טוען...

הפצת דיסקים הפלות = רצח!

  פורסם בתאריך: 23.01.2023, 17:25 • מערכת שופר

בס"ד

התיקון לעון הנורא 'הפלות' רח"ל

לצערנו הרב, יהודים רבים פונים בכאב גדול לנציגי 'שופר' – ארגון להפצת יהדות המקבלים פניות רבות ובפרט לאחרונה בנושא 'הפלות' שאנשים ונשים נכשלו ברצח של ממש! עם סיפורים מזעזעים שנכשלו בעון המר והנורא הזה של 'הפלות' רח"ל.

בין אם זה מסיבה כלכלית ובין אם זה מסיבה אחרת, כידוע לכל שאין היתר כלל לרצוח נפש אחת מישראל, ואדרבה! 'כל המציל נפש אחת מישראל – כאילו הציל עולם מלא!'

וב"ה הפונים הם יהודים כואבים שמתחרטים על המעשה הנורא שהתפתו בגלל אנשים ואו רופאים וכדומה. וכידוע ומפורסם לכל בהצעותיהם המגונות ל'דילול' ילודה ומשפחה - ה' ירחם!

ובין דרכי התשובה, כפי שכבוד הרב שליט"א פרסם בזמנו ממרן שר התורה הגר"ח קניבסקי זצוק"ל: שהבעל והאשה יצומו באותו יום שנעשתה ההפלה, ובאם אינם יודעים את היום של ההפלה – שיקבלו על עצמם יום בשנה, שבו הם יצומו לכפרתם.

כדי שלא יצטרכו לבוא בגלגול של עובר שח"ו גם אותם יפילו...

(ראה סרטון: 'מה התיקון לאדם שגרם להפלה?')

ובכדי ללמד אחרים את חומרת העון הזה, ולהצילם מרדת שחת ולמנוע אותם מלעשות את המעשה המר והנמהר הזה - רח"ל!

לכן, 'שופר' - ארגון להפצת יהדות יוצא באופן בהול ודחוף בעזרת ה' במבצע לעשות תיקון להפלה בתרומה של 1,000 ₪ בלבד – התורם/ת יוכל לקבל 400 דיסקים (במקום 200) ולהציל תינוקות אחרים מליפול - ה' יצילנו!

כמו כן באפשרותכם שצוות 'שופר' ואו המתנדבים יחלקו את הדיסקים שנתרמו ברחבי הארץ ואו בהרצאותיו של כבוד הרב שליט"א - עבורכם ולזכותכם ולכפרתכם.

לתרומה - התקשרו עכשיו למשרדי 'שופר' בטלפון 03-6777779 שעות מענה בימים א-ה בין השעות: 9:00-18:00

נציגנו ישמחו לעזור גם בוואטסאפ 'שופר' 055-932-6868 (הודעות בלבד).

או לתרומה דרך אתר 'שופר' - לחץ כאן.

להלן 4 סרטונים לצפיה בנושא:

 קליפ: הפלה או נאצי שרוצח? [תל אביב 1998] | חוזרים בעבר 02.09.2021.

"הילד בריא ושלם" - הפלה שנמנעה בזכות הרב אמנון יצחק 07.03.2019.

במקום הפלה - חתונה 15.11.2011.

הרצאה מאת דוקטור אלי שוסהיים ז"ל ב'סמינר' שערך 'שופר' בקיבוץ 'חפץ חיים' בענין הצלה מהפלות! (מנקודת זמן 39:25 ואילך).

אל תפספסו את ההזדמנות המיוחדת הזו - להצלת נשמתכם ונשמת ילדיכם!
 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 12.01 01:13

  תודה רבה השיעור אל גמילות חסדים עשה לי סדר בבלגן שהיה לי כעס אל אישתי שאני בדרך כלל שוטף כלים ושוטף את הבית לכבוד שבת אחרי הרצאה הזאת אני מבין שהקדוש ברוך הוא. רוצה לנסות אותי אם אני יעשה חסד גם בבית דבר שלא ידעתי חשבתי שזה קללה בשבילי הבושה שהיה לי מאנשים היום כבר אחרת אני עושה את זה בכייף למרות הקושי הרב.

 • 12.01 01:13

  תודה והוקרה לרב שלום וברכה לכבוד הרב שליט"א. כמה שאני צופה בסרטונים של הרב, אני מתמלא בהערכה לכבוד הרב, יותר ויותר. כבוד הרב הוא האוצר של בורא עולם. הס"מ, נלחם ברב, ושולח אנשים פגומים ומלאים בחטאים, ללא יראת שמים, שפוערים את פיהם כנגד הרב, וכל זה עצת הס"מ, כדי למנוע טוב מעם ישראל. הרב לא נלחם בהם, אלא בס"מ

 • 12.01 01:13

  תודה לרב שלום וברכה לכבוד הרב היקר שליט"א. כבוד הרב, עם ישראל אוהבים אותך. אתה מחזק אותנו, ומקרב אותנו לבורא עולם! מציל אותנו מהגיהנום, ומזכה אותנו בחיים נצחיים! הס"מ יעשה הכל, להחליש את דעת הרב, עלמנת שהרב יחלש במעשיו הטובים! ה" ישמור את רבנו, שלא ישים ליבו לכל שלוחי הס"מ, ויחזקהו-להשיב בתשובה, את כולנו.

 • 12.01 01:09

  כבוד הרב  שליטא, ראשית ההרצאות שלך מושלמות!! תמיד שומעת יום אחרי כי אצלינו השעות הפוכות.. ממש תודה על ההרצאות המעלפות שלך ,קצת מקנאים בכל מי שגר כרגע בארצות הברית שאתה נמצא שם אז בוודאי שכולם מצפים לחזרתך במהרה .  תודה רבה על ההרצאות המדהימות שלך . כוחה של תפילה הרצאה שצריך לשמוע יותר מפעם ..כל הרצאה מהממת יותר מהשניה ..תמיד אומרת זהו זה ההרצאה הכי מושלמת שייש ואז מגלה שייש יותר מושלמת איזה כיף לנו . השם ישמור אותכם ברכה והצלחה תמיד . מעדכנת שגם באילת מוצאים דברים מוזרים באוכל ..בוררת בורגול ויש שם משהו לא ברור . ברוך השם שלמדת אותנו לבדוק הכל . ברכה והצלחה בכל  . אי שם מאילת :)

 • 12.01 01:09

  יישר כח ענק לרב היקר! דרשה מאוד מרתקת ומעניינת עם המון אנרגיות מדהימות. אני מאחל לרב היקר, בעזר השם ברוך הוא רפואה שלימה ברמח איברים ובשסה גידים במהרה. אוהב אותך!!!

 • 12.01 01:09

  הרב,שמעתי את השיחה בטורונטו והיא ממש חיזקה אותי והתחלתי להתפלל כמו שהרב אמר ופשוט כל היום אני ממש מחכה לתפילה תודה רבה הרב.

 • 12.01 01:09

  ריגשת אותי במיוחד עברתי ניתוח הבוקר בהרדמה מלאה וניתוח שהיה אמור לקחת שעה לקח בס״ד מעל שעתיים וחצי ובע״ה בהצלחה היה ממש חסדי השם להראות לי בנס גלוי שיש השגחה פרטית ממש וזאת בזכות התוכן שהרב אמר עכשיו על יוסף שכך נוהגים אשתי ואני ונוהגים לומר תמיד שהשם איתנו אשריך רבינו שכיוונו לדעתו 🙌💐

 • 12.01 01:09

  תבורך מפי עליון כבוד הרב על מסירות נפשך ובאהבת ישראל לכלל ולפרט זה מעל הטבע ולא מובן מאליו זה סיעתא דשמיא שכבוד הרב אמנון יצחק שליט״א זכה זוכה ויזכה מבורא עולם יתברך וישתבח שכל מילה ,תיבה , תנועה, הארה והערה מיועדת ונשמעת בהשגחה פרטית נפלאה ליעדה לכל ברי המזל בעולם שזוכים ללב פועם לאוזן קשבת ועין רואה את כבוד הרב המוסר את דברי תורתנו הקדושה בחן בנועם ובטוב טעם יהי רצון שכל ברכותיו של רבנו יתקיימו לטובה ולברכה חזק וברוך ואין סוף תודות ורגשי הכרת הטוב על הכל מכל כל

 • 12.01 01:09

  רציתי לומר לרב , שההרצאות האחרונות מחזקות ונוגעות ללב , תודה רבה על כל מה שהרב עושה למעננו. ה' ישמרכם ויחזקכם🙌🙌

 • 12.01 01:09

  כל ההרצאות מיוחדות!! ותענוג לראות את הכמיהה והצמא של היהודים שם מזה במיוחד התפעלתי

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת