טוען...

עוד מעט מדינת ישראל תהיה "האח הגדול"


הורדת MP4 הורדת MP3


הרב: תשמע אם אני הייתי ממשיך בכיוון שאני הייתי ולא ה' הראה את הספר שיכולתי לא לגעת בו, יכולתי לא לגעת בו, ספר, היה ספר בספריה לא הייתי מסתכל עליו-לא הייתי חוזר בתשובה.

ש. זה סיפור אמתי?

הרב: אמתי,

ש. הרב עשה התבוננות פנימית בלי משגיח חיצונית?

הרב: כן, לא התבוננות, קראתי,

ש. באמת כך היה?

הרב: מזה כך היה?

ש. זה סיפור דומה לשל אברהם אבינו, ככה היה אברהם אבינו, הוא הסתכל והוא הבין

הרב: אני מאוד מאוד דומה לו, ולא ידעתי שאני דומה לו עד שלמדתי עליו, ממש הסיפור דומה, כן, הייתי גם בבית ספר טרח.

ז"א: אני קראתי "שיויתי ה' לנגדי תמיד", זה כלל גדול במעלות צדיקים וחסחדים", וזה הכל, זה שכנע אותי.

ש. איך זה יכול להיות?

הרב: פשוט מאוד, כתוב שאין הילוכו

ש. .............................

הרב: שמה כולם היו טרח

בקיצור אתה יושב ואתה אוכל, אתה מתנהג בבית לא כמו שאתה מתנהג בפני מלך נכון? זה דבר מושכל, ברור או לא ברור? לדוגמה, שישבה כזאת, ראית מיד הזיז את הרגליים מהר, לא יושבים ככה, כתוב: "משלחי רגל השור" כן זה כתוב, אדם לא צריך, לא שמים רגל על רגל, רגל על רגל זה יוהרה, אלה ששמים רגל רגל ככה ויושבים ככה זה...... זה יוהרה, לא הולכים עם כובע כמו אלה עם המגבעות שמרימים את זה למעלה-זה נקרא יוהרה.

אז כשאתה לפני מלך אתה לא מתנהג ככה, אתה יושב אחרת, ההילוך שלך, הדיבור שלך הכל אחרת! אז לפני מלך מלכי המלכים הקב"ה- שנאמר: "שאם ייסתר איש במסתרים ואני לא אראנו נאום ה' הלא את כל הארץ אני מלא".

אז פתאום אתה קולט שהוא מסתכל עליך כשאתה קורא, ואז אתה ישר אוסף את הרגליים ומתיישב ככה ומתחיל אתה מבין לדבר לעניין.

אז יש אחד יקרא את זה- וימשיך,

ויש אחד עוצר ואמר "בא הנה זה נכון"! ופתאום אתה נזכר שיש בורא שמסתכל עליך כל הזמן. עכשיו אם אתה מצליח להדביק לך את הידיעה הזאת- אתה מסודר, גמרת, לא צריך להחזיר בתשובה ולא בטיח ולא כלום, זה מספיק אם בן אדם מבין.

ש. ....

הרב: כמו היום, כמו היום, כמו היום! שיש מצלמות בכל מקום ובכל עבודה, ורואים בדיוק אם אתה עובד או לא עובד, אם אתה זז או לא זז, אם אתה מרבה בשיחה או לא מרבה בשיחה, ואז אתה מוגבל! ואז אתה עושה מה שאומרים לך כי אם לא  רואים שנעדרת מהמקום.

והיום יש דוחות, היום יש תוכנות של שיחות, שאומרות כמה שוחחת, שאומרות אחרי כמה רינגים אתה ענית, אם זה עבר משלוחה לשלוחה, למה לא ענית? מוצאים פלט, ויודעים כמה שיחות דיברת, מה משך השיחות, מה מוצא של השיחות, ורואים גם את התוצאות, ואז יודעים לשקלל כמה אתה שווה, אז אם לא תעבוד באמת, בסוף החודש יקראו לך ויגידו לך: אדוני זה מה שאתה שווה, קישטה, אתה מבין?

ז"א: בן אדם צריך לדעת – הוא כל רגע נצפה, כל פעם רואים, היום יש לך באינטרנט כל הקלקה סופרים כמה הקליקו, יודעים-אם החומר הזה נקרא אם הוא שווה אם הוא מעניין אם הוא לא, וכך יכולים לשפר.

אז היום כבר העולם אונס אותך להבין את זה, אונס אותך, ועוד מעט מדינת ישראל תהיה "האח הגדול" שלא תוכל לזוז בלי שאתה תהיה מתועד על כל מהלך שלך, עם מי הלכת, עם מי נפגשת הכל מצולם, המדינה רואה הכל, לא תהיה לך ברירה רק להיות צדיק, נגמר הסיפור.

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 10.08 12:31

  בס"ד ה' עמכם, והשלום עליכם ברצוני להודות לכבוד הרב, על שבזכותו התוודעתי באופן חד-משמעי שמשה אמת ותורתו אמת, ועל שבזכותו זכיתי בתשובה שלמה ואמיתית, מתוך יראה ואהבת הבורא יתברך שמו. נוסף על זאת, חפץ אני להכיר טובה לכבוד תורתו על הפעילות הענפה ועל עולם התשובה שבנה, שהינו מפעל חיים ממש, ועל שכבודו אינו מחזיק טובה לעצמו, אלא מאפשר לכלל ישראל להיות חלק בלתי נפרד מהעשייה התורנית ולזכות את הרבים במגוון מסלולים ואמצעים, שסיפק בידינו הקדוש ברוך הוא, על-מנת שנוכל בע"ה 'להרביץ' תורה בכל זמן ובכל מקום, ולגרום לקידוש ה' שאין כדוגמתו. יישר כוחך שהצלתנו מן הרעים (רעים: יצר הרע בלשון רבים - שההצלה הייתה פעמים רבות). מודה אני לפניך, מלך חי וקיים, על שסללת את דרכי אליך, באמצעות רב שהוא מסטרא דקדושה, השליח הנאמן שהפקדת בעולמך, הלוא הוא כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א. כבוד הרב, אנחנו איתך ולצידך, ובע"ה הקב"ה ישלח סיוע מן השמיים על-מנת שיהיו לנו הכוחות להתגבר על כל המכשולים שבדרך ולהגיע אל קו הסיום - הגאולה השלמה וימות המשיח, במהרה בימינו, אמן ואמן.

 • 09.08 22:35

  שלום כבוד הרב אתמול הלכתי למיון לאחר שהיו לי כאבים חזקים בצד ימין ישבנו חצי יום במיון ובדיקות של רופא ועוד רופא ועוד אחד ובדיקות דם עד ש''פסקו'' שכנראה יש אבנים בכיס מרה עם מדדי דלקת  ורצו אשפוז ואנטיביוטיקה בוריד ביקשתי ברכה מכבוד הרב והרב ברך תרמנו 180 שח לשופר וכבוד הרב כתב ''בשורות טובות'' מאז ברוך השם מכל הנשים בחדר שאיתי אני היחידה שמקבלת רק בשורות טובות (בשונה מהשאר) כל בדיקה שאני הולכת ברוך השם יוצאת בסדר גמור כל בדיקת רופא שוללת את הנבואות זעם של הרופא הקודם וברוך השם  אני מסיימת את האנטיביוטיקה מרגישה טוב יותר ומחכה להשתחרר  תודה רבה מאוד כבוד הרב על כל ברכותיך ואהבת ישראל אמיתית שזמין לנו בכל זמן. שהקב''ה ישלח לכם תמיד בריאות שלמה שלא תצטרכו לטובת הרופאים לעולם אמן

 • 08.08 11:37

  לכבוד הרב שליט"א שלושה שבועות לפני שבנינו נולד, עשינו נציב יום עם ברכה ללידה קלה כתרנגולת ונחת מכל ילדינו. וברוך ה' כשלושה שבועות לאחר הברכה בנינו נולד כתרנגולת (בחניה) ללא צורך ברופאים וללא קושי כלל. פשוט נס!!!! וקראנו לו יצחק. שיזכה בעזרת ה' יחד עם כל ילדינו להיות צדיקים אמיתיים עם חשק גדול לעבודת הבורא תודה רבה רבה. שתזכו להמשיך להחזיר את כל עם ישראל בתשובה ולנחת מכל צאצאיכם

 • 08.08 01:22

  שלום כבוד הרב מקווה ששלומכם טוב בעזרת ה׳. רציתי להודיע על סגולת הביסים , למרות שיום ראשון היה צום אמרתי בכל אופן נכוון לשפע רב גם ביום ראשון , כעת סיפור קצר לפני , היום הולדת של אשתי מגיע והתפללתי לה׳ שיתן לי משהו משמעותי לתת לה , והיא ( אמרה לי הערב) התפללה לרכב ( שיש רק אחד וגם היא צריכה להסיע את הילדים לת״ת וכו׳. והנה זה פלא אחי מארה״ב מתכתב איתי בסוף הצום ואומר לי יש לי רכב לתת לך כולל הרישוי עליו. וזה לא טרנטלה ( מצ״ב תמונות הרכב) ישתבח שמו לעד , תודה רבה לכם רב האמת.

 • 18.07 19:26

  כבוד הרב שלום כיוונתי מממש בסעודה שלישית על הביסים ממש מעומק הלב כי קצת דחוק היום קיבלנו 2000 שקל ישתבח הבורא לעד! ותודה לכבוד הרב

 • 18.07 12:49

  כבוד הרב, היום קיבלנו 2,500 ₪ במתנה.. מקפידים לעשות כל שבוע את סעודת הביסים.. גם אם לא מקבלים מיד אותו שבוע, זה מצטבר לפעם אחת.. כבוד הרב, בזמן האחרון אנחנו רואים יותר שפע וברכה ברוך ה'. בעלי עובד עם אח שלו ופעם בכמה ימים הוא מקבל ממנו 100 ₪ ולפעמים יותר, חוץ מהמשכורת החודשית. העיקר שיהיה ברכה. אז מחובתי ולשמחתי אני כותבת לכבוד הרב היקר שלנו, תודה רבה רבה שכבודו דואג לנו כמו לילדים שלו

 • 13.07 19:15

  תודה רבה על הכול כבוד מורי ורבי אלופי ומיודעי ההרצאות שלכם זה ממש סדנא לחיים האמיתיים הטובים מה שיש כאלו המשלמים בעבורם הון תועפות בחוץ אצל כל מיני קאווצ'רים ורק יוצאים יותר מטומטמים מטומאתם. כאן פשוט קדושה והדרכה לחיים טובים יישר כוחכם ושוב תודה רבה על הכול אוהבים ומצפים לשובכם מהרה לשלום

 • 11.07 18:05

  שלום לכבוד הרב! לפני מספר שבועות ביקשתי ברכה לנכדה שלי בת השנתיים שלא תצטרך אבחון ולא תיכנס לגן שפתי, יוכבד היקרה התקשרה לביתי ודיברה איתה, הבת שלי קיבלה על עצמה מספר דברים והרב כמובן בירך, לפני כשבוע וחצי הבת שלי מתקשרת ואומרת שהיתה פגישה של עו"ס במשפחתון והיא ממש התלהבה מההתקדמות של שי לי , ואמרה שאין צורך באבחון ואין צורך בגן שפתי. תודה רבה רבה על הכל התמיכה והברכה של הרב ותודה רבה ליוכבד היקרה שהתקשרה לבת שלי שלי ודיברה איתה. תודה מראש , תבורכו מפי עליון.

 • 04.07 01:41

  תודה רבה כבוד מורי ורבי אלופי ומיודעי על הכול, אתה מחזק אותנו מאוד בכל דבריך ושהשם יתן לך כוח להשפיע על כל העולם לדעת כי השם אחד ושמו אחד ויגשים משאלותיכם לטובה מהרה אמן ותשובו לשלום לארץ הקודש עם עוד רבבות נשמות ישראל שהצלתם מיד הס"מ

 • 04.07 01:41

  *כבוד הרב ערב טוב ומבורך 💫* כמה טובה ההרצאה ממרילנד ... זה הפעם החמישית שאני שומע אותה בערך, ופשוט משנן את הדברים לדעת באמת שיש ימים שגם כשלא הולך ומסתדר כמו שתכננת אז עדיין אתה מקיים מצוות בתפילין, ברכות, סעודה , ומצוות תמידיות שמקיימים במחשבה ועוד אין ספור דברים שכבוד הרב הסביר !!! רוצה להודות לך כבוד הרב פשוט תודה שזכינו שהרב שלנו זה איש האמת בדור הזה . תודה רבה כבוד הרב שליט"א 🤲

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת