טוען...

פרוייקט חוזרים בעבר [+ עדכונים]

  פורסם בתאריך: 05.07.2020, 15:21 • מערכת שופר

בס"ד

פרוייקט חוזרים בעבר

יהודי יקר!

האם פעם חשבת "לארגן הרצאה משנות ה-80 ועד שנת 2009?" – היום זה אפשרי!

ב"ה ב"שופר" ארגון להפצת יהדות - שוקדים על רעיונות... איך אפשר לארגן הרצאה גם משנות ה-80!!!

ואם תהיתם: "איך יתכן?"

 

ב"ה אלפי הרצאות של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א שלא פורסמו מעולם מאז שנות ה-80 נשמרו על קלטות וידאו VHS ובהמשך על קלטות DVCAM ובכך גם במרוצת הזמן כ-30 שנה לאחר מכן עדיין ניתן להאזין ולצפות באחינו בית ישראל המגיעים להרצאות מרתקות, ומקבלים עליהם עול מלכות שמים, וחזרה בתשובה.

אך לטפל בכל החומר האדיר הזה, רק לשבר את האוזן בשוק היום המחיר לכל קלטת כ-120 שקל (להמרה בלבד), ובכמויות האדירות של הקלטות שיש לבצע את ההמרות, מדובר על עלויות של מאות אלפי ₪,  וזה חוץ מהעלויות האדירות של עריכת הקלטת להרצאה [כיון שלכל הרצאה יש מס' קלטות; מצלמת רב, מצלמת קהל, וכתף].

 

יהודים יקרים!

עכשיו בורא עולם נותן לכם הזדמנות פז לשחזר את ההיסטוריה האדירה של עם ישראל השב ברבבותיו לאבינו שבשמים, ולהראות לכל העולם איך שתמיד עם ישראל היקר והאהוב הינו שוחר תורה ומבקש לדעת את אלוקיו.

תוכלו גם אתם במבצע זה להיות שותפים ולקחת חלק פעיל בהרצת הפרויקט האדיר הזה להעלותו לאתר שופר, ולהפיצו בהמשך בכל סוגי המדיה.

עלות המרת קלטות וידאו + עריכה + הדפסה = 700 שקל.

עלות המרת קלטות אודיו (שמע)  + עריכה + הדפסה = 300 שקל.

 

וזכות בעלי התשובה תגן בעדכם אלף המגן להיות ניצולים מחבלי משיח גם בשעה קשה זו – אמן!

לפרטים נא לצלצל למשרדי שופר בימים א-ה בין השעות 9:00-18:00 לטל' 03-6777779.

 

 

עדכון:

בשעה טובה ומוצלחת! עלה הפרוייקט לאויר - לצפיה בכתבה - לחץ כאן!

לצפיה בקליפים - לחץ כאן!

ב"ה לוח שנה תשפ"ב - ספיישל חוזרים בעבר - ניתן לצפיה לחץ כאן!

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 12.01 01:13

  תודה רבה השיעור אל גמילות חסדים עשה לי סדר בבלגן שהיה לי כעס אל אישתי שאני בדרך כלל שוטף כלים ושוטף את הבית לכבוד שבת אחרי הרצאה הזאת אני מבין שהקדוש ברוך הוא. רוצה לנסות אותי אם אני יעשה חסד גם בבית דבר שלא ידעתי חשבתי שזה קללה בשבילי הבושה שהיה לי מאנשים היום כבר אחרת אני עושה את זה בכייף למרות הקושי הרב.

 • 12.01 01:13

  תודה והוקרה לרב שלום וברכה לכבוד הרב שליט"א. כמה שאני צופה בסרטונים של הרב, אני מתמלא בהערכה לכבוד הרב, יותר ויותר. כבוד הרב הוא האוצר של בורא עולם. הס"מ, נלחם ברב, ושולח אנשים פגומים ומלאים בחטאים, ללא יראת שמים, שפוערים את פיהם כנגד הרב, וכל זה עצת הס"מ, כדי למנוע טוב מעם ישראל. הרב לא נלחם בהם, אלא בס"מ

 • 12.01 01:13

  תודה לרב שלום וברכה לכבוד הרב היקר שליט"א. כבוד הרב, עם ישראל אוהבים אותך. אתה מחזק אותנו, ומקרב אותנו לבורא עולם! מציל אותנו מהגיהנום, ומזכה אותנו בחיים נצחיים! הס"מ יעשה הכל, להחליש את דעת הרב, עלמנת שהרב יחלש במעשיו הטובים! ה" ישמור את רבנו, שלא ישים ליבו לכל שלוחי הס"מ, ויחזקהו-להשיב בתשובה, את כולנו.

 • 12.01 01:09

  כבוד הרב  שליטא, ראשית ההרצאות שלך מושלמות!! תמיד שומעת יום אחרי כי אצלינו השעות הפוכות.. ממש תודה על ההרצאות המעלפות שלך ,קצת מקנאים בכל מי שגר כרגע בארצות הברית שאתה נמצא שם אז בוודאי שכולם מצפים לחזרתך במהרה .  תודה רבה על ההרצאות המדהימות שלך . כוחה של תפילה הרצאה שצריך לשמוע יותר מפעם ..כל הרצאה מהממת יותר מהשניה ..תמיד אומרת זהו זה ההרצאה הכי מושלמת שייש ואז מגלה שייש יותר מושלמת איזה כיף לנו . השם ישמור אותכם ברכה והצלחה תמיד . מעדכנת שגם באילת מוצאים דברים מוזרים באוכל ..בוררת בורגול ויש שם משהו לא ברור . ברוך השם שלמדת אותנו לבדוק הכל . ברכה והצלחה בכל  . אי שם מאילת :)

 • 12.01 01:09

  יישר כח ענק לרב היקר! דרשה מאוד מרתקת ומעניינת עם המון אנרגיות מדהימות. אני מאחל לרב היקר, בעזר השם ברוך הוא רפואה שלימה ברמח איברים ובשסה גידים במהרה. אוהב אותך!!!

 • 12.01 01:09

  הרב,שמעתי את השיחה בטורונטו והיא ממש חיזקה אותי והתחלתי להתפלל כמו שהרב אמר ופשוט כל היום אני ממש מחכה לתפילה תודה רבה הרב.

 • 12.01 01:09

  ריגשת אותי במיוחד עברתי ניתוח הבוקר בהרדמה מלאה וניתוח שהיה אמור לקחת שעה לקח בס״ד מעל שעתיים וחצי ובע״ה בהצלחה היה ממש חסדי השם להראות לי בנס גלוי שיש השגחה פרטית ממש וזאת בזכות התוכן שהרב אמר עכשיו על יוסף שכך נוהגים אשתי ואני ונוהגים לומר תמיד שהשם איתנו אשריך רבינו שכיוונו לדעתו 🙌💐

 • 12.01 01:09

  תבורך מפי עליון כבוד הרב על מסירות נפשך ובאהבת ישראל לכלל ולפרט זה מעל הטבע ולא מובן מאליו זה סיעתא דשמיא שכבוד הרב אמנון יצחק שליט״א זכה זוכה ויזכה מבורא עולם יתברך וישתבח שכל מילה ,תיבה , תנועה, הארה והערה מיועדת ונשמעת בהשגחה פרטית נפלאה ליעדה לכל ברי המזל בעולם שזוכים ללב פועם לאוזן קשבת ועין רואה את כבוד הרב המוסר את דברי תורתנו הקדושה בחן בנועם ובטוב טעם יהי רצון שכל ברכותיו של רבנו יתקיימו לטובה ולברכה חזק וברוך ואין סוף תודות ורגשי הכרת הטוב על הכל מכל כל

 • 12.01 01:09

  רציתי לומר לרב , שההרצאות האחרונות מחזקות ונוגעות ללב , תודה רבה על כל מה שהרב עושה למעננו. ה' ישמרכם ויחזקכם🙌🙌

 • 12.01 01:09

  כל ההרצאות מיוחדות!! ותענוג לראות את הכמיהה והצמא של היהודים שם מזה במיוחד התפעלתי

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת