טוען...

חשיפה: צילום הפרוטוקול המקורי מהדיון ברבנות נגד שלמה מחפוד

  פורסם בתאריך: 31.12.2019, 06:05 • מערכת שופר

 פרוטוקול הדיון ברבנות נגד שלמה מחפוד 

 צילום הפרוטוקול המקורי שנכתב על ידי הרב שלמה עמר 

 

 המכתב השקרי של שמואל אליהו לפי דברי הרב שלמה מחפוד 

 

 הרשעה גמורה נגד מחפוד ומעשיו יצחק ועקנין אברהם יוסף והרב מאיה ועוד 

 

הקלטות של ח"כ יצחק ועקנין שמספר שהרב שמואל אליהו משקר שהיה פסק דין שמחפוד בסדר גמור. והרב שלמה עמר אומר עליו שהוא שקרן ולא נגמר הדיון וגם עזב הדיון באמצע.

הרב מאיה אומר שהרב פחימה רוצה לחתום נגד מחפוד וידבר עם הרב בן חיים וידבר עם הרב בעדני.

אבריימי פפושדו מודיע שהרב מויאל מקרית גת מודיע שהטעו מחפוד וחבריו. והרב בקשי לא רוצה להתערב ומתחמק בגלל אינטרסים אישיים למרות שיודע ממעשיו של מחפוד. והרב מלכה הרב של כרמיאל אומר שהסכינים במירון בהכשר מחפוד הכל נבלות וטרפות ועשה כסף על חשבון הרבנות.

הרב בקשי ספר שהרב בעדני בקש ממנו לפרסם מעשיו של מחפוד והוא ענה לו תפרסמו אתם.

הרב מלכה דבר עם הרב בקשי ועדכן אותו על הנבלות וטרפות של מחפוד.

יצחק ועקנין מספר על הרב מישעלי הרב האיזורי למירון והגליל שסכיניו מחרשה וידוע בזה ואף אחד לא עוצר אותו. שבדקו לו הרב מלכה ובן סעדון את הסכינים וזה מה שמצאו. והכל עושים רק בשביל כסף.

חממי יוסף מספר מה שיודע על מחפוד ועל משעלי ואמר שצריך לבדוק מה הקשרים שלו ליורה דעה עם המפעלים שהיה מקבל על כל מפעל ליורה טובת הנאה. וחממי אמר שהיה הוא בעצמו היה מנקר ומחפוד בודק סכינים.

הרב בן שמחון אומר שמישעלי ידוע בסכיניו הפגומות. ושהרב לנדא אמר לו שמחפוד הפך להיות סוחר ולדוגמה: לנדא שוחט 100 טון בשר ומחפוד בשבועיים מביא 700 טון בשר. ועוד סיפר הרב לנדא שיש מפעל לידו שלמחפוד יש השגחה ובעל המפעל סיפר ללנדא שלא ראה את המשגיח במשך שנה. יוסי לוי ראש המשגיחים בטבריה יש לו גם הרבה סיפורים על מחפוד. הרב שלו אמר לו שלא יתערב כיון שגם הוא מפחד כמו כולם. ולא רוצה להסתבך.

הרב מאיה אומר מי הבית דין שרוצה מחפוד הרב תופיק מההשגחה שלו והרב פחימה והרב בעדני אב בית דין רק לא מסכים להתערב. הרב מאיה מודיע שלא לאכול יורה דעה ומליון איש אוכלים איסור.

יצחק ועקנין מספר שהוצע לו שוחד כדי לשתף פעולה עם ... הרב מאיה אומר שמחפוד מתחמק מבית דין ויש לסיים הדבר ולא יפרסמו מכתב מן הרבנים נגד מחפוד...

  •    שיתוף   

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת