טוען...

רבני השחיטות יוצאים בחריפות רבה נגד עופות מהדרין | הרב אמנון יצחק

 בית מדרש 'קהילות פז', בני ברק
 תאריך פרסום: 22.03.2017, שעה: 06:37

הורדת MP4 הורדת MP3


נשלח אליי חשיפה "במערכה", פרצה חמורה בכשרות העופות, עופות רבנות משווקים לאברכים תחת מותג עופות מהדרין. רבני שחיטות יוצאים בחריפות רבה נגד ומכנים אותה חורבן הדת. לפני חודש הוגנבו לאוזני קו במערכה דבר המקרה הבא: הוזמנו 20 טון עופות ממשחטת רבנות בצפון הארץ, לשווקם לציבור אברכים ומשפחות תורניות. לא האמינו למשמע אוזנינו. לא יכול להיות כדבר הזה! מי שיודע מה זה שחיטת רבנות ומה זה צוות של רבנות מבין טוב מאוד למה זה לא ייתכן. לא לחינם עופות רבנות זולים ועופות מהדרין יקרים הרבה יותר. בשחיטת רבנות אין בדיקת ריאות ולא צומת גידים. אלה סומכים על מדגמים מהלול של התרנגולים. אין מליחה בכל חלקי העוף והעוף לא נפתח כלל לשניים, אלא רק מלמעלה. ולכן השחיטה מהירה הרבה יותר וההספק לשעה הוא פי כמה מה שמוזיל את מחיר העוף.

בנוסף, ברבנות נוטלים את התרנגולים מלולים פחות מבוקרים, מה שאין כשחיטות המהדרין. מה שגם מוסיף ליכולת להוזיל את השחיטה. לנסות לערוך שחיטה, אפילו עם צוות אחר באותו מקום שלא ערוך עם שולחנות בציוד ועוד שאר חסרונות לשלל הבדיקות והחומרות הנהוגות. זה בגדר דבר שלא ייתכן וכל הניסיונות שנעשו עד היום לעשות כך, לא הצליחו כלל. ודאי וודאי כשמדברים על אותו צוות שחיטה שמעולם לא הורגל לבדוק ריאות וגידים ומליחה בכל הפתחים.

אך לפני שבועיים התברר כי אכן נעשתה נבלה זאת בישראל, התברר כי דבר השמועה הייתה אמת לאמיתה. בשכונת רמות א' הזמינו עסקנים 20 טון ממשחטת רבנות בצפון הארץ, אשר שוחטת במשך כל השנה בשחיטת רבנות, ואת העופות שולחים אל מחוץ לארץ, בעיקר לשוויץ. ופרסמו לציבור על מכירת עופות מהדרין בסבסוד כביכול, שהושג ע"י העסקנים המקומיים במחיר של 16.5 ₪ לקילו.

האינטרס של העסקנים ברור: גם לזכות לאהדת ההמון הנבער על הסבסוד המדומה שהם מצליחים לסייע להם בקנייה בזול, ובכך לזכות באמונם לשאר מעללים. ואולי גם לעשות כמה שקלים על כל קילו עוף בדרך תחת המותג סבסוד. לא אולי, ל"במערכה" נודע כעת ממקור ברור כי זה כמעט ודאי. העסקנים שילמו על כל עוף מחיר זול יותר בכמה שקלים  ממה שהם מוכרים. ומתכננים לעשות קופה על כך. מחיר זול שכזה אומר הרבה הרבה.

והעולם גולם. אומרים להם עופות מהדרין, בשחיטה מהודרת, והמחיר זול ביותר, הפיתוי האורב ועצום. ולא כולם יכולים לוותר על כך. כדי להוסיף שכנוע של התמימים, הוסיפו איזה חותמת של רב בית כנסת שמעולם לא נודע על הבנתו בשחיטת עופות, שטען שזה מהודר. וכך שיווקו לציבור עופות רבנות למהדרין.

הפרצה חמורה בהרבה. בכך שהתופעה, אך בחסדי שמים נעצרה בגבולות שכונה אחת. אך קיים חשש סביר ביותר וכמעט ארע כן, כבר הפעם, שעוד עסקנים משכונות שונות יצעדו בעקבות אותם מכירה ויפרצו את הגבולות לחלוטין בשיווק עופות רבנות בזיל הזול לכלל הציבור היראים.

כבר עתה כפי שנודע לקו "במערכה" ביקשו בעד שכונות שונות בירושלים לעושת כן ולהזמין טונות של עופות מהמפעל של הרבנות בקריית שמונה. אלא שאחראי המפעל חשש שגל כה גדול של מכירת עופות ישמין מלחמה מצד הכשרויות המהודרות ולכן סרב לבקשתם. כמו ש"מחמוד" נלחם בנו שלא נשחט בשום מקום, אז גם הוא פחד שהכשרויות המהדורות ילחמו בו אח"כ למה הוא מאפשר למכור רבנות כאילו מהדרין.

כל מי שקצת מבין בשחיטה, מבין את גודל ההפקרות שבכך. אין מציאות של רבנות כשרה למהדרין. לא לחינם זה זול. אין מתנות חינם.

מה עוד? שלפי הידוע בוודאות, צוות השחיטה ששוחט שמה כל השנה, ואינו בודק לא ריאות ולא גידים, הוא זה שביצע את השחיטה אף הפעם. אם הם לא בודקים על השנה צומת הגידים וריאות, אם הם לא מולחים על השנה כנהוג למהדרין, איך לפתע הם מצליחים לעשות כן? אומרים המומחים.

מה עוד? שעסקנים משווקי שחיטה רבנות זו, לא מציגים שם אחד של מומחה כשרותי לשחיטה שהיה במקום או שנתן כשרות לכך, אלא מסתפקים בהצרות ריקות מתוכן, המספקות את ההמון הנבער מדעת. שמה? שהכל בסדר. הנשמע כדבר הזה?

כן נשמע! גם בכשרויות המהודרות זה פחות או יותר אותו הדבר עם הבדיקות המחמירות. כמו שפרסמנו כבר במשך השנים האחרונות.

אבל בדרך אגב יצוין, כי מדובר כמובן בעסקנים נורבגיים. שידועים על מצות מרנן ורבנן לרדוף את בני התורה בהידור רב, אך כשזה מגיע לביזנס האישי שלהם, נעלם קריאת הרבנים שלהם לצורך אל ורק שארית ישראל. הרבנים שדבר המקרה הגיע לאוזניהם, הביעו זעזוע עמוק על גודל המכשלה והפרצה החמורה שמתפתחת מול עינינו. לשווק עופות רבנות לציבור חרדי רגיל שמקפיד על מהדרין ולפתות אותם בחמדת הממון שלא קל לעומד בפניה, להיכן הגענו? רבני השחיטות ששמעו על המקרה הגיבו בחומרה רבה ובדברים קשים על שחיטה ופרצה זו.

הגאון רבי שבח רוזנבלט אמר: "שמעתי על שחיטה זו וזה כואב לי מאוד! זה חורבן הדת! חורבן הדת ממש! תשאל כל מי שמבין בשחיטה, תשאל את הרב גלאי, זה חורבן ממש! לא מתקרב לרמה של שחיטה מהודרת! לא יכול להיות דבר כזה!".

להזכירכם זה הרב שעליו אמר הרב שלום רוט שהוא לא אוכל מהשחיטה שלו כי זה חזירונים.

הגאון רבי צבי וברגי שהוא": לא מכיר את השחיטה הזאת, אבל איך עושים דבר כזה! זה ממש משונה לומר שאפשר להגיע לרמה טובה. זה לא יכול להיות! אפילו ההכשר הטוב ביותר צריך רחמי שמים".

שמעתם? סוף סוף מודים. גם ההכשר הטוב ביותר צריך רחמי שמים. כל השחיטה הזו והמחיר זה מחשיד מאוד. לא כל רב יודע לעשות שחיטה. צריך להיות בשחיטות כדי לדעת. הרב גולמן לא מבין בשחיטה הוא אמר. הרב בייבר הוסיף כי אף מי שכבר הזמין, יכול להיות שיכול לבטל וזה מקח טעות.  אתם שומעים?

הרב אליהו מאיר שוורץ, רב בשחיטה אמר על כך: "לא נתקלתי בחיי במחיטה כזאת שתהיה טובה. כדי שהכל יהיה בסדק, שחיטה, סכינים, בדיקה, מליחה, (הם לא מדברים עוד על אריזה ונתעלם מן העין וכו') צריך המון השקעה, מסירות וכסף. האלף בית של שחיטה מהודרת זה צוות קבוע ומוכר שעבדו עם רב המכשיר מיליון פעמים. אחרת זה פשוט לא יכול להיות. הרב שוורץ הוסיף וסיפר: כי פעם מישהו עשה במשחטה של הרבנות שחיטה מהודרת ושאל אותו המון שאלות: מאיזה לול לקחת ועוד ועוד ועוד, והפצירו בו שיבוא לראות את השחיטה, וזה פשוט היה למטה מכל ביקורת! אומנם מחיר זול אבל למטה מכל ביקורת. האחראי התחנן שיגדירו לו את רמת הכשרות, התשובה הייתה: רמה אפס. למעשה רחוק מאוד מהמציאות שיהיה רמה טובה.

עוד מומחים אחרים ששמעו על מכירה זו הגיבו בחריפות, שזה ממש פרצה חמורה וחלילה וחלילה שתהיה כזאת בישראל. אבל שוב ושוב מתברר שיש עסקנים שמסוגלים להפיל חרדים לדבר ברמייה ופיתיון, והכל למען האינטרס והכסף.

בואו נשמע עכשיו את תשובה הגאון רבי נחום יברוב, רב שחיטה מהודרת "שארית ישראל", והוא ענה לשאלת אברך במכתב כך: "האמת שאין צורך להגיב על מי שאומר שכשרות של רבנות טוב גם למהדרין". מחמוד שאפשר לאכול רבנות גם. וגם בעל הגלימה אומר יצחק יוסף, אומר שאשפר לאכול רבנות גם.

ומה אומר הרב יברוב? אומר: "האמת שאין צורך להגיב"... יש עוד כמה ספרדים כאלה שאומרים שאפשר לאכול רבנות. גם הרב בן ציון מוצפי אמר שאפשר רבנות. כולם טובים, ועמך כולם צדיקים. "האמת שאין צורך להגיב על מי שאומר שכשרות של רבנות טוב גם למהדרין".

לא הבנתי. אם זה טוב גם רבנות למה הם עשו שחיטה פרטית? למה הם עשו שחיטה מהדרין? אם זה טוב לכולם אז יקנו כולם רבנות, יאכלו בזול וזה הכל. מספיק. למה אתם צריכם לעשות גם כך. האמת שאין צורך להגיב. על מי שאומר שכשרות שלרבנות טוב גם למהדרין. כי הוא מעיד על עצמו שאינו כלום בענייני שחיטה וטרפות. אז "מחמוד" לא מבין כלום, יצחק לא מבין והרב בן ציון. והוא גורם חרבון שאין כדוגמתו! והוא כבר צווח בספר "זבחי צדק" על הרבנים שלא מבינים בשחיטה ובבדיקת סכינים שעתידין ליתן את הדין. כשאשר אותם רבנים מגיעים לבית המטבחיים והשוחטים מראים לו את הסכין והוא בחוסר הבנתו אומר להם שהסכינים שלהם יפים ומשבח אותם שהם מומחים, הם גורמים בכך לשוחטים שהם שומעים מאדם שנקרא "רב" שהם מומחים והם חשובים את עצמם למומחים, ובאמת סומכים על עצמם ובאם לידי מכשלות! וככה הרבנים באלה שאמרו שסכינים יפים, הם מאכילים את כל ישראל טרפות!

אך לשאלתך אכתוב ראשי פרקים: האם כשבודקים ריאות וגידים זה כבר נקרא מהדרין? הרי את כל העופות שבעופות מהדרין, לא לוקחים ל"חלק", אלא מעבירים אותו לכשרות של רבנות. זאת אומרת שישנן הרבה בעיות בריאות או בגידים שאי אפשר לעשות אותם חלק, אבל לכשרות רגילה של רבנות הם כשרים. זה אני לא מבין! אם זה לא טוב לפה, זה גם לא טוב לפה. יש כשר ויש טרף. מה זה באמצע? מה זה באמצע? לא הבנתי! אבל זה פטנט של כולם.

אח"כ הוא אומר ואותו רב שלא מבין בבדיקת ריאות לא יודע מה בודקים מכשירים ומה לא. אחד הרבנים סיפר ששאל פעם מהם הקריטריונים של הרבנות? מה הוא כשר ומה לא? וענו לו: כל מה שלא כתוב בשולחן ערוך בדברי המחבר, מרן, שזה טרף, אז זה כשר. ודי בזה. זה הקריטריון.

כמו כן, אינה דומה בדיק בשל מהדרין. ממשמשים כל ראה לבדיקה של רבנות פשוט תולשים ריאות. ואם רק אין על הראיה בעיה בפולטת זה כשר. אחת הסיביות שעופות בכשרות של רבנות יותר זולים כי שוחטים יותר עופות בדקה. ואם בשחיטת מהדרין (תקשיבו מה הוא מודה!) הליין נשוא על כ-30 עופות לדגה. הרי שבשחיטה של רבנות הוא נוסע במהירות של 40 לדקה. וכמובן שבכזו מהירות אי אפשר בשום אופן למשש את הריאות ולא לבדוק כראוי את הגידים, וישנם הרבה בעיות דקות שאפילו לא מרגישים אותם.

גם בנוגע לסכינים. בדר"כ העופות שנפסלים מכשרות מהדרין בגלל פגימות שנמצאים בסכין אחר השחיטה, מעוברים לכשרות של רבנות. אתם שומעים? הוא מודה! הרב יברוב אומר. תקשיבו עוד פעם, מה שאני טוען לכם כל הזמן. בדרך כלל העופות שנפסלים מכשרות מהדרין בגלל פגימות שנמצאים בסכין אחר השחיטה, מעוברים לכשרות של רבנות. ואני אומר לכם שפגימות שאנחנו מצאנו וסכינים המשיכו עם הבד"צ. לא הלכו לרבנות. המשיכו עם הבד"צ. אנחנו פסלו בגלל פגימות והם המשיכו עם זה לבד"צ! לא לרבנות. אז זה בדיוק אותו הדבר.

וגם זו אחת הסיבות שהעופות בכשרות רבנות יותר זולים. גם בענייני המליחה רבו הפרטים. וקשה להאריך בכל הפריטים. וכמה מורידים בכלל עופות בגלל פגימות.

בקיצור, רב בישראל, תקשיבו טוב מה הוא אומר! רב בישראל אפילו אם יהיה גדול בתורה אין לו שום מוזג בהוראה של סכינים. וממילא איך הוא יכול שהיה שם וראה שזה ממש למהדרין וכך גם בנוגע לבדיקות ריאות וגידים ודיי בזה לעת עתה.

זאת אומרת, גם רב גדול, אז מה אם אתה רב גדול, אז מה אם אתה יודע דינים בכל העניינים, מי אמר שאתה מבין בסכינים? מי אמר שאתה יודע? מי אמר שיש לך חוש מישוש? ומי אמר שמה שאתה רואה הרגע בבדיקה פעם פעמיים של שתי סכינים שכל היום זה מתהלך במהירות הזאת. ומה בדקת את השוחט שעמד לפנייך עכשיו ומתחליפים שמה כל הזמן שחוטים, כל יום יש משמרות. אז מה הראייה? אז איך אתה יכול לומר זה בסדר? ולעשות הצגה בשעה שרב בא זה ברור שעושים הצגה. הכל לאט, הכל מסודר, הכל בשלווה, מאטים את הליין, ואז אפשר לראות, מתפעלים. רק יצא הרב מרימים את המהירות, מוסיפים שוחטים...   וככה עובדים על הציבור המסכן. אח"כ חושבים שאנחנו מחמירים, אנחנו מחמירים. אז הנה שמעתם עכשיו מפיהם של אלה שמוציאים את המהדרין מה הם אומרים. ואני אומר לכם עליהם שאני יודע בדיוק מה הם עושים כמו שהם אומרים על הרבנות גם הם עושים. רק מה הם עושים? גם בדיקות הם עושים, בדיקות, הם עושים הכל, אבל במקום שיש הפסדים, במקום ש... אז חנג'ורי.

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 11.05 12:04

  בס"ד (י' אייר תשפ"ב, כה' למט'מונים) שלום וברכה! סגולת הביסים עובדת – גם כששוכחים לכוין... בהמשך לנס ההצלה משיני ההוצאה לפועל (שכותרתו 'מנחם אב תשפ"א') על חוב כ-200,000 ש"ח ב"ה אתמול (שני) התקשרו אלי מ'הוצל"פ' לאחר ששלחוני הודעת סמס – ולא עניתי להם בהודעה משמחת! הם רוצים להחזיר לחשבוני בסך 5,000 ש"ח התפלאתי! כי לצערי השבת (פרשת אמור) שכחתי לכוין בסעודה שלישית... סיפרתי לאשתי לשַׂמְּחַהּ אמרה: 'ב"ה כיונתי בביסים...' סיפרתי לעקיבא אמר: 'תספר לכבוד הרב שליט"א - בזכותו!' אז תודה לכבוד הרב שליט"א!!

 • 11.05 10:40

  שלום כבוד הרב תודה רבה ענקית אין סופית ונצחית על הברכות של הרב ידעתי שהם יפעלו ה' יתברך עשה לי נס גדול. כבר יומיים התייסרתי בצורה לא רגילה עקב אבן בכליה כאבים במותן והקרנה לכל מיני מקומות בגוף קשה להיתפנות בקיצור לא נעים בכלל. בקשתי מכבוד הרב ברכה והמצב לא הישתפר אמרתי לעצמי אין דבר כזה שברכתו של הרב לא פועלת ופינו אותי לבית חולים עם כאבים בדרך שלחתי לרב את המצב ושוב פעם הרב בירך ועדיין לא ראיתי תוצאה מידית אמרתי לעצמי רבונו של עולם מורי וריבי בירך אותי לרפואה שלמה לא יתכן שלא תשנה את הגזירה הזו! לבנתיים עשו לי בדיקות דם,שתן, שמו לי בוריד חומר הרגעה להקלה על הכאב והיה איתי יהודי יקר מהקהילה ששמו יונתן רחמימוב השם ישמרהו שעזר לי ולא עזב אותי לרגע. מחוזק התרופה בקושי הצלחתי ללכת ושלא נדבר על לעמוד כ -5 שעות, נתמכתי ע"י כסא גלגלים הודעתי לכבוד הרב שמכניסים אותי לסיטי וביקשתי ברכה שלא יהיה ניתוח ושתצא האבן היום. וכבוד הרב שלח לי *מַה יָּקָר חַסְדְּךָ אֱלֹהִים וּבְנֵי אָדָם בְּצֵל כְּנָפֶיךָ יֶחֱסָיוּן* *מה יקר חסדך אלהים. פירש בספר ארץ החיים מה יקר חסדך היסורין הבאים לאדם בעה"ז המה חסדים גדולים שממרקין עונותיו כדי לנקותו בעה"ב וז"ש ובצל כנפיך יחסיון עכ"ל* . התחזקתי מזה מאוד והבנתי עוד יותר כמה שצריך לקבל יסורים באהבה אע"פ שזה כואב ומצער והתחזקתי בבטחון בקב"ה. *וכבוד הרב שוב פעם בירך רפוש ולהמשיך לשתות גישר ואבטיח.* נרדמתי מהתרופה לכ-20 דק בערך, קמתי ופתאום לתדהמתי הרופא אומר שייש לי אבן ענקית בגודל 9 מ"מ!!! ועדיין בוחנים את הסיטי כי הוא לא היה בטוח בעצמו וכמה רופאים שהיו שם אמרו ואהוו אבן גדולה ושמעתי אותם מתלחששים הצטערתי מאוד מהבשורה. ומיד בזכות הרב מה ששלח קודם התחזקתי והתחלתי לדבר עם הקב"ה שירחם עליי ושירפא אותי שאבריא ואוכל ללכת לביתי, ושוב נרדמתי מתוך דיבורים לקב"ה ושכבוד הרב בירך כמה פעמים ולא יתכן שברכת הרב תבוא על חינם! וראיתי בעיניי ושמעתי באוזניי כל יום בשופר ניסים וישועות שהרב בירך אנשים ונושעו בניסים גדולים. נתנו לי במיון בבית חולים קרוב ל-6 ליטר נוזלים עירוי ושתיית מים מה שלא רגיל לתת. התעוררתי אחרי כ-10 דק ונגשתי לרופא ושאלתי מה קורה אמר שממתין לאורולוג שיבחן גם הוא וחזרתי למקום והתחלנו יחד לומר תהילים שיר למעלות, ומהתשישות שמתי ראש בלי לישון. ופשוט נס נס נס נס שכל המילים לא יספיקו לתאר הרופא מגיע ואומר אתה יכול ללכת לבית אין אבנים אני ויונתן המומים ושמחים ואמרתי ישר אין על הברכות של הרב אמנון יצחק שליט"א הברכה שמעלימה אבן 9 מ"מ והרופא היה המום גם כן שאין כלום וכנראה יצאה עם הקטנים לפני הסיטי!! ובגלל זה המשיכו לי הכאבים והם היו בטוחים שהם רואים אבן ואורולוג מומחה שלל ואמר שכנראה יצאה בקטנים והכל נקי ברוך השם. עדיין יש כאבים של אחרי ותחושות לא נעימות בעזרת השם ובזכות ברכותיו של כבוד הרב גם זה יעלם אמן. ולסיום: רציתי לומר תודה נצחית לבורא העולם מלך מלכי המלכים, שעשה לי נס במקום הזה! *’’מזמור לתודה הריעו לה’ כל הארץ: עבדו את ה’ בשמחה בואו לפניו ברננה: דעו כי ה’ הוא אלוקים, הוא עשנו ולו אנחנו עמו וצאן מרעיתו: בואו שעריו בתודה חצרותיו בתהילה, הודו לו ברכו שמו: כי טוב ה’, לעולם חסדו, ועד דור ודור אמונתו:’’* תודה רבה נצחית לכבוד הרב הצדיק יסוד עולם על הברכות היקרות המוסר והעצות הטובות שברכותיו לא חוזרות ריקם. ותודה רבה ענקית ונצחית לכל החברים היקרים מקפ"ז שכולם התפללו ולמדו ושלחו גישר וצמחי מרפא ודאגו ושלחו כל הזמן הודעות לשאול לשלומנו השם הטוב ישלם שכרכם מושלם לנצח אמן כן יהי רצון.

 • 10.05 13:26

  הרב אני רוצה לשתף אותך במשהו: אתה יצאת נגד הזמרים הפסולים והמוזיקה הפסולה. היום אני קולטת כמה הרב צדק ! ואני לא יודעת אם הוא בעצמו יודע לעומק עד כמה שהוא צדק.!! נחשפתי למידע שהאילומנטי מחדיר מסרים בשירים של זמרים פסולים. *מסרים תת הכרתיים*. !!! לא רק גלויים!!! שאם תיקח את השיר, תהפוך אותו ותאט אותו באולפן הקלטות אתה תשמע משפטים שמחדירים למוח בצורה תת הכרתית מה לעשות. אם זה עידוד לעישון, אלכוהול, רגשות שליליים שעלולים להוביל לדכאונות ואף להתאבדות ואפילו משפטים שמחדירים התחברות ללוציפר שלהם... זה נמצא בשירים של מפורסמים בארה"ב ואף מצאתי לבינתיים גם בשיר של זמרת מפורסמת בישראל. נושא מרתק. אז נפל לי האסימון כמה הרב צדק !!

 • 10.05 13:26

  לא יאומן כבוד הרב אמש בשעה 3 לפנות בוקר הבת שלי בת 7 חודשים קמה עם שיעול כבד מאוד, נזלת ירוקה, ליחה שאפשר לשמוע בבירור וקוצר נשימה וממש לא הצליחה לנשום ואף עלה לה החום, שלחתי הודעה לכבוד הרב שייברך והרב בירך, עכשיו חזרתי מהרופאה והיא אמרה שאין שום ליחה בריאות ושום אינדקציה שמעיד שהילדה סבלה מקוצר נשימה אמש. אני בהלם כבוד הרב, צדיק גוזר והבורא מקיים !! תודה לרבנו!!

 • 09.05 21:19

  שלום כבוד הרב תודה רבה ענקית אין סופית ונצחית על הברכות של הרב ידעתי שהם יפעלו ה' יתברך עשה לי נס גדול. כבר יומיים התייסרתי בצורה לא רגילה עקב אבן בכליה כאבים במותן והקרנה לכל מיני מקומות בגוף קשה להיתפנות בקיצור לא נעים בכלל. בקשתי מכבוד הרב ברכה והמצב לא הישתפר אמרתי לעצמי אין דבר כזה שברכתו של הרב לא פועלת ופינו אותי לבית חולים עם כאבים בדרך שלחתי לרב את המצב ושוב פעם הרב בירך ועדיין לא ראיתי תוצאה מידית אמרתי לעצמי רבונו של עולם מורי וריבי בירך אותי לרפואה שלמה לא יתכן שלא תשנה את הגזירה הזו! לבנתיים עשו לי בדיקות דם,שתן, שמו לי בוריד חומר הרגעה להקלה על הכאב והיה איתי יהודי יקר מהקהילה ששמו יונתן רחמימוב השם ישמרהו שעזר לי ולא עזב אותי לרגע. מחוזק התרופה בקושי הצלחתי ללכת ושלא נדבר על לעמוד כ -5 שעות, נתמכתי ע"י כסא גלגלים הודעתי לכבוד הרב שמכניסים אותי לסיטי וביקשתי ברכה שלא יהיה ניתוח ושתצא האבן היום. וכבוד הרב שלח לי *מַה יָּקָר חַסְדְּךָ אֱלֹהִים וּבְנֵי אָדָם בְּצֵל כְּנָפֶיךָ יֶחֱסָיוּן* *מה יקר חסדך אלהים. פירש בספר ארץ החיים מה יקר חסדך היסורין הבאים לאדם בעה"ז המה חסדים גדולים שממרקין עונותיו כדי לנקותו בעה"ב וז"ש ובצל כנפיך יחסיון עכ"ל* . התחזקתי מזה מאוד והבנתי עוד יותר כמה שצריך לקבל יסורים באהבה אע"פ שזה כואב ומצער והתחזקתי בבטחון בקב"ה. *וכבוד הרב שוב פעם בירך רפוש ולהמשיך לשתות גישר ואבטיח.* נרדמתי מהתרופה לכ-20 דק בערך, קמתי ופתאום לתדהמתי הרופא אומר שייש לי אבן ענקית בגודל 9 מ"מ!!! ועדיין בוחנים את הסיטי כי הוא לא היה בטוח בעצמו וכמה רופאים שהיו שם אמרו ואהוו אבן גדולה ושמעתי אותם מתלחששים הצטערתי מאוד מהבשורה. ומיד בזכות הרב מה ששלח קודם התחזקתי והתחלתי לדבר עם הקב"ה שירחם עליי ושירפא אותי שאבריא ואוכל ללכת לביתי, ושוב נרדמתי מתוך דיבורים לקב"ה ושכבוד הרב בירך כמה פעמים ולא יתכן שברכת הרב תבוא על חינם! וראיתי בעיניי ושמעתי באוזניי כל יום בשופר ניסים וישועות שהרב בירך אנשים ונושעו בניסים גדולים. נתנו לי במיון בבית חולים קרוב ל-6 ליטר נוזלים עירוי ושתיית מים מה שלא רגיל לתת. התעוררתי אחרי כ-10 דק ונגשתי לרופא ושאלתי מה קורה אמר שממתין לאורולוג שיבחן גם הוא וחזרתי למקום והתחלנו יחד לומר תהילים שיר למעלות, ומהתשישות שמתי ראש בלי לישון. ופשוט נס נס נס נס שכל המילים לא יספיקו לתאר הרופא מגיע ואומר אתה יכול ללכת לבית אין אבנים אני ויונתן המומים ושמחים ואמרתי ישר אין על הברכות של הרב אמנון יצחק שליט"א הברכה שמעלימה אבן 9 מ"מ והרופא היה המום גם כן שאין כלום וכנראה יצאה עם הקטנים לפני הסיטי!! ובגלל זה המשיכו לי הכאבים והם היו בטוחים שהם רואים אבן ואורולוג מומחה שלל ואמר שכנראה יצאה בקטנים והכל נקי ברוך השם. עדיין יש כאבים של אחרי ותחושות לא נעימות בעזרת השם ובזכות ברכותיו של כבוד הרב גם זה יעלם אמן. ולסיום: רציתי לומר תודה נצחית לבורא העולם מלך מלכי המלכים, שעשה לי נס במקום הזה! *’’מזמור לתודה הריעו לה’ כל הארץ: עבדו את ה’ בשמחה בואו לפניו ברננה: דעו כי ה’ הוא אלוקים, הוא עשנו ולו אנחנו עמו וצאן מרעיתו: בואו שעריו בתודה חצרותיו בתהילה, הודו לו ברכו שמו: כי טוב ה’, לעולם חסדו, ועד דור ודור אמונתו:’’* תודה רבה נצחית לכבוד הרב הצדיק יסוד עולם על הברכות היקרות המוסר והעצות הטובות שברכותיו לא חוזרות ריקם. ותודה רבה ענקית ונצחית לכל החברים היקרים מקפ"ז שכולם התפללו ולמדו ושלחו גישר וצמחי מרפא ודאגו ושלחו כל הזמן הודעות לשאול לשלומנו השם הטוב ישלם שכרכם מושלם לנצח אמן כן יהי רצון.

 • 09.05 21:19

  אני חייבת לשתף אותך לפני פחות משנה דברתי בעוונותי על הרב אמנון יצחק אמרתי שהוא מבלבל אנשים ושלא מתחברת והיה בחור בשם דוד צדיק אמר לי שהוא חולק עלי והיה ויכוח כמובן בנועם הוא שלח לי כמה שיעורים של הרב והתחלתי לשמוע כאילו רציתי להבין מה דוד הצדיק כל כך מחזיק ממנו ? תודה לקב"ה ששלח שליחים לחלוק עלי ושלוח לי שיעורים של הרב פתאום ראיתי משהו אחר ברב משהוא שלא ניתן להסביר במילים ראיתי את אמת שברב אמנון יצחק ראיתי כמה נלחם על עם ישראל לא מובן מאליו שאת כל החיים שלו נותן בשביל להציל עוד נשמה ועוד נשמה תודה לקב"ה שייש לנו רב כזה תודה לאבא שבשמים שזיכה אותי לתקן את הטעות המרה שלי לההכיר ולזכות לשמוע אותו כמובן שגם כל יום חוזרת בתשובה הרב אמנון יצחק שליח נאמן שליח של אמת של הקב"ה ..... מתפללת עליו שאבא שבשמים ישמור אותו ...אמן .....

 • 09.05 21:19

  שלום כבוד הרב היקר תודה הרב על הברכה הניתוח עבר בהצלחה רבה. אפילו שהייתי דרגה 1 לפני האחרונה, ואם הייתי מחכה עוד קצת היה צריך להיות לי כבר בצקת במוח ומעל העיניים, כרגע יש רק דימומים מהאף וסחרחורות וגם אני קצת מבולבל בגלל כמות חומרי ההרדמה זה יקח עוד יום יומיים עד שהכל יעבור וכל השטיפות שאני עושה אין כמו הברכה של הרב ממש קולעת בול למטרה אשרינו שזכינו

 • 04.05 21:24

  שבת שעברה עשינו את הביסים ובחסדי שמיים קיבלנו לא פחות מ3000 שקל! אם אתה יכול תפיץ בבקשה והשם ישלח שפע עד בלי די בקרוב אמן! תודה

 • 04.05 14:24

  מורי ורבי שלום וברכה רוצה להודות לך על מה שהינך אבא ומורה דרך תודה על מוסר תודה על ניתוב הדרך תודה שהחזרת אותי ואת כל מישפחתי בתשובה תודה על כל הרצאה ושיעור תודה על הזכות להישתתף בזה יחד איתכם ותודה שהשם שלח לנו שליח נאמן שמגן ושומר ועוזר ומציל רבבות נפשות בישראל היה ממש מרגש ומחזק לראות את הסירטון לעילוי נישמת הרב יעקב חי זצק"ל ויחד עם זה הלב ניפעם מהחוכמה ומהיראה אשרינו ומה טוב חלקנו שזכינו כבר 20 שנה להידבק במורנו ורבנו הקדוש והכי תודה לרבנית השם ישמור אותה שנתנה את כל כולה לעם ישראל יהי רצון שניזכה לראות יחד עם רועה הצאן שלנו את בית המיקדש ואת משיח צידקנו אמן ואמן אורך ימים ושנות חייים בטוב ובנעימים משפחת שטרית

 • 04.05 12:52

  שלום כבוד הרב השבת שעברה עשינו בסעודה שלישית סגולת הביסים כמו שכבוד הרב הביא מהאדמור מרמינוב זצ"ל ואתמול בערב ישבתי בבית עם אישתי ודיברנו על סגולת הביסים כמה זה נפלא ועובד בס"ד ופתאום מתקשר אליי יהודי ואומר לי ערב טוב מה שלומך אמרתי ב"ה תודה לאל אין תלונות אמר לי אבא שלי רוצה לתת לך במתנה את הרכב הישן שלו כי הוא קנה רכב חדש. והישן המזדה לנטיס שנת 2001 רוצה להעביר לך אמרתי תודה רבה ובאותה נשימה שאלתי במה זכיתי שמגיע לי רכב פתאום? אמר לי בזכות סגולת הביסים פלא פלאות לאחר סיום השיחה הודנו לאל יתברך שמו על החסדים שעושה איתנו בלי סוף ובלי שביקשנו ותודה רבה לכבוד הרב שליט"א על העצות, הסגולות, והברכות ה' ימלא כל משאלות ליבו של כבוד הרב לטובה ולברכה אמן כן יהי רצון.

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת