טוען...

הזמרים הפסולים... גזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה?

 סרטון מתוך: ליסטים שכמותך כבשוה

הורדת MP4 הורדת MP3


** יהודי ספרדי שואל: איך כבוד הרב שליט"א אומר שיש בעיה של 'זמרים פסולים'? והרי זו 'גזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה!' ובפרט שיש 'ערוצים כשרים... רדיו קול חי/ ברמה'...

הרב עונה: גזירה – דווקא כשחכמים גוזרים ושוקלים אם הציבור יעמדו, אבל כאן? זה איסור של עריות!!! שאין בכח אדם להתירם, כמובא בגמרא ועוד, וכן ראינו ש'ביטול תורה' הוא דבר שקשה לעמוד בו וכי נתירו?! וכן 'לשון הרע' שהגמ' אומר שכולם באבק לשון הרע! (ראה בנושאים על הפרק 'זמרים פסולים')

והנה! כל קהילות פז ועוד שמצטרפים אליהם לא שומעים מוזיקה כלל כל ימות השנה למעט בזמנים ובאירועים שמותרים בהלכה וזמרים כשרים כנפסק (בשו"ע או"ח סי' תקס ג') ופורסם בחתימת 25 גדולי ישראל כולל הרב עובדיה יוסף (ראה עדות בנו שהחתימו על כך), הרב שלום כהן שחתמו על כך! ולמרות זאת הרדוי הנ"ל לא שומעים ולא מאמינים לחכמים רק במה שמתאים להם! כי זו רפורמה ופרצה בדת דבר שהתורה לא התירה ולא תתיר לעולם!!

וכן איתא בגמ' סנהדרין (קא א): "שהתורה חוגרת שק ועומדת לפני הקב"ה ואומרת לפניו: "רבונו של עולם! עשאוני בניך ככנור שמנגנין בו לצים...!" כי אסור לשיר פסוקים, וכ"פ הרב בן ציון אבא שאול זצוק"ל בספרו 'אור לציון', והדברים מעוגנים בהלכה – ובכל זאת עוברים על כך יום יום!! 

ומזה התרחב שבני הישיבות לא מסתפקים בלשמוע רק את ה'מותר' אלא ממשיכים לשמוע זמרים פסולים – חילונים!... ואף הרבנים מזמינים לדיסקו סליחות אחד שיש על גופו קעקוע של תהלים שנכנס כך לשירותים רח"ל !! וזה פשע! ולאף אחד לא אכפת.

וכבר אחז"ל: "גדול המחטיאו מההורגו!" והזמרים הם בבחינת רוצח ע"פ ההלכה ומקבלים אותם בכבוד כאילו ה'בבא סאלי' הגיע... 

ואיך נהיה 'רדיו כשר'?! הרי מדברים שמה לשון הרע! והרבה רבנים יצאו נגדם; הרב יצחק יוסף, הרב שמעון בעדני, הרב שלום כהן (ראה מועצת האבטיחים פרק א 'רדיו קול בעורמה' שמביאם).

השואל: אבל גם שמה יש זיכוי הרבים?

הרב מחייך: ומספר על 'ברג' שהפיץ את הזוהר הקדוש בכל בית יהודי! ועשה מזה כסף!! וקרא לזה זיכוי הרבים.... ואפילו שכנע זמרת גויה (מדונה) ללמוד 'זוהר' וכי הוא מזכה הרבים?! כי מזכה גם את הפרוצים/ות... וכי כל מי שאומר משהו בשם ה' הוא מזכה הרבים?!

הרי הקב"ה לא רצה שגחזי יגיד את נפלאותיו של אלישע הנביא ועשה מופת והביא את הבן שהחיה אלישע מקצה העולם! כדי שפיו של גחזי הרשע לא יספר בנפלאות ה'.

וה' לא מוכן שהרשע יגיד את שמו כנאמר בתהלים (נ טז): "וְלָרָשָׁע אָמַר אֱלֹהִים מַה לְּךָ לְסַפֵּר חֻקָּי וַתִּשָּׂא בְרִיתִי עֲלֵי פִיךָ" – ושלא יגיד שום דבר תורה!

השואל מנסה לעשות ח"ו מחלוקת בין הרבנים: הרבה רבנים שומעים ביום שישי את הרב מוצפי...

וכבוד הרב שליט"א עונה במשל נפלא! פעם אמר רב חשוב: 'אפשר למצוא בשמים גם בחירייה!' כי יש נשים שזורקות שם בשמים שלא מתאים להן – אפשר לחפש ולמצוא, האם תביא לאשתך כמתנה ליום הולדת?!

הקהל נהנה מהתשובה ומוחא כפים!

 

 •    שיתוף   
 • תגיות:

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 21.05 12:59

  כבוד הרב ברוכים תהיו להשם (אמן) קרה לי דבר. מדהים עכשיו מאת השי"ת נכנסתי לאתר 'שופר' לתומי בחרתי לראות את הסרטון הבחורה שניצלה מהסרטן (המחלה נעלמה) שכבודו בירך אותה וכבודו אמר לה: 'שהמחלה תעבור לאשתו של אסד נשיא סוריה!' (shofar.tv/videos/15098) אני רואה את הסרטון ואחר כך נכנסתי ל: ווינט בחדשות ומה אני רואה?😱😱😱😱😱😱 שולחת לכם תמונה. [ציטוט: 'אסמה אסד, רעייתו של נשיא סוריה, שוב חולה בסרטן']

 • 21.05 11:45

  כבוד הרב היקר שלנו! רציתי לשתף: שצלצלה אלי מי שהיא ותוך כדי שאלה: 'מה קורה במצב של היום?' מה שהולך וב"ה אני מרגיעה אותה ומחזקת אותה ואומרת לה את השירה: "עבדו-עבדו-עבדו את השם בשמחה!" והכנסתי כמו שכבוד הרב אמר את שם השם באותיות והיא אומרת לי: 'חיזקת אותי!' ומברכת אותי שלחתי לה את ההרצאה שאתה שר: "עבדו את השם בשמחה!" בנוסף הסברתי לה: שיצר הרע - זה עצבות ואמרתי לה: כל יהודי מסוגל לקיים לשמור את המצוות שזה יהיה מתוך שמחה! ב"ה חיזקתיה במצוות, אני מאמינה שמדברים מכח השמחה - זה עורר לה חזק משהו!!!

 • 21.05 10:45

  מורינו ורבינו! בנוגע להרצאה בצרפת (פריז - מצוה לעלות לארץ 21.05.2024), ב"ה נולדתי וגדלתי בחוץ לארץ. ולפני 25 שנה, כשעוד הייתי רווקה, נחשפתי לקלטות וידאו של הרב. מיד הייתי מכורה להרצאות וחיפשתי עוד ועוד קלטות שהייתי רואה עד לשעות הקטנות של הלילה! ב"ה התחזקתי מאוד ופתאום הרגשתי צורך חזק לעלות לארץ הקודש! תוך כמה חודשים בסיעתא דשמיא זכיתי להגיע לבד לארץ ועם הזמן להתחתן ולהקים כאן משפחה! בעזרת הש"ית עוד אזכה להגיע לירושלים עיר הקודש!! תודה רבה לרבינו הקדוש שב"ה בזכותך זכיתי לעלות לארץ ולהתחבר לרב האמת!! ממליצה לכל יהודי הגולה להגיע לכאן ומהר!

 • 21.05 10:12

  בוקר טוב כבוד מורי ורבי. שמחה כ"כ על העצות הנפלאות שהרב נתן. כמו מים חיים ממש. ביום שישי הלכתי להשלמות אחרונות לקניות. הייתי טיפה בעצבות בגלל המצב האישי שלי ובגלל המצב בעם שלנו. ממש בכבדות כזו. ותוך כדי הליכה ב"ה נזכרתי ברב ואז כל הדרך ברגל ל 'סופר' אני שרה בשקט כמובן: "עבדו את השם בשמחה" וחוזרת מהסופר: 'מצווה גדולה להיות בשמחה' וב"ה הכל עבר. חזרתי לעצמי. וב" היתה שבת נפלאה. יה"ר שהשי"ת יברך את הרב - אמן.

 • 21.05 10:10

  איזה זכויות שהרב מדבר ומתיישבים על לב השומע וב"ה עולים לארץ הקודש איזה כיף לאברהם יצחק ויעקב עליהם השלום זכותם יגן על כל זרע ישראל ועלינו - אמן ואמן! איך הם מתענגים כל המצוות האלו מתוסף עוד ועוד לנשמותיהם היקרות מפז ונשמת משה רבנו עליו השלום איזה עונג כמה מענגים בניו יתברך את הקדושים הנוראים הללו ובסוף בעקב בא הרב ונותן לנחש בדור העקב ביס בעקב ותכף נגמר לנחש הסיפור ועם הקודש שיזכו במהרה יזכו לשמוח ביחוד שמו ולרקוד עם קדושי עליון במהרה בימינו (אמן) והרב וודאי יעשה 'צעד תימני' עם אבותינו הקדושים ומשה ואהרון ודוד ושלמה אשרי העיניים שיזכו לראות זאת במהרה בימינו - אמן ואמן חזק וברוך גיבור החיל ברוך תהיה - אמן ואמן.

 • 21.05 10:09

  הרב ? אין עליך בעולם ! ! ! בלי לשמוע את ההרצאה של היום (פריז - מצוה לעלות לארץ 21.05.2024) אני כבר מבין מה תהיה התוצאה... שבעזרת השי"ת יעלו יהודי צרפת לישראל... (אמן) אין על אהבת ישראל של הרב שלנו! פשוט אוהבים אותך, נושמים אותך ומחכים ומצפים לראותך בארץ הקודש אחרי השליחות בחו"ל. שיהיה בהצלחה בקרוב הלבבות! (אמן) אוהבים!

 • 21.05 10:08

  ההרצאה היום (פריז - מצוה לעלות לארץ 21.05.2024) ממש שידור ישיר מהשם יתברך! לברוח מכאן, ישר לארץ ישראל ואני מחפשת בתים בטרוף וחושבת: אולי ליד ירושלים? וכל מיני הצעות וכשאמרת: אפילו לגור ברמאללה ולא להישאר בחו"ל! אז קיבלתי את הביטחון בעזרת השי"ת!! איפה אגור? עדין לא ברור, אבל עוד חודש וחצי ב"נ, אני בארץ ישראל! תודה על ההרצאה ששודרה היום 'כל העולם נברא בשבילי!' 🙂 ובטוחה שהרבה יהודים מרגשים כמוני, שהגיע הזמן לעלות מהגולה ודרך רחל אמנו והפעם לבקש רחמים וברכות על זכותנו לשוב ארצה לארץ הקודש. בטוחה שכל מי ששמע את השידור הערב וגר בחו"ל, התוצאה בעזרת השי"ת תהיה פירות משובחים, נחת לשם יתברך ממש ואני מציגה בפה מלא שברגע שכף רגלי תגע בארצי הקדושה אומר: 'ב"ה בזכות רבנו הקדוש הרב אמנון יצחק שליט"א - הגעתי לארץ ישראל!'. ושכל עם ישראל בזכות רחל אמנו ובזכותך יגיעו לארץ ישראל אמן כן יהיה רצון.

 • 21.05 10:06

  כבוד הרב, יה"ר שהשי"ת ישמרכם (אמן) איזה הרצאה מרנינה ומענגת את הלב השומע 💕 (צרפת 20.5.24 פריז - מצוה לעלות לארץ shofar.tv/lectures/1602) יהי רצון: שכל היהודים שהיו יקשיבו ויעלו ארצה (אמן) הסרטון שהוקרן - היה ממש מרטיטטט את הלבבות כמה יהודים יא בא באייי איזה עבודת קודש כבודו עושה לאורך כל השנים 💥כבודו אמר שהמשיח יכניס שמחה לעולם די למבין💥 כבודו, יה"ר שישמרכם הבורא, כל הברכות שברכתם תבורכו (אמן) ברוך השם שרנו: "עבדו" עם כבודו ביחוד עם שם השם יה"ר שנזכה לישועות וברוכים תהיו להשי"ת (אמן).

 • 20.05 23:54

  תודה רבה כבוד הרב ב"ה הרצאה מדהימה ולעניין (צרפת 20.5.24) נתתם לי להרגיש שמחה גדולה שאני גר בארץ הקודש! ורוצה להוסיף 'מחילה!' שאני לא מודה לרב אחרי כל הרצאה ושיעור לפעמים 'לא יוצא'... אז אומר מעכשיו ולעתיד: 'תודה!' ענקית על כל השיעורים שמחזיקים ומשמחים אותי בין בנסיעה בין בעבודה וגם בערב שבת כשמבשלים ומנקים - זה נותן כל-כך הרבה תוכן ומשמעות לחיינו ביום יום יה"ר שה' יתברך יברך אותכם ואת כל משפחתכם בכל מכל כל (אמן).

 • 20.05 23:44

  ב"ה לקראת ההרצאה בצרפת (20.5.24) מעל 3 שבועות אני מנסה להשיג מספר לתרגום ההרצאה ע"י מערכת מיוחדת - ללא הצלחה. הגיע יום ההרצאה ושאלתי את הרב: 'מה עושים? אין טלפון לתרגום! וזה (ח"ו) נזק משמעותי'. הרב אמר לי: 'תשיר יחד איתי: "עבדו את ה' בשמחה..." דקות לאחמ"כ קבלתי 3!!! מספרי טלפון. חסדי ה' הטוב תודה רבה❤️.

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים