טוען...

'שופר' מסייע בשמירה על הלוחמים (עדכון מה-07/11/23)

  פורסם בתאריך: 11.10.2023, 11:09 • מערכת שופר

פרוייקט:

'הפצת חומרי יהדות לחיילים'

לתרומה ישירה דרך אתר 'שופר' לחץ כאן

או פנו לנציגי 'שופר' בטל' 03-6777779

או שלחו הודעה לווטסאפ 055-932-6868 (הודעות בלבד)

בימים א-ה בין השעות 8:30-18:00.

עדכונים אחרונים:

07/11/23

לאחר ש'שופר'

חילקו ללוחמים שנכנסו לעזה וללוחמים בגבול לבנון.

אלפי ספרונים של 'בִּטְחוֹנִי בְּצוּרִי הוּא אוֹצָרִי'!

ציציות, כיפות, תהלים וכו'... 

נשאר לנו מלאי של ספרונים!

לכן, כל מי שתרם לפרויקט הזה - מוזמן לבוא לקחת ספרונים לחלוקה לחיילים

- בהצלחה!

16/10/23

הדפסת החוברת בטחון - מהדורה מיוחדת להצלת והצלחת הלוחמים הי"ו במלחמת 'חרבות ברזל' ה'תשפ"ד 2023 וכן להשבת החטופים והנעדרים בקרוב ממש.

'שופר' ארגון להפצת יהדות יוצא במבצע חדש! הדפסת חוברת הבטחון: 'בטחוני בצורי הוא אוצרי' בעשרת אלפים עותקים!! שיחולקו חינם לעודד את רוחם של הלוחמים הי"ו

ובמקביל, כבוד הרב שליט"א התחיל בסדרת השיעורים מהחוברת הנ"ל 'בטחוני בצורי הוא אוצרי' שיעור 1 'שיעורי הצלה על ידי בטחון בה' בלבד' 15.10.2023.

לצפיה באתר שופר, ולשמיעה בשופרקול גם בקומה הכשרה בטל' 02-3724787 בשלוחה 2>4>33.

ב"ה ניתן להוריד מאתר 'שופר' את הקובץ PDF המעוצב! והמעודכן!! 208 עמודים!!! להורדה לחץ כאן.

 12/10/23

פירוט חלוקה:

179 ציציות אוגדת עזה (על גדר המערכת) (לא ניתן לצלם, לא היתה לנו גישה, חייל יצא, לקח את הציציות והכניס אליהם, כמות הציציות ניתנה לפי בקשה של חיילים שביקשו לקבל ציצית)

100 ציציות גבול לבנון - יצאו עכשיו במונית ספיישל מאשדוד אל הגבול, האנשים שם יצלמו לנו את החלוקה בוידאו ותמונות (נתתי להם גם חולצות של שופר ללבוש)

100 ציציות לבסיס מג"ב ביו"ש - עדיין לא נמסר, ממתינים לאישור כניסה.

היתרה אצלי באוטו, תחולק היום בערב לאוגדת צנחנים שממוקמת ליד באר שבע.

לכל משלוח צורפו תהילים וכיפות.

11/10/23

ב"ה חיילי צה"ל מקבלים בשמחה את המשלוח הראשון מאת 'שופר' ארגון להפצת יהדות - בזכותכם נמשיך בתנופה גדולה!

(סוף העדכונים).

הקדמה למצב

עם ישראל היושב בארץ הקודש חווה עתה צרות קשות ונוראיות וזהו זמן מטריד באופן איום! והאנשים מסביב מבולבלים ובתוך פאניקה.

אבל איפה שחלק מהאנשים רואים קשיים, אחרים רואים הזדמנויות – להתקרב להשי"ת! כמו שאמר הרב אביגדור מילר זצ"ל: 'אנחנו חייבים לנצל את הצרות שבחיינו – כדי להשיג טוב יותר!"

אז בואו ביחד נזהה את פרטי המצוות החלות בשלב זה וננצל את ההזדמנות הנפלאה הזו כל עוד אנחנו יכולים - ויהי רצון שבעזרת השי"ת זה הצער האחרון ותבוא הגאולה במהרה – אמן!

להלן שיעור מכבוד הרב שליט"א (10.10.2023) על ההתמודדות הנכונה במצב הזה

המצוות שמקיימים בשעת מלחמה

וכן 2 סרטונים שנותנים אור גדול ותקווה לעם היהודי היושב בציון

ולבינתיים... 'שופר' ארגון להפצת יהדות באהבה גדולה! הוציא אתמול (10-10-2023) משלוח של;

500 ציציות 

200 כיפות 

ומאות ספרי תהלים (כיס)

לחיילי צה"ל היקרים הי"ו

וכעת בנוסף ל-2 עצות הזהב מכבוד הרב שליט"א לחיילי צה"ל;

1 משנת 2014 (מבצע 'צוק איתן')

 לומר 3 פעמים:

'כל הכוחות בטלים אצל כוחו של הקב"ה ואפילו מעשה כשפים!' 

וה-2 משיעור בוקר הנ"ל:

לומר הפסוק: "שמע ישראל ה' א-לקינו ה' אחד" שאפילו בזכות מצוה זו - יש בידם להנצל!

נקווה בעזרת השי"ת שנתבשר בשורות טובות ולגאולת עולמים ברחמים מהרה אמן!

 

נ.ב. ב"ה בימים הקרובים יצא עוד משלוח

של אלפי ציציות!

וכן כיפות

ועוד ספרי תהלים (תהלים - נגד טילים!)

לחיילים...

 

אז הנה לכם יהודים יקרים! להיות שותפים גם במעשה חסד גדול שכזה לעסוק בגמ"ח כדברי חז"ל הקדושים זיע"א: 'הרוצה להנצל מחבלי משיח - יעסוק בתורה ובגמ"ח'

אתם מוזמנים להיות שותפים איתנו בפרוייקט:

'הפצת חומרי יהדות לחיילים'

לתרומה ישירה דרך אתר 'שופר' לחץ כאן

או פנו לנציגי 'שופר' בטל' 03-6777779

או שלחו הודעה לווטסאפ 055-932-6868 (הודעות בלבד)

בימים א-ה בין השעות 8:30-18:00.

 

לכתבות:

1. 'המצוות שמקיימים בשעת מלחמה בכוונה 'כאשר ציוה ה''' - לחץ כאן.

2. פסוקי ביטחון בעת מלחמה - לחץ כאן.

3. חוברת בטחון - מהדורה מיוחדת להצלת והצלחת הלוחמים במלחמת 'חרבות ברזל' - לחץ כאן.

 •    שיתוף   
 • תגים:

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 28.11 13:00

  כבוד הרב - ישר כח על הדרשה! (מעלת הבטחון חלק ג 27/11/23) ממש יפה מרגישים את הביטחון של כבוד הרב בהשי"ת ואיך שמלמד יפה את כולנו מי שלא שומע את הרב - ממש רחמים עליו מכל הלב! כי מי שבוטח בהשי"ת ומאמין בישועת השי"ת - אין לו שום פחד וחשש משום אדם!

 • 27.11 18:48

  רבנו הקדוש והטוב! ברוך ה' לפני כמה ימים עשיתי 'נציב יום' ל-שירי ביבס - שתחזור הביתה לשלום מהשבי עם הילדים שלה! (מהרה אמן) 2 ילדים ג'ינג'ים מתוקים אחד בן שנה כפיר והשני אריאל, הפנים שלה פשוט לא עזבו אותי, ביום של החטיפה חשבתי עליה בלי הפסקה והדבר היחיד שיכולתי לעשות למענה זה הנציב יום ברוך ה' היום הודיעו: 'שמשחררים 2 אמהות!' התכנון היה רק ילדים!! ואמרתי לעצמי: 'וואוו ששירי לא תפרד מילדיה. והם יחזרו' ובקשתי מה': 'בבקשה! שגם שירי תחזור - עשיתי 'נציב יום'! וממש עכשיו אמרו: 'שבסוף יצטרפו 2 אמהות!' בבקשה ששירי וילדיה אני ממש רוצה הלב שלי נקרע!' רבנו! אם שירי תחזור - אני אהיה מאושרת כל כך!! ואם באמת זו שירי שהחליטו לצרף 2 אמהות - זה רק בזכות ה: 'נציב יום'! אז אני מתפללת שזה שירי ואז אפרסם את הנס של הנציב יום - מקווה לבשורות הטובות. ושמתי לב שהחטופים הראשונים שחזרו היה בפרשה של רחל אמנו ע"ה וגם על זה זכיתי ועשיתי 'נציב יום' שהשי"ת ישמע לתפילות שלך ושל רחל אמנו - אמן! וב"ה קיבלתי סימן שהשי"ת הקשיב ומקשיב; הצירוף בפרשה של רחל אמנו, והחטופים חוזרים: "כֹּה אָמַר ה' מִנְעִי קוֹלֵךְ מִבֶּכִי וְעֵינַיִךְ מִדִּמְעָה כִּי יֵשׁ שָׂכָר לִפְעֻלָּתֵךְ נְאֻם ה' וְשָׁבוּ מֵאֶרֶץ אוֹיֵב" (ירמיה לא, טו) זה סימן ברור שהשי"ת מקשיב לקולכם ממש ככה!!! ויהי רצון: שזכותה של רחל אמנו ע"ה וזכותך תגן על כל עם ישראל - אמן!

 • 27.11 08:16

  בשבח והודיה להשי"ת שלום וברכה כבוד הרב שליט"א בשעה טובה אנחנו שמחים לבשר לכבודו שברוך ה' הטוב יש מועד להרצאה לרפואת תינוקות של בית רבן 4.12.23 למניינם. אין מקום בברכות לפרסם שאנחנו מגישים את ההרצאה כהכרת הטוב לקב"ה ישתבח ויתעלה שמו. על כל החסדים והטובות שעשה, עושה ויעשה עמנו. והכרת הטוב לרב שליט"א שמלמד אותנו לזכות בחיים בעולם הזה ולעולם הבא. ולכל הקהילה שתומכת בנו ללא הפסק כפי שכבוד הרב מלמד אותנו לפי התורה הקדושה. ולכל מי שעזר ותמך בנו, עם וללא ידיעתנו. יהי רצון: שה' הטוב ישפיע עליכם ועל כל עם ישראל שפע טובה וברכה כל הימים בעולם הזה ולעולם הבא וימלא כל משאלות לבכם לטובה אמן כן יהי רצון. אין-ספור תודות לא יועילו לבטא את רמת התודה שאנו חשים. יה"ר שבעזרת השי"ת שיתן לנו את הכוחות לעמוד במשימתנו לקדש שם שמים ולהמליך את הקב"ה בעולמו. לעשות לקב"ה ישתבח ויתעלה שמו נחת רוח! בעזרת ה' אמן כן יהי רצון.

 • 26.11 23:53

  שלום וברכה לרב היקר! חזרנו ברוך השם יתברך מהדרום - הבן יצא להתרעננות והלכנו לבקר אותו מיום 7/10 בחזית הלחימה ובמשימות מורכבות ביותר בהתקפה. כפי שתארתי לרב היקר שהמסר העיקרי בשיחת הטלפון ממנו היתה: ״הרגשת השגחה עליונה של האל יתברך בזכות הרב היקר!״. היום, בזמן המועט של השיח בינינו הוא תיאר לי מקרים שאינם נתפסים בשכל! כמות האירועים שהוא נקלע עליהם וחווה ניסים גלויים!! לדבריו, עם סיום הלחימה הוא אמר לי שיגיע להודות לרב היקר באופן אישי על כך. בשלב זה, ביקש להעביר את תודתו והערכתו הרבה לרב היקר! אנחנו מצטרפים לבקשה ומודים לאל יתברך ולרב היקר על ניסים שארעו וכן על ניסים בעתיד!!! תודה רבה ושבוע נפלא!!!

 • 25.11 23:03

  כבוד הרב, שיעור בוקר מבהיל! ('שבועת שווא אחת דוחה מאה זכויות' חלק ו 24.11.2023) שמגביר יראת שמים! על ענין השבועות ופגם הלשון וההלכות, וגם מה שהזכיר שם הרב על ענין ההודיה, שהכל שם ממנו וצריך יראת שמים וההשלכות של נגעים וכו' תודה לה' יתברך! שמזכה אותנו לשמוע את השיעורים ולהיזהר גם בהזכרת שמו יתברך לשווא מחכים לשמוע בלי נדר את השיעור של התשובה בענין הזה יהי רצון: שנגיע ליראת שמים אמיתית ולתשובה שלמה בכל העניינים (אמן).

 • 25.11 23:02

  בכנות: כל פעם מתגלה עוד תחומים שאינם ידועים וצריך ללמוד עוד, אשרי הזוכים להקים דרשות הרב ('נציב יום') ומתקנים את עצמם דרך זה, כי היקף המידע והתורה של הרב - זה חסד לכל! שאינם יודעים עד תכלית מה לעשות וכו' ולפחות דרך זה עוד אפשר להשלים ולתקן.

 • 25.11 23:01

  ואני חייב להגיד לרב, שבזכות השיעורים של הבטחון אני יותר שותק יותר מנסה לבלום את התגובות שלי בפרט לאנשים שאני אוהב שאני יודע שהם מבינים אותי אבל דווקא שם אני בוחר עוד יותר להיות סבלן כי אני מבין: שהכל זה מידו יתברך! כל דבר קטן, כל שיעור, כל רגע ובפרט בתוך הבית שאין מחבוא מפניו הכל אצלו כַּאורה, וזה נחמה שרק לדבר איתו מה יועילו אנשים?! ועכשיו בזכות השיעור בוקר בעזרת השי"ת בלי נדר, אשתדל עוד לומר: 'בלי נדר', שגם כשאני רואה סיעתא דשמיא אני בסה"כ בן אדם, ואף אדם לא יודע מה יקרה לו בעוד שניה, והכי חשוב זה יראת שמים שאם לפחות חזרנו בתשובה, ואנחנו אוהבים את ה', אז גם נירא מלפניו ונכבדו, כי: 'מה הועילה הנשמה בכל קנייניה עם רעה היא בעיני אדוניה?!' (רבנו יונה מגירונדי זיע"א בספרו 'שערי תשובה') ויהי רצון: שמהמקום הזה נתחזק מעלה מעלה במעלות הקדושה ולא ניתן לכוח ההרגל לשלוט (אמן).

 • 23.11 12:27

  ההרצאה (בני ברק, בטחון, 22-11-2023) היתה זריקת💉 ביטחון ישר לורידים, ובעיקר לנפש כבוד הרב!!! תודה תודה תודה

 • 22.11 19:40

  רעיונות לניטרול המנהרות (shofar.tv/videos/4129) סרטון משנת 2014 בסופו של דבר כולם מקשבים לכבוד הרב שליט"א

 • 22.11 19:15

  רבנו הקדוש והיקר לילה טוב! ראיתי מה צה''ל עושה במנהרות (חיילי צה"ל מזרימים מי ים למנהרות. (מרדכי קידר)) וזה ממש מה שאתה אמרת לפני כמה שנים! 'להכניס מים למנהרות!' אתה פשוט ראית הכל - זה מדהים, לא מפתיע אבל מדהים שתמיד ידעת אך לפעול ומה לעשות ועכשיו זה ממש קורה! רבנו, שמעתי שיעור שלך בדיסק ברכב; שעל מנת להתפלל בכוונה, יש לעקוב עם האצבע ולומר בנשימה אחת כל ברכה ולעקוב עם האצבע ובקצב של האצבע אז רוצה לשתף את רבנו שעשיתי זאת וזה בהחלט עוזר לריכוז ולקצב תפילה, אז תודה רבה תמיד על ההצעות הנפלאות והקדושות שלך!!

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים