טוען...

הודעה חשובה בנושא הקמח ועוד...


הורדת MP4 הורדת MP3


בהזדמנות זו אני רוצה להודיע: שהלכנו למקום שמייצר קמח בשביל לבדוק, יש בעיות בקמח: עד שבועות זה בעיות של חמץ שעבר עליו הפסח, וגם מכירה אם היתה כראוי בגמירות דעת וכו', לא ניכנס לכל ההסברים כרגע, אז יש בעיות!

יש מעבר לזה עוד בעיות; לגבי טחינת הקמח, איך נעשה, איך הבדיקות וכו'.

יש עוד בעיות שהתעוררו: שזורקים טבליות של רעל בתוך הקמח כדי לשמר אותו מהתפתחות של חיידקים ותולעים בקמח.

והגענו למקום, ולמדנו את הכל, ישבנו עם המהנדס של המזון והתפעלתי ממנו מאוד, הוא חילוני ובקי במסכתות, הוא יודע גם את "לחם הפנים", ו"בית גמזו" ומדבר, חילוני גמור! ושולט, ואיך הפת לא נתעפשה במשך שמונה ימים!, וכל מיני דברים. ושאלנו אותו שאלות, ואמרנו לו ממה אנחנו חוששים, ושאנחנו לא רוצים שום משפר אפיה, ושום אבקת אפיה, ושום עמילן, ולא יהיה E, ולא יהיה כל מיני דברים, כל מרעין בישין.

בקיצור; הוא אמר שהם מסוגלים לייצר לנו קמח מיוחד, שיהיה בו כבר בתוך הקמח - אבקת אפיה, אבל לא אבקת אפיה מה שיש, והם שמים בפנים אלא באופן כזה שאין את כל מה שאנחנו לא רוצים, וזה נקרא "קמח תופח".

ושמחנו לשמוע שכל החיטים עוברות מכונות שבודקות חיטה חיטה, וכל חיטה חלולה - טרינג – נופלת!. ואחרי זה טחינה, ואחרי זה נפות על גבי נפות, ועוד שלבים של נפות, עד שזה נארז, ונארז בוואקום, ואין שום מציאות, וגם אם היו ביצים יש להם משהו שמפוצץ את הביצים. זאת אומרת: שלא יכול להיווצר שום דבר.

הם מתחייבים ששנה - אם זה בוואקום, ונשאר במקום קריר ומוצל - לא תמצא בזה תולעים!.

טוב, אבל מה האיכות של הקמח? לקחנו את הקמח, והלכנו לבדוק, והרבנית עשתה כל מה שרק אפשר: עשתה לחוח, ועשתה חלות, ועשתה לחמניות, ועשתה פיתות, ועשתה עוגה, ועשתה ועשתה - חבל על הזמן זה קמח כמו בשוויץ. מדהים!

מה שטעמתם פה - זה מהקמח הזה, הלחמניות האלה אם אתם שמים לב הם רכות, {מחיאות כפיים בקהל} מי שיודע לעבוד עם הקמח הזה, זה לא צריך אפילו שמרים, מה שאני אמרתי - לא צריך שמרים, לבד. אבל יהיה הסברים, אני עוד לא גמרתי.

ביום ראשון אנחנו נוסעים לראות במו עינינו את ההסברים, אנחנו הולכים לצלם בלי נדר את הכל, נתעד, נקבל הסבר שנוכל להראות ולהסביר לקהל – אכן, מה מצאנו - זה מציאה שאין כדוגמתה!.

אז בינתיים יהיה ניתן להשיג בחנות למעלה ב"קהילות פז", ברחוב מתתיהו 10 בני ברק.

אנחנו משתדלים עוד עכשיו לבדוק אם יהיה אפשר להוציא; טחינה, חומוס, חלבה, שוקולד, ועוד דברים שאנחנו נעשה אותם בכשרות המהודרת והקפדנית, ואני מקוה אם כל מה שאנחנו עושים לפחות אנחנו זה יעמוד לשאר עם ישראל כולם עד שכולם ישובו בתשובה אמן.

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 20.04 21:07

  שלום עליכם כבוד הרב אתמול בלילה ב: 'אושר עד' יצא לי לדבר עם יהודי והגענו לנו''ט (נבלות וטרפות, ראה כתבה 'בכור היתוך' shofar.tv/articles/14830) הוא אומר לי: 'אתה אומר כמו שהרב אמנון יצחק אומר!' אמרתיו: 'בדיוק' הוא אומר לי: 'הרב החזיר אותי בתשובה! אבל אי אפשר בלי רבנו' חחחח ב"ה השם יתברך זיכה את הרב להגיע לכולם להציל מהנו''ט כמו שאר הצלות אבל נו''ט זה בסיס יום יומי יה"ר שהשי"ת יציל כל זרע ישראל ואותנו אמן ואמן שבת שלום ברוך תהיה אמן ואמן

 • 19.04 14:33

  תודה רבה לכם על כל השפע ב"ה יה"ר שתבורכו מפי עליון! שיהיה בעזרת השי"ת פסח שמח וכשר 🙏🏼 (אמן).

 • 19.04 14:32

  תודה והערכה רבה רבה על הסל הגדוש בטובה וברכה יה"ר שיתן ה' לך וכה יוסיף שתזכה להרבות חסדים למעלה למעלה להחיות ולשמח משפחות עם ישראל וימלאו כל משאלות לבך לטובה וברכה באושר ועושר ברוחניות וגשמיות ונזכה במהרה לאכול מן הזבחים והפסחים בבנין ירושלים אכי''ר.

 • 19.04 14:32

  ערב שבת הגדול שלום לכבוד הרב היקר! תודה לקב"ה שזיכנו להיות שליחים לשמח בניו ובנותיו הדחוקים (כולל לשמח אלמנה) לכבוד חג הפסח הבעל"ט! המון יהודים יקרים תרמו בעין יפה ובזכותם זכינו לעסוק בעמל רב ויגיעה במלאכת הקודש בסלים גדושים (וכבדים מאד!) לכבוד החג, רוב מצרכי המזון כשר לפסח המצויים לקפ"ז (כולל תבלינים), תלושי קניה, מצות ויין בשפע, עופות, וכמובן גם רוחני - עלונים והגדות מיוחדות שלנו. הכל קצת יותר מ-50 אלף ש''ח ברוך השם והיד עוד נטויה בלי נדר שבוע הבא בחול המועד... תודה גדולה לכבוד הרב על הכל, בזכות הרב זוכים לאסוף זכויות, לשמח ולעזור ליהודים רבים ולקרב הגאולה עם טונות של מצוות צדקה ביחד עם כל התורמים! מאחלים חג פסח שמח וכשר בתכלית לכבוד הרב ולמשפחתו ולכל קפ"ז ועם ישראל ושנזכה עוד השנה להקריב הפסח כהלכתו אמן ואמן! מאור וארז, עמותת בצדקה תכונני 💛

 • 19.04 14:31

  באמת שמודים לכם על הכל ישר כוח! גם על הדף שמסביר על מניעת השליטה של החיצונים במצוות ב"ה כבוד הרב שליט"א לימד אותנו זאת וכך בעזרת השי"ת נוכל לקיים את המצווה ב-100% ממש זכינו אשריכם!

 • 19.04 14:30

  תודה רבה רבה על כל העזרה יה"ר שהשי"ת יחזיר לכם בכפל כפליים, תבורכו מפי עליון תזכו לשפע פרנסה ולהיות תמיד מהנותנים אכי"ר.

 • 19.04 14:29

  יישר כוח! תודה לכם יה"ר שהשי"ת יברך אותכם (אמן).

 • 17.04 17:44

  ישר כחכם על כל עבודת הקודש יה"ר: שנזכה לעלות לארץ הקודש, לזכות לתשובה שלמה, גאולה שלמה ברחמים, רפואה שלמה לכלל ישראל, יראת שמים, חכמת התורה, קיום המצוות לכל יוצאי חלצינו לשמחות לכל בית ישראל חג כשר ושמח (אמן).

 • 17.04 17:43

  כבוד הרב ברוך השם כנגד כל הסיכויים על פי הטבע. הרב אמר לי: 'אל תדאג אתה תקבל!' ב"ה היום קיבלתי אישור רשיון לנשק בהודעה. ואפילו לא עשו לי ראיון לפני... תודה רבה.

 • 17.04 16:04

  שלום כבוד הרב! בדיוק לפני חודש מהיום כבוד הרב בירך אותנו: 'לעבור דירה' אחרי שבדירה שלנו היתה בעיית עובש (ל"ע). ב"ה בזכות ברכת הרב חתמנו היום על דירה נאה, גדולה ונוחה יותר! ועם כל זה גם חדשה לגמרי! מטבח, צבע וכל הריהוט הנחוץ הכל חדש לגמרי ואנחנו הראשונים שמשתמשים! וב"ה נקייה ומוכנה לגמרי לפסח. תודה לקב"ה שזכינו להסתופף בצילו של כבוד הרב ולזכות בהרבה שפע וברכה בזכות הרב!

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים