טוען...

חדש! סדר ברכות השחר בכוונת הלב - בעיצוב בלעדי!! עם כוחן של הברכות.

  פורסם בתאריך: 16.01.2023, 15:04 • מערכת שופר

בס"ד

'שופר' ארגון להפצת יהדות

מוציא לאור את

'סדר ברכות השחר בכוונת הלב'

בעיצוב בלעדי!

עם

דרשתו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א מברוקלין

(מסבב הרצאות בארה"ב 2023)

'כוחן של הברכות'

בעשרת אלפים (10,000) עותקים!!!

 

כמו כן גם הכוונות הנדרשות במילים "ברוך - העולם", מהרב שליט"א

ההקדמה הכללית והחשובה לברכות השחר

והקדמת ההודאה לכל ברכה ואחריה הבקשה מהשי"ת!!

 

לקריאה והורדת גרסת הבטא בקובץ PDF - לחץ כאן.

[קרדיטים: א. פלורנטין על התוכן והשראה לעיצוב הקובץ. / ד. רונן על האישור לשימוש בזכויות יוצרים. / הגרפיקאית ח. מרציאנו - על העבודה. /  משפחת אלמליח הי"ו על הגרפיקה והעיצוב המדהימים! / גב' ה. כחלון תחי' על עיצוב השערים קדמי ואחורי / ועוד יבורכו כל העוסקים והתורמים הנכבדים הע"י למלאכת הקודש!]

לתרומות והקדשות - ניתן לפנות למשרדי שופר

לתרומה ישירה דרך אתר שופר - לחץ כאן.

להלן קליפים וסרטונים בשבח ברכות השחר בכוונת הלב!

(מתוך הרצאה באליקים  07-11-2022 על 'מודה אני לפניך... שהחזרת... בחמלה!')

(מתוך מיקס קליפים 2019 - גם על ברכות השחר וגם על ברכות התורה)

(מתוך הרצאה בחו"ל על הברכות: פוקח עורים וזוקף כפופים)

 ציטוט: "בשר, כבר לא שיני חלב. ואז יש לו חותכות פה, ניבים כאן, וטוחנות בפנים. מסודר.

תארו לכם שזה היה משתנה והיה טוחנות כאן וחותכות שם היית רוצה לאכול גזר צריך לפתוח פה ללעוס כאן ואחר כך היה צריך מקדימה ללעוס והקב"ה לא מתבלבל סידר לך הכל מסודר. אתה אומר על זה תודה? – לא אומר תודה. אתה רואה בעינים? – רואה בעינים. אמרת תודה על העינים? – לא אמרת. קמת בבוקר אמרת תודה? – לא. אם חלילה הראיה שלך הייתה מטשטשת והיית הולך להתעוור ואומרים שיש רופא שצריך לשלם לו 200,000$ בשביל למנוע את העיוורון והוא הצליח בניתוח, שילמת 200,000$ תגיד לו תודה? בטח תגיד לו תודה, אפילו תיתן לו תמונה למסדרון. כשתראה נוף אתה תזכור אותו? – בטח.

אז האם הקב"ה הגזים שבקש ממך פעם אחת בעשרים וארבע שעות

שתגיד: "ברוך אתה ה' אלוקינו מלך העולם פוקח עוורים" על 24 שעות ראיה חינם.

הוא הגזים שבקש את זה? אולי אתה מגזים? משתמש כל הזמן ולא להגיד תודה?

זוקף כפופים - אתה הולך זקוף, איך לך חטוטרת גיבנת כמה ברכות בבוקר להגיד תודה להגיד תודה! מה יש?

לא, מיקסר, 70 שנה טוחן בלי רעש בלי גריז

פלא פלאות. אמרנו תודה על זה? אתם יודעים איזה נסים יש פה? איזה נסים?"

(מתוך: הרצאה במיאמי - דיסק 73 - ציונים במיאמי, 28.03.2001 - להרצאה המלאה לחץ כאן).

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 12.01 01:13

  תודה רבה השיעור אל גמילות חסדים עשה לי סדר בבלגן שהיה לי כעס אל אישתי שאני בדרך כלל שוטף כלים ושוטף את הבית לכבוד שבת אחרי הרצאה הזאת אני מבין שהקדוש ברוך הוא. רוצה לנסות אותי אם אני יעשה חסד גם בבית דבר שלא ידעתי חשבתי שזה קללה בשבילי הבושה שהיה לי מאנשים היום כבר אחרת אני עושה את זה בכייף למרות הקושי הרב.

 • 12.01 01:13

  תודה והוקרה לרב שלום וברכה לכבוד הרב שליט"א. כמה שאני צופה בסרטונים של הרב, אני מתמלא בהערכה לכבוד הרב, יותר ויותר. כבוד הרב הוא האוצר של בורא עולם. הס"מ, נלחם ברב, ושולח אנשים פגומים ומלאים בחטאים, ללא יראת שמים, שפוערים את פיהם כנגד הרב, וכל זה עצת הס"מ, כדי למנוע טוב מעם ישראל. הרב לא נלחם בהם, אלא בס"מ

 • 12.01 01:13

  תודה לרב שלום וברכה לכבוד הרב היקר שליט"א. כבוד הרב, עם ישראל אוהבים אותך. אתה מחזק אותנו, ומקרב אותנו לבורא עולם! מציל אותנו מהגיהנום, ומזכה אותנו בחיים נצחיים! הס"מ יעשה הכל, להחליש את דעת הרב, עלמנת שהרב יחלש במעשיו הטובים! ה" ישמור את רבנו, שלא ישים ליבו לכל שלוחי הס"מ, ויחזקהו-להשיב בתשובה, את כולנו.

 • 12.01 01:09

  כבוד הרב  שליטא, ראשית ההרצאות שלך מושלמות!! תמיד שומעת יום אחרי כי אצלינו השעות הפוכות.. ממש תודה על ההרצאות המעלפות שלך ,קצת מקנאים בכל מי שגר כרגע בארצות הברית שאתה נמצא שם אז בוודאי שכולם מצפים לחזרתך במהרה .  תודה רבה על ההרצאות המדהימות שלך . כוחה של תפילה הרצאה שצריך לשמוע יותר מפעם ..כל הרצאה מהממת יותר מהשניה ..תמיד אומרת זהו זה ההרצאה הכי מושלמת שייש ואז מגלה שייש יותר מושלמת איזה כיף לנו . השם ישמור אותכם ברכה והצלחה תמיד . מעדכנת שגם באילת מוצאים דברים מוזרים באוכל ..בוררת בורגול ויש שם משהו לא ברור . ברוך השם שלמדת אותנו לבדוק הכל . ברכה והצלחה בכל  . אי שם מאילת :)

 • 12.01 01:09

  יישר כח ענק לרב היקר! דרשה מאוד מרתקת ומעניינת עם המון אנרגיות מדהימות. אני מאחל לרב היקר, בעזר השם ברוך הוא רפואה שלימה ברמח איברים ובשסה גידים במהרה. אוהב אותך!!!

 • 12.01 01:09

  הרב,שמעתי את השיחה בטורונטו והיא ממש חיזקה אותי והתחלתי להתפלל כמו שהרב אמר ופשוט כל היום אני ממש מחכה לתפילה תודה רבה הרב.

 • 12.01 01:09

  ריגשת אותי במיוחד עברתי ניתוח הבוקר בהרדמה מלאה וניתוח שהיה אמור לקחת שעה לקח בס״ד מעל שעתיים וחצי ובע״ה בהצלחה היה ממש חסדי השם להראות לי בנס גלוי שיש השגחה פרטית ממש וזאת בזכות התוכן שהרב אמר עכשיו על יוסף שכך נוהגים אשתי ואני ונוהגים לומר תמיד שהשם איתנו אשריך רבינו שכיוונו לדעתו 🙌💐

 • 12.01 01:09

  תבורך מפי עליון כבוד הרב על מסירות נפשך ובאהבת ישראל לכלל ולפרט זה מעל הטבע ולא מובן מאליו זה סיעתא דשמיא שכבוד הרב אמנון יצחק שליט״א זכה זוכה ויזכה מבורא עולם יתברך וישתבח שכל מילה ,תיבה , תנועה, הארה והערה מיועדת ונשמעת בהשגחה פרטית נפלאה ליעדה לכל ברי המזל בעולם שזוכים ללב פועם לאוזן קשבת ועין רואה את כבוד הרב המוסר את דברי תורתנו הקדושה בחן בנועם ובטוב טעם יהי רצון שכל ברכותיו של רבנו יתקיימו לטובה ולברכה חזק וברוך ואין סוף תודות ורגשי הכרת הטוב על הכל מכל כל

 • 12.01 01:09

  רציתי לומר לרב , שההרצאות האחרונות מחזקות ונוגעות ללב , תודה רבה על כל מה שהרב עושה למעננו. ה' ישמרכם ויחזקכם🙌🙌

 • 12.01 01:09

  כל ההרצאות מיוחדות!! ותענוג לראות את הכמיהה והצמא של היהודים שם מזה במיוחד התפעלתי

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת