טוען...

קליפ מהרצאה ברחובות

 תאריך פרסום: 28.03.2016, שעה: 08:57

הורדת MP4 הורדת MP3


קישור להרצאה המלאה:
 
אז כמו שאתה מבקש לחם לאכול פה אתה צריך גם מזון לעולם הבא, ואם לא תעסוק בתורה ובמצוות לא יהיה לך מזון רוחני שיזון אותך לחיי נצח, 
אין לך לצפות להפתעות שאולי יהיה לך משהו אחר כי אתה בחור טוב, נחמד, תשאל אותו, תשאל אותם, תשאל אותם אני אומר לך, הלואי כולם היו כמונו, כן, אבל זה לא עוזר לבגדים, הבגדים יהיו קרועים בלועים ושסועים בושה וחרפה, אתה לא יכול לבוא עם הסיפורים האלה, הסיפורים האלה לא תופרים את הבגד, מה שתופר את הבגד זה התורה והמצוות שאתה עושה ברצף. 
צריך שהבגד גם יהיה לבן, למה כי יש אדם נגיד לומד תורה אבל לימוד התורה שלו זה מתוך גאוה, מתוך קנאה, מתוך קנטור, מכל מיני סיבות כאלה ואחרות, לא לשמה
אז הבגד מלוכלך מטונף, והרי כתוב תועבת ה' כל גבה לב, אז ממילא איזה בגד זה
כל עת יהיו בגדים גם לבנים
וכל מי שלא קנה לו דברי תורה לא קנה לו בית לעולם הבא.
, והתורה לא נמצאת בשמים, היא נמצאת אצלך בספריה, מאחוריה גם בספריה, למה אתה לא מושיט את היד ולומד? אתם מבינים איזה בזיון זה? אז איזה תירוץ יהיה למישהו כשיגיע לעולם האמת ויגיד אני בן אדם טוב, אני בן אדם לחברו מצוין, אני עשיתי ככה וככה וככה וככה ויגידו לו כן, אבל שמעת את הדרשה שאמנון יצחק אמר מהחפץ חיים על הבגדים והמזון והדירה לחיי העולם הבא, שמעת נכון? אתה מוסרט גם אצלו וגם אצלנו, אז לכן אתה לא תוכל להגיד לא ידעתי לא שמעתי.
אני הבטחתי למי שעושה הרצאה שלי שהוא יהיה בן העולם הבא. איך אני יכול להבטיח דבר כזה? מה אני מחלק הבטחות סרק? אלא רבי עקיבא אמר בהספדו את בנו, אמר שהבן שלו מובטח הוא שהוא בן עולם הבא, למה? שזיכה את הרבים,
אם למד תורה ואם עשה כך ואם עשה כך עדיין יכול להיות שיהיה בזה פגם, למה כמו שאמרנו, אם זה גאוה קנטור והכל אז הבגד מלוכלך בגדים צואים, אבל אם אדם מזכה את הרבים הרי מגלגלים זכות ע"י זכאי, כדי לזכות את הרבים צריך להיות זכאי,
אתם חושבים שלארגן הרצאה כזאת זה כל אחד יכול? תנסו, נראו אם כל אחד יכול. נראה אם בכלל תרצו לעשות, אפילו שתבינו מה שאני אומר אם יש פה כמה מאות אנשים, אני מבטיחכם שאפילו עשרה מכם לא יעשו הרצאה. מה זה אומר? שהם לא יכולים? לא, שהם לא זכאים. 
מי אמר את זה? רבי עקיבא. לכן הוא אמר אני מבוטח שהבן שלי בן העולם הבא כי הוא זיכה את הרבים, זה בטוח שהוא בן העולם הבא. 
לכן מי שעושה הרצאה מובטח שהוא בן העולם הבא
זה נקרא שבן אדם חכם בעולם הזה וקונה לו מזון בגדים ודירה לנצח נצחים, בלי ההכנות מהעולם הזה לא יהיה לך שום דבר. לא יכניסו אותך בגן עדן, אתה תשאר עם ערומים בחוץ. 
אז לכן כמו שאתה מתייגע פה על כסף, כי אתה מבין שבלי כסף לא יהיה לך מזון, לא יהיה לך בגדים ולא יהיה לך דירה, 
אבל פה עכשיו אתה יכול לעשות הרצאות והרצאות והרצאות והרצאות ולהשלים את כל החיים שלך שלא למדת תורה ולא לימדת תורה, אבל אם אתה עושה הרצאות אתה גורם שרבים, אלפים ורבבות, ילמדו תורה ויקיימו מצוות ויחזרו בתשובה מכוחך, כי גדול המעשה יותר מן העושה. מי שארגן את ההרצאה הערב הוא יותר גדול ממני עכשיו שאני נותן את ההרצאה
יש לו את הזכות שלו ושלי ושלכם שהופעתם, ושל אלה שישמעו
אבל מי חושב על העולם הבא, כולם חושבים על העולם הזה,
 •    שיתוף   
 • תגיות:

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 15.07 04:38

  בוקר טוב כבוד הרב, ב"ה היתה לנו את הזכות לראותכם בסעודת השמחה, תודה רבה היה מדהים ומרומם. אספר נס (בעיני) שב"ה קרה הערב: אחד הרכבים שלי משום מה קיבל מה שנקרא: 'הקפדה' = שהרכב מוגדר כהורדה מהכביש ואסור לנסוע בו (למרות שלא עשיתי דבר כזה ולא שוטר עצר והוריד את הרכב מהכביש) אז לנסוע ברכב זה - זה סיכון לאבד רשיון וכו' ל"ע. הרכב השני יש נזילת שמן גיר (כל 5 שניות טיפה) די רצינית. החלטתי: לנסוע עם הרכב בעיית הנזילה שמן גיר, וחישבתי: שאולי אקנה בתחנת דלק תוספת שמן על כל מקרה. בקיצור, נסעתי שעה ועשר דקות עד לאשדוד וכל הדרך אני שר: "עבדו-עבדו" ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב) וב"ה לא קרה כלום וגם חזור עד הבית עם אשתי הכל תקין ב"ה. תודה על הכל.

 • 15.07 04:37

  תודה רבה לרב שליט"א על כל הערב. ולכל אלו שעמלו בטרחה להקמת האירוע. ועל והשמחה - שבזכות הרב זכינו להגיע לשמחה הזאת. ב"ה הרגשתי שמחה והתעלות מה שלא הרגשתי כל חיי. ויה"ר שהרב יזכה לקרב ולחנך אותנו עד הגאולה האמתית שתתקיים במהרה... (אמן).

 • 15.07 04:36

  תודה רבה להשם יתברך ששלח לנו רב כמוך בדור כזה ב"ה הרב שליט"א מלמד אותנו: לשמוח במצוות ובעבודת השי"ת וגם שלא נראה בעין שלי שטוב ושמח עדיין הכול בטוח טוב מהשי"ת ויש בידי רק לשמוח! ב"ה השיר ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב)) משמח אותי ועוזר לי ביום יום תודה להשם יתברך ולרב: אני נקי להיום 109 ימים מסמים ודבוק חזק להשי"ת! תודה תודה תודה❤️❤️❤️❤️.

 • 15.07 04:34

  שלום כבוד הרב! תודה רבה לקב"ה ולכבוד הרב שליט"א על הזכות להסתופף בצילך, בשמחה! בערב עצום בשמחה קדושה! זה הערב הכי שמח שהיה לי בחיים. אנחנו מצפים כבר לשמוע ולראות את הישועות של כולם בזכות הערב האדיר הזה ובתוך כל השמחה מאחלים גם רפואה שלמה מהרה למארגנת הערב לאה דרעי, שכל הזכויות האדירות שלה שלה יגנו בעדה ובעד ביתה אמן!

 • 15.07 04:34

  לילה טוב לרב שלנו!! שכל-כך שמחתי לראות את פניו... הלילה באמת הרגשתי מי זה הרב... אחד אחד ניגש אליו והרב מחזיר חיוך וחיבה ומשתדל לתת יחס לכולם! אין מילים!! יהי רצון שהשי"ת יתן לך כלבבך הטוב! ונזכה לראות איתך את פני משיח צדקנו במהרה בימינו אמן!!! ויהי רצון שמשאלות ליבך יתקבלו ברצון! לילה טוב ונסיעה טובה! (אמן).

 • 15.07 04:28

  רבי הקדוש🌺 ב"ה ערב מדהים מרומם איך שהתחיל הריקוד של: "עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב) קמתי קפצתי לרקוד. מאמינה שיש רעש גדול בשמים שהבנים והבנות של השי"ת רקדו בערב כזה מסוגל באחדות המשיח כבר רוצה להתגלות אחרי ערב כזה.

 • 15.07 04:27

  רבנו הטהור והקדוש ב"ה היה ערב הכי שמח בחיי. הרגשתי שהגוף שלי מרחף באוויר מרוב השמחה. אלפי תודות לרבנו שזיכה אותנו וללאה דרעי היקרה השם ישמור אותה ויחזק אותה ברפואה שלמה במהרה (אמן).

 • 15.07 04:26

  כבוד הרב שליט"א היקר, איזה ערב מושלם ומשמח במיוחד! השירים, הריקודים, הדרשה של כבוד הרב שליט"א, האוכל, העיצוב, המתנות והכי חשוב השמחה! עוד אירוע עצום של גברת לאה ד. וכל שאר המארגנים היקרים, שגם אירוע זה יזכר לנצח לטובה ולשמחה בהיסטוריה של עם ישראל בשמים ובארץ! ממש ערב של ישועות גדולות. ישר כח ותודה רבה.

 • 15.07 04:26

  ב"ה השם כבוד הרב על סעודת מצווה מדהימה, הרבה זמן לא חוויתי אושר כזה. ב"ה היה לי כאב בבטן בצד ימין למטה (ל"ע), אבל אחרי הריקוד "עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב) - נעלם לחלוטין, ישתבח שמו.

 • 15.07 04:24

  בחיים שלי לא שמחתי שמחת אמת כזאת תודה רבה כבוד הרב מורי ורבי🌹

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים