טוען...

חדש! הספרים המרתקים 'שלום ואושר בבית היהודי' ו: 'להתעלות' - במשרדי שופר!!

  פורסם בתאריך: 19.02.2023, 14:11 • מערכת שופר

בס"ד

בשורה משמחת!! חדש במשרדי שופר!!!

2 הספרים הנפלאים!

העוסקים בחיזוק בני דורנו 

בקיום מצוות חשובות שבין אדם לחברו ובין אדם למקום

הספר הראשון: 

'שלום ואושר בבית היהודי'

שלום בית - המפתח לחיים מאושרים!! 

והוא הדרכה נפלאה ופרטנית להשראת השכינה בבית בשמחה ולזכות לכל המעלות והסגולות הכרוכות בכך

ואכן ב"ה כבוד הרב שליט"א מסר 2 הרצאות;

1. שלום בית - חלק א, קרית גת, אשכול פיס רוגוזין, 31.07.2022

2. שלום בית - חלק ב, באר שבע, בית שבזי, 01.08.2022.

- ניתן לצפיה באתר שופר ולשמוע ב'שופרקול' גם בקומה הכשרה (02-3724787).

 

והספר השני: 

'להתעלות' 

הדרכה מעשית לנסיונות החיים אשר גרמה לרבים לשנות מבטם על נפתולי החיים ולחיות חיי שמחה ואושר

 

'האדם לא נברא אלא להתענג על ה' וליהנות מזיו שכינתו, שזהו התענוג האמיתי והאושר האמיתי' (מסילת ישרים פרק א'). ומאידך, חיי האדם הם מלאים בנסיונות מבית ומחוץ בענינים של בין אדם למקום – ובעניינים של בין אדם לחבירו, דוקא הנסיונות נועדו להביא את האדם אל היעד הזה של להתענג על ה' – ולזכות לחיי אושר ושלוה בעוה"ז – ולחיי עוה"ב – וכידוע שהנסיונות הם קשים מאד – בספר זה נקבל הדרכה מפורטת ומעשית איך נוכל לעמוד בנסיונות על מגוון רחב של נושאים בחיי האדם, בין בענינים רוחנים ובין בענינים גשמים – ולקחת את הקשיים והנסיונות – לא רק שלא למעוד בהם – אלא אדרבה! שהנסיונות יהיו לנו קרש קפיצה – להתעלות אתם – יותר ממה שלא היו אותם.

 

תשובות מעשיות לשאלות והתמודדויות החיים

ואכן גם מהספר הנפלא הזה ב"ה כבוד הרב שליט"א מסר 2 הרצאות בחו"ל (סבב הרצאות בארה"ב וקנדה)

1. כוחן של הברכות, ברוקלין, Young Israel Beth El Of Borough Park, 28.12.2022. + תמלול + חוברת מעוצבת!

2. ויתור ויתור ויתור, ברוקלין, Flatbush Park Jewish Center, 30.12.2022.

3. שנאת חינם, אשכול פיס, נשר, 21.06.2023.

 

4. מאמר בערב ראש השנה ועשרת ימי תשובה ולקראת יום הכיפורים הבעל"ט, בני ברק 14-09-2023.

וסדרת שיעורים מבית המדרש 'קהילות פז' בני ברק: הספר 'להתעלות'

ניתן לצפיה באתר שופר

ולשמוע בשופרקול גם בקומה הכשרה (בשלוחה 2 ואז 4 ואז 29).

ועכשיו ב"ה הגיעו כמות מצומצמת למשרדי 'שופר' של 2 הספרים הנפלאים הללו

– ניתן להשיגם בכתובת: רח' מתתיהו 10 בני ברק בין השעות 9:00-18:00,

המחירון:

הספר 'שלום ואושר בבית היהודי' - 30 ש"ח.

הספר 'להתעלות' - 46 ש"ח.

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 26.09 20:54

  כבוד הרב! ה' איתך בכל דרכך! אנחנו אוהבים אותך! וכל אותם הליצנים... רק מראים לנו עד כמה אנחנו ב א מ ת והם חיים בשקר!! אז תודה לך כבוד הרב שבזכותך! אנחנו רואים: עד כמה אנחנו בעלמא דשקרא.

 • 26.09 10:31

  שלום עליכם רבנו הקדוש! אני כ"כ מתרגשת לבשר לרבנו: שזכיתי ללדת בן בליל כיפור! והלידה הזו היתה מופלאה!! עם מינימום צירים סבילים וצירי לחץ בודדים שחששתי שיקח זמן ואסבול... אבל הפלא ופלא! ילדתי בערך תוך דקה וחצי בקלות ובמהירות ואין לי ספק שזכות הברכות של כבודו ועל כן אני מכוונת לקיים מצוות 'הכרת הטוב' - 'כאשר ציווה השם!' ולהודות לכם על כל הברכות המרגשות גם ב: 'נציב יום' וגם בהרצאה בראש העין. ואני מברכת: שכמו שהלידה היתה במינימום צירים ובקלות ומהירות - כך גאולת עם ישראל תהיה אף בלי חבל וצירים קלה ומהירה ב: "אחישנה" - אמן! ונשמח מאוד שכבוד הרב יהיה סנדק, הברית אמורה להיות בי"ז תשרי.

 • 25.09 20:04

  כבוד מורנו הרב היקר מ"פז". מעבר לעובדה שאת ההערכה והתודה שאני מוקיר לך, לא ניתן לתאר בהודעה, בין שורות אלו חבויות מנות גדושות של רגש ואהדה למי שהוא עבורנו חבל הצלה. שנים של התעלות ללא לאות וללא הפוגה חדור מטרה להחזיר את עם ישראל כולו בתשובה. לעולם הבא - אתה עמל שנגיע! ובכל יהודי את חייך משקיע. "שייך לציבור" - מקיים את דברי רבך הגדול, כשאת חיי משפחתך אתה מפקיר, כדי שעוד יהודי את ה' יזכה להכיר. אנחנו אוהבים אותך מעומקא דליבא, אהבת אמת. יהי רצון מלפני אבינו שבשמים: שיתן לך כח להרבות חיילים לתורה, ושתיהיה משכורתך שלימה. מאת הבורא יחולו ברכות על ראשך ותמשיך להנהיג את עם ישראל לתורה ויראה. מורנו ורבינו שתיהיה לך גמר חתימה טובה (אמן).

 • 23.09 20:32

  'גמר חתימה טובה' ושבת מבורכת! הרב הצדיק - כל היום שומע אותך ולא מפסיק לצחוק! מהחכמה שקבלת מהבורא לתקן את העולם - הרב, מלאך של הבורא❤️!

 • 23.09 20:31

  שלום כבוד הרב! רציתי להודות לכבוד הרב; מאז שהיינו אצל כבוד הרב - אני רואה שיפור אצל הבן שלי! הוא יותר רגוע, פחות עצוב. יום אחרי, בבוקר הוא אמר לי: 'שהוא מרגיש יותר טוב! אחרי שהוא דיבר עם כבודו' אז תודה כבוד הרב שאתה תמיד כאן בשבילנו לעזור בכל דבר. שבת שלום!

 • 23.09 20:30

  בוקר טוב לרב הקדוש והחשוב! רציתי רק להודות לבורא עולם ולרב הקדוש. לבעלי היה 'אלרגיה' - לא יודעים למה והמצב היה לא טוב ל"ע ברוך ה'! הודות לבורא עולם ולרב - קיבל טיפול ואנחנו בבית ברוך ה'!

 • 21.09 19:16

  צהרים טובים! רק רציתי להודות לרב אמנון יצחק על הברכה שבקשתי בקשר לחוב שהיה לי לביטוח לאומי הרב ברך - וברוך ה' תודה לאל! שהחוב בוטל!! ותודה רבה לכבוד הרב אמנון יצחק.

 • 21.09 11:29

  כבוד הרב, שיעור בוקר מדהים! ('רבי אליעזר בן יעקב אומר העושה מצוה אחת קונה לו פרקליט אחד' חלק ב' 21.09.2023) "שׁוּבָה יִשְׂרָאֵל עַד ה' אֱלֹהֶיךָ!" (הושע יד, ב) מחזק מאוד!!!! לחזור בתשובה בכל עת, ולהתקרב אל ה' ולהגיע עד אליו ושמתחילים תשובה מיד לאחר תפילת הנעילה! כי תשובה - זה כל הזמן! וכל החיים שלנו. ולמהר לעשות תשובה - תכף ומיד כשח"ו עושים עברה, לא לחכות לפורענות ח"ו אלא לפני הפורענות! - ממש מחזק!! יה"ר שנזכה לסור מן הרע ולעשות רק טוב כמו שהרב מלמד אותנו, 'תשובה ומעשים טובים' וגם אמונה שהקב"ה בכבודו בעצמו מליץ יושר על האדם שמאמין בו - מדהים!!!!

 • 20.09 18:43

  כבוד הרב! יש לי כל כך הרבה מה לומר לכבודו; על ההרצאות האחרונות בפרט ההרצאה מאתמול ראשון לציון ('האם תשובה חלקית נחשבת תשובה' 19.09.2023), שמשמה אנחנו שואבים את הכוחות! ורואים: שיש עוד תקווה לתשובתינו!! ולמרות כל המפריעים לכבוד הרב ובפרט בתחילת השנה החדשה... - אנחנו לא נירא ולא נחת!!!

 • 19.09 12:52

  כבוד הרב! בהמשך להרצאת רבינו אתמול (שדרות 18-09-2023 'תקון המידות חובה') על תיקון המידות - ממה שהספקנו לשמוע, גם חשבתי על זה: שזוהי זכות משמים שהקב"ה שיודע עלינו הכל על כל פרט ופרט, שהוא בכבודו ובעצמו מתקן אותנו! ע"י הנסיונות, הבזיונות, והיסורים, ושע"י כל התגברות על היצר - אנחנו מקדשים שם שמים ממש בנסתר ובגלוי! ובכך מוכיח להשי"ת ואם ברבים - אז גם לכלל; שהוא ורק הוא - 'מגביה שפלים עד מרום!' "סומך נופלים וזוקף כפופים" וכמה עלינו לשמוח! אפילו שקשה - על ההזדמנות שנתנה לנו; לתקן ולשוב בתשובה, ע"י ההתגברות ותיקון המידות - ישתבח שמו לעד!

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים