טוען...

נתניה - התלמידים של פעם
[כולל סיקור ותמונות]

 מלון כורש, נתניה
 תאריך פרסום: 13.09.2021

הורדת MP4 הורדת MP3


בס"ד, אחרי ההצלחה בהרצאה במוצאי שבת 'שובה' בבני ברק 11-09-2021 (ראה סיקור) התקיימה הרצאה בנתניה 13-09-2021.

[למרות המשך מעשיהם הנלוזים והשפלים של השסניקים בקריעת מודעות גם בהרצאה זו (ראה קליפ 'עוקרי התורה באופקים'), הם עדיין ממשיכים - רחמנא לצלן! וכבר ידוע מה שאחז"ל (סנהדרין פרק חלק) על הפסוק (משלי יא כו) 'מֹנֵעַ בָּר יִקְּבֻהוּ לְאוֹם, וּבְרָכָה לְרֹאשׁ מַשְׁבִּיר - אמר רב חנא בר ביזנא אמר רבי שמעון חסידא כל המונע הלכה מפי תלמיד אפילו עוברין שבמעי אמן מקללין אותו!' ובמדרש (משלי יא כד) מובא שמלאכים ינקבוהו ככברה!!! ('כל מי שהוא מונע ללמוד תורה בעולם הזה, עתידין מלאכי השרת לעתיד לבוא לנקוב אותו ככברה')]

 ההרצאה התחילה עם דברי אלוקים חיים מפיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א, לאחר הקדשתה בברכות מיוחדות כבקשת התורמים: לביטול גזירות קשות מע"י ולביאת משיח צדקנו במהרה, רפוא"ש הנפש והגוף, ולחיים בן ברכה, זיוג הגון ופרנסה בשפע, תשובה, ולע"נ כל הנשמות שאין מי שיאמר עליהן קדיש, ולע"נ הוריו מנ"ע.

בין התגובות היפות שהתקבלות במערכת:

"שלום לרב אמנון יצחק היקר.

אני צופה בהרצאותיך מזה כבר כמה זמן ואני ממש מופתעת לטובה

כמה אנשים מכל הגילים ומכל המינים והמאמינים באים מרותקים בעת הרצאותיך.

רציתי לומר יפה מאוד איך שאתה עושה חיל בקרב האנשים.

אפילו אנשים אחרי קניות עם עגלת השוק עוצרים אצל הרצאה של הרב ולא מפספסים אותה.

וגם, ילדים מרותקים ולא מפריעים כמו בכיתה. אנשים מכבים ומפסיקים את הפלאפונים שלהם בהרצאותיך.

איזה יופי נחמד, אהבתי. בברכה ובאהבה, ד. ח. כ." (השם שמור במערכת).

 

שם ההרצאה: התלמידים של פעם

חלק א] הדרשה: גדלות השם להגביהנו אליו בתשובה!

"אָמַר רַבִּי עֲקִיבָא: "אַשְׁרֵיכֶם יִשְׂרָאֵל לִפְנֵי מִי אַתֶּם מִטַּהֲרִין וּמִי מְטַהֵר אֶתְכֶם אֲבִיכֶם שֶׁבַּשָּׁמַיִם... (יומא ח י) ר"ע אומר כדי לקבל מושג כל שהוא בערך של האושר שזכינו להטהר לפני ה' יש לעמוד מקודם על האושר של עצם העמידה לפני השי"ת, כי מי זוכה לעמוד לפניו? רק הקדושים! כמש"כ: "אַתָּה קָדוֹשׁ וְשִׁמְךָ קָדוֹשׁ, וּקְדוֹשִׁים בְּכָל יוֹם יְהַלְלוּךָ סֶּלָה" (מתוך העמידה) ואיך אנו באים בתוכם כשאיננו קדושים אלא טְמֵאי שְׂפָתַיִם (ע"פ ישעיה ו ה)? 

וכבר אמרה תו': "כִּי מִי גוֹי גָּדוֹל אֲשֶׁר לוֹ אֱלֹהִים קְרֹבִים אֵלָיו" (דברים ד ז) איפה תמצאו עוד עם כזה בעולם שיש לו אֱלֹהִים קְרֹבִים אֵלָיו? וכיון שכך המעלה לעמוד לפני ה' וגדול הוא האושר שאדם יכול לעמוד לפני ה' ע"כ הבגדים הצואים ככלי מלא בושה וכלימה לפני ה' להטהר וביחוד בימים הנוראים! 

ועוד יותר ביום הקדוש הזה שהוא קדוש ה' מכובד וקדושתו נשגבה בימים האלה! שבכל הימים אומרים 'האל הקדוש' ובעשי"ת אומרים 'המלך הקדוש' ולכאו' עוד יותר אנו רחוקים מקדושתו ית' ואיך יכולים לעמוד לפניו וכ"ש להטהר? 

ובאמת היא הנותנת וזה שפותח לנו שער להתקרב ולהכנס פנימה, כי זוהי מידתו של הקב"ה 'בכל מקום שאתה מוצא גדולתו שם אתה מוצא ענותנותו!' ודבר זה כתוב בתורה שנוי בנביאים ומשולש בכתובים; בתורה: "כִּי ה' אֱלֹהֵיכֶם הוּא אֱלֹהֵי הָאֱלֹהִים וַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים הָאֵל הַגָּדֹל הַגִּבֹּר וְהַנּוֹרָא אֲשֶׁר לֹא יִשָּׂא פָנִים וְלֹא יִקַּח שֹׁחַד" ומיד לאחריו נאמר: "עֹשֶׂה מִשְׁפַּט יָתוֹם וְאַלְמָנָה וְאֹהֵב גֵּר לָתֶת לוֹ לֶחֶם וְשִׂמְלָה" (דברים י יז-יח) הרי שעם כל גדלותו הוא מתעסק עם הפחותים והנחשלים ביותר! בנביאים: "כִּי כֹה אָמַר רָם וְנִשָּׂא שֹׁכֵן עַד וְקָדוֹשׁ שְׁמוֹ מָרוֹם וְקָדוֹשׁ אֶשְׁכּוֹן וְאֶת דַּכָּא וּשְׁפַל רוּחַ לְהַחֲיוֹת רוּחַ שְׁפָלִים וּלְהַחֲיוֹת לֵב נִדְכָּאִים" (ישעיה נז טו) ה' עם כל מה שהוא רם ונשא וכו' הוא שוכן אצל המדוכאים כדי להחיותם!

ואין הפירוש שאפילו במקום שאתה מוצא גדולתו גם שם אתה מוצא ענותנותו! אלא זה הדבר הגורם: בגלל גדולתו תמצא ענותנותו, כנאמר: "מִי כה"א הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת. הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ" (תהלים קיג ו) זאת אומרת שדוקא הגבהתו היא גורמת השפלתו לראות. וכך אחז"ל במדרש: "וכן הלל אומר: "השפלתי היא הגבהתי, השפלתי היא הגבהתי" מה הטעם? הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת. הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת ככל שאתה גבוה יותר כך אתה משפיל עצמך לראות, הרי שעל הלל שאחז"ל: "לעולם יהא אדם ענותן כהלל" לא שירד מגדולתו והתנהג בענוה, אלא הכיר שכמה גבוה יותר כך משפיל עצמו יותר, כמידת הקב"ה.

ולכן רק כשהלל היה בגדולתו ובנשיאותו התנהג בענוה יתירה ושימח את הבריות הנהנים מחסדו וטובו, אך אדם שהוא פחות ערך ומתנהג בענוה – אין בזה טובה כל כך, וכל שכן שאינו משמח לבריות בענוה שלו, לפיכך, ככל שהקב"ה מתגלה לפני האדם בגדולתו יותר, ואז הוא יותר קרוב לאדם, וחפצו להגביה את השפל אל רום כבודו של הקב"ה! עד שה' אומר: "שׁוּבָה יִשְׂרָאֵל עַד ה"א" (ישעיה יד ב) לא קצת להגיע אלא עד ה'!!!

....

הדרשה נמסרה במשך כשעה!

 – כאשר הקהל שבא למלון 'כורש' בנתניה מרותק במקומו ומאזין ברוב קשב לדברי תורה נפלאים ביותר!

כבוד הרב שליט"א מסיים: "לסיכום החלק התורני: צריכים לנצל את יום הכיפורים הקרוב! מי יודע אם נזכה לעוד כמה ימי כיפורים? כי המצב הולך להיות מחריד! ומאות אלפים הולכים למות בשנה הקרובה מזריקות המוות (קוביד 19) ואולי אם נתעורר ביחד להכיר שהבורא שלח את האסון הזה כעין השואה הקודמת, כנאמר: "וְעָלִיתָ כַּשֹּׁאָה תָבוֹא כֶּעָנָן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ תִּהְיֶה אַתָּה וְכָל אֲגַפֶּיךָ וְעַמִּים רַבִּים אוֹתָךְ" (יחזקאל לח ט) ומלחמת גוג ומגוג תהיה הכפירה באמונה! לפני המלחמה הפיזית.

ואם נבין זאת ונבקש רחמים עלינו ועל עם ישראל – אפשר שנצליח! אבל צריך שיהיה תוכנו כברנו ולא מזוייף!

ונאמר לקב"ה את האמת: "די! שיחקנו עד עכשיו, מעכשיו – אנחנו איתך עד הגאולה!" אם נעשה כך – אשרינו מה טוב חלקינו! אם לא? אבודים!

חלק ב] הצלת עם ישראל משׁוֹאַת השקורונה... וגם בדרשה זו לטובת תושבי נתניה כבוד הרב שליט"א שוב מתייחס למגיפת השקורונה והחיסולים דרך הזריקות ('חיסוני הקוביד 19') ...

לטענות: "שיש אישור מה-FDA..." מנגנון שבנוי על שקר ורווחים מחברות התרופות בלי בדיקה! ומאמין לרמאים!! ונותן אישור למרות רופאים מתוכו שמתנגדים... וגם כשמתברר שיש זיוף! כמו שביידן לחץ על השלישי, ו-2 בכירים התפטרו.

ומקרין סרט על המסך: 'העו"ד החוקתי גו'נתן אמורד מדבר על השחיתות ב-PDF!'

והרב שליט"א טורח ומבאר את הדברים מאנגלית לשפה המדוברת.

ואפילו היועץ המשפטי לממשלה אמר על ראה"מ שהוא: "שקרן!" כיון שאמר שהוא רצה לעשות חקירות אפידמיולוגיות לאלו שחזרו מאומן – ואמר שזה שקר שהוא קבע ראשון, וגם אין זה בסמכותו לקבוע כזה דבר; בוטן – חלול...

הקהל נהנה ומוחא כפים...

חלק ג] ומתחיל שלב השו"ת אקטואליה ועוד ובמתן מענה לכל שואל בסבלנות מיוחדת במינה ובסבר פנים יפות לקהל המגוון;

*שואל ראשון: מתייחס לדברי כבוד הרב שליט"א בהרצאה שלימד את הפסוקים: "כִּי יֵצֶר לֵב הָאָדָם רַע מִנְּעֻרָיו" (בראשית ח כא) "וְכָל יֵצֶר מַחְשְׁבֹת לִבּוֹ רַק רַע כָּל הַיּוֹם" (בראשית ו ה). ומבקש להבין: אז מה זה נוגע אלינו מה שהתורה הקדושה העידה על משה רבינו ע"ה: "וַתֵּרֶא אֹתוֹ כִּי טוֹב הוּא" (שמות ב ב) האם אנו נהפכים לטוב או שהרע שולט?

הרב עונה: הרע שולט על כולם כולל על משה, כפי שאמר בעצמו במפורש: "רְאֵה אָנֹכִי נֹתֵן לִפְנֵיכֶם הַיּוֹם בְּרָכָה" (דברים יא כו) – אל תראוני שאני משונה היום מכל הבריות שהאור זורח ממנו – לא בגלל שנולד כך, אלא כי עבד על עצמו להיות כך! וגם מי שמגיע עם נשמה טובה זה לא מונע מיצה"ע לתת לו לחשוב רק רע כל היום כמאחז"ל: "כל הגדול מחבירו – יצרו גדול הימנו!" ולכן ה' אמר שההצלה היחידה: "תורה תבלין!" אז יש סיכוי להצליח.

** שואלת: מה יהיה אם כולם ימותו?

הרב עונה: אז אין מה לעשות.

הקהל מחייך...

הרב מסביר: הרי אינך רוצה שכולם ימותו נכון?

שואלת: נכון

הרב עונה: מי שלקח זריקות מוות - שיקח סוראמין ומי כסף ויטמינים סי די אבץ מגנזיום אייברמקטין וכו'.

שואלת: האם אשה חייבת ללכת לסליחות? ומה אם מגיעה מאוחר בשעות הקטנות של הלילה?

הרב עונה: לא חייבת, אבל אם בכך גורם להרהר ולהתרגש בעשיית התשובה – יש ענין!

השואלת מספרת שסובלת מאכילת לחם מסוגים שונים ולכן נמנעת מאכילתו כל השבוע למעט שבת ומבקשת עצת כבוד הרב שליט"א מה לעשות?

הרב עונה: שתאכלי מצות וכיון שזה הלחם שלה בכך תוכל לברך המוציא ומזונות.

וכיון שסובלת מ'דיסקים' ל"ע מבקשת ברכת הרב שליט"א ל"רפואה שלימה בכל האברים והגידים ושהמצות ינעמו לך!"

השואלת: "אמן!".

*** חילוניה מספרת שהרצאה זו נרתמה לרפואת חברתה שסובלת מה'מחלה' ל"ע ומבקשת שוב ברכת הרב שליט"א: "שהמחלה תעבור לאשתו של אסאד נשיא סוריה!"

הקהל: "אמן!"

ומבקשת עוד ברכה לחברתה לתשובה שלימה וזיווג הגון.

הקהל: "אמן!"

* עוד יהודיה שואלת: האם זה הזמן של 'חבלי משיח'

הרב עונה: כן.

ממשיכה לשאול: למה איני מצליחה לשים כיסוי ראש – ונשארת עם שיער פזור מחוץ לכובע?

הרב שואל: מה פירוש לא יכולה? אני אביא לך ותראי שאת יכולה!

הקהל מחמם את האוירה ומוחא כפים!...

וב"ה יהודיה מקפז' עוזרת לה לשים בצורה יפה את הכיסוי ראש שקיבלה מהרב שליט"א - כשהקהל ממשיך למחוא כפים, ומברכת: "שהחיינו!"

ומבקשת ברכת הרב שליט"א לתשובה שלימה שלה ושל בעלה, ושבתה תזכה להיות צדיקה!

** אשה מבקשת להודות לכבוד הרב שליט"א שבזכותו עם כיסוי ראש כבר 4 שנים! ומבקשת לציין שב"ה כל יום רואה ניסים ונפלאות

- הקהל מוחא כפים!

ומבקשת ברכת הרב שליט"א שמוסיף: "ותזכי לחתימה טובה!"

*** יהודיה מבקשת ברכה – והרב נענה בשמחה: "שתזכי לשוב בתשובה שלימה ובריאות איתנה!"

- אמן!

**כבוד הרב מסיים את ההרצאה ומודה לקהל שבא למלון כורש בנתניה: "תודה לכולם, וב"ה שיהיה לכם חתימה טובה בספרן של צדיקים גמורים!"

הקהל: "אמן!".

הקהל שבא להרצאה מבקש את ברכותיו של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א לרפואה שלימה, חזרה בתשובה ועוד. כאשר בסיום ההרצאה כבוד הרב מאציל מברכותיו על המשתתפים ומחלק בחינם (בזכות התורמים היקרים! ); ספר החינוך, טהרת הקודש, מדרש תנחומא,  תהלים, קופות צדקה, דיסק האנציקלופדיה האינטראקטיבית, ארבעה ספרי מוסר בכרך אחד, ברכוני ברכת המזון, קריאת שמע, כיפות, ציציות, סידורים, מטפחות, ודיסק און קי מאגר השו"ת הגדול בעולם!

חשוב לציין: שהצוות היקר חילק לבקשת התורם את הדיסקים 'כשרות הבשר והעוף בימינו' חלק א MP3 (ראה אשכול) על כל כסא לכל משתתף שבא להרצאה.

להתראות, בהרצאה הערב! 20 שעות לפני כיפור בבני ברק 14-09-2021 .

 •    שיתוף   

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 11.05 12:04

  בס"ד (י' אייר תשפ"ב, כה' למט'מונים) שלום וברכה! סגולת הביסים עובדת – גם כששוכחים לכוין... בהמשך לנס ההצלה משיני ההוצאה לפועל (שכותרתו 'מנחם אב תשפ"א') על חוב כ-200,000 ש"ח ב"ה אתמול (שני) התקשרו אלי מ'הוצל"פ' לאחר ששלחוני הודעת סמס – ולא עניתי להם בהודעה משמחת! הם רוצים להחזיר לחשבוני בסך 5,000 ש"ח התפלאתי! כי לצערי השבת (פרשת אמור) שכחתי לכוין בסעודה שלישית... סיפרתי לאשתי לשַׂמְּחַהּ אמרה: 'ב"ה כיונתי בביסים...' סיפרתי לעקיבא אמר: 'תספר לכבוד הרב שליט"א - בזכותו!' אז תודה לכבוד הרב שליט"א!!

 • 11.05 10:40

  שלום כבוד הרב תודה רבה ענקית אין סופית ונצחית על הברכות של הרב ידעתי שהם יפעלו ה' יתברך עשה לי נס גדול. כבר יומיים התייסרתי בצורה לא רגילה עקב אבן בכליה כאבים במותן והקרנה לכל מיני מקומות בגוף קשה להיתפנות בקיצור לא נעים בכלל. בקשתי מכבוד הרב ברכה והמצב לא הישתפר אמרתי לעצמי אין דבר כזה שברכתו של הרב לא פועלת ופינו אותי לבית חולים עם כאבים בדרך שלחתי לרב את המצב ושוב פעם הרב בירך ועדיין לא ראיתי תוצאה מידית אמרתי לעצמי רבונו של עולם מורי וריבי בירך אותי לרפואה שלמה לא יתכן שלא תשנה את הגזירה הזו! לבנתיים עשו לי בדיקות דם,שתן, שמו לי בוריד חומר הרגעה להקלה על הכאב והיה איתי יהודי יקר מהקהילה ששמו יונתן רחמימוב השם ישמרהו שעזר לי ולא עזב אותי לרגע. מחוזק התרופה בקושי הצלחתי ללכת ושלא נדבר על לעמוד כ -5 שעות, נתמכתי ע"י כסא גלגלים הודעתי לכבוד הרב שמכניסים אותי לסיטי וביקשתי ברכה שלא יהיה ניתוח ושתצא האבן היום. וכבוד הרב שלח לי *מַה יָּקָר חַסְדְּךָ אֱלֹהִים וּבְנֵי אָדָם בְּצֵל כְּנָפֶיךָ יֶחֱסָיוּן* *מה יקר חסדך אלהים. פירש בספר ארץ החיים מה יקר חסדך היסורין הבאים לאדם בעה"ז המה חסדים גדולים שממרקין עונותיו כדי לנקותו בעה"ב וז"ש ובצל כנפיך יחסיון עכ"ל* . התחזקתי מזה מאוד והבנתי עוד יותר כמה שצריך לקבל יסורים באהבה אע"פ שזה כואב ומצער והתחזקתי בבטחון בקב"ה. *וכבוד הרב שוב פעם בירך רפוש ולהמשיך לשתות גישר ואבטיח.* נרדמתי מהתרופה לכ-20 דק בערך, קמתי ופתאום לתדהמתי הרופא אומר שייש לי אבן ענקית בגודל 9 מ"מ!!! ועדיין בוחנים את הסיטי כי הוא לא היה בטוח בעצמו וכמה רופאים שהיו שם אמרו ואהוו אבן גדולה ושמעתי אותם מתלחששים הצטערתי מאוד מהבשורה. ומיד בזכות הרב מה ששלח קודם התחזקתי והתחלתי לדבר עם הקב"ה שירחם עליי ושירפא אותי שאבריא ואוכל ללכת לביתי, ושוב נרדמתי מתוך דיבורים לקב"ה ושכבוד הרב בירך כמה פעמים ולא יתכן שברכת הרב תבוא על חינם! וראיתי בעיניי ושמעתי באוזניי כל יום בשופר ניסים וישועות שהרב בירך אנשים ונושעו בניסים גדולים. נתנו לי במיון בבית חולים קרוב ל-6 ליטר נוזלים עירוי ושתיית מים מה שלא רגיל לתת. התעוררתי אחרי כ-10 דק ונגשתי לרופא ושאלתי מה קורה אמר שממתין לאורולוג שיבחן גם הוא וחזרתי למקום והתחלנו יחד לומר תהילים שיר למעלות, ומהתשישות שמתי ראש בלי לישון. ופשוט נס נס נס נס שכל המילים לא יספיקו לתאר הרופא מגיע ואומר אתה יכול ללכת לבית אין אבנים אני ויונתן המומים ושמחים ואמרתי ישר אין על הברכות של הרב אמנון יצחק שליט"א הברכה שמעלימה אבן 9 מ"מ והרופא היה המום גם כן שאין כלום וכנראה יצאה עם הקטנים לפני הסיטי!! ובגלל זה המשיכו לי הכאבים והם היו בטוחים שהם רואים אבן ואורולוג מומחה שלל ואמר שכנראה יצאה בקטנים והכל נקי ברוך השם. עדיין יש כאבים של אחרי ותחושות לא נעימות בעזרת השם ובזכות ברכותיו של כבוד הרב גם זה יעלם אמן. ולסיום: רציתי לומר תודה נצחית לבורא העולם מלך מלכי המלכים, שעשה לי נס במקום הזה! *’’מזמור לתודה הריעו לה’ כל הארץ: עבדו את ה’ בשמחה בואו לפניו ברננה: דעו כי ה’ הוא אלוקים, הוא עשנו ולו אנחנו עמו וצאן מרעיתו: בואו שעריו בתודה חצרותיו בתהילה, הודו לו ברכו שמו: כי טוב ה’, לעולם חסדו, ועד דור ודור אמונתו:’’* תודה רבה נצחית לכבוד הרב הצדיק יסוד עולם על הברכות היקרות המוסר והעצות הטובות שברכותיו לא חוזרות ריקם. ותודה רבה ענקית ונצחית לכל החברים היקרים מקפ"ז שכולם התפללו ולמדו ושלחו גישר וצמחי מרפא ודאגו ושלחו כל הזמן הודעות לשאול לשלומנו השם הטוב ישלם שכרכם מושלם לנצח אמן כן יהי רצון.

 • 10.05 13:26

  הרב אני רוצה לשתף אותך במשהו: אתה יצאת נגד הזמרים הפסולים והמוזיקה הפסולה. היום אני קולטת כמה הרב צדק ! ואני לא יודעת אם הוא בעצמו יודע לעומק עד כמה שהוא צדק.!! נחשפתי למידע שהאילומנטי מחדיר מסרים בשירים של זמרים פסולים. *מסרים תת הכרתיים*. !!! לא רק גלויים!!! שאם תיקח את השיר, תהפוך אותו ותאט אותו באולפן הקלטות אתה תשמע משפטים שמחדירים למוח בצורה תת הכרתית מה לעשות. אם זה עידוד לעישון, אלכוהול, רגשות שליליים שעלולים להוביל לדכאונות ואף להתאבדות ואפילו משפטים שמחדירים התחברות ללוציפר שלהם... זה נמצא בשירים של מפורסמים בארה"ב ואף מצאתי לבינתיים גם בשיר של זמרת מפורסמת בישראל. נושא מרתק. אז נפל לי האסימון כמה הרב צדק !!

 • 10.05 13:26

  לא יאומן כבוד הרב אמש בשעה 3 לפנות בוקר הבת שלי בת 7 חודשים קמה עם שיעול כבד מאוד, נזלת ירוקה, ליחה שאפשר לשמוע בבירור וקוצר נשימה וממש לא הצליחה לנשום ואף עלה לה החום, שלחתי הודעה לכבוד הרב שייברך והרב בירך, עכשיו חזרתי מהרופאה והיא אמרה שאין שום ליחה בריאות ושום אינדקציה שמעיד שהילדה סבלה מקוצר נשימה אמש. אני בהלם כבוד הרב, צדיק גוזר והבורא מקיים !! תודה לרבנו!!

 • 09.05 21:19

  שלום כבוד הרב תודה רבה ענקית אין סופית ונצחית על הברכות של הרב ידעתי שהם יפעלו ה' יתברך עשה לי נס גדול. כבר יומיים התייסרתי בצורה לא רגילה עקב אבן בכליה כאבים במותן והקרנה לכל מיני מקומות בגוף קשה להיתפנות בקיצור לא נעים בכלל. בקשתי מכבוד הרב ברכה והמצב לא הישתפר אמרתי לעצמי אין דבר כזה שברכתו של הרב לא פועלת ופינו אותי לבית חולים עם כאבים בדרך שלחתי לרב את המצב ושוב פעם הרב בירך ועדיין לא ראיתי תוצאה מידית אמרתי לעצמי רבונו של עולם מורי וריבי בירך אותי לרפואה שלמה לא יתכן שלא תשנה את הגזירה הזו! לבנתיים עשו לי בדיקות דם,שתן, שמו לי בוריד חומר הרגעה להקלה על הכאב והיה איתי יהודי יקר מהקהילה ששמו יונתן רחמימוב השם ישמרהו שעזר לי ולא עזב אותי לרגע. מחוזק התרופה בקושי הצלחתי ללכת ושלא נדבר על לעמוד כ -5 שעות, נתמכתי ע"י כסא גלגלים הודעתי לכבוד הרב שמכניסים אותי לסיטי וביקשתי ברכה שלא יהיה ניתוח ושתצא האבן היום. וכבוד הרב שלח לי *מַה יָּקָר חַסְדְּךָ אֱלֹהִים וּבְנֵי אָדָם בְּצֵל כְּנָפֶיךָ יֶחֱסָיוּן* *מה יקר חסדך אלהים. פירש בספר ארץ החיים מה יקר חסדך היסורין הבאים לאדם בעה"ז המה חסדים גדולים שממרקין עונותיו כדי לנקותו בעה"ב וז"ש ובצל כנפיך יחסיון עכ"ל* . התחזקתי מזה מאוד והבנתי עוד יותר כמה שצריך לקבל יסורים באהבה אע"פ שזה כואב ומצער והתחזקתי בבטחון בקב"ה. *וכבוד הרב שוב פעם בירך רפוש ולהמשיך לשתות גישר ואבטיח.* נרדמתי מהתרופה לכ-20 דק בערך, קמתי ופתאום לתדהמתי הרופא אומר שייש לי אבן ענקית בגודל 9 מ"מ!!! ועדיין בוחנים את הסיטי כי הוא לא היה בטוח בעצמו וכמה רופאים שהיו שם אמרו ואהוו אבן גדולה ושמעתי אותם מתלחששים הצטערתי מאוד מהבשורה. ומיד בזכות הרב מה ששלח קודם התחזקתי והתחלתי לדבר עם הקב"ה שירחם עליי ושירפא אותי שאבריא ואוכל ללכת לביתי, ושוב נרדמתי מתוך דיבורים לקב"ה ושכבוד הרב בירך כמה פעמים ולא יתכן שברכת הרב תבוא על חינם! וראיתי בעיניי ושמעתי באוזניי כל יום בשופר ניסים וישועות שהרב בירך אנשים ונושעו בניסים גדולים. נתנו לי במיון בבית חולים קרוב ל-6 ליטר נוזלים עירוי ושתיית מים מה שלא רגיל לתת. התעוררתי אחרי כ-10 דק ונגשתי לרופא ושאלתי מה קורה אמר שממתין לאורולוג שיבחן גם הוא וחזרתי למקום והתחלנו יחד לומר תהילים שיר למעלות, ומהתשישות שמתי ראש בלי לישון. ופשוט נס נס נס נס שכל המילים לא יספיקו לתאר הרופא מגיע ואומר אתה יכול ללכת לבית אין אבנים אני ויונתן המומים ושמחים ואמרתי ישר אין על הברכות של הרב אמנון יצחק שליט"א הברכה שמעלימה אבן 9 מ"מ והרופא היה המום גם כן שאין כלום וכנראה יצאה עם הקטנים לפני הסיטי!! ובגלל זה המשיכו לי הכאבים והם היו בטוחים שהם רואים אבן ואורולוג מומחה שלל ואמר שכנראה יצאה בקטנים והכל נקי ברוך השם. עדיין יש כאבים של אחרי ותחושות לא נעימות בעזרת השם ובזכות ברכותיו של כבוד הרב גם זה יעלם אמן. ולסיום: רציתי לומר תודה נצחית לבורא העולם מלך מלכי המלכים, שעשה לי נס במקום הזה! *’’מזמור לתודה הריעו לה’ כל הארץ: עבדו את ה’ בשמחה בואו לפניו ברננה: דעו כי ה’ הוא אלוקים, הוא עשנו ולו אנחנו עמו וצאן מרעיתו: בואו שעריו בתודה חצרותיו בתהילה, הודו לו ברכו שמו: כי טוב ה’, לעולם חסדו, ועד דור ודור אמונתו:’’* תודה רבה נצחית לכבוד הרב הצדיק יסוד עולם על הברכות היקרות המוסר והעצות הטובות שברכותיו לא חוזרות ריקם. ותודה רבה ענקית ונצחית לכל החברים היקרים מקפ"ז שכולם התפללו ולמדו ושלחו גישר וצמחי מרפא ודאגו ושלחו כל הזמן הודעות לשאול לשלומנו השם הטוב ישלם שכרכם מושלם לנצח אמן כן יהי רצון.

 • 09.05 21:19

  אני חייבת לשתף אותך לפני פחות משנה דברתי בעוונותי על הרב אמנון יצחק אמרתי שהוא מבלבל אנשים ושלא מתחברת והיה בחור בשם דוד צדיק אמר לי שהוא חולק עלי והיה ויכוח כמובן בנועם הוא שלח לי כמה שיעורים של הרב והתחלתי לשמוע כאילו רציתי להבין מה דוד הצדיק כל כך מחזיק ממנו ? תודה לקב"ה ששלח שליחים לחלוק עלי ושלוח לי שיעורים של הרב פתאום ראיתי משהו אחר ברב משהוא שלא ניתן להסביר במילים ראיתי את אמת שברב אמנון יצחק ראיתי כמה נלחם על עם ישראל לא מובן מאליו שאת כל החיים שלו נותן בשביל להציל עוד נשמה ועוד נשמה תודה לקב"ה שייש לנו רב כזה תודה לאבא שבשמים שזיכה אותי לתקן את הטעות המרה שלי לההכיר ולזכות לשמוע אותו כמובן שגם כל יום חוזרת בתשובה הרב אמנון יצחק שליח נאמן שליח של אמת של הקב"ה ..... מתפללת עליו שאבא שבשמים ישמור אותו ...אמן .....

 • 09.05 21:19

  שלום כבוד הרב היקר תודה הרב על הברכה הניתוח עבר בהצלחה רבה. אפילו שהייתי דרגה 1 לפני האחרונה, ואם הייתי מחכה עוד קצת היה צריך להיות לי כבר בצקת במוח ומעל העיניים, כרגע יש רק דימומים מהאף וסחרחורות וגם אני קצת מבולבל בגלל כמות חומרי ההרדמה זה יקח עוד יום יומיים עד שהכל יעבור וכל השטיפות שאני עושה אין כמו הברכה של הרב ממש קולעת בול למטרה אשרינו שזכינו

 • 04.05 21:24

  שבת שעברה עשינו את הביסים ובחסדי שמיים קיבלנו לא פחות מ3000 שקל! אם אתה יכול תפיץ בבקשה והשם ישלח שפע עד בלי די בקרוב אמן! תודה

 • 04.05 14:24

  מורי ורבי שלום וברכה רוצה להודות לך על מה שהינך אבא ומורה דרך תודה על מוסר תודה על ניתוב הדרך תודה שהחזרת אותי ואת כל מישפחתי בתשובה תודה על כל הרצאה ושיעור תודה על הזכות להישתתף בזה יחד איתכם ותודה שהשם שלח לנו שליח נאמן שמגן ושומר ועוזר ומציל רבבות נפשות בישראל היה ממש מרגש ומחזק לראות את הסירטון לעילוי נישמת הרב יעקב חי זצק"ל ויחד עם זה הלב ניפעם מהחוכמה ומהיראה אשרינו ומה טוב חלקנו שזכינו כבר 20 שנה להידבק במורנו ורבנו הקדוש והכי תודה לרבנית השם ישמור אותה שנתנה את כל כולה לעם ישראל יהי רצון שניזכה לראות יחד עם רועה הצאן שלנו את בית המיקדש ואת משיח צידקנו אמן ואמן אורך ימים ושנות חייים בטוב ובנעימים משפחת שטרית

 • 04.05 12:52

  שלום כבוד הרב השבת שעברה עשינו בסעודה שלישית סגולת הביסים כמו שכבוד הרב הביא מהאדמור מרמינוב זצ"ל ואתמול בערב ישבתי בבית עם אישתי ודיברנו על סגולת הביסים כמה זה נפלא ועובד בס"ד ופתאום מתקשר אליי יהודי ואומר לי ערב טוב מה שלומך אמרתי ב"ה תודה לאל אין תלונות אמר לי אבא שלי רוצה לתת לך במתנה את הרכב הישן שלו כי הוא קנה רכב חדש. והישן המזדה לנטיס שנת 2001 רוצה להעביר לך אמרתי תודה רבה ובאותה נשימה שאלתי במה זכיתי שמגיע לי רכב פתאום? אמר לי בזכות סגולת הביסים פלא פלאות לאחר סיום השיחה הודנו לאל יתברך שמו על החסדים שעושה איתנו בלי סוף ובלי שביקשנו ותודה רבה לכבוד הרב שליט"א על העצות, הסגולות, והברכות ה' ימלא כל משאלות ליבו של כבוד הרב לטובה ולברכה אמן כן יהי רצון.

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת