טוען...

המסלולים לעולם הבא

  פורסם בתאריך: 24.02.2022, 14:00 • מערכת שופר

המסלולים לעולם הבא

יהודים יקרים! 

הכנו עבורכם את פירוט ה"מסלולים לעולם הבא" כדי שתוכלו לבחור את המסלול שמתאים לכם לזכות את הרבים, ולהיות מבני העולם הבא עם זכויות לאין שיעור! להלן המסלולים: 

בשורה משמחת! הוצאה לאור של ספרי 'גנזי המלך' - מאוצרות דרשותיו של הרב אמנון יצחק שליט"א אשר נמסרו ברחבי הארץ והעולם במשך השנים ונדפסו והופצו בכ-90 אלף עותקים בכל ערב שבת במשך כעשור (בין השנים 2003-2013) ברחבי הארץ על חמישה חומשי תורה ומועדי ישראל וחגי השנה וב"ה זכה עלון נכבד זה והגיע לידיו של מרן שר התורה הרה"ג הרב חיים קניבסקי שליט"א כפי שפורסם אשר עיין בעלון זה! ועכשיו הזדמנות הנדירה שלך!! לזכות ולקחת חלק בהפצת הדברי תורה היקרים מפז על פרשיות השבוע ומועדי השנה ב-2 כרכים 'גנזי המלך' בעימוד חדש ובסדר נאה! (לכתבה לחץ כאן).

בשקל וחצי ליום - להציל יהודים! - ב"ה לאחר ההצלחה ב'קופות צדקה' אשתקד הגיעו למשרדי שופר 'קופות צדקה' מושקעות שבכל הרצאה של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א ברחבי הארץ הרב יחלק למשתתפים קופות צדקה. ואשר הזכויות אשר יגיעו מקיבוץ התרומות להפצת יהדות - יזקפו לזכותם של התורמים והמפיצים! (לכתבה לחץ כאן). 

דיסק און קי USB – בתרומת 2,000 ₪ - יחולקו 40 דיסק און קי בהרצאותיו של הרב אמנון יצחק שליט"א דיסק און קי לזיכוי הרבים "ובלכתך בדרך" סדרות שיעורים והרצאות מרתקים במגוון נושאים אמונה בטחון השקפה פרשיות שבוע מוסר ועוד... מתאים גם לשמיעה ברכב ועוד (לכתבה 'מאגר השו"ת הגדול בעולם - הגענו לכאן בזכותכם!' - לחץ כאן). 

דיסקים - בתרומת 1,000 ₪ - מקבלים 500 דיסקים של הרב אמנון יצחק שליט"א לזיכוי הרבים ברחבי הארץ, או לחלופין 'שופר' יחלק במקומכם ולזכותכם ברחבי הארץ. 

כתיבת אותיות בהכנסת ס"ת לע"נ ר' חיים נגר ז"ל - בשבח והודיה להשי"ת הננו מתכבדים להזמינכם להשתתף בשמחה של מצוה במעמד הכנסת ספר תורה לעילוי נשמתו הטהורה של ר' חיים נגר בן ברכה ז"ל שהיה מתומכי ארגון 'שופר' מיום הקמתו וזכה להיות מבעלי התשובה הראשונים של יבלחט"א הרב אמנון יצחק שליט"א שתערך אי"ה ברוב פאר והדר יום ראשון ז' בשבט תשפ"ג 29.01.2023 למנינם. לו"ז: בשעה 17:45 - כתיבת אותיות בבית הכנסת, 19:00 תהלוכה תצא בליוי תזמורת ולפידים מביתו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א רחוב הרב רבינוביץ 7, בני ברק להיכל הקודש ברחוב מתתיהו 10 בני ברק הציבור הרחב מוזמן להשתתף * ניתן לרכוש אותיות מעכשיו (לכתבה לחץ כאן). 

הפצת דיסקים הפלות = רצח! ואדרבה! 'כל המציל נפש אחת מישראל – כאילו הציל עולם מלא!' ובין דרכי התשובה, ללמד אחרים את חומרת העון הזה, ולהצילם מרדת שחת ולמנוע אותם מלעשות את המעשה המר והנמהר הזה - רח"ל! לכן, 'שופר' - ארגון להפצת יהדות יוצא באופן מבהיל ודחוף בעזרת ה' במבצע לעשות תיקון להפלה בתרומה של 1,000 ₪ בלבד – התורם/ת יוכל לקבל 400 דיסקים (במקום 200) ולהציל תינוקות אחרים מליפול - ה' יצילנו! כמו כן באפשרותכם שצוות 'שופר' ואו המתנדבים יחלקו את הדיסקים שנתרמו ברחבי הארץ ואו בהרצאותיו של כבוד הרב שליט"א - עבורכם ולזכותכם ולכפרתכם (לכתבה לחץ כאן). 

הקמת ספריה לילדים - ספריית 'סיפורי צדיקים ומעשי הגדולים' לילדי קהילות פז ני"ו , נדרשות תרומות לפתוח ספריה לילדים ונוער בקפ"ז, כדי שלא ישבו חלילה בטלים, ויספגו מקדושת ומעשי הגדולים בכל הדורות. (יש לציין שהתרומה לספריית הילדים). ותבורכו ב"ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת" - אמן! (לכתבה - לחץ כאן).

הקרנת הרצאות בבית מדרש 'קהילות פז' בשידור חי מרחבי הארץ! - בשורה משמחת! ניתן לצפות בבית מדרש 'קהילות פז' בהרצאותיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א בשידור ישיר בהם מתקיימות ההרצאות ברחבי הארץ, השידור יחל בין השעות 21:00-23:40. ניתן לרכוש זכות הקרנה לזיכוי הרבים ניתן להתעדכן במועדי הרצאות; באתר שופר ובשופר קול בטל' 02-3724787 בשלוחה 6 ואו בחיוג למשרדי שופר. וידוע גודל מעלת מזכי הרבים, כמ"ש רשב"י: 'מאן דמזכי לחייביא אין קץ לשכרו!". ותזכו להיות שותפים בזיכוי הרבים ושעוד יהודים יוכלו לראות בעיניהם את מעלת התשובה המקרבת רחוקים ואיך שעם ישראל מתקרב ושב לא-לקיו ברבבותיו. ב"ה התחלנו בשידור בכורה כשהתקיימה הרצאה בפתח תקוה... (לכתבה - לחץ כאן).

חוזרים בעבר – בתרומת 700 ₪ תזכו להפיק קלטת וידאו נדירה משנות ה-80 ועד שנת 2009, ובתרומת 300 תזכו להפיק קלטת אודיו. (לכתבה - לחץ כאן).

חלוקת עשרות סטים 'לכתחילה' בקיום מצוות בנ"א לחבירו ובנ"א למקום – הספרים נוגעים בסוגיות; 1. בין אדם לחבירו – סור מרע 2. בין אדם לחבירו – עשה טוב 3. ברכות סעודה 4. הנהגת הבוקר 5. חודש אלול – ראש השנה 6. עשרת ימי תשובה ויום הכיפורים 7. שבת – הנהגת היום 8. שבת – מלאכות ומוקצה 9. שמירת הלשון 10. תפילה. 11. פורים וחודש אדר. (לכתבה לחץ כאן).

כסא בית כנסת – בתרומת 2,000 ₪ - תזכו בכסא לשנה בבית כנסת 'קהילות פז' עם שמכם חרוט; לרפואה שלימה, או לעילוי נשמת יקירכם, ולכל הענינים, כמו כן בתרומת 4,000 ₪ - תזכו לכסא VIP ליד כבוד הרב לשנה (בשורה הראשונה!). 

מדיה – בתרומת 1,200 ₪ לשנה - תזכו להיות שותפים באחזקת אתר "שופר" ובשידורים חיים (גם בטל' 07333-76900) וחוזרים המשודרים בארץ ובעולם, אפליקציית "שופר" וטל' "שופר קול" (גם בקומה הכשרה) המספר החדש הוא: 02-3724787. 

משפיעים בגדול! – בתרומת 2,500 ₪ - ארגון "שופר" יחלק עבורכם בהרצאותיו של הרב אמנון יצחק שליט"א ברחבי הארץ 10 מארזים חגיגיים המכילים 50 דיסקים לצפיה (ולשמיעה ב-MP3) במגוון נושאים כגון; כיצד נברא העולם? גן עדן, שבת, מיקס קליפים, אצטדיונים, ניסים, כשרויות, האנציקלופדיה האינטראקטיבית, גיוס בני הישיבות ועוד. ניתן להקדיש אותם להצלחת יקירכם! (לכתבה 'משפיעים בגדול 2' 2021 - לחץ כאן). 

נציב יום - בתרומת 1,000 ₪ תזכו לשיעור בשידור חי וחוזר בהקדשה אישית מהרב אמנון יצחק שליט"א; לעילוי נשמת, רפואה שלמה, פרנסה, זיווג הגון ועוד (לכתבה 'נציב יום' לחץ כאן). 

נר למאור - בתרומת 4,000 ₪ - הנכם זוכים להיות שותפים בכל התפילות ההרצאות והשיעורים בבית מדרש 'קהילות פז' ובזכויות של לומדי הכולל ובחורי הישיבה החדשה! ואחזקת בית המדרש לשנה שלמה. 

חדש! סדר ברכות השחר בכוונת הלב - בעיצוב בלעדי!! עם כוחן של הברכות. בס"ד 'שופר' ארגון להפצת יהדות מוציא לאור את 'סדר ברכות השחר בכוונת הלב' בעיצוב בלעדי! עם דרשתו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א מברוקלין (מסבב הרצאות בארה"ב 2023) 'כוחן של הברכות' בעשרת אלפים (10,000) עותקים!!!  כמו כן גם הכוונות הנדרשות במילים "ברוך - העולם", מהרב שליט"א ההקדמה הכללית והחשובה לברכות השחר והקדמת ההודאה לכל ברכה ואחריה הבקשה מהשי"ת!! לתרומות והקדשות - ניתן לפנות למשרדי שופר. (לכתבה 'סדר ברכות השחר...' לחץ כאן). 

סדרת הספרים הנפלאים מבית 'ישמחו במלכותך' ו'שלום רב' -  ספר "אעירה שחר",  ניסים רבים ארעו לעם ישראל דווקא בשעות הלילה... ספר "אשא עיני": אחר הסודות הגדולים ביותר בעולמינו הוא סוד כוחה הגדול של הראיה... ספר "ישמחו במלכותך", יום השבת הנו מקור הברכה והשפע של כל השבוע כולו... ספר "ישראל והזמנים": חגי ישראל ומועדיו מהווים מקור השראה ושפע רוחני וגשמי לכל השנה כולה... ספר "שלום רב": השלום הינו הכלי לכל הברכה והשפע... ב"ה ניתן להשיג את סדרת הספרים במשרדי שופר ואו בהרצאותיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א ברחבי הארץ, המחיר לכל ספר מהנ"ל 15.5 ש"ח בלבד! (לכתבה לחץ כאן). 

סעודה שלישית - בזכות סעודה שלישית ניצלים מחבלו של משיח, מדינה של גיהנם, וממלחמת גוג ומגוג (שבת קיח, א) "רַעֲוָא דְּרַעֲוִין" ("רצון הרצונות") עם הרב אמנון יצחק שליט"א בבית הכנסת קהילות פז רח' מתתיהו 10 בני ברק סעודה שלישית כיד המלך ודברי תורה מתוקים מדבש ניתן להקדיש את הסעודה לע"נ או להבדיל לרפואה שלימה, הצלחה, זיווג הגון, זרע קודש בר קיימא, ועוד... כל הקודם זוכה! המחיר לזמן מוגבל 1,000 ש"ח (לכתבה - לחץ כאן). 

ספרים - בתרומת 1,000 ₪ - הנכם זוכים שארגון "שופר" יחלק לזכותכם ספרי קודש (ספרי יסוד ועוד) לזיכוי הרבים ברחבי הארץ, וגם יחולק על ידי הרב אמנון יצחק שליט"א בהרצאותיו. 

קרן הרצאות – בתרומת 50 ₪ למשך 12 חודשים - תזכו להיות שותפים בארגון הרצאותיו של הרב אמנון יצחק שליט"א ברחבי הארץ. 

לפרטים נוספים יש לחייג: 03-6777779 משרדי 'שופר'.

ניתן לתרום דרך כרטיס אשראי, העברה בנקאית, הוראת קבע דרך הבנק, צ'קים ומזומן, וכן דרך אתר שופר - לחץ כאן.

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 30.01 15:01

  שלום למזכי הרבים "שופר", תודה, רציתי רק לומר כמה מילים טובות; אני מאוד התחזקתי בזכות הרב שיחיה. אני זוכרת את הרב מאותה תקופה שהרב הפיץ אמונה באופן לא נורמאלי. זה היה קריטי בשבילי אותה תקופה שבה הרב הפיץ קלטות שמע ווידאו. והיינו רואים את הקלטות וידאו במקום לראות סרטים - הרגשנו אז שהיה לנו משהו עם תוכן מהפנט לצפות בו - כולם ביחד וכולם מתחזקים, היינו בגיל של נערות, זה יצר פנייה חדה תרבותית לי ולעוד נערים ונערות ועוד מבוגרים בתקופה בה הייתי נערה. הייתי נוכחת מאוחר יותר לשאלה ששאלה אשה שעבדתי אצלה את הרב: 'למה קורים לה אסונות כאלה וכאלה?' האסון האחרון היה שריפה של הילדה, ממים רותחים! לא עלינו, ואני הייתי נוכחת לאסונות במסגרת התנדבות. אז היא חיכתה בקוצר רוח להכוונה כלשהי, היא אשה אלמנה והרב ענה לה: 'ששרפה קשור לחילולי שבת!' - זה היה ממש נכון - בגלל שבדיוק היא התחילה לחלל שבת בסתר והיא הופתעה מהיכולת של הרב לקלוע, זה אינטואיציה נכונה מהקב"ה. וזה היה מתוך משבר קשה, יתכן שנמנעה מזה אח"כ... דבר נוסף - אני גרה בראש העין, אז הלכתי פעם להרצאה של הרב כדי לבקש ברכה לאבי שעבר באותם דקות ניתוח לב, נתתי לרב פתק, שמחתי כ"כ לראות שהרב בירך מהלב את אבי למרות שהיו הרבה אנשים סביבו שהעסיקו אותו. ב"ה באורח פלאי - הכל עבר כ"כ חלק! הגוף החלים ללא שום בעיה, ישתבח שמו!! כפי שהרב בודאי ראה - האידיאלים שלי שונים במשהו... מהאידיאלים של הרב, הקשורים לציונות בארץ, אך אני מתייחסת לצדקות ולגדלות לפי הכוונות. ולא שוכחת את יוזמת הקודש של הרב שלא נראתה כמוה מעולם, והיא יחודית לרב. עצם הרצון האצילי - הוא בעצמו קידוש השם עצום. וכשהכוונות טובות אז גם יוצאים מכך דברים טובים ב"ה. שנתבשר בשורות טובות

 • 12.01 01:13

  תודה רבה השיעור אל גמילות חסדים עשה לי סדר בבלגן שהיה לי כעס אל אישתי שאני בדרך כלל שוטף כלים ושוטף את הבית לכבוד שבת אחרי הרצאה הזאת אני מבין שהקדוש ברוך הוא. רוצה לנסות אותי אם אני יעשה חסד גם בבית דבר שלא ידעתי חשבתי שזה קללה בשבילי הבושה שהיה לי מאנשים היום כבר אחרת אני עושה את זה בכייף למרות הקושי הרב.

 • 12.01 01:13

  תודה והוקרה לרב שלום וברכה לכבוד הרב שליט"א. כמה שאני צופה בסרטונים של הרב, אני מתמלא בהערכה לכבוד הרב, יותר ויותר. כבוד הרב הוא האוצר של בורא עולם. הס"מ, נלחם ברב, ושולח אנשים פגומים ומלאים בחטאים, ללא יראת שמים, שפוערים את פיהם כנגד הרב, וכל זה עצת הס"מ, כדי למנוע טוב מעם ישראל. הרב לא נלחם בהם, אלא בס"מ

 • 12.01 01:13

  תודה לרב שלום וברכה לכבוד הרב היקר שליט"א. כבוד הרב, עם ישראל אוהבים אותך. אתה מחזק אותנו, ומקרב אותנו לבורא עולם! מציל אותנו מהגיהנום, ומזכה אותנו בחיים נצחיים! הס"מ יעשה הכל, להחליש את דעת הרב, עלמנת שהרב יחלש במעשיו הטובים! ה" ישמור את רבנו, שלא ישים ליבו לכל שלוחי הס"מ, ויחזקהו-להשיב בתשובה, את כולנו.

 • 12.01 01:09

  כבוד הרב  שליטא, ראשית ההרצאות שלך מושלמות!! תמיד שומעת יום אחרי כי אצלינו השעות הפוכות.. ממש תודה על ההרצאות המעלפות שלך ,קצת מקנאים בכל מי שגר כרגע בארצות הברית שאתה נמצא שם אז בוודאי שכולם מצפים לחזרתך במהרה .  תודה רבה על ההרצאות המדהימות שלך . כוחה של תפילה הרצאה שצריך לשמוע יותר מפעם ..כל הרצאה מהממת יותר מהשניה ..תמיד אומרת זהו זה ההרצאה הכי מושלמת שייש ואז מגלה שייש יותר מושלמת איזה כיף לנו . השם ישמור אותכם ברכה והצלחה תמיד . מעדכנת שגם באילת מוצאים דברים מוזרים באוכל ..בוררת בורגול ויש שם משהו לא ברור . ברוך השם שלמדת אותנו לבדוק הכל . ברכה והצלחה בכל  . אי שם מאילת :)

 • 12.01 01:09

  יישר כח ענק לרב היקר! דרשה מאוד מרתקת ומעניינת עם המון אנרגיות מדהימות. אני מאחל לרב היקר, בעזר השם ברוך הוא רפואה שלימה ברמח איברים ובשסה גידים במהרה. אוהב אותך!!!

 • 12.01 01:09

  הרב,שמעתי את השיחה בטורונטו והיא ממש חיזקה אותי והתחלתי להתפלל כמו שהרב אמר ופשוט כל היום אני ממש מחכה לתפילה תודה רבה הרב.

 • 12.01 01:09

  ריגשת אותי במיוחד עברתי ניתוח הבוקר בהרדמה מלאה וניתוח שהיה אמור לקחת שעה לקח בס״ד מעל שעתיים וחצי ובע״ה בהצלחה היה ממש חסדי השם להראות לי בנס גלוי שיש השגחה פרטית ממש וזאת בזכות התוכן שהרב אמר עכשיו על יוסף שכך נוהגים אשתי ואני ונוהגים לומר תמיד שהשם איתנו אשריך רבינו שכיוונו לדעתו 🙌💐

 • 12.01 01:09

  תבורך מפי עליון כבוד הרב על מסירות נפשך ובאהבת ישראל לכלל ולפרט זה מעל הטבע ולא מובן מאליו זה סיעתא דשמיא שכבוד הרב אמנון יצחק שליט״א זכה זוכה ויזכה מבורא עולם יתברך וישתבח שכל מילה ,תיבה , תנועה, הארה והערה מיועדת ונשמעת בהשגחה פרטית נפלאה ליעדה לכל ברי המזל בעולם שזוכים ללב פועם לאוזן קשבת ועין רואה את כבוד הרב המוסר את דברי תורתנו הקדושה בחן בנועם ובטוב טעם יהי רצון שכל ברכותיו של רבנו יתקיימו לטובה ולברכה חזק וברוך ואין סוף תודות ורגשי הכרת הטוב על הכל מכל כל

 • 12.01 01:09

  רציתי לומר לרב , שההרצאות האחרונות מחזקות ונוגעות ללב , תודה רבה על כל מה שהרב עושה למעננו. ה' ישמרכם ויחזקכם🙌🙌

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת