טוען...

קרן ההסעות להרצאותיו של הרב שליט"א

  פורסם בתאריך: 13.11.2023, 10:00 • מערכת שופר

הלוגו החדש של קרן ההסעות! יוצא לדרך, 

כי אהבת חינם כזו - לקרב יהודים לאביהם שבשמים, דרך הסעות - חינם! להרצאות הרב אמנון יצחק שליט"א - זו בודאי הדרך אל הגאולה!!!!     

 

יהודים יקרים!

זה הזמן שלכם לעשות היסטוריה! עם 'קרן ההסעות' עם 4 הסעות חדשות מערים שונות כדי להביא בעזרת ה' קהל רב להרצאותיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א בכמה ערים; נשר ונתיבות מצפון ומדרום! 

קרן ההסעות מאחד את עם ישראל - בזכויות לאין שיעור! 

מי עוד רוצה להיות שותף בפרויקט שסחף את 'קהילת יעקב'! ולתרום להסעות חינם!

 

הסעות חינם של קרן ההסעות מרכז קפ"ז יוצאים מבני ברק ואשקלון להרצאתיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א בכמה ערים!

המעלה הגדולה שבצדקוֹת היא 'פדיון שבוים'! (ראה סרטון: 'מצוות פדיון שבויים' (נחת רוח בבלגיה מרגש) מדור 'הכה את המומחה')

וזה נקרא גם: 'מחיה המתים!' (ראה קליפ: 'שבחם של מזכי הרבים ומעלתם הנשגבה' [מקסיקו סיטי 2002] | מדור: 'חוזרים בעבר')

וכן הזכיה של אלו המגיעים להרצאות כבוד הרב, שהקב"ה מרפא את אבריהם ברטיה אחת

כהבטחת הנביא: "הַטּוּ אָזְנְכֶם וּלְכוּ אֵלַי שִׁמְעוּ וּתְחִי נַפְשְׁכֶם" (ישעיה נה, ג)

 הצטרפו אלינו עוד היום!

 

ובברכת כהנים נאמר: "יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיךָ וִיחֻנֶּךָּ" (במדבר ו, כה)

ופרש רבנו יונה זיע"א: 'כי תאוות הצדיקים מן ההצלחות - להפיק רצון מה' ושיחפוץ בהם'

 הפרסום יהיה על גבי משאית במשך 3 חודשים - 1,500 ש"ח

המדבקה בסכום של 1,500 ש"ח

סה"כ פרויקט 3,000 

כל המעוניינים להיות שותפים בפרויקט האדיר

זה הזמן!!⏰

 

ומאחורי הקלעים...

 

'כבוד הרב, רבנו אמנון יצחק שליט"א

אני רואה זכות כל רגע לעשות החסד הזה של קרן ההסעות להרצאות כבוד הרב שליט"א עם קרן התורה! כפי שרבינו יונה זיע"א מסביר בעיקר 17, על קידוש ה', 

אני מתבוננת: איפה הייתי! ומה אני עושה היום...! והיכן מחשבותי בזכות התשובה, לאן נסעתי, מה שמעתי, איזה הבלים ושטויות התעסקתי... והיום!!! - זה זכות משמים! 

אני עוד חשבתי שאמשיך לדוקטורט! אחרי גמר תואר שני מחקרי, עמדתי לקבל תעודה בפורום של סטודנטים מהאוניברסיטה העברית תואר ראשון שני! 

אך כששמעתי את כבוד הרב משיב לסטודנטית שדיברה על דיפלומה על רואת חשבון, - הסרטון הזה שהותיר עד היום רושם בנשמתי! ועד היום משאיר אותי בעולם בתשובה ועוד רצון למסור נפש לכלל!

תשובת הרב שליט"א היתה לסטודנטית: "צריך להכין דיפלומה לעולם הבא!"

 ובאמת זה תיקון גדול לנפש ולתיקון המידות שאין כדוגמתו לחזור בתשובה, 

אז לכן סרבתי לקחת את התעודה ואמרתי לפרופסור: 'שאני לא מגיעה לדבר על המחקר בנוכחות הרבים ולהיות שותפה במעמד של חילול ה' ח"ו!' 

כבת ישראל כשרה! הויתור שהעניק לי ה' זה הזכות לפעול למען קידוש ה' - שזה תיקון גדול על העוון החמור ביותר ב-4 חלוקי הכפרה שכבוד הרב מלמד.

אני רוצה להודות לכבוד הרב, הצדיק, החכם, הקדוש, הפרוש, שלא היה כדוגמתו, גדול המחזירים בתשובה בעם ישראל - שאין אפשרות בדמיון לתפוס מה גודלו, וטוב שאנחנו לא יודעים, אחרת היתה בהלה גדולה לאחוז זאת.

תודה ענקית על החסד לנשמתי ולמשפחתי

בדבר הכי נעלה: חזרה בתשובה! שהיא עבודה יומיומית ב: "קִרֲבַת אֱלֹהִים לִי טוֹב!" (תהלים עג, כח)

ה' ישמור את כבוד הרב, והלוואי ונמשיך להיות תמיד מן הזוכים לחזק ידי אנשי האמת ולנשא ראשם!

אמן! ואמן!!

 

המעונינים להגיע להרצאת הרב בהסעה המאורגנת בחינם מכל חלקי הארץ ניתן להתקשר ל: 'קרן ההסעות' 054-482-3150

 

פרויקט זה הינו פרטי ואינו קשור ישירות לארגון 'שופר'.

 

 •    שיתוף   
 • תגים:

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 27.11 18:48

  רבנו הקדוש והטוב! ברוך ה' לפני כמה ימים עשיתי 'נציב יום' ל-שירי ביבס - שתחזור הביתה לשלום מהשבי עם הילדים שלה! (מהרה אמן) 2 ילדים ג'ינג'ים מתוקים אחד בן שנה כפיר והשני אריאל, הפנים שלה פשוט לא עזבו אותי, ביום של החטיפה חשבתי עליה בלי הפסקה והדבר היחיד שיכולתי לעשות למענה זה הנציב יום ברוך ה' היום הודיעו: 'שמשחררים 2 אמהות!' התכנון היה רק ילדים!! ואמרתי לעצמי: 'וואוו ששירי לא תפרד מילדיה. והם יחזרו' ובקשתי מה': 'בבקשה! שגם שירי תחזור - עשיתי 'נציב יום'! וממש עכשיו אמרו: 'שבסוף יצטרפו 2 אמהות!' בבקשה ששירי וילדיה אני ממש רוצה הלב שלי נקרע!' רבנו! אם שירי תחזור - אני אהיה מאושרת כל כך!! ואם באמת זו שירי שהחליטו לצרף 2 אמהות - זה רק בזכות ה: 'נציב יום'! אז אני מתפללת שזה שירי ואז אפרסם את הנס של הנציב יום - מקווה לבשורות הטובות. ושמתי לב שהחטופים הראשונים שחזרו היה בפרשה של רחל אמנו ע"ה וגם על זה זכיתי ועשיתי 'נציב יום' שהשי"ת ישמע לתפילות שלך ושל רחל אמנו - אמן! וב"ה קיבלתי סימן שהשי"ת הקשיב ומקשיב; הצירוף בפרשה של רחל אמנו, והחטופים חוזרים: "כֹּה אָמַר ה' מִנְעִי קוֹלֵךְ מִבֶּכִי וְעֵינַיִךְ מִדִּמְעָה כִּי יֵשׁ שָׂכָר לִפְעֻלָּתֵךְ נְאֻם ה' וְשָׁבוּ מֵאֶרֶץ אוֹיֵב" (ירמיה לא, טו) זה סימן ברור שהשי"ת מקשיב לקולכם ממש ככה!!! ויהי רצון: שזכותה של רחל אמנו ע"ה וזכותך תגן על כל עם ישראל - אמן!

 • 27.11 08:16

  בשבח והודיה להשי"ת שלום וברכה כבוד הרב שליט"א בשעה טובה אנחנו שמחים לבשר לכבודו שברוך ה' הטוב יש מועד להרצאה לרפואת תינוקות של בית רבן 4.12.23 למניינם. אין מקום בברכות לפרסם שאנחנו מגישים את ההרצאה כהכרת הטוב לקב"ה ישתבח ויתעלה שמו. על כל החסדים והטובות שעשה, עושה ויעשה עמנו. והכרת הטוב לרב שליט"א שמלמד אותנו לזכות בחיים בעולם הזה ולעולם הבא. ולכל הקהילה שתומכת בנו ללא הפסק כפי שכבוד הרב מלמד אותנו לפי התורה הקדושה. ולכל מי שעזר ותמך בנו, עם וללא ידיעתנו. יהי רצון: שה' הטוב ישפיע עליכם ועל כל עם ישראל שפע טובה וברכה כל הימים בעולם הזה ולעולם הבא וימלא כל משאלות לבכם לטובה אמן כן יהי רצון. אין-ספור תודות לא יועילו לבטא את רמת התודה שאנו חשים. יה"ר שבעזרת השי"ת שיתן לנו את הכוחות לעמוד במשימתנו לקדש שם שמים ולהמליך את הקב"ה בעולמו. לעשות לקב"ה ישתבח ויתעלה שמו נחת רוח! בעזרת ה' אמן כן יהי רצון.

 • 26.11 23:53

  שלום וברכה לרב היקר! חזרנו ברוך השם יתברך מהדרום - הבן יצא להתרעננות והלכנו לבקר אותו מיום 7/10 בחזית הלחימה ובמשימות מורכבות ביותר בהתקפה. כפי שתארתי לרב היקר שהמסר העיקרי בשיחת הטלפון ממנו היתה: ״הרגשת השגחה עליונה של האל יתברך בזכות הרב היקר!״. היום, בזמן המועט של השיח בינינו הוא תיאר לי מקרים שאינם נתפסים בשכל! כמות האירועים שהוא נקלע עליהם וחווה ניסים גלויים!! לדבריו, עם סיום הלחימה הוא אמר לי שיגיע להודות לרב היקר באופן אישי על כך. בשלב זה, ביקש להעביר את תודתו והערכתו הרבה לרב היקר! אנחנו מצטרפים לבקשה ומודים לאל יתברך ולרב היקר על ניסים שארעו וכן על ניסים בעתיד!!! תודה רבה ושבוע נפלא!!!

 • 25.11 23:03

  כבוד הרב, שיעור בוקר מבהיל! ('שבועת שווא אחת דוחה מאה זכויות' חלק ו 24.11.2023) שמגביר יראת שמים! על ענין השבועות ופגם הלשון וההלכות, וגם מה שהזכיר שם הרב על ענין ההודיה, שהכל שם ממנו וצריך יראת שמים וההשלכות של נגעים וכו' תודה לה' יתברך! שמזכה אותנו לשמוע את השיעורים ולהיזהר גם בהזכרת שמו יתברך לשווא מחכים לשמוע בלי נדר את השיעור של התשובה בענין הזה יהי רצון: שנגיע ליראת שמים אמיתית ולתשובה שלמה בכל העניינים (אמן).

 • 25.11 23:02

  בכנות: כל פעם מתגלה עוד תחומים שאינם ידועים וצריך ללמוד עוד, אשרי הזוכים להקים דרשות הרב ('נציב יום') ומתקנים את עצמם דרך זה, כי היקף המידע והתורה של הרב - זה חסד לכל! שאינם יודעים עד תכלית מה לעשות וכו' ולפחות דרך זה עוד אפשר להשלים ולתקן.

 • 25.11 23:01

  ואני חייב להגיד לרב, שבזכות השיעורים של הבטחון אני יותר שותק יותר מנסה לבלום את התגובות שלי בפרט לאנשים שאני אוהב שאני יודע שהם מבינים אותי אבל דווקא שם אני בוחר עוד יותר להיות סבלן כי אני מבין: שהכל זה מידו יתברך! כל דבר קטן, כל שיעור, כל רגע ובפרט בתוך הבית שאין מחבוא מפניו הכל אצלו כַּאורה, וזה נחמה שרק לדבר איתו מה יועילו אנשים?! ועכשיו בזכות השיעור בוקר בעזרת השי"ת בלי נדר, אשתדל עוד לומר: 'בלי נדר', שגם כשאני רואה סיעתא דשמיא אני בסה"כ בן אדם, ואף אדם לא יודע מה יקרה לו בעוד שניה, והכי חשוב זה יראת שמים שאם לפחות חזרנו בתשובה, ואנחנו אוהבים את ה', אז גם נירא מלפניו ונכבדו, כי: 'מה הועילה הנשמה בכל קנייניה עם רעה היא בעיני אדוניה?!' (רבנו יונה מגירונדי זיע"א בספרו 'שערי תשובה') ויהי רצון: שמהמקום הזה נתחזק מעלה מעלה במעלות הקדושה ולא ניתן לכוח ההרגל לשלוט (אמן).

 • 23.11 12:27

  ההרצאה (בני ברק, בטחון, 22-11-2023) היתה זריקת💉 ביטחון ישר לורידים, ובעיקר לנפש כבוד הרב!!! תודה תודה תודה

 • 22.11 19:40

  רעיונות לניטרול המנהרות (shofar.tv/videos/4129) סרטון משנת 2014 בסופו של דבר כולם מקשבים לכבוד הרב שליט"א

 • 22.11 19:15

  רבנו הקדוש והיקר לילה טוב! ראיתי מה צה''ל עושה במנהרות (חיילי צה"ל מזרימים מי ים למנהרות. (מרדכי קידר)) וזה ממש מה שאתה אמרת לפני כמה שנים! 'להכניס מים למנהרות!' אתה פשוט ראית הכל - זה מדהים, לא מפתיע אבל מדהים שתמיד ידעת אך לפעול ומה לעשות ועכשיו זה ממש קורה! רבנו, שמעתי שיעור שלך בדיסק ברכב; שעל מנת להתפלל בכוונה, יש לעקוב עם האצבע ולומר בנשימה אחת כל ברכה ולעקוב עם האצבע ובקצב של האצבע אז רוצה לשתף את רבנו שעשיתי זאת וזה בהחלט עוזר לריכוז ולקצב תפילה, אז תודה רבה תמיד על ההצעות הנפלאות והקדושות שלך!!

 • 22.11 16:01

  "בֵּן פֹּרָת יוֹסֵף בֵּן פֹּרָת עֲלֵי עָיִן" 'אלופו של עולם' שלח לנו שליח! גאון הגאונים - שהרצאותיו הולכות ומתעצמות; הן בתוכן והם בחוכמה - בעומק חכמת התורה הקדושה, 'דברי אלוקים חיים' - 'כמעיין המתגבר' המשקה נשמות צמאות בצימאון אינסופי, בהרצאות ארוכות ומענגות המחזיקות את הקהל בכף היד - מהופנטים. אשרינו שזכינו! (יהי רצון ש) ה' יחדש את כוחותיו, יאריך ימיו ושנותיו בנעימים, בבריאות איתנה, הוא וכל אשר לו. לגאולה הקרובה בעזרת ה' יתברך (אמן!). תודה רבה לכם וברוכים תהיו.

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים