים שלו. מעודד, מלמד, מחנך וגם גוער בנו כשאנחנו לא מתנהגים כראוי. תודה על כל התוכחות והמוסר. מי שעוקב אחרי ההרצאות של כבוד הרב מפעם רואה: איך הרב רק הולך ומתעלה בקודש. ולא רק זה אלא גם דואג שאנחנו נתעלה ביחד גם כן. הוא לא מסתפק בזה שנשמור מצוות וזהו אלא שנעשה אותן בדקדוק הכי מהודר שיש. ושנעבוד על המידות שלנו במאה אחוז. כבוד הרב יודע בדיוק באילו פינות יצר הרע מסתתר ושולף אותו להזהיר אותנו מפניו. עברנו הרבה ניסיונות קשים במשפחה ובזכות השיעורים של כבוד הרב לא איבדתי את האמונה וידעתי: שזה מגיע לי! וזה כלום לעומת מה שבאמת מגיע לי ע”פ דין. כמו כן תודה לחברי ארגון שופר היקרים שתמיד עונים לטלפונים והיו לצדנו בזמנים קשים, מקשיבים, נותנים עצות ומעודדים והכל לשם שמים, עם הרבה סבלנות ואהבת ישראל אמיתית. אף פעם לא קצרי רוח ותמיד עונים בנחת ונצמדים לדעת כבוד הרב. בטוחני שאם כבוד הרב היה מבקש מהקב"ה היה יכול לממן את ארגון שופר לבדו אבל כבודו רצה שכל עם ישראל יזכה ביחד אתו ונותן לנו הזדמנות לזכות גם כן. אז מי שעדין לא תרם לארגון שופר, כדאי למהר לפני שיהיה מאוחר מדי. אנחנו לא עושים טובה לכבוד הרב, כבוד הרב עושה טובה לנו בזה שנותן לנו להיות חלק מהמפעל האדיר הזה. ההשקעה הכי טובה שיכולה להיות בחיים!!! ואז הגיעה השקרונה ולמען האמת לא כ”כ האמנתי לזה כבר בהתחלה וגם זה בזכות כבוד הרב שתמיד לימד אותנו: 'לבדוק כל דבר! ולא להתרגש מרעשי רקע' אלא באמת לבחון את המציאות כמו שצריך ולא להיות נחפזים. עוד דבר שרצינו להוסיף: לפני כ-3 שנים בערך סבתנו סבלה מדלקות עינים חמורות וכאבים עזים. רופאה אמרה לה: 'שתצטרך לעבור ניתוח כלשהו אם לא ישתפר.' כמובן שזו לא היתה אופציה. קיבלנו תענית 40 בעזרת ה’ ותמכנו בילד בתלמוד תורה לרפואתה וגם נציב יום וברכות מכבוד הרב היקר, לאחר כשנה ואפילו פחות נזכרנו: שכבר לא מתלוננת על כאבים! כששאלתי אותה: 'מה עם הדלקות?' אמרה: 'שמזמן כבר אין לה כאבים! ברוך השם!!' בלי שום טיפולים וניתוחים(!) רק בזכות התורה הקדושה וכמובן הברכה של כבוד הרב שפועלת חזק בשמים. זה בנוסף להרבה נסים שהיינו עדים להם במשפחה, נסים של הדקה ה-90 ממש. אין מספיק מילים להודות על הכל. יהי רצון; שכבוד הרב יזכה לאריכות ימים ושנות חיים בבריאות שלמה ואיתנה יחד עם כל משפחתו ותלמידיו, יגדיל תורה ויאדירה. כשם שכבוד הרב משמח אותנו, כך ישמחוהו מן השמים תמיד,אמן. בהוקרה ובהערכה, משפחת מלסה מנתניה

 • 16.11 21:15

  כבוד הרב שלום וברכה! אני מזכירה לעצמי מדי פעם היכן הייתי לפני כמעט 7 שנים והיכן אני היום. וברצוני להודות לכם ואין מילה להגדיר את גודל התודה כי בזכותכם בזכות מפעל התשובה שלכם אני נשואה היום לבעלי היקר! כי הוא חזר בתשובה מסרטון אחד ביוטיוב "מי הוא יהודי"! כל חיי השתנו מקצה לקצה מאז החתונה יצאתי מגיהנום לגן עדן . וברוך השם הניסיונות ממשיכים וכשממש קשה ומצב בלתי נסבל בגלל התנהגות הילדים הגדולים שלנו (שזה הניסיון הכי גדול שלנו בשלב הזה של החיים לשמר את שלום הבית). אני נזכרת היכן הייתי ואיך השם יתברך יברך שמו ויתעלה גאל אותי משם ברגע אחד ממצב של אין סיכוי בכלל פתאום הכל התהפך לטובה גדולה שאין לי מילים לתאר! אני מאושרת וזה בזכות כבוד הרב! שנזכה להחזיר לכם הכרת הטוב כראוי בעזרת השם שהשם יזכנו ! ולהטיב עם כלל ישראל כמבוקשנו כדי להביא נחת רוח לפניו יתברך ! כבוד הרב אני מאחלת לכם את כל הטוב שאפשר לאחל בעולם הזה וגם לעולם הבא! מעריכים מאוד ותמיד כאן להיות לכם לעזר במה שאפשר .

 • 16.11 21:15

  כבוד הרב שלום וברכה! אני מזכירה לעצמי מדי פעם היכן הייתי לפני כמעט 7 שנים והיכן אני היום. וברצוני להודות לכם ואין מילה להגדיר את גודל התודה כי בזכותכם בזכות מפעל התשובה שלכם אני נשואה היום לבעלי היקר! כי הוא חזר בתשובה מסרטון אחד ביוטיוב "מי הוא יהודי"! כל חיי השתנו מקצה לקצה מאז החתונה יצאתי מגיהנום לגן עדן . וברוך השם הניסיונות ממשיכים וכשממש קשה ומצב בלתי נסבל בגלל התנהגות הילדים הגדולים שלנו (שזה הניסיון הכי גדול שלנו בשלב הזה של החיים לשמר את שלום הבית). אני נזכרת היכן הייתי ואיך השם יתברך יברך שמו ויתעלה גאל אותי משם ברגע אחד ממצב של אין סיכוי בכלל פתאום הכל התהפך לטובה גדולה שאין לי מילים לתאר! אני מאושרת וזה בזכות כבוד הרב! שנזכה להחזיר לכם הכרת הטוב כראוי בעזרת השם שהשם יזכנו ! ולהטיב עם כלל ישראל כמבוקשנו כדי להביא נחת רוח לפניו יתברך ! כבוד הרב אני מאחלת לכם את כל הטוב שאפשר לאחל בעולם הזה וגם לעולם הבא! מעריכים מאוד ותמיד כאן להיות לכם לעזר במה שאפשר .

 • 14.11 16:16

  שלום וברכה לרבנו הקדוש צדיק יסוד עולם!!!!!! ברצוננו לפרסם נס גדול מאוד!!!!! מלאכי חיים בננו בן 4  ילד מיוחד מאוד, הוא בתענית אוכל ודיבור מיום שנולד, לא אוכל מזון רגיל, נירתע ממגע עם אוכל מכל הסוגים, לא אוכל ולרוב גם לא מוכן לגעת או להחזיק ביד באוכל, הוא שותה מתוך בקבוק תינוק  חלב מיוחד מתוספי תזונה. בנוסף חורק הרבה מאוד את השיניים, והתחיל להישבר ולהתפורר לו השיניים. מלאכי חיים ילד שמח מאוד, אך נוטה להתבודד הרבה, הוא לא משתף איתנו כל כך פעולה כשאנחנו מדברים איתו כשאנחנו רוצים לשחק איתו לא מראה עניין ., במיוחד  כאחיו הגדול ואחיו הקטנים רוצים לשחק איתו הוא בורח מהם, נירתע וחסר ביטחון לידם.... ביום שישי לפני שבוע בתאריך י' בחשוון כבוד הרב הקדיש ניצב יום לרפואת מלאכי חיים בן עדן, הפלא והפלא מה שקרה מאז .. אנחנו נרגשים לשתף את כבודו בשבח והודי'ה לבורא עולם, בשבת (יום אחרי הניצב יום) מלאכי חיים התנהג בצורה יוצאת דופן! הוא היה שמח במיוחד, וביקש וסימן לנו שנשחק איתו והושיט יד ומשך לנו בבגדים וגם לאחיו הקטנים ממנו והוביל  אותם למרפסת לכיון המשחקים, הוא ממש משך אותם בידיהם לכיוון  הטרמפולינה והנדנדה, וסימן להם שהוא רוצה לקפוץ, הכנסנו את כולם ביחד שיקפצו וישחקו ואכן קפץ איתם על הטרמפולינה בפעם ראשונה שכולם יחד איתו והוא שמח ונהנה נורא  וזו גם הפעם הראשונה הצליח לנתק את הרגליים מקרקע בעת הקפיצה! וגם משך אותם לכיוון הנדנדה וסימן שהוא רוצה שינדנדו אותו 😇 בשבוע שעבר שלחו לנו תמונה מהגן של הילד לראשונה סוף סוף הוא מתעניין בסולת של קוסקוס והתחיל להתעניין ולשחק איתו עם הידיים!! וזה ממש נס כבוד הרב, פשוט אין לתאר במילים כמה אושר ושמחה בנשמה!!!!! ואתמול, ישתבח הבורא אנחנו כל כך נרגשים לכתוב לך את זה, מתחילת השנה אנחנו מקפידים לשלוח לו יום יום כריך עם שוקולד לגן ובפעם הראשונה  מלאכי חיים אכל בגן כמה ביסים מפיתה עם ממרח שוקולד!!!!!! ישתבח הבורא!!!! אין עוד מלבדו!!!!! אין ייאוש בעולם!!!!! וגם היום הגננת שלחה בתלהבות תמונה של מלאכי חיים אוכל את הכריך פיתה עם שוקולד, ומציינת שאנחנו על דרך המלך!!!!👏🏼👏🏼👏🏼 כבוד הרב אנחנו רוצים להודות לך על כל הפעמים שבירכת, על השיעור הניפלא והמחזק שהקדשת למלאכי חיים, אנחנו רואים ניסים ונפלאות בעניין, הצדיק גוזר והשם יתברך ממהר לקיים!!! תודה רבה לרבנו הקדוש, איש אמת, משה רבנו של הדור! אנחנו אסירי תודה על כל מה שהרב עושה למעננו, והמסירות נפש לעם ישראל, מעריכים ומודים לרב על הברכות,הזמינות,הסבלנות החיזוקים,ההכוונה, והשיעורים של הרב אתה מחייה את נפשנו יום יום בזכות שאנחנו שומעים את הפנינים והמרגליות שיוצאות מפיך, את דברי התורה שכבודו משקה אותנו! אשרינו שזכינו בך! אנחנו מתפללים עבורך ומחזקים אותך ומברכים אותך שבעזרתו יתברך תצליח בכל מכל כל, שתמשיכו לעשות חיל ולזכות את עם ישראל מתוך בריאות איתנה ושפע של כוחות והשגחה פרטית, שהקב"ה ימלא כל משאלות ליבכם,  מאחלים לכבודו שתזכה להחזיר את כל עם ישראל בתשובה ולהנהיג אותו עד ביאת המשיח, ובניין בית מקדשנו , במהרה בימינו אמן כן יהי רצון, ניפגש בסעודת ההודי'ה לגאולת עם ישראל בעז"הית! אוהבים בלי גבול את מורננו ורבינו הרב אמנון יצחק שליט"א, באהבה וערכה רבה, משפ' בוסקילה טירת הכרמל

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת