טוען...

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 20.06 18:21

  ישר כח! רבנו הרב אמנון יצחק שליט״א חזק וברוך. מרנן מחזק משמח מדהים וממלא כל חלל המון תודות (https://shofar.tv/articles/15096)

 • 20.06 18:21

  ב"ה הבן שלי עשה ניתוח בעינים (ל"ע) הרב שליט"א בירך וגם אמרתי לבן שלי לשיר את השיר: "עבדו-עבדו את השם בשמחה!" (shofar.tv/articles/15096) ממש שר ושמח אפילו שעיניו היו עצומות והיה לו נעים, וב"ה יום למחרת כבר פקח את עיניו!

 • 20.06 16:02

  שוב הרצאה בול בשבילי כבוד הרב! זה ממש כמו כפפה ליד. (בני ברק - בקשת המחילה 19.06.2024, shofar.tv/videos/17265) אספר: אני הייתי מבזה המון אנשים בעבר (ליצן, רח"ל) והיה אחד שביזתיו בכל הזדמנות בבית ספר יסודי, וב"ה התפללתי להשי"ת שאפגוש אותו ואתנצל. והנה באותו חודש שהתפללתי על זה פגשתי אותו כשהלכתי לגניזה פה בעיר, הוא מחל לי! אבל לצערי הרב זה רק אחד מיני רבים שהייתי צוחק עליהם... אני עדיין מתפלל שהשי"ת יזמן לי את כל מי שאני צריך להתנצל. אני מקווה שבזכות זה שמחלתי ליורה ולאלה שהפקירו אותי (רח"ל) השי"ת יזמן לי אותם שאבקש מהם: 'מחילה!'. עוד אספר, לאשה שהייתי נשוי לה, גרמתי לה הרבה לבכות ('דמעתה מצויה') וכשהייתי סטודנט למשפטים גם היתה חברה לשליחויות משפטיות ולא היה כסף לכלום והייתי מרוויח נקי לכיס בסביבות 15 אלף שקל ועכשיו אני מבין למה זה קרה. אז תודה כבוד הרב שהארת את עיני על עוד סיבה למה זה קרה. והשיר: "עבדו-עבדו" משמח מאוד!!! ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב) תודה רבה כבוד הרב שליט"א 🙏

 • 20.06 15:49

  תודה רבה כבוד רבי ומורי ב"ה רק אתמול הבנתי עד כמה הבוץ שעוטף את היהלום ומתפלל יה"ר שהשי"ת יזכה אותנו שיהיה מקום ראוי לעבד השם אמיתי להפיץ מעיינות התורה לעם ישראל. אתם צריכים ארמון אמיתי כיאה למלך בשר ודם. אני ממש התפעלתי לראות היכן הרב מתפלל ומאיפה משדר - זה פשוט מראה על גודל צניעותכם! שאין מושגים כאלו היום בדורנו!! ממש כאבותינו הקדושים. אשריכם ואשרי חלקכם. ויה"ר שנזכה בעזרת השי"ת אפילו מעט מהמידות שלכם ולקדש את עצמנו שנסיר את המעטפת מהאור הקדוש. ישר כוחכם!

 • 20.06 15:48

  שלום וברכה לכבוד הרב שליט"א, תודה, תודה, תודה על הדרשה המושלמת הזאת, (בני ברק - בקשת המחילה shofar.tv/videos/17265) ב"ה אני מרגיש שהדרשה ממש בשבילי ברמה האישית, ובנוסף גם השיר המודבר בארץ ובעולם "עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב) ברוך השם שיצא בגירסת סטודיו. הרב שליט"א פשוט מחיה מתים, ממש כך!

 • 20.06 15:26

  תודה כבוד הרב יה"ר שהשי"ת יברך אותך (אמן) שאתה כל הזמן מחדיר בנו את השמחה. ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב))

 • 20.06 15:26

  ישתבח שמו לעד!🙌🏼 איזה יופי שיש שיר ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב)) עם העיבוד השבוע חשבתי: 'מתי תהיה מנגינה?' והנה זה בא ברוך השם!!! תודה לרבנו על השמחה שמכניס בכולם!

 • 20.06 15:25

  השי"ת יברך את כבוד. ב"ה לרב קול ערב ומשמחח תודה לכבוד הרב🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 "עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב)

 • 20.06 15:21

  כבוד הרב תודה על השיר החדש: "עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב) וואווו איזה להיט מקפיץ מדהים😄🎁🎁🎁 יה"ר כמו שאתה משמח את הנפשות - שהשי"ת ישלח לך שמחה תמיד תתברך מהשי"ת. זה לא מובן מאליו אני גאה שיש לי רב כמוך אמא שלי אמרה: 'כל הכבוד לרב אמנון יצחק!'💐 היא שמעה התקשרה אלי במיוחד שב"ה זה עשה לה טוב לנפש.

 • 20.06 15:19

  הבוקר אשתי גילתה שהצמיד (יקר) לא על היד חיפשנו בכל מקום שיחזרנו מסלול וכו' וכו' לא מצאנו נזכרתי בשיר: "עבדו" ("עִבְדוּ אֶת ה' בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה" (תהלים ק, ב)) שמחתי בלב ואמרתי: 'מה שהשם ירצה - זה מה שיהיה אם אבד - כפרה אם לא - זה יחזור מקבלים!' שרנו: "עבדו-עבדו..." אח"כ החלטנו שזה כנראה במכולת בדקנו במצלמות אם זה היה על היד בקניה תוך כדי נכנס חבר שלי נתן לי 600 ש"ח מעשר חזרתי לבית ב"ה אשתי מצאה את הצמיד מתחת לספה למדתי: שכל דבר זה לטובה!

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים