טוען...

נס! הילד שניצל מטביעה (והמציל שנפקד)

  פורסם בתאריך: 14.04.2024, 16:06 • מערכת שופר

אבי הילד שב"ה ניצל מטביעה הגיע מ'עמנואל' ומבקש לפרסם את הנס שה' שומע תפילת כל פה! והציבור מקבל ללמוד הלכות שבת

ערב טוב כבוד הרב ולקהל הקדוש אני הגעתי מרחוק מעמנואל רציתי לספר כאן על כך שגילינו ואנחנו ידענו אבל ממש ראינו את זה על בשרנו שהקדוש ברוך הוא 'שומע תפילת כל פה' הקדוש ברוך הוא פשוט שומע תפילה! 

אז אני רוצה לספר בעצם על איזה שהוא מהלך ש... של נס! שעברנו וחווינו ו... 

הרב: מי זה אנחנו? 

אנחנו כמשפחה משפחה שלנו 

הרב: כן 

א... זה התחיל קודם כל משיחת טלפון שאני לא מאחל לשום אבא לקבל שדיווחו לי: 'שהילד שלי בהחיאה בבריכה!' א... באותו רגע לב של בן אדם מחסיר פעימה ו... אנחנו פשוט יצאנו טסנו באוטו דבר ראשון שעשינו זה 'שמע ישראל'... 'שיר למעלות'... וכבר בדרך האמנו: 'שהקדוש ברוך הוא שומע תפילה! ואם נתפלל אליו - בעזרת השם יהיה בסדר!' ובאמת כשהגענו לשם ראינו שברוך השם אמרו לנו: 'שהחזירו לו את הדופק' אה... נסעתי באמבולנס כל הדרך באמבולנס אני פשוט דבוק בתהילים וקורא ומרגיש: שכל מילה שאני קורא פשוט מרפאת חלק בבן שלי! וככה עם התחושה הזאת אני יושב, אני קורא את התהילים בכוח מגיעים לשם והילד מורדם ומונשם! במשך חמישה (5) ימים!! אף אחד לא יודע להגיד מה יהיה איתו הרופאים כבר מתחילים לטפטף על כל מיני דברים שאולי יהיה איזה נזק לא עלינו נזק מוחי! או משהו כזה... 

ואני אומר: 'ריבונו של עולם! גם אם יש נזק, אתה הרי יכול ליצור עובר במעי אמו מטיפה סרוחה אז בוודאי שאתה יכול לקחת מבן אדם חי וקיים לרפא ולחדש את הרקמות שלו!' וככה האמנו כל הזמן. ה... מצב הזה הגיע בסופו של דבר לתפילות שהיו בכלל הישיבות בארץ ובעולם. 

אני יודע שגם הישיבה של הרב התפללו בעדו (מוסדות 'לדעת חכמה ומוסר'...) אה... ואפילו אני יודע על חמשת אלפים (5,000) אנשים חילוניים שדיווחו שהם קראו תהילים לרפואתו באמריקה! זה לא דברים של מה בכך, אנשים פה עשו שיעורי תורה, עשו איתנו צדקה וחסד עזרו לנו עם כסף עזרו לנו עם כל מה שאפשר פתאום רואים את הצד היפה שבעם ישראל! 

רבותינו אומרים במדרש אנחנו יודעים שעם ישראל נמשל לזית! ושואלים: למה נמשל לזית? - כי כמו זית שעל ידי כתישתו יוצא ממנו שמן הטוב! גם על ידי כתישה שעם ישראל נכתשין ביסורין יוצא מהם שמן הטוב! ובאמת אנחנו ראינו מתוך המצב המצוקה הזאת, את הטוב שבעם ישראל! שעורי תורה בכל העולם לרפואת הילד, היה פה דבר עצום שלא ראיתי כדוגמתו.

הרב: יפה מאוד! 

ו... 

הרב: מה בסוף? 

בסופו של דבר אני גם פשפשתי המון בתשובה כמו שלא פשפשתי בימי! וקיבלתי עלי... אמרתי: 'ריבונו של עולם! אעשה כך ואני אעשה כך ואני אקבל את זה ואני אעזוב את זה...' ובסופו של דבר אמרתי: 'ריבונו של עולם! די!! אני מקבל עליי תשובה שלמה!' 

הגיע היום שצריכים להעיר את הילד, אני נוסע בדרך אשתי כבר שם העירו את הילד כבר עוברים; שעתיים, שלוש, ארבע! אחרי שבעצם הורידו את החומרי הרדמה והילד לא מתעורר! אני נוסע בדרך אשתי מתקשרת אלי בוכה! 

אני אומר לה... אני אומר לה: 'תתפללי!' אני מנתק את הטלפון 

אני אומר: 'ריבונו של עולם! אני... היתה לי עסקה איתך שאני עושה תשובה שלמה אני משתדל בכל כוחי לעשות תשובה שלמה! אז אתה תעשה בכל כוחך ריבונו של עולם והכוח שלך הוא אין סופי להביא לי ילד שלם כנגד תשובה שלמה!' 

כשאני מסיים את המילים האלו הטלפון מצלצל ומודיעים לי: 'שהוא התעורר!'

הרב: ברוך השם!

הקהל מוחא כפים.

הילד הזה נמצא פה איתי אז אפשר גם לראות אותו זה ילד שנולד מחדש! אבל אני רוצה שתדעו עם ישראל היקרים! שלא לעולם 'אפילו חרב חדה מונחת על צווארו של אדם - אל יתייאש מן הרחמים!' התפילות פועלות!! לפעמים יש מכסה של תפילות כמשה רבנו שהיה צריך להתפלל רק עוד תפילה אחת (1) בשביל להיכנס (לארץ ישראל) לפעמים צריך להגיע למכסה החסרה רק עוד תפילה אחת! אבל אל תתייאשו!! תתפללו לשם!!! 

ואם נתפלל גם על הגאולה השלמה באותו אופן שאנחנו נתפלל על הילדים שלנו שהם בצרה - אז בעזרת השם נביא גם את הגואל! תודה 

הרב: יפה! אמן!! 

רגע עכשיו אני רוצה לשאול את הציבור, שיהיה זיכוי הרבים! שיהיה קידוש השם!! מי מקבל עליו ללמוד הלכות שבת ולשמור שבת כמו שצריך שירים את היד? 

ב"ה הקהל מרים את היד!

להרים את היד תצלם תצלם תצלם אל תתבייש אתה רק תרוויח להרים את היד גבוה צלם תסתובב מהר נו אתם לא מסתובבים מה הם המצלמה הזאת מצלמת תקום למצלמה רגע תשאירו למעלה למעלה למעלה למעלה קידוש השם! קידוש השם ישתבח הבורא ויתעלה שמו!! אתה מסתובב מסתובב מהר מהר יותר ר מהר נו גנדרי גדור כן כן כן כן 

ואני מברך אותכם: 'מי שברך אבותינו הקדושים אברהם יצחק ויעקב משה ואהרון דוד ושלמה וכל הקהילות הקדושות והטהורות הוא יברך את כל הקהל הקדוש הזה הם ונשיהם ובניהם ותלמידיהם וכל אשר להם, השם ימלא משאלות לבכם לטובה – אמן! תזכו לכל מילי דמיטב – אמן! פרנסה טובה – אמן! תשובה שלמה – אמן! בריאות איתנה – אמן! זיווגים הגונים – אמן! זרע חי וקיים, שלום בית - שלום בית אמן! שלום עם השכנים – אמן! הצלחה בעסקים – אמן! ותזכו ללמוד תורה, להבין ולקיים אמן ואמן 

קהל: אמן.

 

לצפיה בסיפור הנס: אבי הילד שב"ה ניצל מטביעה הגיע מ'עמנואל' ומבקש לפרסם את הנס שה' שומע תפילת כל פה! והציבור מקבל ללמוד הלכות שבת

 

תוספת מאבי הילד הי"ו (מירון תמיר בן-חיים):

'תודה!

אשריכם שאתם עמלים לקדש שם שמים.

רק משהו קטן ומאד חשוב:

העובדה שמאז עברנו דירה, בלי לדעת, שעברנו בדיוק מתחת לאדם שזכה להציל את חייו של הבן הנ"ל.

והעובדה שמאז עברו 9 חודשים - הבן שלנו ב"ה חגג השבוע 'בר מצוה!'

ומספר ימים קודם, נולדה למציל של בננו, בת ראשונה! אחרי 8 שנים של עקרות!!! 

הציל נפש! - וזכה בנפש!!

זה נס נוסף על הנס שהיה.

כמובן לכבוד שמו יתברך להראות ניסיו ונפלאותיו.

שבת שלום ומבורך ופסח כשר ושמח!'

 

 •    שיתוף   
 • תגים:

הכרת הטוב לרב שליט"א

 • 19.05 05:25

  כבוד הרב, איזה שיעור מדהים!!!!! התעלות 'בנבל עשור זמרו לו' (shofar.tv/videos/17172) מרגש כל קטע! השירה כמה היא גבוהה ממש נותן מוסר השכל רק לזמר ולשיר לה' וחס ושלום לא לדבר לשון הרע ולהיות במחלוקת שזוהי השנאת החינם עכשיו מובן למה השירה הצילה את דוד המלך ומצילה מהאויבים ומקרבת אותנו לה' יתברך ביותר אני כל כך מודה לרב עוד פעם שזכיתי להגיע לכותל ולשיר לה' 3 ימים רצוף מתוך ספר התהילים שיותר מכל ישועה זו התעלות רוחנית ועכשיו אחרי השיעור הזה מובן הערך והמשמעות הגדולה לנו ולעם ישראל חזק וברוך💪

 • 18.05 21:56

  תודה כבוד הרב על השיעורים והדברי תורה ב"ה מתחילים להרגיש את עונג שבת כבר מלשמוע את הרב שבת שלום כבוד הרב.

 • 18.05 21:55

  כבוד הרב ב"ה שיעורים מהממים מרגישים רוחניים✈️ אתה שר ואנחנו שרים איתך אנו מסדרים שולחן ותוך כדי השיעור איתך יחד... בזריזות ושמחה. נהנים כל פעם מחדש... שמחה אמיתית ואת פניתך לצבא: 'גלנט - תבקש שישירו 'שירת הים' 😂😂😂!' ואי הרב איזה מצחיק וכיף לשמוע אותך שיהיה שבת שלום ומבורך (אמן) אין עליך☀️✨🌸🌻💐.

 • 18.05 21:54

  כבוד הרב שיעור חזק ביותר💪 'לך אכול בשמחה לחמך' (shofar.tv/videos/17171) החידושים על עניין האכילה בשמחה והסיפור על רפואת אימו ז"ל בזכות הברכה שבזכותו גם זכיתי ללמד הורי לברך על השתיה מדהים שבת שלום ומבורך🌹

 • 17.05 11:15

  לרבינו הקדוש שלום וברכה. אני אשת נ. א. הי"ו מודה לה' יתברך ששלח לנו אותך שליח נאמן ועבד נאמן של בורא עולם. על העצה ששלחת לנו "לשמוח לשמוח לשמוח" בזמן הכי קריטי עם הבן שלנו בבית חולים בזמן ניתוח בעין ואחרי ניתוח (לתפ"ץ). מאז ב"ה אנחנו משתדלים יותר להתחזק באמונה בטחון ובשמחה ולא מפסיקים לשיר את השיר: "עבדו את ה' בשמחה בואו לפניו ברננה". מאז המקרה אני לא מפסיקה לספר את העצה של רבינו לעוד הרבה אנשים במושב וכל מי שסובב אותנו אנחנו רואים את ההשגחה הפרטית של ה' יתברך הטוב ואב הרחמן ששומע תפילה וברכה של צדיק כמו רבינו הקדוש אנחנו משפחת אברהם מברכים את רבינו ומשפחתו והמורחבת לו: יה"ר שכל השפע הטוב ירד עליכם מעולמות עליונים ושהאור הגנוז יאיר בביתכם כל הברכות יחולו על ראשכם תבורכו בחזרה מפי עליון (אמן) שמחים ומאושרים בכל מה שאנחנו יונקים מההרצאות המחזקות תודה אלפי פעמים ויה"ר שיהיה בשורות טובות לכל עם ישראל (אמן).

 • 17.05 10:10

  בוקר אור לרב היקר! תודה רבה על הכל בדגש על כיווץ ההרצאות 2022-2023 האחרון שהופץ (shofar.tv/videos/17157). באופן אישי, אני מאוד רגיש ללקטי ההרצאות וברוך השם יתברך שמו לעד זכיתי לשמוע את כלל הלקטים במעלה הדרך שמופיעים באתר ׳שופר׳, וללא ספק יש לכולם ערך עצום בקבלת מנה עשירה - על אף שהיא מצומצמת יחסית לתכנים המלאים (קיימת נגישות ואפשרות לכל אדם שמעוניין להעמיק)!!! יישר כח עצום ושוב תודה מעמקי ליבי לרב היקר ולכל העוסקים בעשייה הנפלאה והקדושה הזו!!! שבת שלום ומבורך לרב היקר!!!

 • 17.05 10:09

  שלום כבוד הרב. בזכות הדרשות של הרב על השמחה, ברוך השם התחלתי להיות בשמחה, משתדל מאד! הלכתי לקניות לכבוד שבת בשמחה, רואה אותי אחד המוכרים שאני הולך וחוזר ואני שמח - הוא כל כך שמח לראות אותי שמח, אז הוא שבח אותי שאני שמח, ואז הוא שאל אותי: 'איך שאתה כזה שמח?' אמרתי לו: 'זה בזכות הרב אמנון יצחק שבשעורים של עכשיו מדבר על השמחה!' (shofar.tv/videos/17167) אז הוא לקח את המספר (02-3724787) והתחיל להקשיב. תודה רבה לרב על השמחה!!

 • 16.05 15:33

  כבוד הרב, ב"ה התחלתי לראות את הדקות הראשונות של המיקס קליפים 2023 מדהים! (shofar.tv/videos/17157) מתרגשת להמשיך לראות ולשמוע את זה ולהקרין לילדים ותוך כדי להכין את שבת קודש!

 • 16.05 14:06

  פרסום הנס של חברה מהקהילה ל. ד. כבוד הרב, אני כבר 4 שנים נטו שומעת לשיעורים מכבוד הרב שליט"א וב"ה מוסרת נפש לעבוד את השם יתברך בשמחה ובבטחון וכמות הניסי ניסים העצומים - לא איחרה לבוא: מעברי דירות, ליד כבוד הרב כנגד כל הסיכויים במחירים שפשוט לא קיימים בכלל! ויש חוזים חתומים עם עדים מהקהילה שנכחו במעמד החתימה, תמיכה מהקהילה הקדושה הזו בכל מכל כל עם ליווי צמוד, עיקולים בהוצל"פ על נכסים שלא קיימים כגון: נכסים שלא קיימים, רישיון נהיגה שלא קיים, רכב שלא קיים, חשבונות בנק סגורים, צד שלישי עם חסכונות שלי שברשותו כשלא היה לי כסף אצל אף אחד חחח התעלפנו מצחוק לא האמנו למכתבים שכל פעם הגיעו, חובות של עשרות אלפי שח שנסגרו בצורה לא הגיונית!!! - הבנק שילם לי את המינוס וסגר את החשבון שהיה גם מעוקל חחח הסדר עם הוצל"פ שאושר בהנחה בשיעור של 75 אחוזים!!! על סכום קטן!!! וסגירת התיק, זה שולם ע"י תורמות מדהימות כששמתי רק סכום סימלי, יש מסמכים להכל למי שרוצה לראות הוכחות. ובכל הזמן הקצר שאני בב"ב אני ממשיכה לתחזק חזק אמונה ובטחון בהשי"ת וב ש מ ח ה ואין איןןן מאושרת ממני, חיה: בשמחה, בשמחה, בשמחה! ובעזרת השי"ת בקרוב בירושלים הבנויה. א.כ.י.ר.

 • 16.05 08:59

  כבוד הרב, איזה שיעור מדהים - מתנה משמים! ובכלל הסדרה על השמחה (shofar.tv/videos/17167) בפרט בתפילה ועל החשיבות של קבלת עול מלכות שמים בקריאת שמע בקשר עם השי"ת ובהתבוננות ובהודיה להשי"ת - שככה מנצחים במלחמה! ומה שהרב אמר על אותיות משיח - שיביא שמחה לעולם יהי רצון שנזכה לקיים את מה שהרב מסביר ונזכה ע"י זה לעשות נחת רוח לאבינו שבשמים (אמן).

יוצרים קשר עם שופר

 משרדי שופר

 03-6777779

 דואר אלקטרוני

 main@shofar.tv

 מספר פקס

 03-6740578

 שופר קול

 02-372-4787 | שידור חי:  073-337-6900

תגובות, ראיונות ופרסומים אחרונים בתקשורת

קליפים וסרטונים