טוען...

חשיפת עדות נגד מחפוד שמאכיל חלב ודם וגילוי מרעיש!

  פורסם בתאריך: 29.12.2019, 05:20 • מערכת שופר
לחץ כאן לצפיה עם כתוביות
   
לחצו כאן לשמיעת ההקלטה

קטע א:

19:30

אנחנו ניצבים בשעה 10 כמו שהוא אמר יושבים בשולחן הוא הזמין קפה ומחכים לדבריו מה שנאי יום מיומים אחרי שאנחנו שותים קפה הוא קופץ שם יד בכיס שלו ומוציא אקדח!

הוא אומר לי: אתה רואה? רב יהודה! אתה רואה את הצעצוע שאני קניתי שאני משחק בו?

לא שמתי לב על מה הוא מדבר כי לא שמתי לב שזה אקדח או לא אקדח

-אמרתי: לא אני לא מבין על מה אתה מדבר

הוא אומר: אתה רואה את זה את הצעצוע שאני קניתי? זה אני קניתי את זה צעצוע שאני משחק בו!

-אמרתי: מה זה, אקדח של מים?

הוא אומר: לא! זה אקדח אמיתי, תקח תבדוק את זה.

אני באמת בדקתי את זה; מחסנית הכל טוב ויפה

-זה בסדר גמור זה לא אקדח צעצוע זה אקדח אמיתי

הוא אומר לי: כן, אבל אתה רואה את זה? אני הולך תמיד איתו

-אמרתי לו:  מה פשר הדבר? לזה הזמנת אותי? לשתות קפה! בשביל מה? להראות לי שאתה הולך עם אקדח?

לא, בשביל להראות לך שאני יש לי רשיון לאקדח!

-אמרתי: טוב, יש לך רשיון לאקדח! יש לך רשיון לאקדח, מה הענין פה?

הוא אומר לי: תראה אני מוכר בממשלה אני מוכר בכל רשויות המשטרה אני מה שאני רוצה אני עושה במקסיקו

אז אני התעוררתי

-ואמרתי: אתה יכול לירות במישהו?

הוא אומר לי: בטח! אני יכול לירות בכל מי שאני רוצה

-אמרתי: וזה מותר לפי החוק?

הוא אומר: פה במקסיקו זה מותר לי לפי החוק

אני הבנתי את זה איך שהוא מסתכל עלי אני הבנתי

-ואמרתי: אוקיי מה פשר הדבר?

לא,  יש בעיות במליחה גם כן? כי אני שמעתי שיש בעיות במליחה בבית המטבחים

-אמרתי: כן, אני מנסה עד כמה שאפשר, יש דם צרור, ויש בית השחיטה שהוא מלא דם, אז היות ואנו מולחים באותו יום, אז אני מנסה להגיד לפועלים אולי שיורידו את החתיכות האלו הם מלאים דם ואי אפשר לנקות על ידי המים, ותשמע, זה דם שפירש, ודם שפירש הוא דאורייתא! אוקיי זה לא דרבנן אוקיי דם שלא פירש זה מדרבנן אבל זה דם שפירש זה מדאוריתא אז מה אני יכול לעשות ???  אני מנסה מה שאני יכול לעשות

טוב טוב טוב מאוד טוב מאוד מה שאתה עושה, אבל רק שתדע שאני המושל פה במקסיקו ואני יכול לירות במי שאני רוצה!...

אני הבנתי את הענין

 

 קטע ב:

22:38

אז אני הלכתי לרב שאבו ראש ישיבת 'מגן דוד', הלכתי לרבי אילשוילי ראש כולל, הלכתי לרב פראץ, והלכתי לרב שווקאה, ואמרתי להם: תראו, הנה, זה המעשה!

אמרו לי: תשמע, עכשיו אנחנו רוצים  לגלות את אוזנך: האדם הזה הוא חשוד על נפשות! עכשיו אתה אומר לנו שהוא בא עם אקדח והוא מראה לך צעצוע, וזה יכול להיות… תשמור על עצמך! כי אנחנו לא נהיה מעורבים, כי האדם הזה חשוד על נפשות! הוא יכול לירות בנו, הוא יכול לירות בך.

אמרתי: מה עם הרב 'מחפוד' שנותן לו 'הכשר', אפשר להתקשר אליו? להגיד לו מה שקורה?

אמר: תנסה.

אני לא היה לי מס' טל' של הרב 'מחפוד' אני בא הביתה ואני אומר לרב יוסף: תעשה לי טובה, האם אתה יכול להתקשר לרב 'מחפוד', לתפוס אותו על הקו?

הוא אומר לי: מה אתה חולם? אני התקשרתי כבר כמה פעמים, הוא לא עונה על הטל'! השארתי הודעה.

אמרתי: במחילה, אני לא הולך לעבודה מחר, תודיע לו שאני לא הולך לעבודה, אני הודעתי לו שאני טס, אני לא טס שלו, אני מפחד על נפשי! אתה יכול להיות בצד השני, אני מפחד על נפשי! עד שאני לא אדבר עם הרב 'מחפוד'…

אני מאותו יום יצאתי מהבית והלכתי, וכל העיר יכולים להגיד לך במקסיקו, הלכתי לכולל 'ארם צובא' של ראש הכולל, מי יסד את הכולל הזה? הרב... עליו השלום, ומראש הכולל הרב שווקאה, ואני יכול לשלוח לכבודו את כל הדוקמנטים מהרב שווקאה בכתב,

אז אמרתי להם: הביטו, אני בסכנה! תתנו לי מחסה פה עד שיעבור זעם, אני לא יודע מה יעשה האדם הזה.

הגבאי של הכולל היה מר משאן, הם היו 4 אחים במקסיקו, אחד מהם מוהל, 3 מהם סוחרים, ואחד מהם היה הגבאי של הכולל, אמרו לי: תדבר עם מר משאן. דיברתי עם מר משאן, סיפרתי את הסיפור, הרב שוואקאה היה על ידי.

 

אמרו לי: תראה האש לא חודר את הבנין הזה, אנחנו ניתן לך, אבל אל תצא החוצה, זה 'ערי מקלט' בשבילך! אבל אם תצא החוצה ויקרה לך משהו - אנחנו נקיים!!! 

 

קטע ג:

37:50

הרב יהודה: עכשיו מי הרב ה'מכשיר'? ומי ראש הפעור? זה 'מחפוד'! כי אני דיברתי עם יוסף אז בזמנו, ואומר לי: לא תוכל לתפוס אותו, אתה משחק, כי הוא יהרוג אותך, הוא ירה בך, אני אומר לך, פה במקסיקו לית דין ולית דיין, וזה אמת, אז אני עזבתי, ומעולם לא נכנסתי יותר למקסיקו עד היום הזה.

הרב אמנון יצחק שליט"א: זאת אומרת האיום לרצח שלך היה על ידי 'מחפוד'?

-כן

הרב אמנון יצחק שליט"א: לא שמעתי כן או לא ?

-כן

הרב אמנון יצחק שליט"א: וזה הוא אמר לך דרך יוסף ?

-כן

הרב אמנון יצחק שליט"א: השם ירחם

-השם ירחם הוא כבר ריחם אני בחי

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 06.12 15:45

  כבוד הרב היקר, שלום וברכה! תודה רבה על שיעור הבוקר על יהודית הצדקת! (מעשה יהודית 06.12.2023) בזכות כבוד הרב שליט"א למדנו: כמה מסירות נפש של אשה אחת יכולה להציל את כלל ישראל! וכמו שיהודית הצדקת יפתה את עצמה ושמה עליה בגדים יפים ותכשיטים, עגילים וטבעות ותמרוקים, בשמים ואיפור, כ"ד קישוטים! כדי למצוא חן בעיני המלך הרשע אליפורני. מזה למדתי יסוד חשוב: כמה צריך להשמר בצניעות מכל הדברים האלה ולשמור את התכשיטים והאיפור והבשמים לתוך ביתי. ולא אצא כך לרשות הרבים פן יכשלו בי האנשים חלילה ולא אגרום לסילוק השכינה הקדושה ח"ו. וע"י זה אזכה להידמות ליהודית הצדקת באומץ הלב וביראת שמים לעשות רצון אבינו שבשמים. ויהי רצון: שע"י ניצחוני את יצרי הרע - השם יתברך יפיל את כל אויבנו ברחמיו עלינו, אמן ואמן! כמו שכתוב; "כִּי ה' אֱלֹהֶיךָ מִתְהַלֵּךְ בְּקֶרֶב מַחֲנֶךָ לְהַצִּילְךָ וְלָתֵת אֹיְבֶיךָ לְפָנֶיךָ וְהָיָה מַחֲנֶיךָ קָדוֹשׁ וְלֹא יִרְאֶה בְךָ עֶרְוַת דָּבָר וְשָׁב מֵאַחֲרֶיךָ" (דברים כג, טו) ובזכות ניצחוננו במלחמת היצר - הקב"ה יפיל את כל אויבי ישראל (כמו סינוואר - ימח שמו! ודומיו אשר רוצים בימים אלו ממש להשמידנו) - אמן ואמן וכן יהיה רצון!

 • 06.12 08:27

  כבוד הרב, שיעור בוקר מעורר השראה 'מעשה יהודית' (נס חנוכה 6.12.23) לשמוע איך אשה מסרה נפש בלב שלם לקב"ה! והצליחה להושיע עמה - ישתבח שמו לעד! חובה לשמוע ולהשמיע גם לילדים מעשה הגבורה!

 • 06.12 08:26

  איזה דרשה מרגשת! (06-12-2023, מעשה יהודית - נס חנוכה!) התפילה של יהודית, הצדקות שלה - זה עם ישראל חי!

 • 06.12 00:28

  כבוד הרב! רציתי לשתף את ישועת ה' מני רבות שפוקדות אותי תמיד ורוצה שתשתף את זה ברבים, הייתי 'מעוקבת גט' 11 שנים! ואבא של הילדים שלי ברח לארצות הברית ונשארתי עם שבעה ילדים לבד, לפני 11 שנה טסתי לארה"ב לטפל בעניני הגט בהצעתו של הצדיק הרב יעקב אלדשטיין זצ"ל, סידרו לי משפחה להיות שם, שלאחר שבוע בעלת הבית טסה לארץ ונשארתי עם הילדים שלה, בעלה הגיע ושאל אותי: 'איפה אשתו?', עינתי: 'שהיא טסה לארץ ישראל', הוא בתגובה האשים אותי שאני עזרתי לה וחתרתי נגדו בזמן שהוא פתח בפני את ביתו... אמרתי לו: 'חס ושלום! אני בעצמי לא ידעתי על זה וגם אני הופתעתי', השעה היתה תשע וחצי בלילה! בחוץ קור מקפיא!! שלגים!!! והוא זרק אותי מביתו עם כל מטלטלי... יצאתי לבחוץ עומדת ברחוב ריק מאדם, עם כל המזוודות והתחלתי לצחוק על המצב אליו אני הגעתי, לא דאגתי ולא פחדתי הרמתי את הראש לשמים ואמרתי: 'א-לקים! אני יודעת: שכל מה שאתה עושה איתי אתה עושה נכון ולטובה! וכל הסיגופי שלג האלו הם לכפרה על החטאים שלי ואין שמחה גדולה מזו ואני יודעת: שאתה תושיע אותי, אבל אם אפשר מהר כי אני קופאת מקור!' והתגלגלתי מצחוק, מיד עלה בדעתי להתקשר לזו שסידרה לי את המקום ומיד שהבינה שאני ברחוב היא סידרה לי מקום אחר ומישהו שיבוא ויאסוף אותי משם ויקח אותי אל היעד החדש, הוא הגיע לאחר שעה וחצי, ובזמן הזה הגעתי למצב שאני לא מרגישה את הפנים ולא את האצבעות מהקור! וכל הזמן הזה אני מדברת עם ה' וצוחקת איתו על המצב בו אני נמצאת ואומרת לו: 'כמה אני אוהבת אותו...!' הגעתי למשפחה החדשה, שם קבלו אותי כביתו של אברהם אבינו! כשישבתי עם בעלת הבית הבנתי שיש לה בן יחיד שנמצא בארץ ולי היתה בת גרושה, היא מצאה חן בעיניה ומיד החלטנו להתקשר לארץ לעשות היכרות בין הבת שלי והבן שלה, והלא יאומן קרה! אחרי 3 חודשים הם התחתנו, שוב הרמתי את הראש לשמים ואמרתי לבורא עולם החבר הכי טוב שלי: 'ידעתי שאתה עשית איתי הכל לטובה! אבל לא ידעתי שלא רק טובה עשית איתי אלא פינקת אותי וזכיתי בחתן צדיק שיש לו הכל כי הוא בן יחיד!' וכיום הם עם שישה ילדים צדיקים ובית יהודי... גם בצרה שמחתי וגם בתוצאה שמחתי - זכיתי בשמחות כפולות! ותודה לרב על הכוחות שאתה משקיע בנו מאהבתך את עם ישראל, יהי רצון: שהשי"ת יוסיף לך כוחות ובריאות זיכרון טוב ויכולת להחזיר בתשובה עד אחרון הנידחים (אמן).

 • 06.12 00:24

  כבוד הרב! אני מנסה להתקין וורד במחשב החדש ומשהו לא הלך לי.. יחסית התקדם אבל נתקע באיזה שהוא שלב. המסך הראה ריק. אמרתי: 'שאני תורמת 20 ש"ח לקופת הצדקה של 'שופר'' - ותוך כמה שניות ההתקנה הושלמה! במקום לשלם מאות שקלים כל שנה פשוט התקנתי את האופיס של משרד החינוך והמחיר שזה עלה לי זה 20 שקל לשופר 😁.

 • 05.12 04:33

  כבוד הרב! תודה על ההקשבה ועל הברכה - שרגשה את כולם...! כך אמרו לי כשיצאנו. ממש התביישתי לדבר - אבל החובה לפרסם את הנס! יותר חשובה וגדולה מהבושה. ההרצאה היתה מדויקת ומכוונת לנו וממש נהננו (בני ברק 'מעלת הבטחון' חלק ה' 05.12.2023). הסיפור עם אפרים ואברהם - היה פשוט משעשע מחזק מאוד! ומרומם את הנפש. תודה על היותכם כאן בעולם הזה 🙏🏼 ב"ה אתם נותנים לנו את הכח לחיים בזמנים כאלה מטלטלים. תודה רבה.

 • 05.12 02:03

  ישר כח לרבינו היקר! הרצאה מדהימה (בני ברק 'מעלת הבטחון' חלק ה' 05.12.2023). הרב תמיד מחזק אותנו בדרכים שלא חשבנו והסיפורים מדהימים תודה, תודה, תודה.

 • 05.12 02:02

  כבוד הרב ההרצאה היתה ממש טובה! (בני ברק 'מעלת הבטחון' חלק ה' 05.12.2023) אשרינו שזכינו בך כבוד הרב שליט"א🙏 הכי אהבתי את הסיפור האחרון מהבן איש חי זצ"ל זיע"א. תודה הרב🙏

 • 05.12 02:02

  הרצאה חזקה! (בני ברק 'מעלת הבטחון' חלק ה' 05.12.2023) בקשתי בקשה מהקדוש ברוך הוא - וקבלתי בשיעור! פשוט חזק ביותר הרב שליט"א כמו דפיברילטור = המכשיר של החייאה בשבילנו ככה בשבילי השיעורים 🌟⭐️❤️‍🔥❤️‍🔥

 • 02.12 18:47

  רבנו הקדוש בוקר טוב . שיעור הבוקר 'חילול השם אחד דוחה מאה תפילות' חלק ה'. זה שיעור שחובה על יהודי ללמוד בעל פה, ממש כל כך נכון כל מה שנאמר בשיעור הקדוש הזה, ממש שיעור שעושה נחת להשם יתברך, דרך ארץ ואהבת הבריות, תודה רבנו היקר! כל הלימוד של איך להתנהג, דברים בסיסיים כמו לא לגעת בלחם עם ידים חשופות או גזל שינה ועוד הרבה דברים שממש נהנתי לשמוע, ממש נחת להשם יתברך, תודה תודה ושוב תודה, ושבת שלום ומבורך לך ולבני משפחתך (אמן).

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים