טוען...

בפעם ה-3 השסניקים הארורים מפריעים להרצאה במודיעין עילית!

  פורסם בתאריך: 20.08.2023, 12:20 • מערכת שופר

בס"ד

התקיימה הרצאתו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א

בעיר מודיעין עילית

לפניכם הקליפ המתאר זאת בקצרה: 'הכל עתיד להתפרסם - לפני כולם!!!'

 

'על מה חרב הבית? חוסר בושה ועזות פנים כמו השסניקים' 

 תאריך פרסום: 12.07.2023

בראשי פרקים רואים ושומעים את נסיונותיהם הנואלים של השסניקים הארורים בהפרעת ההרצאה במהלך הדברי א-לקים חיים מפיו של כבוד הרב שליט"א בעיצומם של ימי בין המצרים!!

וכן במהלך השו"ת עם בחור שמבקש להכיר ולדעת את א-לקיו

והשסניקים הארורים בלי בושה!!! עוקרים תורה כבר עשר שנים - רח"ל!

 השסניקים שואגים כחיות טרף! (פעם 1) (00:07:03)

 השסניקים שורקים ומנסים להפריע! (פעם 2) (00:21:56)

 השסניקים שורקים ומנסים להפריע! (פעם 3) (00:22:33)

 השסניקים שואגים כחיות טרף! (פעם 4) (00:25:44)

 השסניקים שואגים כחיות טרף! (פעם 5) (00:26:14)

 השסניקים שואגים כחיות טרף! (פעם 6) (00:26:52)

 הערת הרב שליט"א ל"מוחים": 'מורא שמים כמורא בשר ודם!' כי יש בושה - חוץ מהמוחים בחוץ...! (00:28:25)

 השסניקים שואגים כחיות טרף! (פעם 7) (00:28:38)

 השסניקים שואגים כחיות טרף! (פעם 8) (00:29:04)

 השסניקים שואגים כחיות טרף! (פעם 9) (00:30:05)

 השסניקים שואגים כחיות טרף! (פעם 10) (00:31:47)

 השסניקים שורקים ושואגים כחיות טרף! במשך דקות ארוכות!! (פעם 11) (00:31:59)

 השסניקים שואגים כחיות טרף! (פעם 12) (00:33:57)

 השסניקים שואגים כחיות טרף! (פעם 13) (00:35:31)

 השסניקים הארורים מפוצצים את ההרצאה - עוקרי תורה רח"ל! (01:15:27)

[למרות המשך מעשיהם הנלוזים והשפלים של השסניקים בקריעת מודעות בהרצאה זו, הם עדיין ממשיכים - רחמנא לצלן! וכבר ידוע מה שאחז"ל (סנהדרין פרק חלק) על הפסוק (משלי יא כו) 'מֹנֵעַ בָּר יִקְּבֻהוּ לְאוֹם, וּבְרָכָה לְרֹאשׁ מַשְׁבִּיר - אמר רב חנא בר ביזנא אמר רבי שמעון חסידא כל המונע הלכה מפי תלמיד אפילו עוברין שבמעי אמו מקללין אותו ובמדרש (משלי יא כד) מובא שמלאכים ינקבוהו ככברה!!! (כל מי שהוא מונע ללמוד תורה בעולם הזה, עתידין מלאכי השרת לעתיד לבוא לנקוב אותו ככברה)]

ולמרות התלישת מודעות בישוב חשמונאים לקראת ההרצאה במודיעין עילית או שמרססים עם ספרי צבע...!

ולמרות שבאו רבים כדי להפריע (אומנם לבושים שחור לבן ונראים כחרדים...)

התקיימה בס"ד הרצאה נפלאה! על אפם וחמתם!!

ע"פ הספר 'הראנו בבנינו' מאת הרב אברהם חנונו שליט"א מלייקווד – ישר כוחו! (לכתבה על ספריו – לחץ כאן)

סיבת החורבן – שלא היה להם בושת פנים (עמודים קיא-קכה)

(לפירוט הנקודות זמן ועוד ראה ב'ראשי פרקים')

להלן חלק מהתגובות מחאה של היהודים היקרים מפז' שמוחים מחאה נמרצת במעשיהם השפלים של השסניקים האומללים!

חיזוק: שלום וברכה כבוד הרב! ראיתי הערב חלק מההרצאה במודיעין, והצטערתי לראות ששככה בחורים הרסו והפסיקו את ההרצאה. אני שולח לך מפה חיזוקים ואני אוהב אותך ותמשיך להגדיל את הקב"ה בעולם - אמן. כבוד הרב! איך אפשר להפסיק עם השנאת חינם? איך הקב"ה מצפה לתקן את זה כאשר כל המדינה בוערת בשנאה אחד כלפי השני?! האם זה אפשרי?

---

לילה טוב רבינו! כואב לראות מה היה בהרצאה אתמול , פעם זה היה 'מכעיס' בלשון המעטה אבל אחרי השיעורים והלימודים עם הרב זה רק מכאיב ומעלה רחמים! אני בטוח שבימים אלו מידת הדין רוצה לשלוט אבל לא ניתן לה וכעצת ברוריה נתפלל לחזרה בתשובה של כולם, כמו שמלמדנו רבינו. בד בבד אנו מוחים על כבוד התורה ועל כבודו של רבינו. נ.ב. היה יפה לראות שהרב ביקש להמשיך את השיחה עם הבחור בטלפון, ממוקד מטרה.

---

שלום וברכה!! רציתי למחות מחאה נמרצת על חמומי המוח שעצרו וניטרלו את ההרצאה של הרב הערב במודיעין עילית. באולם נוף עילית. הרב אהוב מאוד עלי. ואני רוצה לומר: שאני אתכם וכואב את הפסד ההרצאה! הייתי בהרצאה (מ20:00). יצאתי לשתות וחזרתי. ואז החלה המהומה של חמומי המוח. שלכם. ר. ו. (השם שמור במערכת) תושב מודיעין עילית. נ.ב. תרמתי 100 ש"ח הערב לארגון היקר והקדוש. שיהיה בהצלחה בכל. חזק חזק ותתחזקו!!! - אמן.

---

אשתי צעקה עליהם. ומחתה בזמן המהומה!!! הרב מקדש שם שמים. ושבר את קליפת הכפירה ב40 שנה האחרונות. כאברהם אבינו שגרם לאנושות להאמין באל. חזק חזק ותתחזקו!!!

---

בוקר טוב כבוד הרב היקר? אני לא מקנאה בעיר מודיען עלית אם אלה בני הישיבה שלומדים שם ? במקום לייקר תורה בוזי תורה!! אוי להם ?

---

כבוד הרב שלום! ראיתי אמש את השדור החי ממודיעין עילית, יצא שדברת על עזי מצח, חיכיתי בתקווה לאור דבריך אולי יכנסו בליבם הדברים, ותתעורר היראת שמים! ויבינו: איזה עוקרי תורה הם! ולמה הם גורמים ויפחדו, פשוט נשארתי בהלם! כעס! והצטערתי שלא הייתי שם למחות בהם!וממש להוציא אותם מהאולם! מוחה בכל מי שהיה שם! מוחה בכל מי שארגן את האוטובוסים שהביאו אותם! פשוט רוע לב בהתגלמותו לטרוח כך למלא אוטובוסים להפריע לדברי תורה! ממש החטאת הרבים! עצוב ומקומם! התמונה שיש ביצה על הרכב של מתנדב שופר היקר!

 

פשוט הלם כאב לי בלב! ושוב הצטערתי שלא הייתי שם! אני דמעתי מממש שקמת מהכסא ונאלצת לעזוב ומבקשת ממך סליחה על כך, נקרע לי הלב לגזרים שקמת מהכסא! התפללתי לה׳ שלא יאונה לך שום רע שלא יצליחו חלילה להתקרב אליך!

נפעמתי מכושר הרכוז שלך והדבקות בה׳ שהצלחת להמשיך לדבר בלי להתבלבל! ולהצליח להתעלם מהם! ולשתוק! אשריך איזה מידות! אמרתי בלב: 'הלוואי עליי להצליח ככה להתעלם ולהתרכז בהרצאה ולשתוק!!!' יודעת שה׳ אתך, הוא תמיד אתך, רק לצדיקי אמת יש בזיונות! ושכרך גדול בשמים על מה שקרה אמש ובכלל, אני עדין בהלם ובבושה שכך מתנהגים לומדי תורה! ספגת הכל. בשתיקה! הכל למען כבוד ה׳ ותורתו!

שוב מבקשת: 'סליחה!' על מה שהיה אמש ומחזקים אותך ואוהבים אותך בלב ובנשמה. אתה הרועה צאן שלנו! הקב״ה יתן לך בריאות וכוחות! ונמשיך לרומם את האמת ב״ה ולהשפיל את השקרנים!

"וְכַאֲשֶׁר יְעַנּוּ אֹתוֹ כֵּן יִרְבֶּה וְכֵן יִפְרֹץ" - אמן!

---

ככל שהרב היקר מצליח בהצגת האמת בהיבטים מגוונים, כך הקנאה והשנאה גוברת של הפלגים האחרים, האמת המוחלטת עם הרב היקר, לבסוף רק היא תנצח!!!

---

הדף היומי דף נה (במסכת גיטין) קמצא ובר קמצא חרב מקדשא. ובגמרא מפורש עיקר הכעס על אלו שלא מיחו. ומה שקרה אמש במודיעין עילית ולא קמו רבנים למחות. ה' ירחם עליהם הם וודאי יתנו את הדין. "ואתה לך בכוחך זה להציל את ישראל" 'וכל אויביך וכל שונאיך מהרה יכרתו' הם ירדו מטה מטה ואתה תעלה מעלה מעלה! ה' איתך בכל אשר אתה עושה.

---

שלום עליכם כבוד מורי ורבי אלופי ומיודעי! אשריכם שזכיתם גם הלילה שוב להיכנס למעוז השליטה של עדת קורח מבלי להסס, ואת אור הקדושה על דגל לנוסס. מי עוד כגדול הדור רבנו שליט"א המסוגל לעמוד איתן מול שלוחי הסיטרא, הלו ודאי שזהו מלך המשיח שאת השטן בא להדיח. המשיכו דרכיכם ביתר עוז ושאת, כי את השטן אתם עתידים מהרה לשחט. הננו מוחים על ביזוי כבוד חכמים ומתביישים שהשטן על עצמו הלביש בגדי לבנים ואת דרשת גדול הדור ניסה להעלים. אנו מורים מכאן לעולם אותם ארורים שלקודש מפריעים הם לא הדוגמה לעבד נאמן, אלא רק עובדי השטן במלבוש לבן. ישר כוח לגדול הדור ולצוות המסור המאירים לעולם את הדרך והמסלול.

---

בוקר טוב כבוד הרב היקר! אני גם מוחה בכבוד תלמיד חכם פשוט בושה מה שקרה במודיעין עילית מקודם ראיתי. אשריך! שאתה ממשיך למרות הכל להפיץ תורה ולהאדירה לשם שמים אנחנו איתך ❤️ אוהבים מאוד

---

ראינו את המשך השנאה בחינם של בני עוולה חסרי דיעה רשעי המאה חסרי חמלה המתנכלים לדברי אמת משנאת תוכחה ונושאים פני רבניהם למרות שקריהם נגד ההלכה. לכן באתי בדלותי לכתוב לרב ברכה, זאת למרות שפלותי הרבה לאין תיאור אשר רק אנוכי אדע וגדולת הרב לאין שיעור אשר מי לא שמע, אך לימדונו חכמינו ש: 'ברכת הדיוט לא תהי קלה' ומייחול לה' א-לוקינו לא תצא תקלה. לכן בחסד ה' עלי אכתוב תפילה קצרה ואקוה לה' שתתקיים במהרה: 'לרבי אמנון צדיק האמת הבלתי נכזב - יחזק ה' א-ל העולם את ידי כבוד הרב, ובקרוב ממש יהיה על כולם נאהב. יהיה עם פיו בכל מאמריו - ולא תכנס שום שגיאה בדבריו, שיבואו בדין מתנגדיו - וכספיהם יעבור אליו, יפוצו ויתקוטטו ביניהם שונאיו - וכל ישראל יראו במפלת אויביו, שירבה למאוד כספו ויחזק לעד גופו - ותתרומם קרנו מסוף העולם ועד סופו, שנזכה להכיר טובה על רוב חסדיו - ולוּ במעט להחזיר על גודל מפעליו, אסיים בתודה לה' הא-ל הגדול - משען ומבטח המעלני מן השאול, שלמרות סכלותי והשקר אשר בקרבי - ולמרות שרחקתי במאוד מלזכות ליבי, את האמת בכל זאת ממני לא החביא - ולא הרחיקני מדברי האמת של רבי'.

---

*שלום כבוד הרב אמנון יצחק שליט״א.* אני מוחה נמרצות כנגד ביזיון תלמיד חכם ועקירת התורה של עוקרי התורה השסניקים היום בהרצאה במודיעין עילית, ולפני שבוע בעיר נתיבות (ראה סיקור בהרצאהוסרטון), אנחנו אוהבים אותך כבוד הרב ומבקשים מהקב״ה שימשיך לתת לרב כוח להפיץ את האמת כנגד עולם ורבני השקר של הדור עד שתבוא הגאולה אמן.

*בעקבות עקירת התורה שהיה החודש בנתיבות והיום במודיעין עילית של עוקרי התורה אני לוקח על עצמי לארגן הרצאה בעזרת ה׳ בעיר לוד על אפם וחמתם של עוקרי התורה השסניקים*

---

'אין חדש תחת השמש' שמים לב? התאריך של היום וזה אותו דבר, רשעים ארורים! כתבה מ 2016 ('מהומה במודיעין עילית: הרב אמנון יצחק מסר שיעור ומאות ניסו לפרוץ פנימה. מהומת ענק במודיעין עילית • הרב אמנון יצחק מסר שיעור באולמי 'נוף עילית' בעיר', מאות בחורי ישיבה התגודדו בחוץ, הפגינו וניסו לפרוץ פנימה • בסיום השיעור ניסו למנוע את יציאתו, אך הרב הצליח לחמוק ללא פגע • קרדיט: אתר 'בחדרי חרדים' איציק אוחנה, ט"ו אייר תשע"ו 23/05/2016)

---

שלום עליכם כבוד מורנו ורבינו! כעת ראיתי את ההרצאה שהתקיימה אתמול במודיעין עילית ואני רוצה לומר לכבוד הרב: 1. אני מוחה על ביזיון התורה וביזיון תלמיד חכם. 2. ברוך השם שזיכנו להסתופף בצלו של כבוד רבינו. 3. ככל שדברים מעין אלו מתרחשים האמת הולכת ומתבהרת ואשרייך הרב שמגלגלים זכות זו על ידך. 4. זה היה בראש ובראשונה שיעור מוסר מאין כמותו על כיצד אדם אמור לשלוט במידותיו חרף גירויים חיצוניים המנסים להפר את שלוותו, אין לי מושג איך כבוד הרב מצליח לעשות זאת ויהי רצון שאזכה גם אני. 5. אני אוהב אותך. 6. תודה לך על מי / מה שאתה עבור עם ישראל.

---

מלבד התקיפה ברכב 'שופר' שציין הרב בשיעור בוקר [שבה ניסו גם לנתק את הגרר מהרכב] ניסו גם לפגוע בנו ע"י זריקת בקבוקי בירה, אבנים וקרשים מקומת קרקע לקומה של האולם

ונאלצנו להיכנס פנימה ולא יכולנו לצאת הביתה כשעה וחצי עקב 'המצור' [-בעיצומה של ימי המיצרים]. לו היו רק מחליפים את התלבושת השחור לבן הישיבתי של המתפרעים - לג'ינס וקפוצ'ון - קיבלנו מחזה של מתפרעים ערבים בשטחים. "אני שלום וכי אדבר [דברי התורה של הרב בהרצאות] [אבל] המה למלחמה". [ומשלמים רעה תחת טובה] 

---

בדיוק כמו שכבוד הרב אמר בהרצאה ש: 'מי שאין לו בושת פנים - בידוע שלא עמדו אבותיו במעמד הר סיני!'. שיתביישו להם ילדים פוחזים חסרי חינוך, אני מתביישת בשביל ההורים וה"רבנים" שלהם שזה מה שהם מלמדים אותם. יבוא יום וכולם יווכחו בטעות שלהם. יהי רצון במהרה! (אמן).

---

שלום כבוד הרב! כבודו לימד אותנו בברכת: 'על הצדיקים ועל החסידים' בתפילת 18 יש לכוון: 'על הצדיקים שבדור שה' ישמור עליהם, יאריך ימיהם בטוב ויצליח דרכם' יה"ר שכל הברכות האלו שעם ישראל מתפלל יחולו על כבוד הרב 24/7 (אמן!). עצוב שהצוציקים האלו היו הזמן הבחירות עם טיטולים והיום בגלל חינוך קלוקל גדלו עם תרבות של חיות שדה ! שנראה בביאת משיח צדקינו במהרה בימינו עם כבודו בראש - אמן!

---

לכבוד הרב היקר שלום! ראיתי את ההרצאה במודיעין עילית ואני מוחה בתוקף על ביזוי התורה וביזוי תלמיד חכם! אנחנו אוהבים את כבוד הרב ומודים לו על הכל! מיום ליום מבינים ורואים את השקר וברוך השם שאנחנו בצד האמת בזכות הרב. הרב! אתה מתנה גדולה לעם ישראל, אתה דוגמה למופת בשבילנו, לא מפחד, אומר תמיד את האמת - וזה מפריע להם! ההסתה שאותם ״רבנים״ שמחופשים ומסיתים אותם נגד הרב - זה התוצאה! האשמים זה אותם ״הרבנים״ (ראה למשל כתבה: 'עוקר התורה מ-נשר, איציק (יצחק) לוי שר"י') הכי עצוב, שהרב תמיד נתן ונתן - והם מחזירים רעה תחת טובה! מזעזע!! עד כמה אדם יכול להיות כפוי טובה?! הקנאה שלהם - בסוף תהרוג אותם! אם הם לא ישובו בתשובה ויתקנו את כל אשר הם חטאו והחטיאו תודה רבה הרב, ותודה למלך מלכי המלכים ששלח לנו צדיק כמוך, ותודה שבחר בנו והראה לנו את האמת ולא הלכנו אחרי רבני שקר!

---

התייחסות הרב שליט"א בשיעור בוקר: 'הוא היה אומר חביב אדם שנברא בצלם' להתפרעותם של השסניקים הארורים בני ארורים!

---

*נמצא אתמול שהעולם התקיים גם בזכות הרב!! ועוד איזה דף, יומא פ"ז ✨

'מעלה א': העולם מתקיים בזכותו והוא נשמר מן החטא אמרו חז"ל חולין פט. אין העולם מתקיים אלא בשביל מי שבולם את עצמו בשעת מריבה שנאמר: 'תולה ארץ על בלימה' מי שמקבל בזיונו ומונע מריבה נקרא: 'מזכה הרבים' כי העולם מתקיים בזכותו וכמזכה הרבים נהנה מיתרונות נוספות כגון; 'כל המזכה את הרבים אין חטא בא על ידו' (יומא פז.) שהוא נשמר מן החטא'.

---

שלום כבוד הרב שליט"א! עצוב ביותר מאוד מאוד לראות את מה שקרה אתמול. איזו התנהגות. מעלה דמעות! לראות שכך מתנהגים. תלמידי ישיבה שלא נותנים לכבוד תורתו להשמיע תורה קדושה? זה היה מספיק בשביל להיות המומים! בעלי אמר לי כשראינו את השידור "איך כבוד הרב רגוע!" נראה בבירור מי השולט בעצמו לקור רוח לפי התורה - כבוד הרב! ומי שולט בעצמו (או לא) ומוציא קולות של חיות לפי הסיטרא אחרא.... איזה עצוב. כל כך עצוב. ושכבודו "יאלץ" ח"ו לעזוב את המקום מפאת המזיקים... עצוב! נורא! אך כך היא הסיטרא אחרא היא יודעת שזמנה עומד להסתיים ולכן שולחת את כל חילה במירב המאמצים... והיא תפסיד. ולאחר מכן כששמענו את שיעור הבוקר שכבוד הרב אמר שזרקו אבנים! איפה נשמע כדבר הזה??? לאן הגענו!!!! אנחנו מזועזעים ווודאי שמוחים בכל ההתנהגות זו בכלל לא תורה ?. וברוך ה' גם אתמול בהרצאה בשידור שמעו שמחו בהם. וגם כמו תמיד תוכן השיעור של כבודו היה מדויק לסיטואציה, לזמן ולקהל היעד. זו התורה קדושה! וגם ראינו את הסרטון של הנשים הצדקניות שניסו לדבר על ליבם ולהסביר להם... אבל כלום. לא שמעו אותן בכלל וברוך ה' שיצאו ללא פגע. התפרעו שם! אפילו לא ראו אותן. אנחנו מתקרבים לסוף... כל יום רואים את זה יותר. מהסימנים של חוצפה ישגה תלמידי חכמים ימאסו ח"ו ושה-ס"מ מתלבש בשחור לבן. זה עוד שלב בניפוי להראות את האמת מול השקר. אולי עוד אנשים יתעוררו מזה בע"ה. הקב"ה ימשיך לשמור את כבוד הרב ואת כל הקרובים לכבוד תורתו והולכים בדרכו שלא יאונה להם כל רע!

---

אתמול התחלתי לשמוע את ההרצאה ונרדמתי: 'חשבתי שחלמתי את הצעקות בהרצאה ואת ההפרעות...!' בבוקר הבנתי לצערי: שלא היה זה חלום! הצטערתי מאוד ומתוך הצער ישבתי להתנחם בקריאת ספר תהילים ובכיתי. ביקשתי מבורא עולם: 'שיגאל אותנו מהביזיון הזה, ויחזיר בתשובה את כל עמו, וימשיך לתת לכבודו כוחות להגדיל תורה ולהאדירה!' גם כעת עיני זולגות דמעות. "עד מתי רשעים יעלוזו יביעו ידברו עתק... עמך ידכאו.. ונחלתך יענו." פשוט כואב, נשבר הלב לשמוע את זה! ולא מובן על מה?! על מה הם נטפלים ככה?! מוחה בתוקף על ביזוי כבוד הרב ועל התנהגותם כלפיכם! בתקווה ובציפיה שיתגלה משיח במהרה בימינו אמן!

---

שלום וברכה ובוקר טוב לכבוד הרב!

אתמול הייתי בדרך הביתה מהעבודה בקוקה קולה בבני ברק ואני הולך לי לתומי ומדבר עם אשתי בפלאפון והמבט שלי היה על הריצפה ולפתע אני מוצא 50 שקלים על הריצפה מרים את הראש רואה בחור ישיבה מלפני הולך עם הגב אלי קראתי לו

ושאלתי אותו: 'אם הכסף שלו?' בדק בכיסים ואמר לי: 'כן' אמרתי לו: 'הריני מכוון לקיים מצוות 'השבת אבידה' כאשר ציוה ה' עם כל המצוות הכלולות בה' - והוא היה בהלם! חחחח... כששמתי לב שהוא מהשסניקים אמרתי לו: 'תדע לך! שכל זה בזכות כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א!' 

אז רציתי לשמח את כבוד הרב שהנהגה שאתה מנהיג אותנו בדרכה של התורה הקדושה! הפך ממה שמלמדים את השסניקים - רק הרס וחורבן! ואני מוחה ברשעים האלו שהפריעו לכבוד הרב בהרצאה. ומשמים יענישו אותם ואת משפחתם.

אוהבים אותך מאוד! ומודים לכבוד הרב על החסדים שעושה איתנו יום יום שבת שלום ומבורך לכבוד הרב ולמשפחתו היקרה! משפחת ו. ❤️ (השם שמור במערכת).

---

כבוד הרב! אין מילים לתאר כמה צער לראות מה שעשו עוקרי התורה ושולחיהם "אל תגעו במשיחי ובנביאי אל תרעו", איך מעיזים לשלוח יד בשליח ה'! ולא חוששים "ותיבש ידו אשר שלח עליו ולא יכל להשיבה אליו" רשעים ארורים אין תרופה למכתם! אני מוחה בהם! ובעזרת השי"ת שה' יזכה אותנו לבוא להיות ליד הרב ולמחות בכל הקמים להרע חלילה. יהי רצון מלפני השי"ת שיגן וישמור ויציל את הרב מכל דבר רע ומכל מיני פורענות, וה' ישפיע שפע על כבוד הרב וכל אשר יעשה יצליח ויפלו אוביו תחתיו - אמן כן יהי רצון!

---

כבוד הרב! שיעור מדהים!! זכות להידבק ברב שה' בחר!! כנאמר: "ואת הנפש אשר עשו בחרן" וברור מכאן: כמה טיפשות גמורה יש למי שרק מהרהר על הרב הקדוש הצדיק והפרוש של כולנו, אז מה דינם של הארורים שמסכלים הרצאות שה' כל כך חפץ בהם ומצפה להם כדי שבניו סוף כל סוף יחזרו אליו בתשובה! אוהבים את הרב בלי סוף ומצפים לגאולה ולביאת המשיח (מהרה אמן!) שבת שלום ומבורך!

 •    שיתוף   
 • תגים:

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 27.02 08:22

  שלום לכבוד הרב! הרופאים אומרים: 'שצריך נס! כדי שסבא שלי יחיה' אתמול קרה לו 'ארוע' (ל"ע) וסבתא שלי קרה לה דבר דומה ב"ה באתי לבית כנסת של הרב והרב בירך - והיא הבריאה ברוך השם! אז תודה ענקית להשי"ת וגם לרב ואם הרב יכול לברך גם את סבא שלי: 'שיבריא בעזרת השם!' אני יודה לרב מאוד.

 • 26.02 17:09

  רבנו הקדוש בוקר טוב! מיד אחרי ששלחתי את הילדים למסגרות, הכנתי נס קפה והתחלתי לשמוע את שיעור הבוקר: 'וגם חרבונה זכור לטוב' (shofar.tv/videos/16879) הייתי מרותק לשיעור! כל מילה הקפדתי לשמוע היטב, עד שאפילו את ה'נס' לא שתיתי... ואוו! איזה שיעור עוצר נשימה. וכשלימדת על ה-12 טעמים שאסתר הזמינה את המן לסעודה, פשוט חידוש מהממם!! וכל כך הצחיק אותי כשתארת את אחשוורוש מתעצבן על המן שביקש את בגדי המלכות ועצר את עצמו מלבקש את הכתר! כשראה את המבט של אחשוורוש ועצר את הבקשה. - ממש צחקתי מלחשוב את זה. אלפי מכתבים על תודה על עוד שיעור והרצאה מושלמים ופשוט לא יכול שלא לכתוב על עוד שיעור מדהים! "טוֹב לִי תוֹרַת פִּיךָ מֵאַלְפֵי זָהָב וָכָסֶף" זה פסוק (תהלים קיט, עב) שרק בזכות רבנו הקדוש והיקר זכיתי להבין, כי דברי תורתך משעשעים וגורמים נחת ושמחה! מתיקות התורה ממש ככה הרגשתי. תודה רבה על הזכות הזאת.

 • 25.02 14:22

  רבנו הקדוש שבוע מבורך! תודה על השיעור המאלף הבוקר 'עץ גבוה חמישים אמה' (shofar.tv/lessons/16869) להתחיל ככה שיעור בוקר ביום ראשון - תענוג אמיתי לנשמה! ובכלל תמיד לשמוע על איך שהמן הרשע נתלה - משמח את הלב! בקרוב את סינוואר ימח שמו גם יתלו - (בתוך כל שונאי ישראל) אמן כן יהי רצון ויה"ר: שבזכותך, בזכות אסתר המלכה ומרדכי היהודי🙂 שבוע מבורך ובשורות טובות (אמן).

 • 24.02 19:14

  😂😂😂😂 תודה כבוד הרב על כל הפעילות של זיכוי הרבים שאתה עושה, אוהבים אותך מאוד.

 • 22.02 12:33

  שלום וברכה כבוד הרב! השיעור של הבוקר (פרשת תצוה - כתית למאור shofar.tv/videos/16860) מחיה את המתים וסם לחיים, להתחיל את היום בלימוד התורה! לשמוע דברים שנותנים לי את החיות, הנשמה מקבלת אוכל רוחני וכוחות ללכת בדרך האמת ולשמוח בחלקי ולזכות להאיר לאחינו. כבוד הרב! תודה רבה לקב"ה שזיכנו להתחבר לרב גדול וקדוש ונתן לנו אותך ובלעדיך ח"ו החיים רדודים. ברצוני לשתף את הרב על הלימוד שלמדנו כמה חשוב להתחבר לצדיק הדור ולשאוף להיות בקרבתו. [צילום מספר, פרשת תרומה, סגולה להירפא מכל התאוות! "ועשית שלחן" רבינו הבעש"ט אמר: 'כל מי שזכה להיות משובתי שבת מאוכלי שלחני - אני נותן בו סם חיים להיות בקרבו רפואה להיוושע מכל התאוות, וגם פועל להבא להתנהג בביתו בקדושה ובטהרה. אשר מדרכי הרפואה על ידי בני אדם - הוא רק להתרפא מחליו הקודם, אך עודנו צריך שמירה להבא שלא יבוא ויחזור אליו החולי חס ושלום. וכאן יפה כח הצדיק על ידי שלחנו הטהור, לתת לאדם שמירה להבא להינצל מכל רע'].

 • 21.02 12:43

  🐛רבינו היקר שבזכותו אנו ניצלים מאיסורים🐛 זה היום אימי מורתי מצאה - פפריקה אדומה - בבדיקה! לפני טחינה... (סרטון: 'בעיות חמורות בתבלינים ומה מאכילים אותנו בתעשיה?' shofar.tv/videos/8262)

 • 20.02 12:31

  כבוד הרב היקר שליט"א שלום וברכה! רציתי לומר: 'תודה גדולה!' לכבוד הרב שליט"א על הדברים בקטע הזה. (👨🏻‍🏫 המדד העיקרי להצלחה בחינוך shofar.tv/videos/16838) בזכות הקטע הזה ב"ה חינכתי את הילדים: שצריך לשיר ולהודות להשם יתברך גם מתוך כאב וצער. אני נוהגת כמעט מדי יום לשיר עם הילדים: 'תודה רבה לך השם יתברך על כל הטוב ועל כל החסד!' מתוך שמחה! ואנחנו שרים!! ורוקדים!!! אתמול שרתי לילדים מתוך כאבים חזקים אחרי עקירת שן בינה! (ל"ע) 'תודה רבה לך השם יתברך על כאבי שינים כי אין רע יורד מן השמים!'. הילדים תמהו: 'איך אמא שרה ככה, להודות על הכאב!?' אז הסברתי להם: 'שהשם יתברך מזכך אותנו ובדרך הזאת מנקה אותנו מחטאים ועוונות שנצא מפה נקיים לגן עדן!' בעזרת השם יתברך (אמן) תודה אין סופית לכבוד הרב שמלמד אותנו והלוואי ונזכה לדרגות כמו שכבוד הרב לימד ותיאר בקטע (אמן).

 • 19.02 19:13

  שלום כבוד הרב! הייתי היום בטיפול שיניים. הרופא יודע שאתה הרב שלנו, אמר לי: 'שב"ה הוא שומע הרצאות שלך ב יוטיוב ושאתה מאוד חכם!' ועוד כמה מחמאות ב"ה. אמר לי: 'שלבן שלו יש כל מיני שאלות והוא רוצה: הוכחות! ודברים כתובים ושהוא לא יודע לתת לו תשובות לשאלות האלה...' אמרתי לו: 'שאני יביא לו דיסקונקי ('מאגר השו"ת הגדול בעולם') שיתן לבנו שזה יענה לו על הרבה מאוד שאלות שיש לו!' הוא שמח מאוד! ואמר: 'שהשי"ת סובב את זה שאגיע לטיפול - בשביל שאביא לו דיסקונקי!'.

 • 19.02 14:28

  כבוד הרב שליט"א השיעור בוקר - מאוד מחכים! והיה נחוץ בתקופה זו של פורענויות, מחלוקות (רח"ל), אבל מה שאני יודע זה שלא אעזוב את כבוד הרב שליט"א לעולם!!! לא כמו כאלה שהיו בעבר בקפז שעזבו ופתאום מפרסמים נגד הרב שליט"א וכו'... ומה שהכי מצחיק ומעניין זה שפתאום יש עוד סוגי בשר שאפשר לאכול וזמרים שמותר לשמוע חח... אני ממש מרחם על כל אלה שעזבו כי לגבי בשר יש גם להם פתרון! שישלחו משפחה או חברים לקנות, ואם מתביישים שישלחו מישהו לחנות... אבל הכל צף! ועוד שהם לא נושא ההודעה כרגע... עוד תודה על ההסבר על מהן 'שבועות' וב"ה אנחנו קפזניקים לנצח!!! תודה רבה להשי"ת שזכינו בכבוד הרב שליט"א 🙏

 • 19.02 10:56

  ישר כח לכבוד הרב על השיעור בוקר, (פרשת תרומה - משכן העדות shofar.tv/videos/16839) תודה רבה! שמעתי אותו עוד הפעם - מדהים! שהשי"ת שוכן בתוך הצדיקים. והאמת אף שהיא לא שמימית, היא 'אמת לאמיתה!' כי ה' בתוכם. מכאן לעניות דעתי אנחנו למדים: שאנחנו כמו עץ שצריך להביא פירות והפירות הם הטוב היוצא מאתנו והצדיקים הם 'שורש' שמחזיק אותנו אמנם לצערינו יש 'עשבים שוטים' שאינם נותנים פירות אלא מפריעים לצדיקים בעבודתם (כמו דתן ואבירם:). ואפשר להבין כמה מסוכן לבחור דרך מסויימת (שורש של עץ פרי מסויים) ולקבוע שהיא ה'אמת' ולפסול פוסקים אחרים שהם השורשים של מיני עץ שונים הנותנים פרי ממנים שונים והם אותם המוציאים לעז על הצדיקים ומזלזלים בהם - רחמנא לצלן!

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים