טוען...

בעיות חמורות בתבלינים ומה מאכילים אותנו בתעשיה?
בחור שואל: רציתי לשאול את הרב לגבי התבלינים, מה הבעיה ו....?

הרב: התבלינים - טוחנים אותם עם מה שיש בהם בלי בדיקה. ו"אסור לבטל איסור לכתחילה". היות ויש איסור וזה חלקים ותולעים ושאר דברים.

נכון שאם אחרי בדיקה ובדקו הכל והיה במקרה תולעת וטחנו אותה - אז זה מתבטל.

אבל לבטל לכתחילה: לקחת עם התולעים ועם הכול ולטחון - זה איסור גמור. והיות וכך עושים, ואי אפשר מאוד טונות תבלינים כל יום לבדוק, צריך את כל הסינים פה, אז לכן טוחנים הכל!. עם הגבעולים עם האבק עם החרקים והתולעים מבחוץ ומבפנים - ואתם אוכלים, --- בתאבון!.

אז לכן אנחנו בודקים כל דבר וטוחנים לבד, אם זה בבית או ב"קהילות פז". קנינו מטחנה גדולה ואנחנו טוחנים: גם כורכום גם זנגוויל וגם דברים אחרים אחרי בדיקה, ולוקח שעות רבות לבדוק.

כשאתם קונים לדוגמא פפריקה אדומה - אז תדעו לכם כמו שהיא מגיעה - ככה טוחנים אותה. והיא עם העובש! אבק! חרקים! עם הגבעולים! הכל טוחנים לכם, ומוסיפים קצת שמן גם שיהיה משקל, זה מה שאתם אוכלים.

כשתטעמו פפריקה של קפ"ז- אתם תשימו שליש מהכמות שהייתם רגילים, יותר אדום, יותר טעים! בלי שום תוספות, וגם בלי חרקים, ובלי עובש ובלי אבק.

תנסו לבדוק בבית, תקנו קילו לבד, ותתחילו לבדוק לבד ותראו מה אני אומר לכם, תראו מה תמצאו שם. מתוך 10 קילו – שלוש קילו אנחנו זורקים!

ב- "הל" יש חורים, מתוך קילו 250 גרם – נגוע. תסתכלו! תראו חורים חורים, תפתחו ספר של הרב וויא, תראו את הצילומים, תראו איך בודקים, ותבדקו בעצמכם! אל תסתבכו.

פלפל שחור קטן: אתם יודעים כמה עבודה זה? מי שמצליח בחצי שעה לעשות 100 גרם בדיקה - זה מהר מאוד!. יש כאלה שלוקח להם שעה לבדוק 100 גרם פלפל שחור. כי צריך לבדוק אותו אחד אחד, יש חלולים, כי כבר אכלו אותם, ואם תרססו ככה תעשו חונג'רי חונג'רי- תראו כמה נופלים חרקים. צריך לשים קודם ברשת, לכל דבר יש רשת מיוחדת.

אבל אם תכנסו לאתר "שופר" יש סירטונים,

גם תוכלו לראות התולעים שנמצאים בתוך הדגים, כן, יש תולעים ארוכות, יש דברים מבהילים, יש גם דגים שיש חשש שהם טמאים, באים בלי עור, אתה לא יודע אם יש לו סנפיר וקשקשת. ויש כאלה שהם דגי טונה - יש כשרים ויש טמאים והם דומים, ואתה לא יודע מה קרה. ויש כאלה שנמלחו עם הדגים הכשרים ואז זה בעיה של "כבוש", ויש בעיות! ומי שלא שומע.

לכן אני מקווה שחילקו לכם כאן דיסקים על "כשרות", תשמעו אותם בבית, ואז תדעו בדיוק, אבל מי שלא עוקב ולא נכנס "לאתר שופר TV" לא יודע כלום, הוא יכול לחיות 70 שנה "יודע..."

למעלה יגידו לו: "או! אה!! אתה אכלת עכברים, חזירים, צפרדעים, הכל אכלת!".

אתם יודעים מה מצאו בשקיות של חסה? נחש, עכבר, צפרדע בתוך השקית של החסה.

אתה יודע מה נמצאים בסופרמרקט? חתולים! עכברים על האוכל! אתם יודעים? "בתאבון".

אתם אוכלים עוגות בטח, עוגת בחוץ או,אה איך הם נראות, והביצים מאיפה? בג'ריקנים, הג'ריקנים. אז קודם כל יש בעיה של "לינת לילה", לא משאירים ביצה שהיא קלופה לילה, אם היא עוברת לילה - זה בעיה – סכנה!.

דבר שני: הפחים נשארים פתוחים כמו שהעידו לנו אנשים שעושים גלידות ודברים אחרים, אתם חושבים שמישהו יכניס את האצבע לבפנים להוציא משהו? שופכים הכל "איזיפו", עושים את זה כמו "חילבה",

"משגיחי הכשרות"? פיטרו אותם! עכשיו הם רוצים להחזיר אותם. ועכשיו עשו כשרויות,

הבג"ץ אמר: "כל אחד יעשה מה שהוא רוצה", בקיצור הכל חריט בריט.

עכשיו אמרו: "יעשו כשרות עם מצלמות", המצלמה תבדוק, ומי יבדוק את המצלמה? איזה חרטות, הכל בלוף! כסף כסף כסף.

לכן, מי שרוצה להיות חכם; לא יסמוך על אף אחד!, סמוך על עצמך, אני בדקתי אני ראיתי במו עיני זה הכל. וזה טעים.

אנחנו עושים לחם לבד, עושים מיונז לבד, אנחנו עושים הכל לבד הכל. אנחנו אוכלים רק טבעי טבעי טבעי ודברים שאין בהם E, E, תסתכלו במרכיבים של כל מיני דברים שיש בהם E, E, יוווווו תכנסו ל"גוגל" ותקראו מזה E, E, יה בה בי כמה מחלות יש שמה, וכמה צרות, וחלק מהחי וחלק מהצומח, וחלק ...ואתה לא יודע.

אתם יודעים יש חומר ב"אבקת מרק" - "אלסיטיסאין", אתם יודעים מה זה? שערות של אדם!,

אז שאלתי את זה שאמר לי את זה, ואחר כך בדקתי כמובן זה מופיע ב"גוגל"

שאלתי: אם זה שערות מבית השחי או מהראש?

אז הוא לא ידע להגיד לי.

גם כנפיים של עופות, נוצות - בתוך האבקה. "אבקת מרק".

אתם אכלתם בטח נקניק, נקניק - זה מהמקור, מהכרבולת, מהרגליים, עם הבוץ של העופות, עם הקישקה, עם הכל, עם הגדולים גם! עם הזה גם והם מוכרים קילו בשקל. קילו בשקל ועושים מזה... מה עושים מזה? "נקניק". בתאבון.

תכנסו לאתר "שופר" תשתעשעו קצת, תתחילו להיות רציניים, אתם אוכלים - השם ירחם!. לכן רוב הציבור מטומטם, למה הוא מטומטם? כי זה מטמטם, כתוב: ונטמתם בם", מטמטמים.

השואל: אני התייעצתי עם הרב אורי והוא אמר שאפשר לאכול "העדה החרדית", בדגים.

הרב: כן טריים להשתדל או כאלה שניתן לזהות אותם. הבד"ץ אומרת בחוברת שלו מה הדגים שאין בהם חשש נגיעות של תולעים, אז תקרא בחוברת יש שם רשימה.

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 23.05 10:29

  בוקר אור לרב היקר! ללא צל של ספק, ב"ה הדרשות הללו מפריחות רעננות בקרב הציבור בדגש על תקופה מאתגרת בה מצוי עמנו, כמו גם פרקטיות ליישום. דרשנים יחידי סגולה בהיסטוריה של עמנו הבינו את השליחות המוטלת עליהם לחיזוק רוח העם בתקופות שונות, שימוש במקורות הקדושים להעברת המסרים הנדרשים לתיקון המידות- זה מדהים!

 • 23.05 10:28

  כבוד הרב הקדוש הרב אמנון יצחק שליט"א, בוקר נפלא ושמח! רציתי לחזק את דברי הרב בענין החיסונים של הגיל הרך בני בן 16 נפגע חיסונים מגיל שנה (ל"ע) שבו עשה את החיסון "המשולש" במחלת האפילפסיה נפגע ובזכות החזרה בתשובה ורבנו הקדוש והחלפת שמו על ידי הרב לשם חדש וב"ה אנחנו שייכים לקהילות פז אז הבן נמצא במצב יותר טוב לעומת התינוקות שהתחסנו איתו באותו יום ארור שבו האחות מטיפת חלב אמרה: "לראות שהחיסון טרי" ולא שמנו לב... ושלוש התינוקות נפגעו! שניים מהם במוסד סגור!! ורק בני, בזכות החזרה בתשובה ואכילת כשרות קפז' - ב"ה ניצל בני! תודה לרב על הכל יה"ר: שהשי"ת ימלא כל משאלות ליבך לטובה אריכות ימים ושנים (אמן).

 • 23.05 10:26

  כבוד הרב, ב"ה הרצאה בצרפת (בנבל עשור זמרו לו, מרסיי, 22.5.24) מרגשת ומשמחת קשה לעכל את גודל ההתעלות הרוחנית והשמחה שהרב עורר אמש גם בתחנה המרכזית באשקלון, אנשים צפו התחזקו והבינו את גודל הזכות להתאחד סביב הקדושה ונרשמו להסעה חינם מאשקלון להרצאת הרב בקרית מלאכי (02.06.2024), חוץ מהשירה שהרב הסביר על מעלתה היתרה בהשפעתה על האדם בקרבת הא-לקים אפילו מלימוד המוסר, מה שהסביר הרב על הלחם והקשר ליציאת הנשמה וניצוצות הקדושה במזון - חידוש מדהים! מחזק את היקר מכל הנפש!!!!! שמי יסעדנה, שאת הגוף היא סועדת כמו שכתב רבינו יונה זיע"א בספרו שערי תשובה אבל הנפש החולה והחוטאת מי יסעדנה?! אך הרב בהרצאותיו בכל פעם מחזק הנפש!! תודה וחזק וברוך👏💪

 • 23.05 00:41

  ב"ה אין עוד רב כמוך בעולםםם אתה משמח אותנו גם מרחוק - בביתנו צהלה ואורה, מאיר את ליבות עם ישראל החכמים המבינים והיודעים מי הוא גדול הדור שליט"א המחיש את גאולתנו מהרה אמן. תודה רבה עם הרבה הערכה ואהבת אמת ישר כוחכם כל העוסקים במלאכה הקדושה לזרוז הגאולה.

 • 22.05 14:47

  כבוד הרב היקר שליט"א שלום וברכה! ב"ה שמחה לעדכן שמתקרבים ל-100 הנרשמים הראשונים ל: "סעודת השמחה" (לכבוד השי"ת) ברוך השם!

 • 22.05 13:59

  השיעור הזה - מרתק! ומחייב!! (פריז - מצוה לעלות לארץ 21.05.2024 shofar.tv/lectures/1602) יה"ר שנזכה גם אנחנו בקרוב למצות יישוב ארץ ישראל (אמן)

 • 21.05 12:59

  כבוד הרב ברוכים תהיו להשם (אמן) קרה לי דבר. מדהים עכשיו מאת השי"ת נכנסתי לאתר 'שופר' לתומי בחרתי לראות את הסרטון הבחורה שניצלה מהסרטן (המחלה נעלמה) שכבודו בירך אותה וכבודו אמר לה: 'שהמחלה תעבור לאשתו של אסד נשיא סוריה!' (shofar.tv/videos/15098) אני רואה את הסרטון ואחר כך נכנסתי ל: ווינט בחדשות ומה אני רואה?😱😱😱😱😱😱 שולחת לכם תמונה. [ציטוט: 'אסמה אסד, רעייתו של נשיא סוריה, שוב חולה בסרטן']

 • 21.05 11:45

  כבוד הרב היקר שלנו! רציתי לשתף: שצלצלה אלי מי שהיא ותוך כדי שאלה: 'מה קורה במצב של היום?' מה שהולך וב"ה אני מרגיעה אותה ומחזקת אותה ואומרת לה את השירה: "עבדו-עבדו-עבדו את השם בשמחה!" והכנסתי כמו שכבוד הרב אמר את שם השם באותיות והיא אומרת לי: 'חיזקת אותי!' ומברכת אותי שלחתי לה את ההרצאה שאתה שר: "עבדו את השם בשמחה!" בנוסף הסברתי לה: שיצר הרע - זה עצבות ואמרתי לה: כל יהודי מסוגל לקיים לשמור את המצוות שזה יהיה מתוך שמחה! ב"ה חיזקתיה במצוות, אני מאמינה שמדברים מכח השמחה - זה עורר לה חזק משהו!!!

 • 21.05 10:45

  מורינו ורבינו! בנוגע להרצאה בצרפת (פריז - מצוה לעלות לארץ 21.05.2024), ב"ה נולדתי וגדלתי בחוץ לארץ. ולפני 25 שנה, כשעוד הייתי רווקה, נחשפתי לקלטות וידאו של הרב. מיד הייתי מכורה להרצאות וחיפשתי עוד ועוד קלטות שהייתי רואה עד לשעות הקטנות של הלילה! ב"ה התחזקתי מאוד ופתאום הרגשתי צורך חזק לעלות לארץ הקודש! תוך כמה חודשים בסיעתא דשמיא זכיתי להגיע לבד לארץ ועם הזמן להתחתן ולהקים כאן משפחה! בעזרת הש"ית עוד אזכה להגיע לירושלים עיר הקודש!! תודה רבה לרבינו הקדוש שב"ה בזכותך זכיתי לעלות לארץ ולהתחבר לרב האמת!! ממליצה לכל יהודי הגולה להגיע לכאן ומהר!

 • 21.05 10:12

  בוקר טוב כבוד מורי ורבי. שמחה כ"כ על העצות הנפלאות שהרב נתן. כמו מים חיים ממש. ביום שישי הלכתי להשלמות אחרונות לקניות. הייתי טיפה בעצבות בגלל המצב האישי שלי ובגלל המצב בעם שלנו. ממש בכבדות כזו. ותוך כדי הליכה ב"ה נזכרתי ברב ואז כל הדרך ברגל ל 'סופר' אני שרה בשקט כמובן: "עבדו את השם בשמחה" וחוזרת מהסופר: 'מצווה גדולה להיות בשמחה' וב"ה הכל עבר. חזרתי לעצמי. וב" היתה שבת נפלאה. יה"ר שהשי"ת יברך את הרב - אמן.

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים