טוען...

חדשות וירוס טי-וי 12 - 20.05.2020 - טכנולוגיית 5G גורמת למחלות. נקודה!

 תאריך פרסום: 21.05.2020, שעה: 00:10

הורדת MP4 הורדת MP3


 

 

חלק הסרטון: דור חמש גורם למחלות - ד״ר שרון גולדברג

אני שרון גולדברג, אני כרופאה במשך 21 שנה, והרקע שלי הוא ברובו אקדמי, רפואה פנימית, מחקר קליני מבוסס בתי חולים, וחינוך לרופאים, אני הולכת לדלג על הרבה מהדברים שרציתי כי לא הבנתי שיש לי רק 5 דקות.

לקרינה אלחוטית, יש השפעות הביולוגיות, נקודה! זה כבר לא נושא לדיון, כשאתם מסתכלים על פבמד וספרות וביקורת העמיתים (פרסומים מדעיים שעברו ביקורת של מדענים אחרים). השפעות אלה נצפו בכל צורות החיים: צמחים, חיות, חרקים, מיקרובים, ובבני אדם, יש לנו עדות ברורה לסרטן, ולענין זה אין לנו שום ספק, יש לנו עדות לפגיעה בדנ"א, קרדיומפתיה שזה סימן מקדים לאי ספיקת לב, השפעות ניורופסיכיאטריות, ולכן השיח על דור 5, אינו אם ההשפעות הביולוגיות הללו קיימות או לא, הן בבירור קיימות.

השיח על דור 5 הוא שיח על הוצאות שלא נוכל לשאתן במערכות הבריאות. ולמה אני אומרת את זה? ישבנו על עדויות לקרינה א"מ, ומחלות כרוניות במשך עשורים! ועכשיו אנו רואים את כל המגיפות הללו מופיעות, אז סכרת היא המגיפה הראשונה שאני חושבת שרובכם יודעים מהסטטיסטיקה שהיא מאוד מפחידה, שאחד מ-3 ילדים אמריקאים יהפכו לסכרתיים במהלך חייהם, הן בנות היספניות המספר הוא אחת לשתיים, אז מה הקשר בין זה ובין קרינה אלחוטית?

קרינה אלחוטית ושדות ואלקטרומגנטיים אחרים שדות, כגון; שדות מגנטיים ו"חשמל מלוכלך" נקשרו בבירור לרמת סוכר גבוהה בדם ולסכרת, זו מה שהספרות המדעית אומרת, זו לא דעה שלי, ככל שתגורו יותר קרוב למגדל סלולרי, יגדל הסיכון שלכם לרמת גלוקוז גבוהה בדם עולה וזה מבוסס על מדידת המוגלובין A1C (הבדיקה הספציפית שעושים לסכרתיים) אז הרעיון של תאים סלולריים קטנים לשים את התאים קרוב יותר לבתיהם של האנשים, ולחדרי שינה זה מבחינה מדעית – זה מאוד מסוכן!

ומנקודת מבט מכלכלית - זה מסוכן! ואתם אולי לא יודעים את זה, הייתי בהלם כשגיליתי את זה! אבל הדרך לגרום לחולדה להיות סכרתית, וזה די קל בחולדות במעבדה זה לחשוף אותן לקרינה בתדר ל-2.4 ג'יגה הרץ, וזו לא חשיפה לטווח הארוך,

אז אין לי זמן לדבר על העלויות,

אבל הבעיה הבאמת גדולה עם סכרת היא מחלת כליות כרונית, ומחלת כליות בשלב האחרון שלה היא הסיבוך הנורא ביותר של סכרת1 ומוביל להמו דיאליזה, המו דיאליזה עושה אותך זכאי מייד לטיפול רפואי (Mebicare), וגם אם אתה לא זכאי לטיפול רפואי (Mebicare), עדיין צריכים לעשות דיאליזה לחולה, והמדינה בסופו של דבר משלמת על הרבה מאוד מקרים שונים! כך שכשל כלייתי מהוו אחוז אחד (1%) מהטיפול הרפואי, אבל מהווה עד 7% מכלל ההוצאות הרפואיות!

אין לי יותר זמן לדבר על זה,

אבל שוב, יש לנו את המגפות האחרות שנקשרו בבירור על ידי המדענים לחשיפה לקרינה אלקטרומגנטית קשורים לבריאות הנפש! וזה לקוח ישירות מפאבמד, זה לא הדעה האישית שלי.

שאלה: ולאלו מאיתנו שאינם יודעים, מה זה פאמבד?

שרון גולדברג: אני מצטערת, זו פשוט הספרייה הלאומית לרפואה שלנו, לכאן הייתם הולכים, זה פשוט ספרות מדעית שעברה ביקורת עמיתים, אז יש לנו 3 מגפות, שברור שהן בעצם מגיפה 1, ויש לנו התדרדרות בריאות הנפש בארה"ב, ואם אתם תסתכלו באמת במדע מה הוא אומר לכם, ולכם הנבחרים, זה ככה: המגיפות האלו, כן, מגיפת האובדנות, מגיפת הפשיעה האלימה, יריות, כן, ומגיפת האופי ואידים...

 ואין לי... 5 דקות, זה לא מספיק זמן לדבר על הכל,

 זה, זה הכל מגובה בספרות מדעית! יש לי קלסר להעביר לרשומות, אבל העובדות האלו הן לא, והדברים האלה, שהתעשיה הסלולרית פטרה בזלזול,

 ובאמת אין לי זמן לדבר עליהם ב-5 דקות, אני, והלואי היה לי,

 אבל עלינו לבחון את המגפות אצלנו בהקשר של חשיפה לשדות א"מ, ומה זה אומר? זה אומר ש"המרכז לבקרת מחלות" צריך לעקוב אחרי המגיפות האלו, אנחנו פשוט צריכים להתחיל למדוד לכמה קרינה נחשפים האנשים, לפני שאנחנו מפעילים את דור 5, וזה אומר שישנם 4 סוגים של שדות אלקטרומגנטיים שאנו מכירים, ואשר מזיקים לבריאות האדם, אז קרינת הרדיו, שדות א"מ, "חשמל מלוכלך" ושדות חשמליים, אוקי, החשיפה של כולנו, כל אדם, וכל בני האדם מושפעים על ידי שדות א"מ,

והחשיפה שאני מדברת עליה, אין לה שום קשר למחקר שעמיתי הולכים לצטט כאן עם תוכנית הטוקסיקולוגיה הלאומית שהיא הערכת סיכון מטלפון סלולרי יחיד קרוב, אוקי, מה החשיפה שלנו?

ולא לומדים את זה ביום, זה לא טלפון סלולרי יחיד, זה הרבה טלפונים סלולריים והרבה רשות אלחוטיות, זה מונים חכמים, וזה מגדלים סלולריים, זה ה"סנדוויץ'" וזה הכל מסתכל בזה, וזו בעיה רצינית לבריאות התעסוקתית! הבטיחות הציבורית, והבטיחות האישית, ואני מרגישה שזה לא אחראי אפילו, לדבר על "האינטרנט של הדברים" ולהפעיל טכנולוגיה חדשה שלא נבדקה, כשאנחנו אפילו לא מודדים מה הן החשיפות הנוכחיות שלנו מהרשתות הקיימות.

  •    שיתוף   

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת