טוען...

שלום בית וחינוך ילדים - י"ח | הרב אורי יצחק

 בית מדרש 'קהילות פז', בני ברק
 תאריך פרסום: 19.09.2019, שעה: 15:43תוכן ענינים: שלום בית; סיפור: 'ה' מזווג זיווגים'/ חברים קשורים יותר מאחים! הקשר הטבעי שהוטבע ברגשותיו של האדם! האחדות שבבין בני הזוג - משרה את השכינה בבית. רשב"י פוקד עקרות! איך למרות הנתינה אין הערכה? לבדוק: מה החסרון של השני? יש שינוים? לא להיות סטטי! הרב דסלר על הקשר הטוב! "חֵן אִשָּׁה עַל בַּעֲלָהּ" "דְּבַשׁ מָצָאתָ אֱכֹל דַּיֶּךָּ פֶּן תִּשְׂבָּעֶנּוּ וַהֲקֵאתוֹ"; הכל מן האשה! חינוך הבנים; "יְדֵי נָשִׁים רַחֲמָנִיּוֹת בִּשְּׁלוּ יַלְדֵיהֶן".

 

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 27.09 12:11

  כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א ה' יברך אותך! (אמן) "צדיק יסוד עולם!" אשרינו שזכינו בצדיק אמת מודה לקב"ה שזכיתי להכיר, ללמוד מי זה צדיק אמת בדור הזה. כשחזרתי בתשובה התפללתי לבורא עולם: 'שיאיר לי! מי צדיק אמת?' כי הרגשתי: את השקר של רבני השקר ואנשי הבליעל... אני יודעת ובטוחה שהקב"ה אוהב אותך ואת תפילותיך, שבזכותם ניצלנו בני משפחתי ואני מיסורים קשים ורעים, בזכות תפילותיך ולא בזכותינו, תבורך מפי עליון (אמן), ישר כח! תמשיך בכל הכח להגדיל תורה ולהאדיר (אמן) הקב"ה איתך! - וזה מה שחשוב.

 • 27.09 12:01

  שלום כבוד הרב! יהי רצון שה' יתן כח לרב לעשות חיל ולהגדיל כבוד השם בעולם - אמן כן יהי רצון!

 • 27.09 12:01

  כבוד הרב! תודה רבה 🌹הברכות שלך פועלות במהירות! תודה לה' שזיכה אותנו לרב צדיק שברכותיך ותפילותיך מתקבלות בשמים אחרי שכתבת לי: 'ברכתי' - 5 דקות עברו שולחת מה אחי שלח לנו בקבוצה של המשפחה: 'נסי נסים !!!! סיימנו לעשות סיטי וצילום חזה חסד ה'! לא יודע איך זה קרה - היה שם תור עד אמריקה... ונכנסו צ'יק צ'אק!'

 • 27.09 11:59

  כבודו היקר לי מפז ומנופת צופים בזכות ברכתכם - אימי יצאו לה בדיקות טובות! - הודו לה' וגם בירכתם את בני: 'שיתחיל ללכת' כי הוא התעכב מבחינת הליכה הרבה זמן! וברוך ה' כמה ימים אחרי הברכה - התחיל ללכת! תודה לה' על שליחו הנאמן והיקר שלנו, יהי רצון שה' יאריך ימיכם בטוב (אמן) תודה לה' שזכינו בכם🌸🌸🌸🌺🌺🌺🌺.

 • 27.09 11:58

  אני מודה לה' שאני רק עם אנשי אמת בקהילות פז - איתם אני בקשר של משפחה חמה! יהי רצון, שה' יברך את הרב בכל הברכות הכתובות בתורה ויפיל את כל אנשי השקר והרע מהרה - אמן ואמן.

 • 26.09 20:54

  כבוד הרב! ה' איתך בכל דרכך! אנחנו אוהבים אותך! וכל אותם הליצנים... רק מראים לנו עד כמה אנחנו ב א מ ת והם חיים בשקר!! אז תודה לך כבוד הרב שבזכותך! אנחנו רואים: עד כמה אנחנו בעלמא דשקרא.

 • 26.09 10:31

  שלום עליכם רבנו הקדוש! אני כ"כ מתרגשת לבשר לרבנו: שזכיתי ללדת בן בליל כיפור! והלידה הזו היתה מופלאה!! עם מינימום צירים סבילים וצירי לחץ בודדים שחששתי שיקח זמן ואסבול... אבל הפלא ופלא! ילדתי בערך תוך דקה וחצי בקלות ובמהירות ואין לי ספק שזכות הברכות של כבודו ועל כן אני מכוונת לקיים מצוות 'הכרת הטוב' - 'כאשר ציווה השם!' ולהודות לכם על כל הברכות המרגשות גם ב: 'נציב יום' וגם בהרצאה בראש העין. ואני מברכת: שכמו שהלידה היתה במינימום צירים ובקלות ומהירות - כך גאולת עם ישראל תהיה אף בלי חבל וצירים קלה ומהירה ב: "אחישנה" - אמן! ונשמח מאוד שכבוד הרב יהיה סנדק, הברית אמורה להיות בי"ז תשרי.

 • 25.09 20:04

  כבוד מורנו הרב היקר מ"פז". מעבר לעובדה שאת ההערכה והתודה שאני מוקיר לך, לא ניתן לתאר בהודעה, בין שורות אלו חבויות מנות גדושות של רגש ואהדה למי שהוא עבורנו חבל הצלה. שנים של התעלות ללא לאות וללא הפוגה חדור מטרה להחזיר את עם ישראל כולו בתשובה. לעולם הבא - אתה עמל שנגיע! ובכל יהודי את חייך משקיע. "שייך לציבור" - מקיים את דברי רבך הגדול, כשאת חיי משפחתך אתה מפקיר, כדי שעוד יהודי את ה' יזכה להכיר. אנחנו אוהבים אותך מעומקא דליבא, אהבת אמת. יהי רצון מלפני אבינו שבשמים: שיתן לך כח להרבות חיילים לתורה, ושתיהיה משכורתך שלימה. מאת הבורא יחולו ברכות על ראשך ותמשיך להנהיג את עם ישראל לתורה ויראה. מורנו ורבינו שתיהיה לך גמר חתימה טובה (אמן).

 • 23.09 20:32

  'גמר חתימה טובה' ושבת מבורכת! הרב הצדיק - כל היום שומע אותך ולא מפסיק לצחוק! מהחכמה שקבלת מהבורא לתקן את העולם - הרב, מלאך של הבורא❤️!

 • 23.09 20:31

  שלום כבוד הרב! רציתי להודות לכבוד הרב; מאז שהיינו אצל כבוד הרב - אני רואה שיפור אצל הבן שלי! הוא יותר רגוע, פחות עצוב. יום אחרי, בבוקר הוא אמר לי: 'שהוא מרגיש יותר טוב! אחרי שהוא דיבר עם כבודו' אז תודה כבוד הרב שאתה תמיד כאן בשבילנו לעזור בכל דבר. שבת שלום!

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים