טוען...

סדרת הספרים הנפלאים מבית 'ישמחו במלכותך' ו'שלום רב'

  פורסם בתאריך: 07.07.2022, 11:48 • מערכת שופר

בס"ד

ניתן להשיג את סדרת 5 הספרים מבית 'ישמחו במלכותך'

 

1) ספר "אעירה שחר"

 ניסים רבים ארעו לעם ישראל דווקא בשעות הלילה, החל מנס יציאת מצרים אשר אירע בחצות הלילה, ועוד ניסים רבים אשר ארעו לעם ישראל דווקא בשעות הלילה, מהו סודו הגדול של הלילה, אשר על ידו יכול כל אחד מאיתנו לזכות לניסים גדולים ולישועות עצומות בכל התחומים והמישורים שהוא זקוק להם. חזק ביותר!!!

(לכתבה 'אעירה שחר' - לחץ כאן)

(לשמיעה בשופרקול בטל' 02-3724787 בשלוחה 2 אח"כ 4 אח"כ 21)

2) ספר "אשא עיני"

אחר הסודות הגדולים ביותר בעולמינו הוא סוד כוחה הגדול של הראיה, אשר דרכה האדם משקיף וצופה על כל הבריאה כולה, ולה השפעה מכריעה וגורלית על מהותו הפנימית של האדם. ועל איכות חייו בכל הענינים.

בספר זה נלמד על כוחה הגדול והעצום של הראיה להשפיע על כל אורח חייו של האדם בגשמיות וברוחניות, בשילוב סגולות עצומות ועצות נפלאות כיצד ניתן לשפר ולייעל את מערכת הראיה, באופן שהיא תטיב ותשפר את כל איכות חיינו בכל התחומים והמישורים.

ספר מדהים! קריאה מהנה! 

חדש!!! לצפיה בספר 'אשא עיני' (מהדורה חדשה!) בפורמט PDF - לחץ כאן.

לצפיה בסדרת השיעורים שכבוד הרב שליט"א מוסר מהספר 'אשא עיני' - לחץ כאן

(לשמיעה בשופרקול בטל' 02-3724787 בשלוחה 2 אח"כ 4 אח"כ 25)

3) ספר "ישמחו במלכותך"

יום השבת הנו מקור הברכה והשפע של כל השבוע כולו, ולכן יכול האדם לזכות לכל ישועה בכל תחום ובכל ענין בכוחה הגדול של שבת המלכה, בספר שלפניכם הובאו לפני הקורא כל סגולותיה הנדירות ומעלותיה המופלאות של שבת המלכה, בשילוב סיפורי ישועות וניסים רבים אשר חוו אנשים בני דורינו שנושעו בישועות גדולות ועצומות בכל התחומים והמישורים בזכות ברכתה המופלאה של שבת המלכה. 

(לכתבה 'ישמחו במלכותך' לחץ כאן).