טוען...

מי אתה אביתר מלאכי? קווים לדמותו של "אסטרונום" דהיינו אסטרונאוט

  פורסם בתאריך: 28.09.2023, 13:48 • מערכת שופר

בכתבה זו נסקור את פרצופו האמיתי של האסטרונאוט הצעיר אביתר מלאכי 

וכן, תגובה חלקית לפטפוטי הסרק של אביתר מלאכי מבית מדרשו של חן שאולוב ועמותת 'משפטיו לנגדי'

(לכתבה: 'תגובה לרחלה זיידי וחן שאולוב' – לחץ כאן)

 

בימים הקרובים ב"ה נעדכן בכתבה זו את כל תגובות הרב שליט"א לאסטרונאוט

 

עדכונים אחרונים:

תאריך: 28/9/23 היום נמסר כתב התביעה הראשון לאסטרונאוט. לצפייה בכתב התביעה המלא לחץ כאן.

 

הסיפור שלנו מתחיל כך:

האסטרונאוט האמור גילה תגלית 'מרעישה' לפני מס' חודשים שהעולם אינו כדור אלא שטוח/פיתה.

במשך הזמן ניסה לשכנע את כל סובביו שיאמינו להזיותיו ומשלא נענה בחיוב על ידיהם החליט לפנות לרב אמנון יצחק שליט"א ולנסות לשכנעו גם בתגלית האמורה. הרב כידוע שעוסק בזיכוי הרבים מבוקר ועד לילה ובכלל, הציע לאביתר בנימוס להפסיק להתעסק עם הענין הזה שלא תורם שום דבר לשום ענין ועדיף להתעסק בדברים החשובים כלימוד תורה זיכוי הרבים וכו'

משראה האסטרונאוט שכך פני הדברים התמרמר והתחיל לאיים בשיא חוצפתו על הרב שליט"א בשליחת הודעות דוא"ל שאם הרב לא 'יזרום' איתו בענין הפיתה הוא "יפתח הכל"...

והנה לכם השתשלות הענינים.

זמן רב לאחר שכבוד הרב שליט"א התעלם כמצוות התורה: "וְהִתְעַלַּמְתָּ מֵהֶם" ודרשו חז"ל: 'פְּעָמִים שֶׁאַתָּה מִתְעַלֵּם, הָא כֵּיצַד? הָיָה כֹּהֵן, וְהִיא בְּבֵית הַקְּבָרוֹת, אוֹ שֶׁהָיָה זָקֵן וְאֵינָהּ לְפִי כְּבוֹדוֹ!' 

אז הנה לנו מצווה מן התורה להתעלם! מפטפוטי הסרק של אביתר מלאכי בענין צורת כדור הארץ!!

(ראה: 'קונטרס ׳הארץ היא כדורי׳ ליקוט דברי קודשם של רז”ל שהארץ היא כדורית ואיננה שטוחה')

 

חוץ ממה שהתגלה לנו בשם מרן שר התורה הג"ר חיים קניבסקי זצוק"ל: "שאין הנ"ל מ-13 עיקרי האמונה!" (כך העיד הרב מרדכי גנוט שליט"א מחבר הלוח שנה: 'דבר בעתו' פורסם בשיעור: 'פלא יועץ: כעס' 01.09.2023). 

נ.ב. בשיעור הנ"ל פורסמו עוד 'תארים' שגדולי ישראל שליט"א כינו את האסטרונאוט הנ"ל:)

 

האפרוח החל להתפרסם בסרטונים בערוץ היוטיוב 'משפטיו לנגדי', למרות שאינו אלא 'רך בשנים!' וכפי שהתבטא מספר פעמים הרב עובדיה יוסף זצ"ל בספריו הקדושים על דומיו: 'אפרוח אשר לא נפקחו עיניו! לא יצא מקליפת הביצה!! תלמיד המבעט ברבותיו''

 

האסטרונאוט הנ"ל לא בוחל בשקרים ובעלילות דברים נגד חלק מחברי 'קהילות פז' היקרים!

וכמו שהוא תמיד אומר על הספריה בביתו "המלאה בספרים עתיקים ונדירים" אך חז"ל גילו: 'חמור הנושא ספרים' (ראה חובת הלבבות, שער עבודת האלהים, פרק ד' והבן במה דברים אמורים).

והכל על מנת להתהדר ולהתכבד כטווס נפוח, מלא נוצות שאינן שלו! ולא לשם שמים כלל!! 

ואם באנו לפרט את "מעלותיו" (סגי נהור) של הנ"ל - 'יכלה הזמן והמה לא יכלו'!

אבל מספיק לשמוע את התבטאותו הנדירה של הרב מרדכי גלאי שליט"א,

שזו השחיטה הכי מפוארת בעולם!! (קישור)

כשהנ"ל הטרידו מספר פעמים בענין כשרותה והידורה של שחיטת קפ"ז. 

וכן המליץ על פסיכיאטר לאביתר מלאכי!'

(פורסם בשיעור: 'הוא היה אומר אל תהי דן יחידי' חלקים ב' וג' 10-09-2023)

בשיעור הוקראו אימיילים מזעזעים מהאסטרונאוט

שמבזה רבנים רבים וגדולי ישראל שליט"א

כדוגמת: הרב בן ציון מוצפי, הרב מאיר מאזוז, הרב שלמה עמאר ועוד...

אבל מעצמו מחזיק לפחות 'משה רבנו'!

(פורסם בשיעור: 'רבי יהודה אומר הוי זהיר בתלמוד ששגגת תלמוד עולה זדון' 26.09.2023).

לכן אומר שמספיק ללמוד מהספרים ולא צריך רב.

 

יש עוד מילים להכביר בענינו של האסטרונאוט מחדרה

המחזיק מעצמו דור 10 לגאון מוילנא זיע"א,

שאם אכן כך הם פני הדברים, ראו נא איזה צער גורם אביו השוטר לגאון מוילנא כשאשתו היתה צריכה לזרזו לבקש מחילה מכבוד הרב שליט"א בהרצאה  ('הזהרו מן המחלוקת' בבאר שבע 2018, נקודת זמן: 1:27:51 בערך) על שדיבר לשון הרע!! (קישור)

[בתמונה: האסטרונאוט הנ"ל - מזהים? ולידו השוטר]

 

דור 10 לגאון מוילנא זיע"א... מזכיר את הבדיחה מהרב יעקב גלינסקי זצוק"ל

(מהרצאה 'על מה חרב הבית? חוסר בושה ועזות פנים כמו השסניקים' אולמי נוף עילית, מודיעין עילית 12.07.2023).

חז"ל הקדושים גילו לנו שבעקבות מעשיו המקולקלים של הבן – מתגנה אביו! (ראה יומא פו. ועוד...)

וכל שכן כאן שהאסטרונאוט לא הצליח להחזיר את אביו בתשובה!! ואפילו לא 'כחוט השערה'!!!

והוא עוד מתיימר להיות 'דור 10 לגאון מוילנא זיע"א'.

 

ולא עוד, אלא שהאסטרונאוט גרם להוצאת 2 בחורי חמד מישיבת "לדעת חכמה ומוסר" שלצערנו היום הם אינם בני תורה...

 

 

מכתב התראה בטרם נקיטת הליכים משפטיים, נשלח  ב14/7/23 - לצפיה במכתב לחץ כאן

וכמובן, תביעה משפטית שהוגשה תימסר בהקדם!

 

ב"ה עדכונים נוספים - בהמשך!

 •    שיתוף   
 • תגים:

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 21.05 12:59

  כבוד הרב ברוכים תהיו להשם (אמן) קרה לי דבר. מדהים עכשיו מאת השי"ת נכנסתי לאתר 'שופר' לתומי בחרתי לראות את הסרטון הבחורה שניצלה מהסרטן (המחלה נעלמה) שכבודו בירך אותה וכבודו אמר לה: 'שהמחלה תעבור לאשתו של אסד נשיא סוריה!' (shofar.tv/videos/15098) אני רואה את הסרטון ואחר כך נכנסתי ל: ווינט בחדשות ומה אני רואה?😱😱😱😱😱😱 שולחת לכם תמונה. [ציטוט: 'אסמה אסד, רעייתו של נשיא סוריה, שוב חולה בסרטן']

 • 21.05 11:45

  כבוד הרב היקר שלנו! רציתי לשתף: שצלצלה אלי מי שהיא ותוך כדי שאלה: 'מה קורה במצב של היום?' מה שהולך וב"ה אני מרגיעה אותה ומחזקת אותה ואומרת לה את השירה: "עבדו-עבדו-עבדו את השם בשמחה!" והכנסתי כמו שכבוד הרב אמר את שם השם באותיות והיא אומרת לי: 'חיזקת אותי!' ומברכת אותי שלחתי לה את ההרצאה שאתה שר: "עבדו את השם בשמחה!" בנוסף הסברתי לה: שיצר הרע - זה עצבות ואמרתי לה: כל יהודי מסוגל לקיים לשמור את המצוות שזה יהיה מתוך שמחה! ב"ה חיזקתיה במצוות, אני מאמינה שמדברים מכח השמחה - זה עורר לה חזק משהו!!!

 • 21.05 10:45

  מורינו ורבינו! בנוגע להרצאה בצרפת (פריז - מצוה לעלות לארץ 21.05.2024), ב"ה נולדתי וגדלתי בחוץ לארץ. ולפני 25 שנה, כשעוד הייתי רווקה, נחשפתי לקלטות וידאו של הרב. מיד הייתי מכורה להרצאות וחיפשתי עוד ועוד קלטות שהייתי רואה עד לשעות הקטנות של הלילה! ב"ה התחזקתי מאוד ופתאום הרגשתי צורך חזק לעלות לארץ הקודש! תוך כמה חודשים בסיעתא דשמיא זכיתי להגיע לבד לארץ ועם הזמן להתחתן ולהקים כאן משפחה! בעזרת הש"ית עוד אזכה להגיע לירושלים עיר הקודש!! תודה רבה לרבינו הקדוש שב"ה בזכותך זכיתי לעלות לארץ ולהתחבר לרב האמת!! ממליצה לכל יהודי הגולה להגיע לכאן ומהר!

 • 21.05 10:12

  בוקר טוב כבוד מורי ורבי. שמחה כ"כ על העצות הנפלאות שהרב נתן. כמו מים חיים ממש. ביום שישי הלכתי להשלמות אחרונות לקניות. הייתי טיפה בעצבות בגלל המצב האישי שלי ובגלל המצב בעם שלנו. ממש בכבדות כזו. ותוך כדי הליכה ב"ה נזכרתי ברב ואז כל הדרך ברגל ל 'סופר' אני שרה בשקט כמובן: "עבדו את השם בשמחה" וחוזרת מהסופר: 'מצווה גדולה להיות בשמחה' וב"ה הכל עבר. חזרתי לעצמי. וב" היתה שבת נפלאה. יה"ר שהשי"ת יברך את הרב - אמן.

 • 21.05 10:10

  איזה זכויות שהרב מדבר ומתיישבים על לב השומע וב"ה עולים לארץ הקודש איזה כיף לאברהם יצחק ויעקב עליהם השלום זכותם יגן על כל זרע ישראל ועלינו - אמן ואמן! איך הם מתענגים כל המצוות האלו מתוסף עוד ועוד לנשמותיהם היקרות מפז ונשמת משה רבנו עליו השלום איזה עונג כמה מענגים בניו יתברך את הקדושים הנוראים הללו ובסוף בעקב בא הרב ונותן לנחש בדור העקב ביס בעקב ותכף נגמר לנחש הסיפור ועם הקודש שיזכו במהרה יזכו לשמוח ביחוד שמו ולרקוד עם קדושי עליון במהרה בימינו (אמן) והרב וודאי יעשה 'צעד תימני' עם אבותינו הקדושים ומשה ואהרון ודוד ושלמה אשרי העיניים שיזכו לראות זאת במהרה בימינו - אמן ואמן חזק וברוך גיבור החיל ברוך תהיה - אמן ואמן.

 • 21.05 10:09

  הרב ? אין עליך בעולם ! ! ! בלי לשמוע את ההרצאה של היום (פריז - מצוה לעלות לארץ 21.05.2024) אני כבר מבין מה תהיה התוצאה... שבעזרת השי"ת יעלו יהודי צרפת לישראל... (אמן) אין על אהבת ישראל של הרב שלנו! פשוט אוהבים אותך, נושמים אותך ומחכים ומצפים לראותך בארץ הקודש אחרי השליחות בחו"ל. שיהיה בהצלחה בקרוב הלבבות! (אמן) אוהבים!

 • 21.05 10:08

  ההרצאה היום (פריז - מצוה לעלות לארץ 21.05.2024) ממש שידור ישיר מהשם יתברך! לברוח מכאן, ישר לארץ ישראל ואני מחפשת בתים בטרוף וחושבת: אולי ליד ירושלים? וכל מיני הצעות וכשאמרת: אפילו לגור ברמאללה ולא להישאר בחו"ל! אז קיבלתי את הביטחון בעזרת השי"ת!! איפה אגור? עדין לא ברור, אבל עוד חודש וחצי ב"נ, אני בארץ ישראל! תודה על ההרצאה ששודרה היום 'כל העולם נברא בשבילי!' 🙂 ובטוחה שהרבה יהודים מרגשים כמוני, שהגיע הזמן לעלות מהגולה ודרך רחל אמנו והפעם לבקש רחמים וברכות על זכותנו לשוב ארצה לארץ הקודש. בטוחה שכל מי ששמע את השידור הערב וגר בחו"ל, התוצאה בעזרת השי"ת תהיה פירות משובחים, נחת לשם יתברך ממש ואני מציגה בפה מלא שברגע שכף רגלי תגע בארצי הקדושה אומר: 'ב"ה בזכות רבנו הקדוש הרב אמנון יצחק שליט"א - הגעתי לארץ ישראל!'. ושכל עם ישראל בזכות רחל אמנו ובזכותך יגיעו לארץ ישראל אמן כן יהיה רצון.

 • 21.05 10:06

  כבוד הרב, יה"ר שהשי"ת ישמרכם (אמן) איזה הרצאה מרנינה ומענגת את הלב השומע 💕 (צרפת 20.5.24 פריז - מצוה לעלות לארץ shofar.tv/lectures/1602) יהי רצון: שכל היהודים שהיו יקשיבו ויעלו ארצה (אמן) הסרטון שהוקרן - היה ממש מרטיטטט את הלבבות כמה יהודים יא בא באייי איזה עבודת קודש כבודו עושה לאורך כל השנים 💥כבודו אמר שהמשיח יכניס שמחה לעולם די למבין💥 כבודו, יה"ר שישמרכם הבורא, כל הברכות שברכתם תבורכו (אמן) ברוך השם שרנו: "עבדו" עם כבודו ביחוד עם שם השם יה"ר שנזכה לישועות וברוכים תהיו להשי"ת (אמן).

 • 20.05 23:54

  תודה רבה כבוד הרב ב"ה הרצאה מדהימה ולעניין (צרפת 20.5.24) נתתם לי להרגיש שמחה גדולה שאני גר בארץ הקודש! ורוצה להוסיף 'מחילה!' שאני לא מודה לרב אחרי כל הרצאה ושיעור לפעמים 'לא יוצא'... אז אומר מעכשיו ולעתיד: 'תודה!' ענקית על כל השיעורים שמחזיקים ומשמחים אותי בין בנסיעה בין בעבודה וגם בערב שבת כשמבשלים ומנקים - זה נותן כל-כך הרבה תוכן ומשמעות לחיינו ביום יום יה"ר שה' יתברך יברך אותכם ואת כל משפחתכם בכל מכל כל (אמן).

 • 20.05 23:44

  ב"ה לקראת ההרצאה בצרפת (20.5.24) מעל 3 שבועות אני מנסה להשיג מספר לתרגום ההרצאה ע"י מערכת מיוחדת - ללא הצלחה. הגיע יום ההרצאה ושאלתי את הרב: 'מה עושים? אין טלפון לתרגום! וזה (ח"ו) נזק משמעותי'. הרב אמר לי: 'תשיר יחד איתי: "עבדו את ה' בשמחה..." דקות לאחמ"כ קבלתי 3!!! מספרי טלפון. חסדי ה' הטוב תודה רבה❤️.

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים