טוען...

שידור חוזר וסיקור ההרצאה ביבנה 20/05/2021 בתמונות ועוד

  פורסם בתאריך: 23.05.2021, 13:47 • מערכת שופר

בס"ד, אחרי ההצלחות הגדולות בהרצאות באר שבע 03-05-2021 , ובנתניה 05-05-2021 (ראה בסיקור). התקיימה הרצאה ביבנה

[למרות המשך מעשיהם הנלוזים והשפלים של השסניקים בקריעת מודעות בהרצאה זו, הם עדיין ממשיכים - רחמנא לצלן! ונפרסמם ב"ה]

ההרצאה התחילה עם דברי אלוקים חיים מפיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א, לאחר הקדשתה לתורמים הנכבדים ולרב בית הכנסת, שתרם את הבית כנסת להרצאה ובחפץ לב!

אחז"ל 'גדולה שימושה מלימודה' ולומדים זאת מאלישע ששימש את אליהו הנביא שכך לומדים איך לבצע כל פעולה הלכה דרך ארץ ומידות כשנמצאים קרוב ומשמשים תלמיד חכם כדי שהאדם לא יהיה נבוך בחיים.

וכבר בדרך להרצאה נשאל הרב האם צריך להכנס לממ"ד? והתשובה: בטח! כיון שמי יכול לומר שהוא בטוח במעשיו ובזכותם ינצל מהפגעים?

וכבוד הרב מפרט את הניסים ברגעים שקדמו להרצאה שבית הכנסת לא נפגע! ושבית שנפגע אך תמונת הבבא סאלי זיע"א לא נפגעה, ומתוך 4,000 טילים רק 10 הרוגים!!! וזה ודאי השגחה מאיתו יתברך.

ועל ראייתם המיוחדת של ת"ח מספר הרב על אותו גדול שבחן תלמידי ישיבה ועל פי התנהגותו בשעת המבחן שהיה חסר דרך ארץ בדבר קל! כבר ידע אותו גדול שיצא הבחור הנ"ל לתרבות רעה!

ושהאדם צריך להיות בחברת חבורה גבוהה כמו 'כנישתא חדא' שכך יוכל להיות באמת ישר ולא כמו האלכסון שנראה ישר אך למעשה הוא עקום...

כי בלי תורה אין מה שימלא לאדם את החסרון, ולדוגמא אדם שעובד לפרנסתו וחסר לו בבטחון ולא לומד תורה, אך למעשה יכולים לזרוק אותו מהעבודה שלו בגלל שלא עשה חיסון... 

ומספר כבוד הרב שליט"א על שהקים בבני ברק את 'קהילות פז' שבאו לשמה אנשים בכדי להתעלות כמה שיותר ולהגיע למדרגות גבוהות, ויש גם חבורה גבוהה שרוצים באמת, ויש מי שרואים כל יום איך מתנהג כל השבוע, וכך יכולים לדעת מה עושים בכל מצב! ומקבלים הערות על המקום, וכך האדם מפלס את עצמו וכל הזמן מתוקן, ולא נשאר בחוסר ידיעה, שמחוברים לרב אמיתי שמדקדק בכל דבר ודבר וכך יש סיכוי שאנשים כאלו יצאו מהעוה"ז מסודרים!

כי אדם שלא יהיה בקרבת ת"ח יבוא נבוך לעולם האמת כי יגלה שלא קיים דבר בחסרון ידיעתו בשמירת שבת ועוד דברים איומים בכשרות המטבח ועוד!

ומסיים במשל על הבחור שנכנס למלתחה לעתיד לבוא כדי ללבוש את ה'חלוקא דרבנן' שנעשו מכל מעשיו הטובים - אך מתבייש לצאת כיון שעסק רק בשמו"ת ומהם יש לו רק 'גרביים'...

כבוד הרב מעודד את הקהל 'יבנה וחכמיה' לנצל את המקום ולצאת עם בשורה לזכות לשמש ת"ח לעלות ולהתעלות.

הדרשה נמשכה כשעה וחצי! כשהקהל מרותק לדברים היוצאים מן הלב כפי שאחז"ל שודאי נכנסים אל הלב!

לאחר הדרשה שו"ת, אקטואליה ועוד מהקהל המגוון;

* השואל מספר שראה תמונה של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א שהתחסן - כבוד הרב מגיב בחיוך וענה שלא רק שלא התחסן כי אז ח"ו זה היה חיסול! אלא גם מורה לאחרים לא להתחסן (ראה מעל 250 מהדורות וירוס TV), כי פייזר מודה בעצמה שהמתחסנים מדביקים את אחרים ויש בזה מטרה של דילול אוכלוסין ועקרות רח"ל ועוד....

* אשה מעזרת נשים מבקשת ברכת הרב שליט"א להתרפאות מהאולקוס ל"ע - במענה לרפואתה עונה כבוד הרב שתקבל על עצמה לאכול מ'קהילות פז' ושתצלצל לשופר כדי לקבל הדרכה.

* בחור דתי עם אנרגיה חיובית משלב פסוקים ומאחז"ל בשבחו של כבוד הרב שליט"א שעונה 'חן-חן' לרקע תשואות הקהל במחיאות כפים נלהבות; היש ה' בקרבנו אם אין - וכן היש בה עץ אם אין = אי"ן ר"ת אם אמנון יצחק נמצא - ומדובר על עץ תפוחים כרשב"י זיע"א שמשה רבינו חיפש את אילנא דחיי - שהוא עץ החיים, ואילנא דחיי ר"ת אמנון יצחק למד נא דרך חיים!

- ומהקלטות הישנות שכבוד הרב סיפר בשם דודו שעל החגב שמותר באכילה יש צורת ח' - שהחגב הוא חילו של הקב"ה! וזקנו של הרב בתחילה היה שחור - מידת הדין, והיום לבן - מידת הרחמים ונשאר בצורת ח' - חילו של הקב"ה!

והשואל מספר בשמחה שמאוד נהנה לראות את כבוד הרב צוחק בהרצאה בנתניה בענין הסקר על החיסונים...

ועכשיו השואל ברצינות: איך כבוד הרב עדיין לא קיבל פרס חיים?

כבוד הרב משיב בחיוך: ממי?

השואל: בהפצת האמונה!!! ומודה לכבוד הרב 'תודה תודה תודה!'

* השואל הבא מבקש עזרת הרב בביאור מילות התפילה 'מלך עוזר ומושיע ומגן' וכבוד הרב נענה בהרחבה ובחפץ לב, שאלה שממשיכה ומתרחבת בענין אמונה ובטחון ועוד.

 - השואל מנסה להתקיל: לפי מה שהרב מלמד שהעיקר זה תורה, אם הרב צריך אינסטלטור למי קורא?

הרב מפתיע: לאינסטלטור! אבל בהתנדבות... ומספר בשבחה של 'מסעדת הפקחים' שנעשית רק בהתנדבות בידי יהודים שמבינים את המצוה של 'ובו תדבק' והחזקת בו ועוד. כי מי שעושה חסדים - הקב"ה מתחסד איתו ומי שאגואיסט שיחיה לבד - הקהל מוחא כפים בהבנה!

* השואל הבא מקדים מילות ברכה לכבוד הרב 'שתזכה לראות את כל עם ישראל ביחד בגאולה' ומבקש שכבוד הרב יצלם את השחיטה הכשרה של קפז' כדי ללמד את כלל ישראל מהי שחיטה כשרה! (קישור לאשכול בענין הכשרות)

הרב עונה על ההגבלות במשחטות וכו'.

* השואל הבא: עד כמה הגאולה קרובה?

כבוד הרב: תלוי בעם ישראל! באמצעות התשובה תגיע עוד היום, ואכן יש תאריך סופי אך איננו יודעים מתי הוא...

* יהודיה מעזרת נשים שולחת לעזרת הגברים את המכשיר הטל' כדי לנפצו כשאלחנן מוזמן לנפצו כשהרב אומר : 'ובערת הרע מקרבך - ומזל טוב!'.

יהודיה שואלת: מה הגדולה בשמירת נגיעה?

הרב עונה בהרחבה: על חיבוט הקבר, ויציאת הנשמה של הצדיקים בקלות מהגוף לעומת הרשעים שדבקים בעבירות רח"ל, וכשהאדם ממית את תאוותיות בעוה"ז מקל על עצמו את פרידת נשמתו מגופו.

** כבוד הרב מסיים את ההרצאה ומודה לקהל שבא לבית כנסת 'דוד המלך'

ומחלק את המתנות בידיו לציבור הרחב שמושיט ידים בצימאון השמחים לצאת מהדרשה הנפלאה עם צידה לדרך חדשה – בהצלחה!

להלן תמונות מההרצאה: