טוען...

הודעה חשובה בנושא הקמח ועוד...


הורדת MP4 הורדת MP3


בהזדמנות זו אני רוצה להודיע: שהלכנו למקום שמייצר קמח בשביל לבדוק, יש בעיות בקמח: עד שבועות זה בעיות של חמץ שעבר עליו הפסח, וגם מכירה אם היתה כראוי בגמירות דעת וכו', לא ניכנס לכל ההסברים כרגע, אז יש בעיות!

יש מעבר לזה עוד בעיות; לגבי טחינת הקמח, איך נעשה, איך הבדיקות וכו'.

יש עוד בעיות שהתעוררו: שזורקים טבליות של רעל בתוך הקמח כדי לשמר אותו מהתפתחות של חיידקים ותולעים בקמח.

והגענו למקום, ולמדנו את הכל, ישבנו עם המהנדס של המזון והתפעלתי ממנו מאוד, הוא חילוני ובקי במסכתות, הוא יודע גם את "לחם הפנים", ו"בית גמזו" ומדבר, חילוני גמור! ושולט, ואיך הפת לא נתעפשה במשך שמונה ימים!, וכל מיני דברים. ושאלנו אותו שאלות, ואמרנו לו ממה אנחנו חוששים, ושאנחנו לא רוצים שום משפר אפיה, ושום אבקת אפיה, ושום עמילן, ולא יהיה E, ולא יהיה כל מיני דברים, כל מרעין בישין.

בקיצור; הוא אמר שהם מסוגלים לייצר לנו קמח מיוחד, שיהיה בו כבר בתוך הקמח - אבקת אפיה, אבל לא אבקת אפיה מה שיש, והם שמים בפנים אלא באופן כזה שאין את כל מה שאנחנו לא רוצים, וזה נקרא "קמח תופח".

ושמחנו לשמוע שכל החיטים עוברות מכונות שבודקות חיטה חיטה, וכל חיטה חלולה - טרינג – נופלת!. ואחרי זה טחינה, ואחרי זה נפות על גבי נפות, ועוד שלבים של נפות, עד שזה נארז, ונארז בוואקום, ואין שום מציאות, וגם אם היו ביצים יש להם משהו שמפוצץ את הביצים. זאת אומרת: שלא יכול להיווצר שום דבר.

הם מתחייבים ששנה - אם זה בוואקום, ונשאר במקום קריר ומוצל - לא תמצא בזה תולעים!.

טוב, אבל מה האיכות של הקמח? לקחנו את הקמח, והלכנו לבדוק, והרבנית עשתה כל מה שרק אפשר: עשתה לחוח, ועשתה חלות, ועשתה לחמניות, ועשתה פיתות, ועשתה עוגה, ועשתה ועשתה - חבל על הזמן זה קמח כמו בשוויץ. מדהים!

מה שטעמתם פה - זה מהקמח הזה, הלחמניות האלה אם אתם שמים לב הם רכות, {מחיאות כפיים בקהל} מי שיודע לעבוד עם הקמח הזה, זה לא צריך אפילו שמרים, מה שאני אמרתי - לא צריך שמרים, לבד. אבל יהיה הסברים, אני עוד לא גמרתי.

ביום ראשון אנחנו נוסעים לראות במו עינינו את ההסברים, אנחנו הולכים לצלם בלי נדר את הכל, נתעד, נקבל הסבר שנוכל להראות ולהסביר לקהל – אכן, מה מצאנו - זה מציאה שאין כדוגמתה!.

אז בינתיים יהיה ניתן להשיג בחנות למעלה ב"קהילות פז", ברחוב מתתיהו 10 בני ברק.

אנחנו משתדלים עוד עכשיו לבדוק אם יהיה אפשר להוציא; טחינה, חומוס, חלבה, שוקולד, ועוד דברים שאנחנו נעשה אותם בכשרות המהודרת והקפדנית, ואני מקוה אם כל מה שאנחנו עושים לפחות אנחנו זה יעמוד לשאר עם ישראל כולם עד שכולם ישובו בתשובה אמן.

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 29.03 23:39

  כבוד הרב, רציתי לבשר לך שהבחור שהיה בקומה במצב אנוש, השתפר מעט מצבו למחרת הברכה שלך, והיום ברוך השם פתח את העיניים ועונה עם הראש לשאלות. עדיין צריך הרבה ברכות, אבל ממצב חסר תקווה, …זה משהו שלא יאומן. השם יברך אותך בכל הברכות עד בלי די!ֶ

 • 23.03 21:03

  *ערב טוב ומבורך, שוב כותב לך כבוד הרב שליט"א💫 רק עכשיו התפניתי לשיעור בוקר המדהים!!! כמה מצוות בהליכה, ובשליחות, ובסידור דברים בבית, ועוד המון !!! זה פשוט מאוד נקרא לחיות חיים של מצוות וגמ"ח יחד ✨️ תודה כבוד הרב🤲

 • 21.03 02:00

  כבוד הרב הרצאה חזקה מאוד!!! מעכשיו אכוון בתפילות ובאמן ( שמותר לענות קדיש יתום ) בעזרת השם כמו שהרב הסביר!!! תודה על זכייה במצוות שתזכה לכל טוב אמן ואמן!!!

 • 21.03 02:00

  כבוד הרב איזה שיעור משיעור לשיעור שמתי לב שהרב כל הזמן מחפש לעשות חסד בכל דבר עם הזולת משיעור לשיעור הרב מוציא לפועל לפעול עוד ועוד מצוות ועוד כאלה שהרב לומד בשבילנו שקורעות גזרות ומונעות יסורים ... הרב אני מחר צרכה להיות בעבודה(לא מתלוננת על מה שהשם כרגע רוצה בשבילי) וכל כך הייתי רוצה להיות בבית כנסת ולענות יהיה שמא רבא לקחת תילדים ולהתפלל אחרי שיעור כזה יותר מתחשק לי להיות באוהלה של תורה. אני לא יודעת מה הייתי בגילגול שעבר אבל מה שכן מרגיש לי שרוצה כל כך לעשות תמצוות בנחת ברוגע בחשק!

 • 13.03 11:39

  כבוד הרב. מזה שנים אתה טענת לשקרים בתקשורת ורוב הציבור החילוני התמים לא האמין לך ולא ראה שעובדים עליו. בשנים האחרונות האמת מתגלה להרבה אנשים תמימים והם שמים לב לכך. אני רוצה להודות לך באופן אישי על כך שנלחמת על האמת במשך שנים והפצת אור בישראל. תודה רבה על זיכוי הרבים ויישר כוח כבוד הרב

 • 09.03 15:04

  שלום כבוד הרב, רצינו לומר לכבוד הרב תודה רבה ענקית על השיעורי בוקר, פשוט אנחנו מרגישים שמתחזקים ומתעלים מיום ליום,  כל המידע שכבוד הרב מעביר לנו ומעורר אותנו, הן בכוונות של המילים בתפילה ובברכות ועוד... ועכשיו גם בכוונות שצריך לכוון על כל מצווה, זה ממש כיף לחיות ככה, איך שהסביבה שלידי משתנה, בנות מהקהילה מברכות לידי כ"כ לאט וברור, ויפה לראות איך שהן מכוונות , זה ממש מרגש, וכבוד הרב השפיע על כל הסביבה, זה מדהים, אפילו הילדים שלי התחילו לברך בקול, לאט מאוד וברור עם הכוונות , והבן שלי תלה בכל מיני פינות בבית את הכוונות. זה רק מעט ממה שאני חובה יום יום מכל ההתעלות שלנו, הכל בזכות כבוד הרב. אז ממש ממש תודה רבה, שה' יברך את כבוד הרב בבריאות כוח נחת ושמחה , מעריכים מאוד מאוד מה שכבוד הרב עושה לנו בפרט ולכל הקבילה ועמ"י בכלל.

 • 08.03 07:48

  הרב בוקר טוב ומבורך 🙏🏻 ההורים שברכת שעברו תאונת דרכים,ברוך השם במצב טוב מאוד, האבא שלה שעבר ניתוח של כמה שעות ביום ראשון בגב העליון כבר שוחרר הביתה . היום הוא הלך כבר לבקר את אשתו שהיא עדיין בבית החולים כניראה גם לפני שחרור בקרוב בעזרת השם. תבורך🙏🏻 מהקדוש ברוך הוא על התפילות שברכת. תודה רבה כבוד הרב!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • 03.03 09:20

  הרב תודה רבה לך על הברכות. האמא שלה מרגישה הרבה יותר טוב תודה לאל 🙏🏻 והאבא שלה עבר עכשיו לא מזמן ניתוח שעבר בהצלחה רבה בזכות הברכות שלך ובעזרת הקדוש ברוך הוא ששמע את התפילות שלך.תודה רבה מעומק הלב על העזרה .השם יברך אותך ואת כל מישפחתך על החסדים הניפלאים שאתה עושה אוהב אותך מכל ה❤️. תודה רבה הרב🙏🏻🙏🏻🙏🏻. חג פורים שמח 🍷🍷🍷

 • 02.03 23:26

  כבוד הרב עכשיו שמעתי את ההרצאה בחיפה. אין מילים, מעורר את הנשמה לעשות חשבון נפש ולהבין כמה אנחנו רחוקים ממעשי אבותינו. והמעשה על רבי עוקבא והרבי שנכרך לו הזקן, מבהיל ומדהים. יהי רצון ונזכה להתקדש ולהגאל ברחמים. ממש תודה רבה לרבנו היקר על הכל.

 • 02.03 16:12

  כבוד הרב היקר שלנו , בכל יום ויום שבורא את הנפשות שלנו מחדש, רוצה להגיד תודה רבה. אבל התודה רבה שלי לא מספיק, בשביל להודות. לפחות אני מאחל לכבוד הרב, בשם כל ישראל, שה' יתן לכבוד הרב כל משאלות ליבו לטובה. ויהי רצון מלפני אבינו שבשמיים , שכל ישראל נלך בדרך ה' ובמשיחו , ושהקב"ה וכבוד הרב תשמחו בנו. וסליחה מכבוד הרב שחילקתי אתמול מיקרופונים, בלי אישורו של כבוד הרב. תודה רבה מורנו ורבנו, תלמידך, מולוקאן באשה. הדבר היחיד שאני יכול רק לאחל מכל מה שכבוד הרב עושה לנו לכל ישראל התודה שיש לי לכבוד הרב, שה' יתן לכבוד הרב

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים