טוען...

חדשות וירוס TV - מהדורה 24 - מדוע מתעקשים להכניס לנו רעל בחיסונים??? [09.06.2020]


 תאריך פרסום: 09.06.2020, שעה: 00:13


---

חלק הסרטון של הד"ר  מידת׳אן ...

מדוע הם מתעקשים להכניס לנו רעלים לחיסונים?

מדוע מתעקשות חברות התרופות בגיבוי ה - FDA (מנהל התרופות והמזון האמריקני שאמור לפקח עליהן) להכניס חומרים רעילים כמו כספית, טרמיסול ואלומיניום לחיסונים?

עדותה של ד״ר קארן מידת׳אן היא מסמך מצמרר שבו מודה ד״ר מידת׳אן שניתן לייצר חיסונים ללא הרעלים הללו. כך למשל בחיסון שניתן במנה אחת אין צורך ברעלים.

אבל ד״ר מידת׳אן, במגוון תירוצים מוזרים, מסבירה שלחברות התרופות אין כרגע יכולת לעשות זאת. הן יכולות לייצר רק חיסונים עמוסים ברעלים במנות קטנות. למרות שבעבר הן כן ייצרו מנת אחת.

״מדוע?״ מקשה עליה חבר הקונגרס האמריקני דן ברטון, במסגרת הוועידה לרפורמה ממשלתית בבית הנבחרים של ארצות הברית. ״יש עכשיו מגיפה של אוטיזם״, מתריע ברטון, ״וכמות הראיות שזה קשור לחיסונים הולכת ומצטברת. יש מעל 50,000 מחקרים שקובעים זאת. שמעת בעצמך את המדענים והרופאים שהגיעו לכאן מכל העולם והעידו לפנייך על כך״.

״האם לחיסונים במנה אחת צריך להוסיף כספית וטמריסול?״ שואל ברטון את ד״ר קארן מידת׳אן.

״לא״. היא עונה ״רק בחיסונים שמחולקים למנות מוסיפים אותם. אנחנו בוחנים את החיסונים במנות קטנות. הם בטוחים ויעילים. חשוב להצטייד בכמות מספקת של חיסוני השפעת כך שלא יחסרו במלאי״.

״ראית את המחקר מקנדה שבו הוכח שגם כמות קטנה של כספית גורמת לנזק לתאי המוח?״. 

ד״ר מידת׳אן: ״ראיתי״.

״יש ערימה של ראיות שהולכת ומצטברת שהחומרים הללו גורמים לנזקים. אבל בכל המחקרים שלכם, אלה שהבאתם לכאן, ואלה שפורסמו, לא נכתב מעולם בוודאות שזה לא כך. אז אני שואל אותך, עכשיו, האם את יכולה להגיד לי באופן חד משמעי שהחומרים הרעילים הללו שבחיסונים לא גורמים לאוטיזם או לבעיות נוירולוגיות?״

ד״ר מידת׳אן בתגובה: אני חושבת שמה שיש לי לומר זה שהממסד הרפואי הסיק שגוף הראיות״...

חבר הקונגרס ברטון: ״אני מבקש שתעני לי בכן ולא! האם את יכולה להגיד לי באופן חד משמעי, אחת ולתמיד, וללא הסתייגויות, שהרעלים ההללו לא גורמים לנזקים?

ד״ר מידת׳אן: איננו יכולים לאשש או להפריך את גורם הקשר...״

-אז את לא יכולה להגיד לי שלא? 

אם כך מדוע אתם לא יוצרים חיסונים במנה אחת, במקום חיסונים במנות קטנות?

ד״ר מידת׳אן: אין לנו כרגע אפשרות לעשות זאת.

-האם חברות התרופות שמייצרות כיום חיסונים במנות רבות, ייצרו בעבר חיסון במנה אחת?

ד״ר מידת׳אן: כן. 

חבר הקונגרס ברטון: ״אז למה שהן לא פשוט יעשו זאת שוב? למה לקחת סיכון ולא ללכת על המסלול הבטוח? אתם אומרים שוב ושוב שהחיסונים ״יעילים ובטוחים״ אבל אין לכם אפילו ראייה אחת או מחקר אחד שתומך בזה. אתם אומרים שוב ושוב ״מדובר בכמות קטנה מאוד של כספית״ אבל הוכח על ידי מדענים מכל העולם ששמעת בעצמך, שגם כמות קטנה יכולה לגרום לנזק חמור. ואתם מגיעים לכאן שוב ושוב וממציאים תירוצים. ויש לזה פתרון: חיסון במנה אחת, כך שהחומרים הרעילים הללו יוצאו מהחיסונים. מדוע אתם לא מוציאים את החומרים הרעילים הללו מהחיסונים?״

עד כאן מתוך העדות בפני הוועדה הממשלתית.

-------------------

בסרטון מדברים על כספית וטמריסול, אבל מחקרים הוכיחו שגם כמויות קטנות של אלומניום גורמות לפגיעות קשות:

במחקריהם המדענים הצרפתים פרופסור רומיין גררדי וג'וזט קדוסו מאוניברסיטת Paris-Est הראו שאלומיניום המוזרק לגופו של עכבר מגיע בסופו של דבר למוח שנה מאוחר יותר.

הם חשפו שהאלומיניום עושה את דרכו לאיטו אל המוח, שם הוא נשאר אולי לתמיד. לגוף אין כל יכולת להפטר ממנו, משום שזהו חומר מעשה ידי אדם ואין לנו כל מנגנון טבעי להוציאו מהגוף.

על ידי מודלים של עכברים, גילו החוקרים כי מינון נמוך ועקבי של אדג'ובנט האלומיניום היה יותר רעיל ממנה אחת גדולה, וגרם להצטברות גדולה יותר של אלומיניום במוח ולתופעות של הרעלה עצבית.

אז מה דעתכם? מדוע מתעקשות חברות התרופות לדחוף לנו את הרעלים הללו לחיסונים, למרות שיש לזה פתרון פשוט? האם זו טעות? או שזו תכנית ערמומית?

שתפו והפיצו, שכולם ידעו.

  •    שיתוף   

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת