טוען...

חדש! סדר ברכות השחר בכוונת הלב - בעיצוב בלעדי!! עם כוחן של הברכות.

  פורסם בתאריך: 16.01.2023, 15:04 • מערכת שופר

בס"ד

'שופר' ארגון להפצת יהדות

מוציא לאור את

'סדר ברכות השחר בכוונת הלב'

בעיצוב בלעדי!

עם

דרשתו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א מברוקלין

(מסבב הרצאות בארה"ב 2023)

'כוחן של הברכות'

בעשרת אלפים (10,000) עותקים!!!

 

כמו כן גם הכוונות הנדרשות במילים "ברוך - העולם", מהרב שליט"א

ההקדמה הכללית והחשובה לברכות השחר

והקדמת ההודאה לכל ברכה ואחריה הבקשה מהשי"ת!!

 

לקריאה והורדת קובץ PDF - לחץ כאן.

כולל ההקדשות של התורמים הע"י

[קרדיטים: א. פלורנטין על התוכן והשראה לעיצוב הקובץ. / ד. רונן על האישור לשימוש בזכויות יוצרים. / הגרפיקאית ח. מרציאנו - על העבודה. /  משפחת אלמליח הי"ו על הגרפיקה והעיצוב המדהימים! / גב' ה. כחלון תחי' על עיצוב השערים קדמי ואחורי / ועוד יבורכו כל העוסקים והתורמים הנכבדים הע"י למלאכת הקודש!]

לתרומות והקדשות - ניתן לפנות למשרדי שופר

לתרומה ישירה דרך אתר שופר - לחץ כאן.

להלן קליפים וסרטונים בשבח ברכות השחר בכוונת הלב!

(מתוך הרצאה באליקים  07-11-2022 על 'מודה אני לפניך... שהחזרת... בחמלה!')

(מתוך מיקס קליפים 2019 - גם על ברכות השחר וגם על ברכות התורה)

(מתוך הרצאה בחו"ל על הברכות: פוקח עורים וזוקף כפופים)

 ציטוט: "בשר, כבר לא שיני חלב. ואז יש לו חותכות פה, ניבים כאן, וטוחנות בפנים. מסודר.

תארו לכם שזה היה משתנה והיה טוחנות כאן וחותכות שם היית רוצה לאכול גזר צריך לפתוח פה ללעוס כאן ואחר כך היה צריך מקדימה ללעוס והקב"ה לא מתבלבל סידר לך הכל מסודר. אתה אומר על זה תודה? – לא אומר תודה. אתה רואה בעינים? – רואה בעינים. אמרת תודה על העינים? – לא אמרת. קמת בבוקר אמרת תודה? – לא. אם חלילה הראיה שלך הייתה מטשטשת והיית הולך להתעוור ואומרים שיש רופא שצריך לשלם לו 200,000$ בשביל למנוע את העיוורון והוא הצליח בניתוח, שילמת 200,000$ תגיד לו תודה? בטח תגיד לו תודה, אפילו תיתן לו תמונה למסדרון. כשתראה נוף אתה תזכור אותו? – בטח.

אז האם הקב"ה הגזים שבקש ממך פעם אחת בעשרים וארבע שעות

שתגיד: "ברוך אתה ה' אלוקינו מלך העולם פוקח עוורים" על 24 שעות ראיה חינם.

הוא הגזים שבקש את זה? אולי אתה מגזים? משתמש כל הזמן ולא להגיד תודה?

זוקף כפופים - אתה הולך זקוף, איך לך חטוטרת גיבנת כמה ברכות בבוקר להגיד תודה להגיד תודה! מה יש?

לא, מיקסר, 70 שנה טוחן בלי רעש בלי גריז

פלא פלאות. אמרנו תודה על זה? אתם יודעים איזה נסים יש פה? איזה נסים?"

(מתוך: הרצאה במיאמי - דיסק 73 - ציונים במיאמי, 28.03.2001 - להרצאה המלאה לחץ כאן).

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 25.02 14:22

  רבנו הקדוש שבוע מבורך! תודה על השיעור המאלף הבוקר 'עץ גבוה חמישים אמה' (shofar.tv/lessons/16869) להתחיל ככה שיעור בוקר ביום ראשון - תענוג אמיתי לנשמה! ובכלל תמיד לשמוע על איך שהמן הרשע נתלה - משמח את הלב! בקרוב את סינוואר ימח שמו גם יתלו - (בתוך כל שונאי ישראל) אמן כן יהי רצון ויה"ר: שבזכותך, בזכות אסתר המלכה ומרדכי היהודי🙂 שבוע מבורך ובשורות טובות (אמן).

 • 24.02 19:14

  😂😂😂😂 תודה כבוד הרב על כל הפעילות של זיכוי הרבים שאתה עושה, אוהבים אותך מאוד.

 • 22.02 12:33

  שלום וברכה כבוד הרב! השיעור של הבוקר (פרשת תצוה - כתית למאור shofar.tv/videos/16860) מחיה את המתים וסם לחיים, להתחיל את היום בלימוד התורה! לשמוע דברים שנותנים לי את החיות, הנשמה מקבלת אוכל רוחני וכוחות ללכת בדרך האמת ולשמוח בחלקי ולזכות להאיר לאחינו. כבוד הרב! תודה רבה לקב"ה שזיכנו להתחבר לרב גדול וקדוש ונתן לנו אותך ובלעדיך ח"ו החיים רדודים. ברצוני לשתף את הרב על הלימוד שלמדנו כמה חשוב להתחבר לצדיק הדור ולשאוף להיות בקרבתו. [צילום מספר, פרשת תרומה, סגולה להירפא מכל התאוות! "ועשית שלחן" רבינו הבעש"ט אמר: 'כל מי שזכה להיות משובתי שבת מאוכלי שלחני - אני נותן בו סם חיים להיות בקרבו רפואה להיוושע מכל התאוות, וגם פועל להבא להתנהג בביתו בקדושה ובטהרה. אשר מדרכי הרפואה על ידי בני אדם - הוא רק להתרפא מחליו הקודם, אך עודנו צריך שמירה להבא שלא יבוא ויחזור אליו החולי חס ושלום. וכאן יפה כח הצדיק על ידי שלחנו הטהור, לתת לאדם שמירה להבא להינצל מכל רע'].

 • 21.02 12:43

  🐛רבינו היקר שבזכותו אנו ניצלים מאיסורים🐛 זה היום אימי מורתי מצאה - פפריקה אדומה - בבדיקה! לפני טחינה... (סרטון: 'בעיות חמורות בתבלינים ומה מאכילים אותנו בתעשיה?' shofar.tv/videos/8262)

 • 20.02 12:31

  כבוד הרב היקר שליט"א שלום וברכה! רציתי לומר: 'תודה גדולה!' לכבוד הרב שליט"א על הדברים בקטע הזה. (👨🏻‍🏫 המדד העיקרי להצלחה בחינוך shofar.tv/videos/16838) בזכות הקטע הזה ב"ה חינכתי את הילדים: שצריך לשיר ולהודות להשם יתברך גם מתוך כאב וצער. אני נוהגת כמעט מדי יום לשיר עם הילדים: 'תודה רבה לך השם יתברך על כל הטוב ועל כל החסד!' מתוך שמחה! ואנחנו שרים!! ורוקדים!!! אתמול שרתי לילדים מתוך כאבים חזקים אחרי עקירת שן בינה! (ל"ע) 'תודה רבה לך השם יתברך על כאבי שינים כי אין רע יורד מן השמים!'. הילדים תמהו: 'איך אמא שרה ככה, להודות על הכאב!?' אז הסברתי להם: 'שהשם יתברך מזכך אותנו ובדרך הזאת מנקה אותנו מחטאים ועוונות שנצא מפה נקיים לגן עדן!' בעזרת השם יתברך (אמן) תודה אין סופית לכבוד הרב שמלמד אותנו והלוואי ונזכה לדרגות כמו שכבוד הרב לימד ותיאר בקטע (אמן).

 • 19.02 19:13

  שלום כבוד הרב! הייתי היום בטיפול שיניים. הרופא יודע שאתה הרב שלנו, אמר לי: 'שב"ה הוא שומע הרצאות שלך ב יוטיוב ושאתה מאוד חכם!' ועוד כמה מחמאות ב"ה. אמר לי: 'שלבן שלו יש כל מיני שאלות והוא רוצה: הוכחות! ודברים כתובים ושהוא לא יודע לתת לו תשובות לשאלות האלה...' אמרתי לו: 'שאני יביא לו דיסקונקי ('מאגר השו"ת הגדול בעולם') שיתן לבנו שזה יענה לו על הרבה מאוד שאלות שיש לו!' הוא שמח מאוד! ואמר: 'שהשי"ת סובב את זה שאגיע לטיפול - בשביל שאביא לו דיסקונקי!'.

 • 19.02 14:28

  כבוד הרב שליט"א השיעור בוקר - מאוד מחכים! והיה נחוץ בתקופה זו של פורענויות, מחלוקות (רח"ל), אבל מה שאני יודע זה שלא אעזוב את כבוד הרב שליט"א לעולם!!! לא כמו כאלה שהיו בעבר בקפז שעזבו ופתאום מפרסמים נגד הרב שליט"א וכו'... ומה שהכי מצחיק ומעניין זה שפתאום יש עוד סוגי בשר שאפשר לאכול וזמרים שמותר לשמוע חח... אני ממש מרחם על כל אלה שעזבו כי לגבי בשר יש גם להם פתרון! שישלחו משפחה או חברים לקנות, ואם מתביישים שישלחו מישהו לחנות... אבל הכל צף! ועוד שהם לא נושא ההודעה כרגע... עוד תודה על ההסבר על מהן 'שבועות' וב"ה אנחנו קפזניקים לנצח!!! תודה רבה להשי"ת שזכינו בכבוד הרב שליט"א 🙏

 • 19.02 10:56

  ישר כח לכבוד הרב על השיעור בוקר, (פרשת תרומה - משכן העדות shofar.tv/videos/16839) תודה רבה! שמעתי אותו עוד הפעם - מדהים! שהשי"ת שוכן בתוך הצדיקים. והאמת אף שהיא לא שמימית, היא 'אמת לאמיתה!' כי ה' בתוכם. מכאן לעניות דעתי אנחנו למדים: שאנחנו כמו עץ שצריך להביא פירות והפירות הם הטוב היוצא מאתנו והצדיקים הם 'שורש' שמחזיק אותנו אמנם לצערינו יש 'עשבים שוטים' שאינם נותנים פירות אלא מפריעים לצדיקים בעבודתם (כמו דתן ואבירם:). ואפשר להבין כמה מסוכן לבחור דרך מסויימת (שורש של עץ פרי מסויים) ולקבוע שהיא ה'אמת' ולפסול פוסקים אחרים שהם השורשים של מיני עץ שונים הנותנים פרי ממנים שונים והם אותם המוציאים לעז על הצדיקים ומזלזלים בהם - רחמנא לצלן!

 • 19.02 09:04

  רבנו הקדוש! איזה שיעור בוקר מרומם! לכל איש ואישה מעדת ישראל את סוד נדיבות ליבו של הצדיק מגלה הרב בכל שיעור ובפרט הזה "וְשָׁכַנְתִּי בְּתוֹכָם!" (שמות כה, ח) מהי גדולת ליבו של הרב שעומד איתן כנגד השקרנים שבדור כדי להמשיך להאיר את ליבותם של עם ישראל בשביל שיפתחו ליבם לקב"ה ושיזכו גם הם להשראת שכינתו בליבם ובזכות זה על גם כלל האומה הרב הזכיר את גדולי החכמים והבן איש חי שתורתם לא תשכח לעולם וכך תורתו של הרב אמנון יצחק שליט"א לא משנה מה "הם" יעשו, אמת צרופה בידו והוא מנחיל אותה לעם ישראל וקהילתו ומזכה ומרצפם ומחזקם לעבודתו יתברך אוהבים את הרב הצדיק שאין כמותו ותורתו חזק וברוך רבינו "יַגְדִּיל תּוֹרָה וְיַאְדִּיר"!!! (ישעיה מב, כא) - אמן!

 • 19.02 08:28

  כבוד הרב שלום וברכה!!! אכן הבטיחו חז"ל: 'צדיק גוזר וה' יתברך מקיים!!!' ברוך ה'! התקיימה ברכת הרב שליט"א ובס"ד כעת אנו בדרך לבית שלנו אחרי שהחשד לדלקת קרום המח - התבטל! תודה להשי"ת ותודה לך הרב אשרינו שזכינו בצדיק אמת!!!

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים