טוען...

בת ים - לפצח את השקר ברבים

 ביה"כ מ"ג קדושים, בת ים
 תאריך פרסום: 25.05.2021

הורדת MP4 הורדת MP3
ראשי פרקים


בס"ד,

אחרי ההצלחה בהרצאה ביבנה 20-05-2021 (ראה סיקור) התקיימה הרצאה בבת ים

[למרות המשך מעשיהם הנלוזים והשפלים של השסניקים בקריעת מודעות בהרצאה זו, הם עדיין ממשיכים - רחמנא לצלן! וכבר אחז"ל 'מונע בר - יקבהו לאום' ובמדרש מובא שמלאכים ינקבוהו ככברה!!!]


ההרצאה התחילה עם דברי אלוקים חיים מפיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א, לאחר הקדשתה בברכות לתורמים הנכבדים!

פרשת השבוע - בְּהַעֲלֹתְךָ, ומתחיל על פסוק מפרשת וְאַתָּה תְּצַוֶּה... לְהַעֲלֹת נֵר תָּמִיד – על הציוי להדליק את המנורה בבית המקדש, וכנאמר בפרשתנו – בְּהַעֲלֹתְךָ אֶת הַנֵּרֹת אֶל מוּל פְּנֵי הַמְּנוֹרָה יָאִירוּ שִׁבְעַת הַנֵּרוֹת.

הרמב"ן שואל: למה נסמכה פרשת המנורה לנשיאים?

ועונה: כי חלשה דעת אהרן שלא היה עם שבטו בחנוכת הנשיאים ואמר לו הקב"ה שלא ירא, כי שכרו לא מוגבל כמו לנשיאים זה רק בזמן שבית המקדש קיים ואילו הנרות לעולם קיימים

וקושיית הרמב"ן: שגם המנורה בטלה בזמן החורבן?

ומתרץ: שרמזו להדלקת נרות חנוכה שנוהגת גם בגלויות.

ולכאורה עדיין זה לא מספיק שהרי אין הדלקת המנורה כל השנה רק 8 ימים בשנה ובמה הרגיעו ה' שלך גדולה משלהם? ועוד שאלות שיש לשאול בענין.

אלא שיש כאן רעיון גדול! שהוא נצחי וקיים שהנרות מסמלות את המאור שבתורה שעלינו כעם ישראל מוטל להפיץ את אור התורה בעולם כולו ושמן זית מלמד המדרש שמסמל את חכמת התורה ובגמ' אמרו שהרואה שמן זית בחלום – יצפה לחכמה! ולכן גם עם ישראל נקראו זית רענן כי עם ישראל מאירים לעולם כולו וזוהי חובתנו להעלות נר תמיד בכל הדורות.

וכנגד עם ישראל קמו האילומינטי – אילומניישיין כאילו הנאורים... (מי שלא מבין - שישמע וירוס TV).

ובזה נבין מה שאחז"ל שאמרו ישראל לפני הקב"ה אתה אומר לנו להאיר נרות לפניך?! אתה אורו של עולם!

ענה ה' לא שאני צריך לאורכם אלא בהעלותך הקב"ה מעלה אותנו בעיני אומות העולם וכך תגדל חשיבות ישראל שמאירים לפניו!

וכמו שרואים שהמנורה נמצאת מחוץ לפרוכת למרות שלכאורה היתה צריכה להיות בתוך אוהל מועד – אך כיון שאין הקב"ה זקוק לאורה אלא רק לתת חשיבות לישראל בפני הגויים.

דבר נוסף: בנוהג שבעולם מלך בשר ודם עושה לו מיטה ושלחן ומנורה לשמאלו, ובבית המקדש המנורה מימין השלחן להודיעך שאינו צריך אורה משלך אלא להאיר לנו לעוה"ב כשתבוא חשיכה מאומות העולם.

וכפי שנאמר (ישעיה ס ב) כִּי הִנֵּה הַחֹשֶׁךְ יְכַסֶּה אֶרֶץ וַעֲרָפֶל לְאֻמִּים וְעָלַיִךְ יִזְרַח השם וּכְבוֹדוֹ עָלַיִךְ יֵרָאֶה. כשיגיע הזמן הזה לישראל יהיה אור ולאומות יהיה חושך וכך יכירו מי שקר – עבודה זרה, ומי עם ה' אלקי האמת!

והמפרשים אומרים ששבעת הנרות מסמלים את שבעת החכמות בעולם ר' בחיי לפני כ-600 שנה על פרקי אבות ח' מונה אותם; הגיון, מספר, מידות, טבע, תכונה, ניגון והאלוקות. והתורה באה ללמדנו שהחכמות הנצרכות לעולם – צריכות שיהיו כפופות לעולם, ויש ערך למדעים גם הטכנים אבל רק כשהולכים לאור האמונה, וכשאינו כפוף לאמונה ולתורת ה' זה ישמש אמצעי לשטן ולהביא כלייה!

ומכאן הרב שליט"א יוצא בדרך קצרה וכמעין סיכום של כשנה! במעל 256 מהדורות וירוס TV כל ערב! מאיפה התחילה מגיפת השקורונה מי הפועלים בה לרעתינו – חשיפה ראשונית! של סדר עולמי חדש, 13 משפחות העשירות בעולם כרופקלר בילי הדבילי ממשלה יחידית בכל העולם דילול אוכלוסין, תו ירוק – ניסיון ראשוני להפוך את כולם להיות מתוכנת ותחת מעקב וב-5G כמו בסין שיש דירוג אנושי שאין דמוקרטיה והכל קומוניזם; אם אתה עם המשטר – אתה חיובי, דרך הת.ז. והאשראי הדיגיטלי ותמיד יש מעקב שמגלה מי אתה, ואם היית בהפגנה נגד המשטר אתה יורד בדירוג וברמה מסויימת לא תוכל לקנות ואו לעלות לאוטובוס וכו' ובסוף מתכוונים להכניס למכלאות ו'חלקי חילוף'... - רח"ל!

ולשאלה: למה הקב"ה מאפשר את זה?

עונה הרב: כי צריך להגיע הקץ אשר בו ימותו 2/3 מהעולם! וכך מרגילים את האנשים כנאמר בזכריה יג יד....

כל המדינה קמה ע"פ האילומינטי כמו הפירמידה בדולר וצורת בית המשפט ובחדשות האחרונות (מהדורה 257) שרוטישלד קנה את ירושלים מהסולטן! מסמך מ-1937.

והרב מציין: שיהיו הפתעות בשנתיים הקרובות!

וכל זמן שלא ימחה שמו של עמלק – לא תבוא הגאולה!! והשר של עשו זה הס"מ כמו שיש לעם ישראל את השר מיכאל.

ומאז מגדל בבל שהקימוהו כדי להלחם כביכול בקב"ה וכפי שעשו כאן בשנה הראשונה של השקורונה;

שסגרו בתי כנסיות לעומת האוטובוס שיכולים לסוע בו 20! ואילו בית כנסת אפילו ענק כזה לא מסכימים ל-10 להתפלל!!

וכן ביטלו חגי ישראל להרחיק וכך גרמו לבחורי ישיבות לרדת מהדת – ובמדינתנו יש את הראש שלהם זהו ביבי שהתחייב בקולו להשמע להם...

וכמו במלחמת עמלק שמשה הרים את ידיו לה' בתפילה - היו נוצחים וכשראו ישראל את משה היו משעבדים ליבם לאביהם שבשמים והיו נוצחים ולא צריכים מטוסים רק תפילות להשם שמושיע וצריך הרבה תפילות!!

הדרשה נמשכת מעל לשעה! כשהקהל מרותק כולו לשילוב המדהים בין האקטואליה לפסוקי פרשת השבוע.

כשכבוד הרב שליט"א מסיים: "אם נחזור בתשובה באמת ונתפלל לאלוקים שיאיר את עיני העם הזה ואז נגאל במהרה בימינו אמן!"

לאחר הדרשה שו"ת, אקטואליה ועוד ובמתן מענה לכל שואל בסבלנות מיוחדת במינה ובסבר פנים יפות לקהל המגוון;

* שואלת : לגבי בדיקות קורונה? – לא לעשות, כי זה לא חוקי, ויש במטוש חומר שהוא נגד עכברים שהוא מסוכן מאוד! ודרך האף חודרים עד המוח שיכולים לפגוע, והבדיקות לא אמינות, ונתפס סימן-רע במצלמה (ומקרופון פתוח) שאמר לסדיצקי ש-70% מהבדיקות שגויות!!! וח"כ שאשא ביטון בכנסת כיו"ר הועדה מגלה את הסודות – ואין להאמין לאף אחד!

* שואל עם כיפה סרוגה מזועזע: איך המפלגות הדתיות מאשרות שיסגרו את הבתי כנסת?

תשובת הרב: המפלגות הדתיות בדיוק כמו החילוניות ויש להם אינטרסים של כסף ושום דבר אחר שלא דואגים לדתיים ולא לדת,

- הרב פונה לשואל: אתה קיבלת מהם פעם משהו?

השואל: לא!

הרב: אתה רואה? ויותר מזה הם הצטלמו כאילו הם מתחסנים... בלי בדיקה! מה מכיל החומר, ובפועל כותב הפלא יועץ שאם 99 רופאים יגידו להתחסן ורק 1 יגיד שלא להתחסן! שומעים ליחידי כי בפיקוח נפש לא הולכים אחר הרוב!... ומרמים את האנשים כאילו המסיכות עוזרות למרות שהתחסנו ממשיכים לחייבם עד שבחו"ל כבר הגיעו ללבישת 4 מסיכות! 'וכל המוסיף מוסיפין לו'

- הקהל מחייך...

הרב: הרי זה בדיחה! וברור שזה בלוף!! כי ביבי אמר שהקורונה תשאר איתנו לעולם! ותמיד יש חיסונים לשפעת שלא נגמרת... ומה התועלת בחיסון? רק רווח כספי לחברות החיסונים תעשייה הכי עשירה בעולם!!! שבהם עומד ביל גייטס שהמציא את הוירוס במחשב ואח"כ את האנטי וירוס – וכך עכשיו... אותו דבר ושיטה! היטלר? קטן לידו!

* בחור דתי צעיר שואל: אומרים שהרב קניבסקי אמר להתחסן?

הרב עונה: היו אצלו 5 שהוסרטו ואמר לא להתחסן אך בני הבית לוחצים עליו שיגיד פעם ככה ופעם ככה כשהוא בעצמו לא התחסן! ואף פעם לא שם מסיכה וגם לא שומר מרחק ואדרבה! מי שבא אליו ר' חיים אומר לו להוריד את המסיכה.

* לשואלת שצילמה כל הערב – שואל הרב: לאיזה עיתון זה?

עונה: לפייסבוק.

השואלת: בעצם התכנון הבא זה הולוגרמות של חייזרים?

הרב עונה: כך ארה"ב מגלה שיש חייזרים ואובמה טוען שהצבא גילה חייזרים, ולפני 15 שנה גילו שכל החייזרים זה מה שהם שלחו, ועכשיו חזרו בהם, ויש סרטון שמוכיח שכל הנחיתה בירח – הוא בלוף! רק היה באולפן – מעלף! ומצחיק!! וכל העולם הזה שקר – ולא להאמין לתשקורת וממשלה כי מי שהולך אחרי הרמאים – נופל ברשתם רק תאזינו לחדשות וירוס TV ולשופר.

השואלת מספרת שב"ה היא ומשפחתה לא התחסנו ולא מתכוונים ב"ה להתחסן אך חברתה לעבודה בגלל החיסון קיבלה שלבקת חוגרת וגם הגננת שהתחסנה קיבלה צפצופים באוזן ל"ע!

הרב ממשיך: שבטלגרם כל יום רואים רשימות ותיעוד כמה נפגעו ונפטרו אך את כל זה התשקורת לא מפרסמת! רק להפחיד עוד הנשמה וכו' כי הרי זה לא בריאותי להפחיד ובאמת צריך עידוד! כי אילו אדם ח"ו מגיע ל'מחלקה' ומתלונן על כאבים.

והרופא אומר לו: 'חבל! אתה תמות!..'

הרי שהמתלונן ימות על המקום בלי שיכנס למחלקה... אדרבה! צריך להרגיעו עם תקווה.

וכבוד הרב מודה לשואלת על שאלתה.

* שואלת: כבוד הרב! האם כך הקב"ה יאפשר שיעשו בעולמו?

הרב עונה: הקב"ה איפשר את המבול חורבן בית ראשון ושני שואה ועוד דברים כי הקב"ה אמר במפורש! כשהולכים לפי התורה – ה' שומר עלינו! אבל כשמתחברים לתרבות המערב לנצרות ולשטן – ה' מטפל בהם!!

ממשיכה לשאול: כבוד הרב אמר שמי שלא התחסן אך נמצא בסביבת עבודה של מחוסנים צריכים לשמור מרחק האם מסיכה מגינה?

הרב עונה: המסיכה לא מגינה זה בדיחה! ממש כמו רשת גדר נגד יתושים – הכל עובר! ובבדיקה פשוטה רוק יוצא מהמסיכה – למרות הנפח!

הרב ממליץ על שמיעת השירים החדשים, ובפרט השיר על אידלשטיין שבתחילה אמר שבאילת לא יכנסו רק אלה שעברו בדיקות וכו' ולאחר התרעומת אמר שנכים כן יוכלו להכנס, וכאילו הוירוס מזהה מי נכה? וכי באוטובוס הוירוס סופר שאם יש 25 הוא יורד... – הקהל צוחק!!! וכן שביבי אמר שלא לעשות פסח עם הילדים ובפועל עבר על החוק!!! וכן הנשיא ריבלין כו' – כולם מכריטים ורמאים עושים מסיבות והכל.

* שואלת לגבי הריסוסים בשמים – כימיטריילס (מהדורה 104 • מרססים אותנו מהשמיים) האם זה נכון?

- נכון מרססים באלומיניום ובשאר מרעין בישין !

וממשיכה לשאול : האם זה נכון שחלק לא מקבלים חיסון?

- 'כללית' פרסמה ש-600 אלף קיבלו בלי כלום!!! והענין שעומד מאחורי זה – כאילו לצייר שאפשר לקבל חיסון (זריקה) ולא קרה להם כלום...

* שואלת חרדית: כבוד הרב! מה הנשים יכולות לעשות כדי לקרב את הגאולה?

הרב עונה: או! יש עכשיו נשים בטלגרם שמתאגדות לארגן כסף להרצאה וב"ה מצליחות וכן אפשר לפרסם בטל' את החומרים שיש בשופר כי אנשים מאמינים לתשקורת ומביאים שמה את כל הבעלי ניגוד ענינים ואינטרסים כמו גילה רהב שעובדת עם פייזר ועוד...

ממשיכה לשאול: אז לקבל צניעות?

הרב משיב: צניעות – זה דבר הכי גדול! כמו ת"ת אצל הגברים; ומי שהולכת עם צניעות מגינה על עם ישראל ומי שלא ח"ו מסכנת!

- כמו שכפץ?

- יותר משכפץ! כי בשכפץ אפשר לפגוע במקום שאין שכפץ...

והקהל מאזין ברוב קשר לשיר 'מארש החיסון' – קליפ לצפיה מדהים! 

* שואלת: חייל מתבקש לעשות חיסון כדי שיעשה קצונה מה לעשות?

הרב עונה: שלא יתחסן – ויחיה! עדיף חייל – מאשר קצין מת!!

* בחור דתי שואל: מה הקב"ה בא לסמן לנו בכל השקורונה והאסון במירון?

הרב עונה בקצרה כי נאמר כי לי בנ"י עבדים וכשבחרנו חלילה עבדים בשר ודם ולא נשמעים לבורא – להלכה וכאשר נגררים בגלל לחץ חברתי כדוגמת האיום הנ"ל בשביל להיות קצין – צריך לעשות חיסון... וכך נהיה עבד נרצע! כי הקב"ה הוציאנו ממצרים להיות עבד חינם להשם יתברך כמו האבות הקדושים ומשה – אז לא נהיה עבדים לנבוכדנצאר וביבי דיקי רח"ל!

- השואל: בוירוס TV הרב שליט"א מביא ראיות כ"כ חזקות שאף א' לא מצליח לסתור את דברי הרב.

והרב עונה: כי מאחורי כל מילה יש ראיה ועובדה, כמו בראיון עם אמנון לוי. וכל לגלגול שלו – עלה ביוקר!

* יהודי שואל: מה צריך לעשות כדי להציל את היהודים?

הרב עונה: לפרסם את האמת ! [ומקרין קטע קצר מהחדשות של אתמול - חלק א' - כ5 דקות - סנטור ראנד פאול תוקף את פאוצי בסנאט על המסכות] כי זה דברי אמת שלא תראו בשום מקום גם לא בערוץ 20! כי כולם מונחים להעביר את המסר וחוזרים על הדף עבודה ומקבלים הנחיות מה להגיד ומה להתעלם... ואם יסגרו למראיינים את החשמל – הם לא יודעים מה לדבר!

השואל: ומה למעשה?

הרב: כל אחד אחראי לעצמו אי אפשר להיות אחראי לאחרים שלא יסתכנו ומי שחכם – שומע ומרויח!

- הרב מפתיע את השואל ופונה לקהל: כמה אנשים פה לא התחסנו בגלל ששמעו אותי?

הקהל מרים את ידיו – ומוחאים כפים לכבוד הרב בשמחה על ההצלה הגדולה!

השואל: אם כ"כ התשקורת משקיעה מה ניתן לעשות?

הרב עונה: באירלנד תבעו את המדינה וביקשו הוכחה לקיומו של הוירוס, כשא' כבר הציע מליון$ להוכחת קיומו!!! וביטלו שם את הסגרים, וכן בקליפורניה, ועשו סקר וראו במדינות שלא שמרו המצב יותר טוב מאלה ששמרו! למה? כי בלבישת המסיכה – זה כמו בעישון פאסיבי שגרוע מהעישון ובגרמניה כבר מתו 3 ילדים! אך כולם מגוייסים בכל המדינות!

השואל: אז מה לעשות כשנמצאים ליד מחוסנים?

הרב מרחיב בענין הפחד והליצנות שעשתה התקשורת בשמירת מרחק בשקורונה 2 מטר ובמדינות אחרות אמרו רק מטר וחצי וכו' ומספר על הפחד שהשתמש בו הרמב"ם זיע"א כדי לגבור על אויבו שזמם להורגו בקנאתו בו – וזו השיטה שמשתמשים בכל העולם 'טרור' פחד והכל מבויים כאשר אפילו בן לאדן היה סוכן של ה-CIA!!! וכאילו צריכים את המשטרה להגנה – כשבפועל מול ערבים השוטרים כאילו לא יודעים מה לעשות אך לתת מכות לחרדים ? את זה הם עושים בכל הכוח!!! רח"ל. ואת אלה שעשו לינץ' השופט שחררם – וצריך להיות חכם כדי לשרוד ולהציל אחרים.

- ומה לעשות כדי להנצל?

- תשובה וגמ"ח! – בפרט בשעה של חבלי משיח, וכל אחד יעשה תשובה אישית ולדאוג גם לאחרים שיעשו תשובה לא להיות אגואיטס וכנאמר 'אתם נצבים היום כולכם' כמו חבילת קש כשנפרדים הם נשברים וכשהם באגודה אפילו גיבור לא יכול לשוברם! וכשהעם מאוחד – הם לא יכולים עלינו ולכן הם עובדים בשיטת 'הפרד ומשול' ולהיות מנותק מכולם ולשמוע רק מהם...

* שואל: איך אומרים שהקורונה זה תרמית ומצליחה לעבוד בכל העולם?

הרב עונה: יש 47 אלף רופאים שהתגייסו לחשוף את השקורונה, אך לעומתם יש אנשים עם הרבה שכל וכסף וניסיון של עשרות שנים איך לפצח את האנשים כמו במלחמה בגרמניה שמפמפמים לאנשים כל הזמן – כמו האנדרטה על שרלו קלורס דמות שלא היתה ולא נבראה...

ממשיך לשאול: אבל יש מכונות הנשמה!

הרב עונה: זה בדיוק הסיבה שלכן הפסיקו כי אסור לתת להם מכונות הנשמה שבהתחלה השתמשו בהם וכך הרגו בזה!! וביבי קנה 6,000 מכונות הנשמה כשבפועל אפי' ב-500 לא השתמשו! וכשביבי טען : שזה קץ האנושות והפחיד: מליון אנשים יחלו תוך חודש – וכלום לא קרה!

ולאחרי טענת הרב שצריך לבדוק 5 שנים אחורה את התמותה בישראל – נאלצו בטמבלויזיה להראות שאכן התמותה נמוכה בשנת השקורונה!!!

שואל: האם להשתדך עם מי שעשה חיסון?

הרב לא ממליץ...

בחור ממוצא פרסי מספר שבבחירות הצביע 'פז' שואל במי לבחור?

הרב עונה: אין במי לבחור רק מחכים למלך המשיח! שיהיה האדם המושלם עלי אדמות! ולבחור בקב"ה ומסיים בשיר 'הקב"ה אנחנו בוחרים בך'.

** כבוד הרב מסיים את ההרצאה ומודה לקהל שבא לבית כנסת 'מג' קדושים'

ומחלק את המתנות בידיו לציבור הרחב שמושיט ידים בצימאון השמחים לצאת מהדרשה הנפלאה עם צידה לדרך חדשה – בהצלחה!

לצפיה בהרצאה 'לפצח את השקר ברבים'

הקהל שבא לבית כנסת מבקש את ברכותיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א לרפואה שלימה, חזרה בתשובה ועוד.

כאשר בסיום ההרצאה כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א מאציל מברכותיו על המשתתפים ומחלק בחינם (בזכות התורמים היקרים!); *כיפות, *כיסויי ראש, *ציציות, *דיסקים, *ספרי קודש (חמשה חומשי תורה / חפץ חיים / טהרת הקודש - ב' חלקים / ספר החסידים / שומר אמונים / פלא יועץ / קיצור שלחן ערוך גנצפריד / בן איש חי הלכות / תהלים כיס קטן / ארבעה ספרי מוסר בכרך אחד / החינוך / ברכוני ברכת המזון וקריאת שמע) *הדיסקונקי 'מאגר השו"ת הגדול בעולם' *ומארז (דיסקים לצפיה ולשמיעה) 'משפיעים בגדול'

להתראות! בהרצאה הערב! ב"ה בראש העין 26-05-2021.

ובסעודת ר"ח תמוז - בבית מדרש קפז' בבני ברק 10-06-2021.

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 11.05 12:04

  בס"ד (י' אייר תשפ"ב, כה' למט'מונים) שלום וברכה! סגולת הביסים עובדת – גם כששוכחים לכוין... בהמשך לנס ההצלה משיני ההוצאה לפועל (שכותרתו 'מנחם אב תשפ"א') על חוב כ-200,000 ש"ח ב"ה אתמול (שני) התקשרו אלי מ'הוצל"פ' לאחר ששלחוני הודעת סמס – ולא עניתי להם בהודעה משמחת! הם רוצים להחזיר לחשבוני בסך 5,000 ש"ח התפלאתי! כי לצערי השבת (פרשת אמור) שכחתי לכוין בסעודה שלישית... סיפרתי לאשתי לשַׂמְּחַהּ אמרה: 'ב"ה כיונתי בביסים...' סיפרתי לעקיבא אמר: 'תספר לכבוד הרב שליט"א - בזכותו!' אז תודה לכבוד הרב שליט"א!!

 • 11.05 10:40

  שלום כבוד הרב תודה רבה ענקית אין סופית ונצחית על הברכות של הרב ידעתי שהם יפעלו ה' יתברך עשה לי נס גדול. כבר יומיים התייסרתי בצורה לא רגילה עקב אבן בכליה כאבים במותן והקרנה לכל מיני מקומות בגוף קשה להיתפנות בקיצור לא נעים בכלל. בקשתי מכבוד הרב ברכה והמצב לא הישתפר אמרתי לעצמי אין דבר כזה שברכתו של הרב לא פועלת ופינו אותי לבית חולים עם כאבים בדרך שלחתי לרב את המצב ושוב פעם הרב בירך ועדיין לא ראיתי תוצאה מידית אמרתי לעצמי רבונו של עולם מורי וריבי בירך אותי לרפואה שלמה לא יתכן שלא תשנה את הגזירה הזו! לבנתיים עשו לי בדיקות דם,שתן, שמו לי בוריד חומר הרגעה להקלה על הכאב והיה איתי יהודי יקר מהקהילה ששמו יונתן רחמימוב השם ישמרהו שעזר לי ולא עזב אותי לרגע. מחוזק התרופה בקושי הצלחתי ללכת ושלא נדבר על לעמוד כ -5 שעות, נתמכתי ע"י כסא גלגלים הודעתי לכבוד הרב שמכניסים אותי לסיטי וביקשתי ברכה שלא יהיה ניתוח ושתצא האבן היום. וכבוד הרב שלח לי *מַה יָּקָר חַסְדְּךָ אֱלֹהִים וּבְנֵי אָדָם בְּצֵל כְּנָפֶיךָ יֶחֱסָיוּן* *מה יקר חסדך אלהים. פירש בספר ארץ החיים מה יקר חסדך היסורין הבאים לאדם בעה"ז המה חסדים גדולים שממרקין עונותיו כדי לנקותו בעה"ב וז"ש ובצל כנפיך יחסיון עכ"ל* . התחזקתי מזה מאוד והבנתי עוד יותר כמה שצריך לקבל יסורים באהבה אע"פ שזה כואב ומצער והתחזקתי בבטחון בקב"ה. *וכבוד הרב שוב פעם בירך רפוש ולהמשיך לשתות גישר ואבטיח.* נרדמתי מהתרופה לכ-20 דק בערך, קמתי ופתאום לתדהמתי הרופא אומר שייש לי אבן ענקית בגודל 9 מ"מ!!! ועדיין בוחנים את הסיטי כי הוא לא היה בטוח בעצמו וכמה רופאים שהיו שם אמרו ואהוו אבן גדולה ושמעתי אותם מתלחששים הצטערתי מאוד מהבשורה. ומיד בזכות הרב מה ששלח קודם התחזקתי והתחלתי לדבר עם הקב"ה שירחם עליי ושירפא אותי שאבריא ואוכל ללכת לביתי, ושוב נרדמתי מתוך דיבורים לקב"ה ושכבוד הרב בירך כמה פעמים ולא יתכן שברכת הרב תבוא על חינם! וראיתי בעיניי ושמעתי באוזניי כל יום בשופר ניסים וישועות שהרב בירך אנשים ונושעו בניסים גדולים. נתנו לי במיון בבית חולים קרוב ל-6 ליטר נוזלים עירוי ושתיית מים מה שלא רגיל לתת. התעוררתי אחרי כ-10 דק ונגשתי לרופא ושאלתי מה קורה אמר שממתין לאורולוג שיבחן גם הוא וחזרתי למקום והתחלנו יחד לומר תהילים שיר למעלות, ומהתשישות שמתי ראש בלי לישון. ופשוט נס נס נס נס שכל המילים לא יספיקו לתאר הרופא מגיע ואומר אתה יכול ללכת לבית אין אבנים אני ויונתן המומים ושמחים ואמרתי ישר אין על הברכות של הרב אמנון יצחק שליט"א הברכה שמעלימה אבן 9 מ"מ והרופא היה המום גם כן שאין כלום וכנראה יצאה עם הקטנים לפני הסיטי!! ובגלל זה המשיכו לי הכאבים והם היו בטוחים שהם רואים אבן ואורולוג מומחה שלל ואמר שכנראה יצאה בקטנים והכל נקי ברוך השם. עדיין יש כאבים של אחרי ותחושות לא נעימות בעזרת השם ובזכות ברכותיו של כבוד הרב גם זה יעלם אמן. ולסיום: רציתי לומר תודה נצחית לבורא העולם מלך מלכי המלכים, שעשה לי נס במקום הזה! *’’מזמור לתודה הריעו לה’ כל הארץ: עבדו את ה’ בשמחה בואו לפניו ברננה: דעו כי ה’ הוא אלוקים, הוא עשנו ולו אנחנו עמו וצאן מרעיתו: בואו שעריו בתודה חצרותיו בתהילה, הודו לו ברכו שמו: כי טוב ה’, לעולם חסדו, ועד דור ודור אמונתו:’’* תודה רבה נצחית לכבוד הרב הצדיק יסוד עולם על הברכות היקרות המוסר והעצות הטובות שברכותיו לא חוזרות ריקם. ותודה רבה ענקית ונצחית לכל החברים היקרים מקפ"ז שכולם התפללו ולמדו ושלחו גישר וצמחי מרפא ודאגו ושלחו כל הזמן הודעות לשאול לשלומנו השם הטוב ישלם שכרכם מושלם לנצח אמן כן יהי רצון.

 • 10.05 13:26

  הרב אני רוצה לשתף אותך במשהו: אתה יצאת נגד הזמרים הפסולים והמוזיקה הפסולה. היום אני קולטת כמה הרב צדק ! ואני לא יודעת אם הוא בעצמו יודע לעומק עד כמה שהוא צדק.!! נחשפתי למידע שהאילומנטי מחדיר מסרים בשירים של זמרים פסולים. *מסרים תת הכרתיים*. !!! לא רק גלויים!!! שאם תיקח את השיר, תהפוך אותו ותאט אותו באולפן הקלטות אתה תשמע משפטים שמחדירים למוח בצורה תת הכרתית מה לעשות. אם זה עידוד לעישון, אלכוהול, רגשות שליליים שעלולים להוביל לדכאונות ואף להתאבדות ואפילו משפטים שמחדירים התחברות ללוציפר שלהם... זה נמצא בשירים של מפורסמים בארה"ב ואף מצאתי לבינתיים גם בשיר של זמרת מפורסמת בישראל. נושא מרתק. אז נפל לי האסימון כמה הרב צדק !!

 • 10.05 13:26

  לא יאומן כבוד הרב אמש בשעה 3 לפנות בוקר הבת שלי בת 7 חודשים קמה עם שיעול כבד מאוד, נזלת ירוקה, ליחה שאפשר לשמוע בבירור וקוצר נשימה וממש לא הצליחה לנשום ואף עלה לה החום, שלחתי הודעה לכבוד הרב שייברך והרב בירך, עכשיו חזרתי מהרופאה והיא אמרה שאין שום ליחה בריאות ושום אינדקציה שמעיד שהילדה סבלה מקוצר נשימה אמש. אני בהלם כבוד הרב, צדיק גוזר והבורא מקיים !! תודה לרבנו!!

 • 09.05 21:19

  שלום כבוד הרב תודה רבה ענקית אין סופית ונצחית על הברכות של הרב ידעתי שהם יפעלו ה' יתברך עשה לי נס גדול. כבר יומיים התייסרתי בצורה לא רגילה עקב אבן בכליה כאבים במותן והקרנה לכל מיני מקומות בגוף קשה להיתפנות בקיצור לא נעים בכלל. בקשתי מכבוד הרב ברכה והמצב לא הישתפר אמרתי לעצמי אין דבר כזה שברכתו של הרב לא פועלת ופינו אותי לבית חולים עם כאבים בדרך שלחתי לרב את המצב ושוב פעם הרב בירך ועדיין לא ראיתי תוצאה מידית אמרתי לעצמי רבונו של עולם מורי וריבי בירך אותי לרפואה שלמה לא יתכן שלא תשנה את הגזירה הזו! לבנתיים עשו לי בדיקות דם,שתן, שמו לי בוריד חומר הרגעה להקלה על הכאב והיה איתי יהודי יקר מהקהילה ששמו יונתן רחמימוב השם ישמרהו שעזר לי ולא עזב אותי לרגע. מחוזק התרופה בקושי הצלחתי ללכת ושלא נדבר על לעמוד כ -5 שעות, נתמכתי ע"י כסא גלגלים הודעתי לכבוד הרב שמכניסים אותי לסיטי וביקשתי ברכה שלא יהיה ניתוח ושתצא האבן היום. וכבוד הרב שלח לי *מַה יָּקָר חַסְדְּךָ אֱלֹהִים וּבְנֵי אָדָם בְּצֵל כְּנָפֶיךָ יֶחֱסָיוּן* *מה יקר חסדך אלהים. פירש בספר ארץ החיים מה יקר חסדך היסורין הבאים לאדם בעה"ז המה חסדים גדולים שממרקין עונותיו כדי לנקותו בעה"ב וז"ש ובצל כנפיך יחסיון עכ"ל* . התחזקתי מזה מאוד והבנתי עוד יותר כמה שצריך לקבל יסורים באהבה אע"פ שזה כואב ומצער והתחזקתי בבטחון בקב"ה. *וכבוד הרב שוב פעם בירך רפוש ולהמשיך לשתות גישר ואבטיח.* נרדמתי מהתרופה לכ-20 דק בערך, קמתי ופתאום לתדהמתי הרופא אומר שייש לי אבן ענקית בגודל 9 מ"מ!!! ועדיין בוחנים את הסיטי כי הוא לא היה בטוח בעצמו וכמה רופאים שהיו שם אמרו ואהוו אבן גדולה ושמעתי אותם מתלחששים הצטערתי מאוד מהבשורה. ומיד בזכות הרב מה ששלח קודם התחזקתי והתחלתי לדבר עם הקב"ה שירחם עליי ושירפא אותי שאבריא ואוכל ללכת לביתי, ושוב נרדמתי מתוך דיבורים לקב"ה ושכבוד הרב בירך כמה פעמים ולא יתכן שברכת הרב תבוא על חינם! וראיתי בעיניי ושמעתי באוזניי כל יום בשופר ניסים וישועות שהרב בירך אנשים ונושעו בניסים גדולים. נתנו לי במיון בבית חולים קרוב ל-6 ליטר נוזלים עירוי ושתיית מים מה שלא רגיל לתת. התעוררתי אחרי כ-10 דק ונגשתי לרופא ושאלתי מה קורה אמר שממתין לאורולוג שיבחן גם הוא וחזרתי למקום והתחלנו יחד לומר תהילים שיר למעלות, ומהתשישות שמתי ראש בלי לישון. ופשוט נס נס נס נס שכל המילים לא יספיקו לתאר הרופא מגיע ואומר אתה יכול ללכת לבית אין אבנים אני ויונתן המומים ושמחים ואמרתי ישר אין על הברכות של הרב אמנון יצחק שליט"א הברכה שמעלימה אבן 9 מ"מ והרופא היה המום גם כן שאין כלום וכנראה יצאה עם הקטנים לפני הסיטי!! ובגלל זה המשיכו לי הכאבים והם היו בטוחים שהם רואים אבן ואורולוג מומחה שלל ואמר שכנראה יצאה בקטנים והכל נקי ברוך השם. עדיין יש כאבים של אחרי ותחושות לא נעימות בעזרת השם ובזכות ברכותיו של כבוד הרב גם זה יעלם אמן. ולסיום: רציתי לומר תודה נצחית לבורא העולם מלך מלכי המלכים, שעשה לי נס במקום הזה! *’’מזמור לתודה הריעו לה’ כל הארץ: עבדו את ה’ בשמחה בואו לפניו ברננה: דעו כי ה’ הוא אלוקים, הוא עשנו ולו אנחנו עמו וצאן מרעיתו: בואו שעריו בתודה חצרותיו בתהילה, הודו לו ברכו שמו: כי טוב ה’, לעולם חסדו, ועד דור ודור אמונתו:’’* תודה רבה נצחית לכבוד הרב הצדיק יסוד עולם על הברכות היקרות המוסר והעצות הטובות שברכותיו לא חוזרות ריקם. ותודה רבה ענקית ונצחית לכל החברים היקרים מקפ"ז שכולם התפללו ולמדו ושלחו גישר וצמחי מרפא ודאגו ושלחו כל הזמן הודעות לשאול לשלומנו השם הטוב ישלם שכרכם מושלם לנצח אמן כן יהי רצון.

 • 09.05 21:19

  אני חייבת לשתף אותך לפני פחות משנה דברתי בעוונותי על הרב אמנון יצחק אמרתי שהוא מבלבל אנשים ושלא מתחברת והיה בחור בשם דוד צדיק אמר לי שהוא חולק עלי והיה ויכוח כמובן בנועם הוא שלח לי כמה שיעורים של הרב והתחלתי לשמוע כאילו רציתי להבין מה דוד הצדיק כל כך מחזיק ממנו ? תודה לקב"ה ששלח שליחים לחלוק עלי ושלוח לי שיעורים של הרב פתאום ראיתי משהו אחר ברב משהוא שלא ניתן להסביר במילים ראיתי את אמת שברב אמנון יצחק ראיתי כמה נלחם על עם ישראל לא מובן מאליו שאת כל החיים שלו נותן בשביל להציל עוד נשמה ועוד נשמה תודה לקב"ה שייש לנו רב כזה תודה לאבא שבשמים שזיכה אותי לתקן את הטעות המרה שלי לההכיר ולזכות לשמוע אותו כמובן שגם כל יום חוזרת בתשובה הרב אמנון יצחק שליח נאמן שליח של אמת של הקב"ה ..... מתפללת עליו שאבא שבשמים ישמור אותו ...אמן .....

 • 09.05 21:19

  שלום כבוד הרב היקר תודה הרב על הברכה הניתוח עבר בהצלחה רבה. אפילו שהייתי דרגה 1 לפני האחרונה, ואם הייתי מחכה עוד קצת היה צריך להיות לי כבר בצקת במוח ומעל העיניים, כרגע יש רק דימומים מהאף וסחרחורות וגם אני קצת מבולבל בגלל כמות חומרי ההרדמה זה יקח עוד יום יומיים עד שהכל יעבור וכל השטיפות שאני עושה אין כמו הברכה של הרב ממש קולעת בול למטרה אשרינו שזכינו

 • 04.05 21:24

  שבת שעברה עשינו את הביסים ובחסדי שמיים קיבלנו לא פחות מ3000 שקל! אם אתה יכול תפיץ בבקשה והשם ישלח שפע עד בלי די בקרוב אמן! תודה

 • 04.05 14:24

  מורי ורבי שלום וברכה רוצה להודות לך על מה שהינך אבא ומורה דרך תודה על מוסר תודה על ניתוב הדרך תודה שהחזרת אותי ואת כל מישפחתי בתשובה תודה על כל הרצאה ושיעור תודה על הזכות להישתתף בזה יחד איתכם ותודה שהשם שלח לנו שליח נאמן שמגן ושומר ועוזר ומציל רבבות נפשות בישראל היה ממש מרגש ומחזק לראות את הסירטון לעילוי נישמת הרב יעקב חי זצק"ל ויחד עם זה הלב ניפעם מהחוכמה ומהיראה אשרינו ומה טוב חלקנו שזכינו כבר 20 שנה להידבק במורנו ורבנו הקדוש והכי תודה לרבנית השם ישמור אותה שנתנה את כל כולה לעם ישראל יהי רצון שניזכה לראות יחד עם רועה הצאן שלנו את בית המיקדש ואת משיח צידקנו אמן ואמן אורך ימים ושנות חייים בטוב ובנעימים משפחת שטרית

 • 04.05 12:52

  שלום כבוד הרב השבת שעברה עשינו בסעודה שלישית סגולת הביסים כמו שכבוד הרב הביא מהאדמור מרמינוב זצ"ל ואתמול בערב ישבתי בבית עם אישתי ודיברנו על סגולת הביסים כמה זה נפלא ועובד בס"ד ופתאום מתקשר אליי יהודי ואומר לי ערב טוב מה שלומך אמרתי ב"ה תודה לאל אין תלונות אמר לי אבא שלי רוצה לתת לך במתנה את הרכב הישן שלו כי הוא קנה רכב חדש. והישן המזדה לנטיס שנת 2001 רוצה להעביר לך אמרתי תודה רבה ובאותה נשימה שאלתי במה זכיתי שמגיע לי רכב פתאום? אמר לי בזכות סגולת הביסים פלא פלאות לאחר סיום השיחה הודנו לאל יתברך שמו על החסדים שעושה איתנו בלי סוף ובלי שביקשנו ותודה רבה לכבוד הרב שליט"א על העצות, הסגולות, והברכות ה' ימלא כל משאלות ליבו של כבוד הרב לטובה ולברכה אמן כן יהי רצון.

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת