טוען...

סיקור סעודת ראש חודש סיון 11/05/2021

  פורסם בתאריך: 12.05.2021, 13:08 • מערכת שופר

בשעה טובה ומוצלחת! לאחר הפוגה של כשנה בעקבות השקורונה, ב"ה שופר ארגון להפצת יהדות חזר להמשך פעילות גם במסגרת 'סעודות ראש חודש' בבית מדרש קהילות פז לקירוב לבבות.

גם בסעודת לג' בעומר הגיעו מרחבי הארץ וזכו להשתתף בסעודת מצוה בהילולא של הרשב"י זיע"א וכבוד הרב שליט"א מסר שיעור 'רבי שמעון אומר שלשה שאכלו על שלחן אחד..' לצפיה.

ב"ה הסעודה הוכנה בידי צוות נפלא ומקצועי בחן ובטעם מיוחד והשלחנות ערוכים עם תפילת השל"ה - סגולה נפלאה! (דבר בעיתו מה טוב)

במהלך הסעודה הנ"ל היו זמרים כשרים שהנעימו את ההילולא בשירה, ובשירי דביקות וערגה להשם יתברך. ובהמשך גם קם ממקומו עם כבוד הרב שליט"א לרחבת הריקודים ובמעגלים ושמחה לכבוד התנא הקדוש רשב"י זיע"א

אך הסעודה הנוכחית נקטעה, עקב המצב שהתרגש בצפירות עולות ויורדות על הפגזות הטילים [ראה התייחסות לכך בשיעור בוקר מכבוד הרב שליט"א 12-05-2021 בשם הרב שטיינמן ור' חיים מולאזי'ן זצ"ל - לצפיה 'ביאורים ומעשים מהגדה של הרב שטיינמן על ההלל - טז']

כך שהסעודה היתה קצרה יותר...

נ.ב. אם כבר מדברים על אזעקה - כדאי לשמוע את הקלטת אודיו 'קלטת מס' 22 - כיצד להתנהג בשעת אזעקת אמת ? - חלק א, וחלק ב'' - מדהים! משנות ה-90 (28-02-1991).

 

תזכורת קטנה לשיר 'השלום בוא יבוא'...

 

להלן תמונות מהסעודה...