טוען...

ראש העין - העתיד נמצא בהווה
[כולל סיקור ותמונות]

 אולמי ריי המחודשים, ראש העין
 תאריך פרסום: 08.11.2021

ראשי פרקים


בס"ד, אחרי ההצלחה בהרצאה באור יהודה 02-11-2021 'אברהם אבינו הנחיל לנו את דרך הצדקה' (ראה שידור חוזר) התקיימה הרצאה בראש העין 08-11-2021.

 

ההרצאה התחילה עם דברי אלוקים חיים מפיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א, לאחר הקדשתה בברכות מיוחדות כבקשת התורמים: להתעוררות בתשובה שלימה לכלל עם ישראל, רפוא"ש וגם לחיים בן ברכה, הצלחה, ולע"נ הוריו מנ"ע.

[נ.ב. ניתן בלחיצת כפתור להגיע לפרק המבוקש ב'ראשי פרקים'].

שם ההרצאה: העתיד נמצא בהווה

חלק א] הדרשה: 

העולם הזה הוא מציאות כזאת של פוטנציאל מה שנקרא בכח, להפועל הגמור, מהכוח יוצאים דברים לפועל, בעוה"ז המציאות היא כזו שבכוח לפועל הגמור שמתעתד להוולד וזה העולם הבא. ז"א כל מה שהאדם נמצא בעולם יש בו בכוח להשיג את העוה"ב! 

התכלית של הבריאה היא: כי יתגלה הבפועל, והפועל נמצא עתה. ז"א כבר העתיד נמצא עכשיו. כי אנחנו רגילים; עבר, הווה, עתיד. העתיד לא נמצא עדיין אבל הוא יגיע... – כך מבינים, - לא! בהווה, עכשיו כבר נמצא העתיד אלא שעכשיו הוא נמצא בכח, מה שנקרא בפוטנציאל, והציור לכך: גרעין ופרי; מה העיקר? הפרי עצמו, אבל אותו הפרי שעתיד להוולד כבר נמצא כל כולו בתוך הגרעין! מה יש לנו עכשיו? גרעין, אבל בתוכו יש כבר עצי פרי – ג'ונגל! כי הגרעין יזרע וממנו יצא עץ שיתן פירות ובהם גרעינים וטומנים אותם באדמה ונהיה יער! ממה זה התחיל? מגרעין אחד! זה לא שהולך ומתפתח... אלא קיים! וכל היער נמצא בתוך הגרעין.

וכמו שבאדם, בטיפה אחת נוצר אדם, ומה יש בה? את כל האדם עם כל קומתו והד.נ.א. והתכונות וכל העתיד שלו הכל בפנים, כמו שאחז"ל: שהמלאך שואל לקב"ה: "טיפה זו מה תהא עליה; חכם או טיפש עשיר או עני?" הרי שיש בה העתיד עד סוף כל הדורות! ובהווה שאנו יושבים יש כבר את הכל בכל מכל!

לדוגמא; יש מי שהגיע להרצאה והוא רק מסקרנות בא, ויכול להיות שיש בו את העתיד שיהיה בג"ע! ויכול להיות שיש בו את העתיד שיהיה בגיהנם! אם בא להרצאה וחזר בתשובה – ג"ע! איפה זה נמצא? בתוכו עכשיו! לפני שהתחיל לשמוע, רק צריך להוציא לפועל, אבל זה קיים בו! ויש הפוך; ששום דבר מהד"ת לא יכנס בו ומוכן בו ההפך...

 כי מה שאין בגרעין - אי אפשר שיתהווה בעתיד, אם לא היה בתוך הגרעין האפשרות שיצא עץ פרי אז לא היה יוצא, כי רק מה שיש בכוח הגרעין יכול לצאת. אז כשאנחנו רואים גרעינים של חיטה אנחנו יודעים שיצא מזה חיטה! וכן גרעין אבוקדו, כי מה שיש בפנים – יצא, ומה שאין – לא יצא. ואם יוצא – הכל היה בפנים!

...

בהמשך כבוד הרב שליט"א מקרין את הסרטון המבאר למה משה רבינו הוצרך ללמוד תורה במשך 40 יום ולשכוח! ובסוף לקבלה במתנה? – מהרצאה בצפת... (לצפיה לחץ כאן).

...

הדרשה נמסרה במשך כשעה ורבע...!

 – כאשר הקהל שבא ל'אולמי ריי המחודשים' בראש העין מרותק במקומו ומאזין ברוב קשב לדברי תורה נפלאים ביותר!

...

כבוד הרב שליט"א מסיים: מחר (היום 09-11-2021) תתקיים הפגנת 50,000 נשים ולאור הדרשה – כל העתיד שלנו טמון בזה! כי מי שיבוא להלחם על ילדיו – כי אינו רוצה לוותר עליהם ובאים לשם כדי להגיד לבורא עולם: "אנחנו מבינות שיש גזירה גדולה ועצומה!..." ורק כשנצעק לשמים באמת – ה' לא יגאלנו מידם כמו בגלות מצרים שסבלו 210 שנה! וכשצעקו ה' שמע והציל כנאמר: "הַשְׁמִיעִינִי אֶת קוֹלֵךְ" (שיר השירים ב יד) וכשצועקים לה' זה מלמד שאנו מאמינים בו! ולא בוטחים באף אחד רק בו יתברך ולכן הוא יגאל אותנו. וצעקה של אמהות להצלת ילדיהן – זה הכוח הכי חזק שיכול להיות!!

ומי שדאגה לעתיד – הקב"ה יציל את ילדיה! כי בסוף ההפגנה הנ"ל תהיה תפילה גדולה! 

...

הקהל מוחא כפים.

...

חלק ב] ומתחיל שלב השו"ת אקטואליה ועוד ובמתן מענה לכל שואל בסבלנות מיוחדת במינה ובסבר פנים יפות לקהל המגוון;

מארגנת ההפגנה - לאה דרעי; בפירוט: מה בתוכנית מחר? והשמעת בכורה לשיר הילדים המרגש: 'אמא! צאי להגן עלי!!' 

 שואלת: 'לא מוצאת את עצמי ביהדות!' ומבקשת מכבוד הרב שיגיד לה: מה הסיבה? 

וממשיכה לשאול בענין אחר: שיש לה חברה שפגעה בה והיא לא נפקדה בילדים - האם חייבת למחול לה?

אחותה שואלת: כשיבוא משיח הכל יהיה טוב! האם השגרה הזו לא תמאס? 

יהודי משווייץ: מודה לכבוד הרב אמנון יצחק שליט"א על הברכה בהרצאה בפריז ( 'תוכניות המן סוכלו' 02-03-2020 לחץ כאן) שיזכה לראות בעינים, וב"ה רואה מ-65% עד 95%! בזכות שקיבל על עצמו לבקשת הרב לגדל זקן...! 

ומבקש עוד שהראיה תשתפר ל-100% ! 

והרב מבקש: עוד 2 ס"מ גידול זקן ומברכו בחפץ לב!

 יהודיה שמאוד מעריכה את ההרצאות מעל 30 שנה מאזינה לכבוד הרב שליט"א, ומבקשת ברכה לרפואת בנה. 

ומספרת שהיא כשדכנית מציעה שידוך שב"ה נסגר במזל טוב אך כמה פעמים הצדדים לא משלמים! - מה לעשות? 

 בחור צעיר אומר לכבוד הרב: יש לך חלק גדול בחזרה בתשובה שלי

ולשאלתו בענין הבחורה שלא ביקשה מחילה מחברתה הנפגעת, הרב מסביר: באיזה מקרים חייבים לסלוח ובאיזה לא? 

יהודי שואל: האם להשתדך עם בחור ישיבה ששמע לרבותיו והתחסן? ומה הבעיה בחיסונים?? 

 בחור צעיר מציע להחזיר את הכח של השלטון לעם...!

תשובת הרב שליט"א: אין זמן!! הלוואי ונצליח בהפגנה שתגרור הפגנת חצי מליון!!! 

ולראשונה כבוד הרב מספר שב"ה עלה אתר חדש! המפרסם סרטונים בענין 'הכרת הבורא לעולם' - השאלות של כלל האנושות – ומתרגם אוטומטית ב-10 שפות הכי מדוברות בעולם...!!! 

 ילדה מבקשת ברכת הרב שליט"א לרפואת הסבתא 

 אברך שממש נהנה מההרצאות, ומודה לרב שליט"א שחזר בתשובה כבר לפני 22 שנה! מציע גמ' בסנהדרין על הטעות בע"ז שכבר היו בזמן הנביאים מחמת 'חתימה של נביא', ומבקש ברכה לזש"ק. 

חלוקת כיפות, כיסויי ראש, דיסקים, ספרים, ברכות ועוד - לרקע השיר המרגש: 'אמא! תצאי להגן עלי!!' 

ולקינוח: אברך שבא עם בנו בן השלוש (חלאק'ה) לקדמת הבא שכבוד הרב שליט"א יגזוז לו מעט ממחלפות שער ראשו (ראה בגלריה) – מזל טוב!

**כבוד הרב מסיים את ההרצאה ומודה לקהל שבא לאולמי ריי בראש העין: "אני מודה לכם! ניפגש בפעם הבאה – אחרי ההפגנה"

הקהל שבא להרצאה מבקש את ברכותיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א לרפואה שלימה, חזרה בתשובה ועוד. כאשר בסיום ההרצאה כבוד הרב מאציל מברכותיו על המשתתפים ומחלק בחינם!! (בזכות התורמים היקרים!); ארבעה ספרי מוסר בכרך אחד (ארחות צדיקים, שערי תשובה, מסילת ישרים ותומר דבורה), בן איש חי הלכות - שנה ראשונה ושניה, ברכוני קריאת שמע שעל המיטה, דיסק און קי מאגר השו"ת הגדול בעולם! דיסק האנציקלופדיה האינטראקטיבית, החינוך, חמשה חומשי תורה – בכרך אחד, חפץ חיים שמירת הלשון, טהרת הקודש, כיפות, מדרש תנחומא, מטפחות – כיסויי ראש לנשים, משניות כיס - ששה סדרי משנה, ציציות, קופות צדקה – מושקעות! קיצור שלחן ערוך – הרב גאנצפריד, שומר אמונים, תהלים – כיס.

חשוב לציין: שהצוות היקר חילק לבקשת התורמים הנכבדים את הדיסקים 'כשרות הבשר והעוף בימינו' חלק א MP3 (ראה אשכול) ודיסק 'הלכות צניעות דנשים' (לצפיה – לחץ כאן) על כל כסא לכל משתתף שבא להרצאה.

להתראות! בהרצאה הבאה בנתניה 16-11-2021.

 •    שיתוף   
 • תגיות:

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 29.03 23:39

  כבוד הרב, רציתי לבשר לך שהבחור שהיה בקומה במצב אנוש, השתפר מעט מצבו למחרת הברכה שלך, והיום ברוך השם פתח את העיניים ועונה עם הראש לשאלות. עדיין צריך הרבה ברכות, אבל ממצב חסר תקווה, …זה משהו שלא יאומן. השם יברך אותך בכל הברכות עד בלי די!ֶ

 • 23.03 21:03

  *ערב טוב ומבורך, שוב כותב לך כבוד הרב שליט"א💫 רק עכשיו התפניתי לשיעור בוקר המדהים!!! כמה מצוות בהליכה, ובשליחות, ובסידור דברים בבית, ועוד המון !!! זה פשוט מאוד נקרא לחיות חיים של מצוות וגמ"ח יחד ✨️ תודה כבוד הרב🤲

 • 21.03 02:00

  כבוד הרב הרצאה חזקה מאוד!!! מעכשיו אכוון בתפילות ובאמן ( שמותר לענות קדיש יתום ) בעזרת השם כמו שהרב הסביר!!! תודה על זכייה במצוות שתזכה לכל טוב אמן ואמן!!!

 • 21.03 02:00

  כבוד הרב איזה שיעור משיעור לשיעור שמתי לב שהרב כל הזמן מחפש לעשות חסד בכל דבר עם הזולת משיעור לשיעור הרב מוציא לפועל לפעול עוד ועוד מצוות ועוד כאלה שהרב לומד בשבילנו שקורעות גזרות ומונעות יסורים ... הרב אני מחר צרכה להיות בעבודה(לא מתלוננת על מה שהשם כרגע רוצה בשבילי) וכל כך הייתי רוצה להיות בבית כנסת ולענות יהיה שמא רבא לקחת תילדים ולהתפלל אחרי שיעור כזה יותר מתחשק לי להיות באוהלה של תורה. אני לא יודעת מה הייתי בגילגול שעבר אבל מה שכן מרגיש לי שרוצה כל כך לעשות תמצוות בנחת ברוגע בחשק!

 • 13.03 11:39

  כבוד הרב. מזה שנים אתה טענת לשקרים בתקשורת ורוב הציבור החילוני התמים לא האמין לך ולא ראה שעובדים עליו. בשנים האחרונות האמת מתגלה להרבה אנשים תמימים והם שמים לב לכך. אני רוצה להודות לך באופן אישי על כך שנלחמת על האמת במשך שנים והפצת אור בישראל. תודה רבה על זיכוי הרבים ויישר כוח כבוד הרב

 • 09.03 15:04

  שלום כבוד הרב, רצינו לומר לכבוד הרב תודה רבה ענקית על השיעורי בוקר, פשוט אנחנו מרגישים שמתחזקים ומתעלים מיום ליום,  כל המידע שכבוד הרב מעביר לנו ומעורר אותנו, הן בכוונות של המילים בתפילה ובברכות ועוד... ועכשיו גם בכוונות שצריך לכוון על כל מצווה, זה ממש כיף לחיות ככה, איך שהסביבה שלידי משתנה, בנות מהקהילה מברכות לידי כ"כ לאט וברור, ויפה לראות איך שהן מכוונות , זה ממש מרגש, וכבוד הרב השפיע על כל הסביבה, זה מדהים, אפילו הילדים שלי התחילו לברך בקול, לאט מאוד וברור עם הכוונות , והבן שלי תלה בכל מיני פינות בבית את הכוונות. זה רק מעט ממה שאני חובה יום יום מכל ההתעלות שלנו, הכל בזכות כבוד הרב. אז ממש ממש תודה רבה, שה' יברך את כבוד הרב בבריאות כוח נחת ושמחה , מעריכים מאוד מאוד מה שכבוד הרב עושה לנו בפרט ולכל הקבילה ועמ"י בכלל.

 • 08.03 07:48

  הרב בוקר טוב ומבורך 🙏🏻 ההורים שברכת שעברו תאונת דרכים,ברוך השם במצב טוב מאוד, האבא שלה שעבר ניתוח של כמה שעות ביום ראשון בגב העליון כבר שוחרר הביתה . היום הוא הלך כבר לבקר את אשתו שהיא עדיין בבית החולים כניראה גם לפני שחרור בקרוב בעזרת השם. תבורך🙏🏻 מהקדוש ברוך הוא על התפילות שברכת. תודה רבה כבוד הרב!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • 03.03 09:20

  הרב תודה רבה לך על הברכות. האמא שלה מרגישה הרבה יותר טוב תודה לאל 🙏🏻 והאבא שלה עבר עכשיו לא מזמן ניתוח שעבר בהצלחה רבה בזכות הברכות שלך ובעזרת הקדוש ברוך הוא ששמע את התפילות שלך.תודה רבה מעומק הלב על העזרה .השם יברך אותך ואת כל מישפחתך על החסדים הניפלאים שאתה עושה אוהב אותך מכל ה❤️. תודה רבה הרב🙏🏻🙏🏻🙏🏻. חג פורים שמח 🍷🍷🍷

 • 02.03 23:26

  כבוד הרב עכשיו שמעתי את ההרצאה בחיפה. אין מילים, מעורר את הנשמה לעשות חשבון נפש ולהבין כמה אנחנו רחוקים ממעשי אבותינו. והמעשה על רבי עוקבא והרבי שנכרך לו הזקן, מבהיל ומדהים. יהי רצון ונזכה להתקדש ולהגאל ברחמים. ממש תודה רבה לרבנו היקר על הכל.

 • 02.03 16:12

  כבוד הרב היקר שלנו , בכל יום ויום שבורא את הנפשות שלנו מחדש, רוצה להגיד תודה רבה. אבל התודה רבה שלי לא מספיק, בשביל להודות. לפחות אני מאחל לכבוד הרב, בשם כל ישראל, שה' יתן לכבוד הרב כל משאלות ליבו לטובה. ויהי רצון מלפני אבינו שבשמיים , שכל ישראל נלך בדרך ה' ובמשיחו , ושהקב"ה וכבוד הרב תשמחו בנו. וסליחה מכבוד הרב שחילקתי אתמול מיקרופונים, בלי אישורו של כבוד הרב. תודה רבה מורנו ורבנו, תלמידך, מולוקאן באשה. הדבר היחיד שאני יכול רק לאחל מכל מה שכבוד הרב עושה לנו לכל ישראל התודה שיש לי לכבוד הרב, שה' יתן לכבוד הרב

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים