טוען...

עוד מעט מדינת ישראל תהיה "האח הגדול"


הורדת MP4 הורדת MP3


הרב: תשמע אם אני הייתי ממשיך בכיוון שאני הייתי ולא ה' הראה את הספר שיכולתי לא לגעת בו, יכולתי לא לגעת בו, ספר, היה ספר בספריה לא הייתי מסתכל עליו-לא הייתי חוזר בתשובה.

ש. זה סיפור אמתי?

הרב: אמתי,

ש. הרב עשה התבוננות פנימית בלי משגיח חיצונית?

הרב: כן, לא התבוננות, קראתי,

ש. באמת כך היה?

הרב: מזה כך היה?

ש. זה סיפור דומה לשל אברהם אבינו, ככה היה אברהם אבינו, הוא הסתכל והוא הבין

הרב: אני מאוד מאוד דומה לו, ולא ידעתי שאני דומה לו עד שלמדתי עליו, ממש הסיפור דומה, כן, הייתי גם בבית ספר טרח.

ז"א: אני קראתי "שיויתי ה' לנגדי תמיד", זה כלל גדול במעלות צדיקים וחסחדים", וזה הכל, זה שכנע אותי.

ש. איך זה יכול להיות?

הרב: פשוט מאוד, כתוב שאין הילוכו

ש. .............................

הרב: שמה כולם היו טרח

בקיצור אתה יושב ואתה אוכל, אתה מתנהג בבית לא כמו שאתה מתנהג בפני מלך נכון? זה דבר מושכל, ברור או לא ברור? לדוגמה, שישבה כזאת, ראית מיד הזיז את הרגליים מהר, לא יושבים ככה, כתוב: "משלחי רגל השור" כן זה כתוב, אדם לא צריך, לא שמים רגל על רגל, רגל על רגל זה יוהרה, אלה ששמים רגל רגל ככה ויושבים ככה זה...... זה יוהרה, לא הולכים עם כובע כמו אלה עם המגבעות שמרימים את זה למעלה-זה נקרא יוהרה.

אז כשאתה לפני מלך אתה לא מתנהג ככה, אתה יושב אחרת, ההילוך שלך, הדיבור שלך הכל אחרת! אז לפני מלך מלכי המלכים הקב"ה- שנאמר: "שאם ייסתר איש במסתרים ואני לא אראנו נאום ה' הלא את כל הארץ אני מלא".

אז פתאום אתה קולט שהוא מסתכל עליך כשאתה קורא, ואז אתה ישר אוסף את הרגליים ומתיישב ככה ומתחיל אתה מבין לדבר לעניין.

אז יש אחד יקרא את זה- וימשיך,

ויש אחד עוצר ואמר "בא הנה זה נכון"! ופתאום אתה נזכר שיש בורא שמסתכל עליך כל הזמן. עכשיו אם אתה מצליח להדביק לך את הידיעה הזאת- אתה מסודר, גמרת, לא צריך להחזיר בתשובה ולא בטיח ולא כלום, זה מספיק אם בן אדם מבין.

ש. ....

הרב: כמו היום, כמו היום, כמו היום! שיש מצלמות בכל מקום ובכל עבודה, ורואים בדיוק אם אתה עובד או לא עובד, אם אתה זז או לא זז, אם אתה מרבה בשיחה או לא מרבה בשיחה, ואז אתה מוגבל! ואז אתה עושה מה שאומרים לך כי אם לא  רואים שנעדרת מהמקום.

והיום יש דוחות, היום יש תוכנות של שיחות, שאומרות כמה שוחחת, שאומרות אחרי כמה רינגים אתה ענית, אם זה עבר משלוחה לשלוחה, למה לא ענית? מוצאים פלט, ויודעים כמה שיחות דיברת, מה משך השיחות, מה מוצא של השיחות, ורואים גם את התוצאות, ואז יודעים לשקלל כמה אתה שווה, אז אם לא תעבוד באמת, בסוף החודש יקראו לך ויגידו לך: אדוני זה מה שאתה שווה, קישטה, אתה מבין?

ז"א: בן אדם צריך לדעת – הוא כל רגע נצפה, כל פעם רואים, היום יש לך באינטרנט כל הקלקה סופרים כמה הקליקו, יודעים-אם החומר הזה נקרא אם הוא שווה אם הוא מעניין אם הוא לא, וכך יכולים לשפר.

אז היום כבר העולם אונס אותך להבין את זה, אונס אותך, ועוד מעט מדינת ישראל תהיה "האח הגדול" שלא תוכל לזוז בלי שאתה תהיה מתועד על כל מהלך שלך, עם מי הלכת, עם מי נפגשת הכל מצולם, המדינה רואה הכל, לא תהיה לך ברירה רק להיות צדיק, נגמר הסיפור.

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 27.09 12:11

  כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א ה' יברך אותך! (אמן) "צדיק יסוד עולם!" אשרינו שזכינו בצדיק אמת מודה לקב"ה שזכיתי להכיר, ללמוד מי זה צדיק אמת בדור הזה. כשחזרתי בתשובה התפללתי לבורא עולם: 'שיאיר לי! מי צדיק אמת?' כי הרגשתי: את השקר של רבני השקר ואנשי הבליעל... אני יודעת ובטוחה שהקב"ה אוהב אותך ואת תפילותיך, שבזכותם ניצלנו בני משפחתי ואני מיסורים קשים ורעים, בזכות תפילותיך ולא בזכותינו, תבורך מפי עליון (אמן), ישר כח! תמשיך בכל הכח להגדיל תורה ולהאדיר (אמן) הקב"ה איתך! - וזה מה שחשוב.

 • 27.09 12:01

  שלום כבוד הרב! יהי רצון שה' יתן כח לרב לעשות חיל ולהגדיל כבוד השם בעולם - אמן כן יהי רצון!

 • 27.09 12:01

  כבוד הרב! תודה רבה 🌹הברכות שלך פועלות במהירות! תודה לה' שזיכה אותנו לרב צדיק שברכותיך ותפילותיך מתקבלות בשמים אחרי שכתבת לי: 'ברכתי' - 5 דקות עברו שולחת מה אחי שלח לנו בקבוצה של המשפחה: 'נסי נסים !!!! סיימנו לעשות סיטי וצילום חזה חסד ה'! לא יודע איך זה קרה - היה שם תור עד אמריקה... ונכנסו צ'יק צ'אק!'

 • 27.09 11:59

  כבודו היקר לי מפז ומנופת צופים בזכות ברכתכם - אימי יצאו לה בדיקות טובות! - הודו לה' וגם בירכתם את בני: 'שיתחיל ללכת' כי הוא התעכב מבחינת הליכה הרבה זמן! וברוך ה' כמה ימים אחרי הברכה - התחיל ללכת! תודה לה' על שליחו הנאמן והיקר שלנו, יהי רצון שה' יאריך ימיכם בטוב (אמן) תודה לה' שזכינו בכם🌸🌸🌸🌺🌺🌺🌺.

 • 27.09 11:58

  אני מודה לה' שאני רק עם אנשי אמת בקהילות פז - איתם אני בקשר של משפחה חמה! יהי רצון, שה' יברך את הרב בכל הברכות הכתובות בתורה ויפיל את כל אנשי השקר והרע מהרה - אמן ואמן.

 • 26.09 20:54

  כבוד הרב! ה' איתך בכל דרכך! אנחנו אוהבים אותך! וכל אותם הליצנים... רק מראים לנו עד כמה אנחנו ב א מ ת והם חיים בשקר!! אז תודה לך כבוד הרב שבזכותך! אנחנו רואים: עד כמה אנחנו בעלמא דשקרא.

 • 26.09 10:31

  שלום עליכם רבנו הקדוש! אני כ"כ מתרגשת לבשר לרבנו: שזכיתי ללדת בן בליל כיפור! והלידה הזו היתה מופלאה!! עם מינימום צירים סבילים וצירי לחץ בודדים שחששתי שיקח זמן ואסבול... אבל הפלא ופלא! ילדתי בערך תוך דקה וחצי בקלות ובמהירות ואין לי ספק שזכות הברכות של כבודו ועל כן אני מכוונת לקיים מצוות 'הכרת הטוב' - 'כאשר ציווה השם!' ולהודות לכם על כל הברכות המרגשות גם ב: 'נציב יום' וגם בהרצאה בראש העין. ואני מברכת: שכמו שהלידה היתה במינימום צירים ובקלות ומהירות - כך גאולת עם ישראל תהיה אף בלי חבל וצירים קלה ומהירה ב: "אחישנה" - אמן! ונשמח מאוד שכבוד הרב יהיה סנדק, הברית אמורה להיות בי"ז תשרי.

 • 25.09 20:04

  כבוד מורנו הרב היקר מ"פז". מעבר לעובדה שאת ההערכה והתודה שאני מוקיר לך, לא ניתן לתאר בהודעה, בין שורות אלו חבויות מנות גדושות של רגש ואהדה למי שהוא עבורנו חבל הצלה. שנים של התעלות ללא לאות וללא הפוגה חדור מטרה להחזיר את עם ישראל כולו בתשובה. לעולם הבא - אתה עמל שנגיע! ובכל יהודי את חייך משקיע. "שייך לציבור" - מקיים את דברי רבך הגדול, כשאת חיי משפחתך אתה מפקיר, כדי שעוד יהודי את ה' יזכה להכיר. אנחנו אוהבים אותך מעומקא דליבא, אהבת אמת. יהי רצון מלפני אבינו שבשמים: שיתן לך כח להרבות חיילים לתורה, ושתיהיה משכורתך שלימה. מאת הבורא יחולו ברכות על ראשך ותמשיך להנהיג את עם ישראל לתורה ויראה. מורנו ורבינו שתיהיה לך גמר חתימה טובה (אמן).

 • 23.09 20:32

  'גמר חתימה טובה' ושבת מבורכת! הרב הצדיק - כל היום שומע אותך ולא מפסיק לצחוק! מהחכמה שקבלת מהבורא לתקן את העולם - הרב, מלאך של הבורא❤️!

 • 23.09 20:31

  שלום כבוד הרב! רציתי להודות לכבוד הרב; מאז שהיינו אצל כבוד הרב - אני רואה שיפור אצל הבן שלי! הוא יותר רגוע, פחות עצוב. יום אחרי, בבוקר הוא אמר לי: 'שהוא מרגיש יותר טוב! אחרי שהוא דיבר עם כבודו' אז תודה כבוד הרב שאתה תמיד כאן בשבילנו לעזור בכל דבר. שבת שלום!

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים